Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18301) rvn_10


rvn_10
senior tag

ZenTech kollégának kérnék egy pirosat. Az üzlet linkjét már nem találom, de egy 300-as FSP volt az üzlet tárgya.

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#18302) MaYPayNe


MaYPayNe
csendes tag

KisApám kollégának kérnék egy pirospontot ezért a hirdetésért. Két originál Dirt 2-t vettem tőle remek áron, nagyon megbízható, pontos eladó, ajánlom mindenkinek!

(#18303) alapzaj


alapzaj
csendes tag

Stawrosnak kérnék egyböl 2 pirospontot az Albacompért és a másik ATX házért :) Korrekt, gyors, és megbizható. Csak ajánlani tudom!!!

(#18304) Typhoon21


Typhoon21
csendes tag

Kérnék egy pirosat [sz.zoli25]-nak [ezért] az üzletért.

"Nem a gyermek a még tökéletlen felnőtt, hanem a felnőtt a már tökéletlen gyermek"

(#18305) sagvary


sagvary
aktív tag

balu72-nek kérek egy pirosat ezért [link]a ram-ért, és a Gigabyte [link]alaplapért, megérte!

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#18306) Guesstenye


Guesstenye
csendes tag

[capulet75] felhasználónak szeretnék adni egy pirospontot. Logitech G11 billentyűzetet üzleteltünk és minden korrektül zajlott!

[ Szerkesztve ]

Only God Can Judge Me

(#18307) apóka


apóka
aktív tag

DeathAdder részére kérek piros pontot, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ezt vette meg.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#18308) spista222


spista222
addikt

Piros pontot szeretnék adni Deathunter79 -nek ezért a VGA-ért.
Gyorsan ment az üzlet és kilehetett próbálni nála vga-t.

(#18309) pmheros


pmheros
senior tag

Piros pontot adok Zoli1222 -nek, egy p35 -ös lapot vettem tőle. Az üzletet gyorsan, probléma mentesen meg tudtuk ejteni, mindenkinek javaslom a vele való üzletkötést.

nem vagyok tökéletes

(#18310) kamarush


kamarush
csendes tag

Kérnék egy pirosat 1Room kollégának ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint ment. Korrekt és megbízható vevő.

(#18311) Zoli1222


Zoli1222
őstag

pmheros-nak kérnék 1 piros pontot az alaplapom megvételéért. Korábban is volt kisebb-nagyobb üzletünk és mindig korrekt volt. Megbízható vásárló, aki mindig tartja a szavát.

[ Szerkesztve ]

(#18312) hyster


hyster
csendes tag

Adnék egy piros pontot ErőVarázsló kollégának a Gigabyte 260 gtx oc-ért ami ugyan a postán megsérült de ő az előre megbeszéltek szerint állta a gariztatás költségeit

(#18313) SaiyanJin


SaiyanJin
csendes tag

Sziasztok,

http://hardverapro.hu/tag/hocico.html -Nak kérnék egy piros pontot, nagyon korrekt és megbízható eladó.A hirdetést sajnos nem találtam már , de 2db Jamo Studio 180ast vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#18314) miles.co


miles.co
csendes tag

BlackPriest: piros pont (vissza) azért, mert korrekt, rendes ember, ramokat cseréltünk vele.

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#18315) Crus


Crus
őstag

Egy piros pontot kérek EZÉRT az üzletért kgergo23 úrnak! Köszönöm az alaposságát és kedvességét!

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#18316) miles.co válasza miles.co (#18314) üzenetére


miles.co
csendes tag

OFF: A BlackPriestes "vissza" az úgy vissza, hogy neki is piros, csak ő írt előbb, csak most újra elolvasva olyan mintha visszavonnám, pedig csak válasznak akartam írni, csak közben már nem módosítható.
Nah, elrontottam, bocsi.:)

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#18317) horiza1


horiza1
csendes tag

Pirospont Peachmannek a vásárlásért.Pontos.megbizható partner. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=horiza1

(#18318) tailor


tailor
őstag

Pete87 fórumtársnak adnék egy pirosat. Minden téren korrekt üzlettárs!

