Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Kevés a teljesítmény... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36) greenface


greenface
aktív tag

Nekem egy Gef2 GTS-em van (Ti órajelen megy), 3dmark 4300 pont (1600+ XP + SD ram), de sz*rok rá, mert 800*600-ban megy szépen minden. Azért, hogy ugyanezt 1280*1024-ben tegye, nem fogok sok tízezret költeni... (meg már nem is nagyon játszom igazán, inkább csak megnézem kíváncsiságból, milyen egy játék, aztán többnyire uninstall pár napon belül)
Különben ha igazán jó egy játék, nem attól élvezi az ember, hogy 1024-ben v. 800*600-ban van.

(Hát ez nem egy nagyon építő jellegű hozzászólás, bocs, csak úgy ez volt bennem hirtelen...)

Ami a topicindítót illeti, szerintem is kb. reális a pontszáma, bár én már nagyon unom ezt a 3dmark őrületet, és biztos nem vagyok ezzel egyedül.
Megy rendesen, élvezhetően (ez persze egyénfüggő is) egy játék? Igen? Akkor kit érdekel hány pont...?

(Szerintem sokkal érdekesebb lenne 'negatív' pontszámokat beírni: pl. nekem anno K6-2 + S4 vmi 600 pont körül adott... és mégis jókat játszogattam vele, NEM SOKKAL csúnyább játékokkal, mint a maiak (pl. UT1, Q3, Gp3, stb.)

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Kevés a teljesítmény... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.