Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3501) n00n válasza Brown ügynök (#3500) üzenetére


n00n
őstag

Szerintem igen:

Így vannak

<div id="fejlec">
</div>

<div id="menuk">
<div id="menu1">
</div>

<div id="menuk2">
</div>
</div>

<div id="tartalom">
<div id="szoveg">
</div>

<div id="jobboldaliszoveg"
</div>
</div>

(#3502) sz.j válasza n00n (#3497) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha esetleg valamiért nagyon nem menne az oldal elkészítése, akkor talán nézz be ide, ez egy nagyon jó WYSIWYG webszerkesztő program.
Ha például problémád adódik, akkor megnézheted, hogy a progi hogyan írja és ezt talán segítségedre lehet.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3503) Brown ügynök válasza n00n (#3501) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

<div id="jobboldaliszoveg" Nincs lezárva, egyébként jónak tűnik. Ha kivetted a tartalomból a margin-left/right-t és még mindig rossz, akkor nincs több ötletem. Én egyszerűen csak szélességet adok meg és egyből középre rendezi.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3504) n00n válasza Brown ügynök (#3503) üzenetére


n00n
őstag

Azt csak rosszul másoltam be. Egyébként megírtam újra az egészet és jó lett. Fene se tudja mi lehetett a hiba. A lényeg, hogy megy. Köszönöm a segítséget. :R

(#3505) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Van egy oldal, ami jelenleg így néz ki:

Ezt ezzel a kóddal valósítottam meg:

<FRAMESET border=0 cols=180,* frameBorder=NO frameSpacing=0 rows=*>
<FRAME name=menu noResize src="menu.php"></FRAME>
<FRAME name=main src="oldla.php"></FRAME>
</FRAMESET>

Most viszont ezeket szeretném megvalósítani, de akárhogy variálom a kódot, nem megy. :(

Hogy lehet kivitelezni, köszi!

═════════════════════════════════════════

(#3506) Brown ügynök válasza RootRulez (#3505) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

[link]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3507) DeltaPower válasza RootRulez (#3505) üzenetére


DeltaPower
őstag

Első:
<FRAMESET border="0" rows="180,*" frameBorder="NO" frameSpacing="0">
<FRAME name="A" noResize src="..."></FRAME>
<FRAMESET border="0" cols="180,*" frameBorder="NO" frameSpacing="0">
<FRAME name="B" noResize src="..."></FRAME>
<FRAME name="C" noResize src="..."></FRAME>
</FRAMESET>
</FRAMESET>

Második:
<FRAMESET border="0" rows="180,*" frameBorder="NO" frameSpacing="0">
<FRAME name="A" noResize src="..."></FRAME>
<FRAMESET border="0" cols="180,*,180" frameBorder="NO" frameSpacing="0">
<FRAME name="B" noResize src="..."></FRAME>
<FRAME name="C" noResize src="..."></FRAME>
<FRAME name="D" noResize src="..."></FRAME>
</FRAMESET>
</FRAMESET>

Harmadik:
<FRAMESET border="0" rows="180,*,180" frameBorder="NO" frameSpacing="0">
<FRAME name="A" noResize src="..."></FRAME>
<FRAMESET border="0" cols="180,*,180" frameBorder="NO" frameSpacing="0">
<FRAME name="B" noResize src="..."></FRAME>
<FRAME name="C" noResize src="..."></FRAME>
<FRAME name="D" noResize src="..."></FRAME>
</FRAMESET>
<FRAME name="E" noResize src="..."></FRAME>
</FRAMESET>

Említettük már, hogy frame-ket használni legalább 2 évtizede elavult technika, és senkinek se ajánljuk? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3508) RootRulez válasza DeltaPower (#3507) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi!

Akkor újabban mit ajánlanak? :)

═════════════════════════════════════════

(#3509) cucka válasza RootRulez (#3508) üzenetére


cucka
addikt

Jelenleg a layout-ot div-ekkel szokás elkészíteni, amelyek a float tulajdonság állítgatásával kerülnek egymás mellé. A neten rengeteg előre elkészített layout sablon van, indulásnak mondjuk a "3 column layout css" egy elég jó keresési kulcsszó.
Régebben ugyanezt táblázattal csinálta mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#3510) n00n


n00n
őstag

Van három div-em egymás alatt:

div1
div2
div3

az egyes és a hármas statikus méretű. a kettesbe töltöm bele a tartalmat. viszont, ha ha ez miatt nem fér ki és elcsúszik a div2 lefelé, nem tolja magával a div3-at. Hogy lehetne ezt megoldani?

