Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) IBasterd válasza littlemamba (#11650) üzenetére


IBasterd
tag

Tetszik a színvilág... tetszik az egész végülis :D

Még a Start gombot ha lecserélnéd, istenkirály lenne :)

(#11652) The DJ válasza littlemamba (#11650) üzenetére


The DJ
addikt

A start gomb és a dock háttere valamint ikonjai azok, amiken én változtatnék, a többi nagyon rendben van :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11653) vans? válasza IBasterd (#11649) üzenetére


vans?
őstag

Hidd el, hogy megírta privátban is,felettébb kultúráltan.:) Részemről befejeztem a témát, én nem szóltam be neki, ennyi. Az asztala meg tényleg jól néz ki, de ezt írtam is.

@littlemamba: jól szóltak a felettem lévők, a dock finomítása és a startgomb cseréje van még hátra.;)

hábm bábm

(#11654) littlemamba válasza IBasterd (#11651) üzenetére


littlemamba
aktív tag

:R
IBasterd, The DJ, vans? Köszi nektek, megfogadom a tanácsokat is. Pár napig tanulnom kell, de amint lesz eredmény küldöm.
Egyébként a Startnak már 2x nekirugaszkodtam, de olvasgattam, hogy néhányak nagyon belezavartak abba a bizonyos exébe. Nos ez elriasztott eléggé, de amint gyűjtöttem bátorságot, akkor megcsinálom.
Mindenesetre köszönöm a jótanácsokat.
Amúgy ez lehet hogy láma kérdés, de miért vannak 3-asával a start button-ok? 2-őt még értek, de miért van a harmadik? :B

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#11655) The DJ válasza littlemamba (#11654) üzenetére


The DJ
addikt

Nem tudom egyre gondolunk-e, de ha letöltesz egy start gombot, abban általában két exe fájl van, egy a 32 bites és egy a 64 bites Win 7-hez. Értelemszerűen a te rendszeredhez valót kell használni :)

MOD: Ezek szerint nem egyre gondoltunk :D

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11656) Psychonaut válasza littlemamba (#11654) üzenetére


Psychonaut
addikt

alap/fölévitt egér/kattintott

(#11657) Laccoss válasza Scooter86101 (#11646) üzenetére


Laccoss
addikt

Akkor kapaszkodj, én 23 évig éltem a szüleimmel, normál antennás tévéjük volt, se videó, se beltéri, se kábeltévé, se dvd lejátszó. Utána volt 3 év koli, szintén tévé nélkül, csak gépen néztem filmet. Most pedig lassan fél éve már saját lakásban digi max csomag, amit saját magam fizetek.., de igazából 1-2 műsoron kívül nem igazán nézem, nem köt le. Amúgy nem szóltam volna be... de ha már ilyen kedvesen hozzám szóltál... és ha nem bírod a kritikát akkor felesleges hencegned a deskeddel...

[ Szerkesztve ]

(#11658) littlemamba válasza Psychonaut (#11656) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Köszi, erre gondoltam. :R Megnéztem és tényleg más a harmadik...

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#11659) Scooter86101 válasza Laccoss (#11657) üzenetére


Scooter86101
tag

Én egyáltalán nem hencegni szerettem volna hisz tudom hogy vannak tőlem JOBBAK is, de ha jól emléxem te kezdtek el a fikázást, méghozzá olyan kritikával aminek semmi köze a deskhez! azt hogy hééé öccssém neked csak két tévéd van annyit tévéznél te mint én :D:D akkor neked is elég lenne sőt még ok is. Én is befejeztem a témát , annyi hogy nem esett jól tőletek :(

[ Szerkesztve ]

(#11660) Laccoss válasza Scooter86101 (#11659) üzenetére


Laccoss
addikt

Ilyet én hol írtam? Szerintem keversz vans?-al... mert pont Vans?nak válaszoltam hogy akinek csak antennára van lehetősége, az mást nem igazán tud nézni...

