Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Monya78


Monya78
veterán

Akinek ez a párosítás müxik szóljon...

Eddig a 7N400-L-es alapomban egy HynixD43-as volt...de az alap 400Mhz helyett csak 360Mhz-en müködött...

Igaz hogy ez a Kingmax 500Mhz Hardcore-nak valami köze van a hynix-hez???

(#2) Loretto válasza Monya78 (#1) üzenetére


Loretto
veterán

D5-ös csip. Nekem is ez lesz, remélhetőleg. Amugy ha a nagy ramos topicba rákeresel akkor fade_away-nek volt gondja az nf7-es lapban vele, és nem a memo volt rossz.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3) Monya78 válasza Loretto (#2) üzenetére


Monya78
veterán

Kösz!
De Én már annak is fogok örülni ha 400Mhz-en müxik :DDD

A hynixet visszacserélik a boltban, de ott kell választanom ramot...polcon csak 333Mhz-esek vannak...ezért csak redeléssel tudnak hozni...

Sok noname mellett ez megtetszet, meg esetleg az A-DATA 500Mhz lenne, de az jóval drágább...

(#4) Loretto válasza Monya78 (#3) üzenetére


Loretto
veterán

Hát az télleg drágább. Szép zöld lesz. :) Állítólag mennek azok szépne 570-580 is, bár Anulunak volt ilyen kérdeztem tőle milyen, de ő pont gyári hibásat fogott ki :DDD sztem jól jársz vele.

Soirée...

(#5) Monya78 válasza Loretto (#4) üzenetére


Monya78
veterán

Googléval keresgetve....
Olyat találtam az Én fajta alaplammal megy a Kingmax 400Mhz és 433mhz-es változat de sehol nem találok olyat ahol az 500Mhz+Gigabyte 7N400 párosítás van

(#6) Monya78


Monya78
veterán

BGA memóriás: Bővebben: link ezt 400Mhz-ig csinálják

Superram:Bővebben: link ezt 433Mhz-ig

Hardcore: Bővebben: link ezt 466-500Mhz között gyárják

A hardcore-n kívűl a többinek van köze a hynixhez???

(#7) Loretto válasza Monya78 (#6) üzenetére


Loretto
veterán

Ezt a kérdést passzolnám. Bár lehet rá ad ki vmit a gugli. :F

Soirée...

(#8) Monya78


Monya78
veterán

Csak a hardcore ramnak van köze a hynixhez...

Még mindíg nem találok ilyen párosítást.... :(

Keresgélés közben kiderült, elvileg a HynixD43-al is össze kellett volna férnie... :F

(#9) anulu válasza Loretto (#4) üzenetére


anulu
félisten

nyekk, jah, gyári hibás volt. :U:O így utólag örülök, hogy inkább nem cseréltettem, hanem visszakértem az árát. az A-DATA-k sokkal jobb időzítéseket bírnak azonos órajelen.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Monya78


Monya78
veterán

''GIGAFAN
Vladd-e covece mene interesuju memorije koje sam ja naveo.Balistix i Vitesta su testirane kao 1Gb u formaciji 4x256Mb i srcu manje struje,ne maltretiraju chipset,i rade kao zmaj(pogledaj sajtove).Sledeca ekstra dobra opcija koju sam video testiranu je KINGMAX HARDCORE(CAK se klokuje na 540 sa default naponom i latencijama),STRASNA memorija. :D :D :D ,)''

Ezt valaki le tudná fordítani...lehet hogy ebben van a rejtély kulcsa...

(#11) Loretto válasza anulu (#9) üzenetére


Loretto
veterán

Mind1. Nekem kingmax lesz. p4-el csak nem ..... :U

Monya: töltsd be a multi.lang-ot magadba és read ;) Amugy passz hogy milyen nyelv. OFF-ba dobd be, hátha.

Soirée...

(#12) Achill3uS válasza Monya78 (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

Toness-nek Kingmax 2x512 DDR500 memója van és 480-at mennek NF7-ben..
De sztem itt megint a lapoddal lesz a gáz, nem biztos h 400 fölött be tod lőni és akkor pénzkidobás..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#13) El-Greco válasza Achill3uS (#12) üzenetére


El-Greco
csendes tag

Csatlakozom az elöttem szolóhoz nekem is kingmax 500-as memom van asusa8v ben 400 fölé nem tudom engedni ergó fölösleges 500-as amd alaplapba.

Nincs jelen csak múlt és jövö.......

(#14) Toness válasza Monya78 (#1) üzenetére


Toness
őstag

A D5 chipes Hard-core rammal nem lesz gond, csak a D43 chipest nem szereti az amd. Nekem is szépen mennek, igaz NF7-ben de nforce2 chipset van mindkettőben :)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#15) Monya78 válasza Toness (#14) üzenetére


Monya78
veterán

Ez igaz???

De akkor Google-val miért nem találtam egyetlen egy gigabyte nforce2 + kingmaxHardcore párosítást???

lehet hogy egyéb nforce2 támogatja, de valszeg a gigabyte nem támogatja :(

NF7+hardcore-t azt találtam...egy jópárat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.