Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kretenallat


kretenallat
senior tag

a cim adott...
regebben a [L]http://www.coolcasemods.com[/L] on lattam ilyet... miskolcon nem hallottak ilyesmirol csavarboltban sem.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#2) tr00p3r válasza kretenallat (#1) üzenetére


tr00p3r
őstag

[L]http://www.overclock.hu[/L]

(#3) Szeke válasza tr00p3r (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Ne ajánlgasd már a hónapok óta nem működő overclockot :(

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) burgatshow válasza tr00p3r (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Nem megy!! :DDD

(#5) burgatshow


burgatshow
veterán

Ja már szóltak!!

(#6) burgatshow


burgatshow
veterán

Nekem ilyen van mert alapból adták a házhoz!!! Egyébként meglehet próbálni bontóban!!

(#7) tr00p3r válasza Szeke (#3) üzenetére


tr00p3r
őstag

Mea Culpa! :B nem tudtam, hogy nem megy mán!!! :U

(#8) kretenallat


kretenallat
senior tag

up!

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#9) LukE válasza kretenallat (#8) üzenetére


LukE
veterán

down.
csavaraboltban kérdeztem én is, de nem volt. Semilyen, más méret sem.
Egyébként állítólag a pc-kben használt csavarok nincsnek benne a magyar szabványokban:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#10) biker válasza LukE (#9) üzenetére


biker
nagyúr

és az ki a f...t érdekli?

csavarboltban kell legyen metrikus, witworth, jobb, bal, angol, olasz, stb menetű csavar is

a pc házakhoz általában alacsony menetemelkedésű lemezcsavar kell, 3.5mm-es általában.

és ilyen bunkós fejűben biza lehet kapni, csak ne a sarki vasashoz menj, hanem csavarboltba.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11) LukE válasza biker (#10) üzenetére


LukE
veterán

címet is mondasz?:) (nem, a sarki vasasnál jóval nagyobb boltban néztem)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#12) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Lehet csinálni házilag is, láttam egy oladalon, pl fogsz egy dobókockát kicsit megfúrod , hogy a csavarfej belemnjen és kétkomponensüvel beragasztod
elég jópofa lehet ilyeneket mindenféléből csinálni

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#13) biker válasza LukE (#11) üzenetére


biker
nagyúr

hol? pesten?

mondjuk az üllői út mellett ugy a 300. környékén, fejből nemtom mi az utca neve, az esso kúttal szemben van egy bolt, ott pl az általában sehol nem kapható imbuszfejű hernyócsavarból volt 3-4-5-6-8-10 mm-es, és hengeres és kupos végű is, ez már közel lehidalásra tett késztetést...

de amikor kerestem spéci csavart, akkor is volt.

van pl több tucat féle mindenféle gipszkartoncsavar is, meg tiplihegyek.

de ez még nem is olyan nagy csavarbolt, mint szegeden a rappai, vagy a pintér művek, vagy a reisser csavarbolt, de tűrhető méretű bolt.

de a dobókockás ötlet is jó :)
légy kreatív :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) _Volkovy_ válasza tr00p3r (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Áprilisban se ment már,amikor utoljára rendeltem valamit..
on

(#15) LukE válasza Papa-Georgo (#12) üzenetére


LukE
veterán

talán metku? [L]http://metku.net/index.html?sect=view&n=1&path=mods/screws/index_eng[/L]


biker: ahol néztem, ott is több csavar volt(imbuszfejű incl.:)) ), mint amennyit el tudnék képzelni. mondjuk lehet, hogy csak rosszul kérdeztem.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#16) atus válasza Papa-Georgo (#12) üzenetére


atus
senior tag

Az én házamra a ''thumbscrew''-kat saját kezűleg gyártottam. Fogtam a gyári csavarokat, és rájuk ragasztottam egy akkora anyacsavart, aminek a lyukába :D pont beleillet a csavar feje. Aztán lefestettem makettfestékkel eloxált kékre, és nagyon büntetett. Mindez kb 10 Ft költséggel ha az elhasznált festéket és higítót is beleszámítom. Minek megvenni drága pénzért amikor pillanatok alatt barkácsolhatsz olcsóbban egyedit?

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#17) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Nem rosszak ezek a csavaros ötletek, de nem szakad ki a csavar a hozzáragasztott bizbaszból egy erősebb húzáskor?

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#18) atus válasza Warlock_42 (#17) üzenetére


atus
senior tag

Ha kétkomponensű epoxival, vagy fémragasztóval ácsolod össze, akkor nem jöhet szét. A másik, hogy a ház oldalát tartó csavarokat értelmetlen tökig húzni.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.