[ Szerkesztve ]

(#11661) atesz117


atesz117
aktív tag

Most ilyen:

Samsung Galaxy A34 5G

(#11662) whited


whited
addikt

látom feszült a hangulat :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#11663) IBasterd válasza whited (#11662) üzenetére


IBasterd
tag

Végülis... a topik címe: "Kinek milyen a desktopja?". És ez köztudottan véres téma... :D

(#11664) 3aTi3 válasza The DJ (#11632) üzenetére


3aTi3
tag

nekem tetszik ;)

én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

(#11665) LOWzjeeeeE válasza P.O.C. (#11503) üzenetére


LOWzjeeeeE
csendes tag

A hátteret elkérhetem?

(#11666) Play!


Play!
tag

Hy!
már elég rég mutattam, ezért most bemutatnám az asztalom..most ilyen egyszerű:)
kép

[ Szerkesztve ]

"És a dabasi városi bíróság büféjében igenis finom a fasírt!"

(#11667) Csoszi78


Csoszi78
csendes tag

Nem birtam magamal megint ...
Most ilyen

(#11668) noxon válasza The DJ (#11632) üzenetére


noxon
őstag

Hello, ilyen háttereket hol találni?

We live in a simulated world...

(#11669) Edween


Edween
őstag

egy...

(#11670) Laccoss válasza Play! (#11666) üzenetére


Laccoss
addikt

Bal oldalból vágj egy kicsit le, hogy 4:3as legyen a kép, és akkor nem lesz ilyen nyújtott. Amúgy szép asztal.

(#11671) The DJ válasza noxon (#11668) üzenetére


The DJ
addikt

Szia,

Az eddigi összes hátteremet, ami a topikba linkelt asztalaimon látható a deviantartról szedtem, a minimal és a wallpaper szavakat ajánlom beírni a keresőbe, ha tetszenek ;)

Edween: Egyszerűen nagyszerű :) Nagyon tetszik az összhatás, semmi csicsa, semmi felesleges elem. Az időjárásos megoldás pedig nagyon jól el lett találva :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11672) Laccoss válasza Laccoss (#11670) üzenetére


Laccoss
addikt

Vagy állíts a Kép pozícióján, mikor háttérképet választasz.

(#11673) Edween válasza The DJ (#11671) üzenetére


Edween
őstag

köszi! :)

(#11674) vans? válasza Edween (#11669) üzenetére


vans?
őstag

nagyon szép, egységes, semmi felesleges. időjárás skin saját készítésű, vagy kaphatok linket?

@Scooter: bocs, ha megbántottalak. nem akartam. így tovább.

hábm bábm

(#11675) vans?


vans?
őstag

ja,és:

hábm bábm

(#11676) ntomka


ntomka
nagyúr

Kicsit nagyon megfogott az Elementary Desktop téma. :))

ツ Headphones on - World off

(#11677) Piloss


Piloss
senior tag

Sziasztok

Valaki meg tudná mondani hogy ezen a képen mivel van megcsinálva a TV műsor?

(#11675) vans?:Nagyon tetszik :K
A hátteret és a startgombot megkaphatom?

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11678) The DJ válasza Piloss (#11677) üzenetére


The DJ
addikt

Ugyan nem vans? vagyok, de szerintem nem haragszik meg, ha én segítek :D

- Háttér: [link]
- Start gomb: [link]

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11679) Piloss válasza The DJ (#11678) üzenetére


Piloss
senior tag

:D

Köszi :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11680) Edween válasza vans? (#11674) üzenetére


Edween
őstag

(#11681) Bopez


Bopez
tag

Nah befejeztem.
Kíváncsian várom a véleményeket.
Enjoy:

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11682) Edween válasza Bopez (#11681) üzenetére


Edween
őstag

Én nem írok semmit, úgy is tudod a véleményem!
Tetszik nagyon! :D
Kis kritika, ha nem haragszol, a sarok letörések nekem annyira nem... :B

[ Szerkesztve ]

(#11683) Bopez válasza Edween (#11682) üzenetére


Bopez
tag

Köszi szépne!

Nem nem haragszom, azért mondtam, hogy várom kinek mi a véleménye róla, ez most ilyen, ennek a kinézetnek most ez a lényege :)
Átlesz ez még szerkesztve két hét múlva kb úgyis, ahogy magamat ismerem...

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11684) Edween válasza Bopez (#11683) üzenetére


Edween
őstag

A proci, és hdd, hőfokokat hogyan kell meg csinálni, mi kell hozzá?

