Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Ki ismeri logitech mouseman wheel optical? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Redreamer


Redreamer
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy akinek van ilyen egere mik a tapasztalatai vele, mennyire pontos és érzékeny. Nekem játékhoz kéne (Counter-Strike rulez ;]) ezért fontos. Jah és lehet -e viszonyítani a Microsoft Intellimouse 1.1A-hoz ????
Köszi.

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#2) simonzé válasza Redreamer (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Csak annyit tudok, hogy én VGA-t veszek annyiért, amennyibe ez az egér kerül. Egy jó A4Tech is tudja azt, amit ez, és még olcsó is.

I don't fit in. I fit out.

(#3) zsiga667 válasza simonzé (#2) üzenetére


zsiga667
addikt

''Egy jó A4Tech is tudja azt, amit ez, és még olcsó is.''
Ez (sajnos:() nem igaz...

(#4) WN31RD


WN31RD
addikt

Nekem ilyen van otthon, és meg vagyok vele elégedve. Elsősorban a kényelmes formája miatt választottam pont ezt a jó minőségű egerek közül.
Játszani nagyon keveset szoktam, akkor sem FPS-sel, úgyhogy ilyen téren nincs tapasztalatom.
A Microsoft egerek tényleg jók (lehet, hogy nem mind, de van jó is köztük), de pl. nemrég cseréltük le egy ismerősömnél az A4Tech egerét a régi Logitechre, mert egyszerűen sokkal kényelmesebb használni, pedig az ismerősöm csak netezget és irodai jellegű munkát végez a gépén.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#5) Redreamer


Redreamer
tag

Köszi a hozzászólásokat de engem főleg az érdkelne, hogy mennyire jó a gyors mozgásoknál? Igazából Microsoft-ot vennék, vagy hasonló MX310-et dehát olyan nincs eladó? Ugye? :U

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#6) Alvin_ti4200 válasza Redreamer (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

MX500-tól mennyire tér el árban?

(#7) nyunyu válasza WN31RD (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

En nem voltam megelegedve az iFeel-es valtozataval.

Egyreszt nehez volt a vibramotor miatt (ez ugye a MMWO-nal nincs), masreszt nem birta a gyors mozgast kovetni (random ugrott valamerre FPS-ekben), harmadreszt meg rovidek a gombjai, igy hosszu ujjuaknak kenyelmetlen, hogy hajlitott ujjal kell kattintgatni.

Elotte levo osregi MouseMan+-om sokkal kenyelmesebb volt, most meg MX700-at es 500-at hasznalok. (utobbit nagyon ritkan, mert a videki gepemen log)

Szoval inkabb MX500-at ajanlanek helyette, gyorsabb, pontosabb, szerintem kenyelmesebb is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Ki ismeri logitech mouseman wheel optical? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.