(#18319) ToxicOs


ToxicOs
csendes tag

Sziasztok!
Pirosat szeretnék kérni icon kollégának ezért az üzletért.
Köszi a korrekt és gyors lebonyolítást!

[ Szerkesztve ]

(#18320) Geller72


Geller72
veterán

Küldenék egy pirosat blackvinyl kollégának ezért a bizniszért. Hatalmas thx. Megbízható mber. Köszönöm a lehetőséget!

:R

Geller

(#18321) killdashnine


killdashnine
csendes tag

nagy kövér pirospontot szeretnék kérni chaplin-nek a hd4780 üzlet kapcsán. Előre utalással történt ráadásul, gyors, korrekt, minden rendben volt, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#18322) phanfantom


phanfantom
senior tag

WannaBeBoy-nak jár a piros, mert egy megbízható vásárló.
[link]

(#18323) RgS


RgS
tag

Nipponka kolléga számára szeretnék kérni egy piros pöttyöt, EZEN üzlet apropóján. Rugalmas, korrekt vevő: csak ajánlani tudom!

(#18324) littlelion21


littlelion21
addikt

kymera fórumtársnak kérnék egy pirosat kiutalni a gyors és pontos üzlet kapcsán. :R

(#18325) Geller72


Geller72
veterán

Ismét egy pirosat utaltatnék ki, most vittuka kollégának egy P4-es prociért, amit itt hirdetett.
Minden rendben. Köszönöm a lehetőséget. Korrekt tag, bátran ajánlom mindenkinek.
Üdv:
Geller
:R

(#18326) Eupalaestrus


Eupalaestrus
csendes tag

bark88 felhasználónak pirosat kérnék!megbízhatósága miatt!
Az üzletünk

Pirosat neki!

A hangya egész nyáron dolgozott. A tücsök pedig egész nyáron hegedült. Télen mindketten megdöglöttek. Megbízhatóságomat itt és vaterán is ezzel a névvel ellenőrizhetitek! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#18327) vittuka


vittuka
aktív tag

Pirospontot kérnék Geller_1972 fórumtársnak, egy cedar mill procit boltoltunk, minden a legnagyobb rendben zajlott! Bátran ajánlom mindenkinek! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#18328) jookomak


jookomak
őstag

Piros pont jár feri555-nek ezért az üzletért. Korrekt vevő, a megadott helyen és időben ott volt.

(#18329) WannaBeBoy


WannaBeBoy
csendes tag

phanfantomnak küldenék egy nagy piros pontot az alábbi üzlet kapcsán!

http://hardverapro.hu/apro/xi1546_17_tft_t7200_cpu_ati_x1800_256mb_ddr3_vga_w/hsz_1-50.html

(#18330) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Piros pontot kérnék nickcreeper fórumtársnak telefont vásároltam tőle. Az üzlet személyesen zajlott. Korrekt partnernek, bátran ajánlom bárkinek, aki később üzletelne vele...

Üdv: RR

═════════════════════════════════════════

(#18331) nickcreeper


nickcreeper
tag

Piros pontot RootRulez fórumtársnak telefont vásárolt tőlem. Az üzlet személyesen zajlott. Korrekt partner, bátran ajánlom bárkinek, aki később üzletelne vele...
Üdv: Miki

[ Szerkesztve ]

(#18332) horiza1


horiza1
csendes tag

Pirospont magisternnek a vásárlásért.Gyors,pontos,megbizható partner. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=horiza1

(#18333) YCbCr


YCbCr
csendes tag

Egy hatalmas pirospontot kérnék ezért az üzletért chaplin fórumtársnak. Gyors, korrekt, rugalmas eladó, az áruról nem is beszélve. :)

(#18334) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Elmaradt Piros-pontok pótlása :
VIGA77 ezért a gainward gtx 470 már nálam figyel :)
Zé_Mester félkonfig vásárlás zajlott
Speed(R) kollégával csere üzlet volt anno

(#18335) robogár


robogár
csendes tag

Pirospontot szeretnék kérni olbaidhun barátomnak, megint minden rendben ment, a telcsim: [link]

"Embernek lenni annyi, mint választani."