(#11685) Bopez válasza Edween (#11684) üzenetére


Bopez
tag

Speedfan.
Speedfan plugin de az benne van aszem alapból.
És a simpli ben benne van a kód is amivel kiolvassa meg kiíratja.
Sőtt aszem raktam readmet a témához is és abba leírtam de nem biztos...:D

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11686) Edween válasza Bopez (#11685) üzenetére


Edween
őstag

Köszi, majd megnézem, ki próbálom, eddig nekem még nem sikerült! :B

(#11687) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem: Próbálkozom a Win 7 Start Button Changer progival, viszont nem jön létre az csere. A windows mappába bedob 2 új exlorer.exe-t, olyan elnevezéssel, mini utal a fent említett programra, viszont nem történik semmi. Próbáltam azt is,hogy felülírassam az eredetit (persze csináltam biztonsági másolatot) ugyanakkor nem engedi, az írásvédettség miatt. Nem tudom eldönteni, hogy meddig mehetek el: konkrétan arra gondoltam, hogy a régit kidobom, az újat beteszem a helyére, (már, ha ez működik) de nem tudom milyen károkat okozhatok. Valami help? Persze a legátlagabb user utmutató lenne a legjobb... :B

[ Szerkesztve ]

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#11688) kangool válasza littlemamba (#11687) üzenetére


kangool
tag

esetleg úgy, hogy az explorer.exe tulajdonságainál teljes hozzáférési jogot adsz magadnak. Utána a Win 7 Start Button Changer progit elindítod rendszergazdaként.

[ Szerkesztve ]

(#11689) Edween válasza Bopez (#11685) üzenetére


Edween
őstag

Az esetleg az iniben nem kavar be, ha x64 alól próbálom?

(#11690) IBasterd válasza Bopez (#11681) üzenetére


IBasterd
tag

Akazd szögre az ini-ket! A csúcson kell abbahagyni :D :P

Nagyon király...

(#11691) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Most egy ilyet sikerült összehozni ! :)

[ Szerkesztve ]

(#11692) sputyi70 válasza littlemamba (#11687) üzenetére


sputyi70
aktív tag

UAC levan véve ? Ha igen vedd saját használatba az Explorer.exe-t a TakeOwnership-el. Elvileg utána sikerülnie kellene.

[ Szerkesztve ]

(#11693) bAtt001 válasza Bopez (#11681) üzenetére


bAtt001
addikt

Nekem nagyon tetszik ez a keretes megoldás, de van pár dolog ami szúrja a szemem és biztos változtatnék rajta. Először is az alsó részen a feliratok, a proci még rendben van szerintem de az h wincsi, csak mosolyogtam rajta. A CPU és HDD szerintem jobbak lennének. Másrészt ez a háttér nem illik hozzá véleményem szerint voltak már sokkal jobban eltalált háttereid is :) És így tovább szeretnék még sok szép desket látni ;)

(#11694) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Sziasztok!

A Win7-nél a minialkalmazások színét, vagy hátterét lehet valahogy állítani, lecserélni?

Konkrétan az időjárásos, meg a pénz árfolyamos érdekelne, esetleg a proci kihasználtságmutató, jó lenne, ha feketék/szürkék lennének.

Előre is köszi

(#11695) Mieza válasza Bopez (#11681) üzenetére


Mieza
tag

Nekem annyira nem jön be. :)
Túl egyszerű, és kevésbé informatív...bár ez szubjektív, kinek mire van szüksége.
Szerintem sokkal jobbak is voltak itt az oldalon.

Ráadásul a vesszőparipám a térhatású tálca feletti matt sáv. Egyszerűen nem szép a kettő egymás mellett. Sokkal jobb lehetne, ha a háttérsávok is térhatásúra volnának megrajzolva.
A betűtípus sem tetszik annyira, és az alul lévő szöveges állapotjelzők feletti és alatti üres sáv szerintem kevés, nem jó az arányuk a betűmagassághoz képest.
Hirtelen ennyi... :)

