Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19009) Magnat


Magnat
veterán

kissárkányka számára kérnék egy feketét. Mobilneteket árul jó áron. Tegnap délután hívtam telefonon, akkor azt mondta, még van 3 gigás is, és megbeszéltük, h ma megyek érte. Direkt kérdeztem, h vmi konkrét időpontban menjek-e, v jó egész nap, azt mondta, h bármikor mehetek. Dél körül értem oda, 1.5 órán keresztül hívogattam és sms-t is küldtem neki, de nem vette fel a telefont és nem is válaszolt. Akkor beléptem PH!-ra és láttam, h még reggel üzent, h már csak 7 gigás van neki (elképzelhető, h az is érdekelt volna, de elég fura, h előtte délután még tutira mondta, h van 3 gigás és másnap reggelre elfogy... és a telefont ettől még mindig illett volna felvennie).
A megadott telefonszáma alapján azonos az innen már kitiltott A L E X nevű véglénnyel, így senkinek sem ajánlom, h üzleteljen vele! Nekem fél napom és 400 km utazásom bánta, h hittem neki. Természetesen azóta sem írt és nem is hívott, h tisztázza a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.