(#18336) Gabir


Gabir
aktív tag

Üdv!

TomyGunnak kérnék egy szép kerek piros pontot, ezt az erősítőt vette meg tőlem.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#18337) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Piros pontot kérek egy korrekt és megbízható embernek.

Kolléga neve:BioNiCMaN
Üzletünk célja: [link]

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#18338) bakesz001


bakesz001
csendes tag

Egy piros pont epityesz kolléga részére az Abit alaplap korrekt postázásáért!

(#18339) Dressi


Dressi
csendes tag

Üdv!

Kérnék szépen egy pirosat Gyíkac kollégának, ezért.
Korrekt, megbízható vevő, és cserepartner.

Üdv, Dressi

(#18340) ((UFO))


((UFO))
tag

Kedves fórum társak gondolom elég sok kollégával előfordult már,hogy utánvétellel vett valamit és nem azt találta a dobozba amit rendelt vagy egyáltalán semmit.A múltkor is rendeltem valamit kivételesen az volt a dobozban amit rendeltem de megkértem a postást,hogy hagy nézem meg mi van benne mielőtt átveszem.Azt mondta ,hogy felesleges mert ha nem az van a dobozban akkor az átvétel után azonnal le kell menni a postára és reklamálni kell,hogy te nem ezt vetted.A pénzt zárolják és megteszik a rendőrség feljelentést.Lehet,hogy időbe telik mire vissza kapja az áldozat a pénzét de legalább vissza kapja.Tekinthetjük nyugdíjalapnak vagy tudom is én.
Gondoltam megosztom ezt az infót veletek ,hogy kicsit felpörgessük az amúgy halott üzleti életet.Sok sikert.

"Ne légy gonosz" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=((UFO))

(#18341) bakesz001


bakesz001
csendes tag

Nagy piros pont és hálás köszönet kaiserz kolléga, mint eladó részére a "monitorüzlet" korrekt és rendkívül rugalmas lebonyolításáért!

(#18342) Oliverda válasza 04ahgy (#18120) üzenetére


Oliverda
félisten

Küldenék én is vissza egy pirosat 04ahgy kollégának ezért a gyors és pontos bizniszért cserébe. :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18343) PapG.


PapG.
tag

Piros pont rnorbi fórumtársnak a korrekt bizniszért.

(#18344) kymera válasza littlelion21 (#18324) üzenetére


kymera
senior tag

littlelion21 kollégának igényelnék egy szép kövér piros-pontot. Gyors,határozott,tudja mit akar - nem nyámnyila alak :C

Üzlet

Köszönöm !

:R:R:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#18345) kocsisv_19


kocsisv_19
újonc

Kérek egy pirosat szabo_113 tagnak ezért a gyors üzletért.

(#18346) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Elmaradtam pár piros kiosztásával, most megtenném.

Wind-Storm ezeket a ramokat vettem tőle.

Daemon09 Innen az AsRock lapot vettem tőle.

Poo 56-57-es patronokat vettem tőle.

Mindenkinek előreutaltam, postán küldték a cuccokat.

Köszönöm utólag is a zökkenőmentes bizniszeket! :R

(#18347) vviktor1


vviktor1
aktív tag

webygel részére kérek 1 pirosat, az üzlet tárgya : [link]
:R

Ne dudálj, küzdj !

(#18348) Poo válasza Csaszykj (#18346) üzenetére


Poo
aktív tag

Viszonoznám a pirosat Csaszykj kollégának megbízható vevő :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#18349) donantonio


donantonio
csendes tag

kisskaresz kolegának kérek 1 pirosat 6220 házért

az alkohol folyékony pszihiáter és instabil?néha.

(#18350) Daemon09


Daemon09
őstag

Nagy pirospont jár Csaszykj kollégának a korrekt és gyors üzletért! :R

Üzlet tárgya : AsRock alaplap

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.