(#11696) Bopez válasza Mieza (#11695) üzenetére


Bopez
tag

Hát nem tudom, egyszerűnek egyszerű az tény, de végülis ha megnézed az öszes többit, az is mind-mind az egyszerűségre volt kihegyezve.
Informatívval vitatkoznék, ugyan azokat mutatja mint eddig, csak kicsit más elrendezésben, nekem több infóra nincs szükségem.
A tálca nem térhatású egyáltalán, egyszerű oknál fogva azért van ott a fekete 2 pixel vastag sáv, mert a windows skinjének a tálcán van egy minimális árnyék vetülése, ha elveszem a vonalat onnét akkor csúnyán néz ki nagyon, mert olyan mintha kicsit rálógna az egész, nem tom kb érthető e amit mondok, lényeg a lényeg így valamilyen szinten el van választva a tálca, és olyanak hat mintha kicsit süllyesztve lenne, a háttér valóban gáz, azt azóta cseréltem is, csak hozzáraktam valamit hirtelen mert örültem, hogy végre végeztem a skinnel :D
A betűtipust nem értem mért kifogásolod, calibri betűkészlet, ráadásul az egész win témája ezt használja így egységes!
A szöveges állípotjelző alatt és felett lévő sáv keveslését, pedig kcisit most szőrözésnek érzem, de ne érts félre, a negatív kritikákra sokkal joban vagyok kíváncsi, mert ebből lehet úgy gondolatmeneteket indítani.

Ha lejjeb veszem a betűméretet alul akkor kevésbé olvasható, ha pedig a sávot nagyobbítom akkor ormótlan lesz :(

Igazából én is gondoltam arra, hogy elveszem a csíkot, csak az a gáz, hogy akkor megszüne a keret folytonossága, még nem tudtam mit kitalálni, hogy teljesen jó legyen...

Ez a gond a csík nélkül ilyen:

bAtt001: igen azt azóta át is írtam, nekem is viccesnek hatott, de a legtöbb skin sosem 100%os, ezen is még fogok alakítani, ezért is fogadom szivesen a véleményeket!
Háttér cserélve, még macerálom aztán posztolom ezt is..

Én is kívánok sok szép asztalt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#11697) Mieza válasza Bopez (#11696) üzenetére


Mieza
tag

Nem szőrözés, arányérzék kérdése az egész. :)
De lehet azért tűnik aránytalannak, mert túl kicsi a betűméret az asztalhoz képest. Ez a nagy monitor átka. ;)
A windowsos tálca meg mindig egy kicsit olyan fényes, térhatású, ellentétben az általad rajzolt háttérrel. Nem egységes a kettő, szerintem jobb lenne ha nem érnének össze.
Vagy nem látszana a tálca.
Ráadásul nem értem, ha azt mondod, hogy akkora az asztal, hogy soha sem kell semmit maximalizált ablakban megnyitnod, akkor miért nem használod ki a szabad felületeket? Attól még lehet valami minimál, ha nem minden a szélekre van pakolva.
Például el tudnám képzelni, hogy mindent az egyik sarokba pakolnál be valami koncepció alapján, mondjuk kisebb-nagyobb négyzetek, téglalapok váltakozásával.
Én is valami hasonlót tennék, vagy egy teljesen egyedi hátteret rajzolnék, aminek szerves részei lennének a rainmeter skinek, de nekem a lehető legnagyobb felületre van szükségem, ezért mindent be kell zsúfolnom az alsó és felső tálcára.

Igazából meg csak neked szoktam írni, mert benned látok fantáziát, hogy új dolgokat csinálj meg, mert sokan csak összerakják amit letöltenek, és kész. Persze ahhoz is kell azért érzék, hogy stílusosan legyen összepakolva.
Bocs, hogy nem lépek be a rajongóid táborába! ;]
Az sem kell, hogy szimpatikus legyek mindenkinek! :N

(#11698) Brutforsz válasza LOWzjeeeeE (#11665) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Az egyik rendszeremen nálam is ez a háttérkép, és nagyon kedvelem. :)

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#11699) Mieza


Mieza
tag

Bopez: szerintem ez a weather ikoncsomag is jobban megy a token ikonokhoz: [link]

(#11700) noxon válasza The DJ (#11632) üzenetére


noxon
őstag

A felső csík hátterét, hogy csináltad meg színátmenetesre? Mit kell beírni az ini-be? :B

We live in a simulated world...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.