(#3511) Brown ügynök válasza n00n (#3510) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

SZERK: Alapból "tolnia" kellene a div3-t lefelé. Valószínűleg a div3-t rögzítetted valamilyen stílusdefinícióval.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3512) n00n válasza Brown ügynök (#3511) üzenetére


n00n
őstag

Ez a kód:

css file:

#banner {height:250px; width:950}
#tartalom {height:800px; width:950px}
#hirek {width:685px; color:white; margin-top:20px; margin-left:20px; margin-right:20px; float:left}
#kepek {width:205px; margin-left:10px; margin-right:10px; float:left; color:white}
#lablec {margin-bottom:20px; color:white; width:950px}

index.php dives része:

<div id="banner">
</div>

<div id="tartalom">
<div id="hirek" align="left">
</div>
<div id="kepek" align="left">
</div>
</div>

<div id="lablec">
</div>

A hirek div-ből csúszik ki a tartalom. Az nem tolja magával a tartalom div-et, ami így nem tolja a leblec div-et. Ilyenkor mi a teendő?

(#3513) Brown ügynök válasza n00n (#3512) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

A clear stílusdefiníció megszünteti a kilebegtetést az adott elemnél. Tehát a #lablec-nél add meg, hogy: clear:both; (mindkét (bal,jobb) kilebegtetést megszünteti).

Szerkesztés: Azonban a tartalom így is ki fog lógni, mivel megadtál egy 800 px magasságot. Ezt azt hiszem már tudod kezelni. :)

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3514) n00n válasza Brown ügynök (#3513) üzenetére


n00n
őstag

Köszönöm szépen a segítséget, így már jó.

(#3515) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!

Azt, hogy tudom megcsinálni, ha a folytonos szövegben szeretnék valamelyik szóra pl. h3-t használni, hogy a szöveg ne "essen szét", vagy ne az egész szöveg legyen h3?

Mert hiába csak pl. a h3-t használni-t jelölőm ki h3-ként a progi az egész szöveget h3-ként jeleníti meg (a kijelölés ellenére), ha meg kézzel írom be a h3-t használni elé meg mögé a <h3>...</h3> -at akkor meg "szétesik" a szöveg......

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3516) cucka válasza sz.j (#3515) üzenetére


cucka
addikt

Ez azért van, mert a h3 (meg a többi heading is) blokkszintű elem. Két megoldás van:
- h3 helyett használj span-t, amire css-ben megadod a megfelelő stílus definíciókat
- h3-ra css-ben állítsd be, hogy display:inline . Ezzel lehet rábírni a böngészőt, hogy sorszintűként jelenítse meg.

(#3517) sz.j válasza cucka (#3516) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszönöm a segítséget. :K

A head részbe beírt
<style type="text/css">
h3 {
display: inline;
}
</style> -el
és a kijelölt szóhoz beírt
<h3 style="font-weight: normal;"> ..........</h3> kóddal megoldódott a problémám.

De lenne egy láma kérdésem.
Ha több különféle css elemet is alkalmazok akkor elég ha a meglévő
<style type="text/css"> ......</style> közé írom az újakat vagy mindegyikre külön kell írni egyet?

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3518) cucka válasza sz.j (#3517) üzenetére


cucka
addikt

elég ha a meglévő
<style type="text/css"> ......</style> közé írom az újakat vagy mindegyikre külön kell írni egyet?

Elég, de javasolt küső file-ból linkelni a css-t.

(#3519) sz.j válasza cucka (#3518) üzenetére


sz.j
nagyúr

Már bocsi a tudatlanságomért, de ez a "... javasolt küső file-ból linkelni a css-t" mit is jelent?

:U

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3520) cucka válasza sz.j (#3519) üzenetére


cucka
addikt

Azt jelenti, hogy a css nem a <head> részben van, hanem egy külső file-ban.
<link href="valami.css" type="text/css" rel="stylesheet">
Nézd meg bármelyik általad használt oldal forrását (mondjuk a prohardver jó lesz), mindenhol így oldják meg.

(#3521) sz.j válasza cucka (#3520) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi, megnézem, de mi van akkor ha a <head> részbe van írva (mint ahogy a # 3517-ben megoldásként írtam)?

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3522) sz.j válasza cucka (#3520) üzenetére


sz.j
nagyúr

És mit kell írni a valami helyére? ( :B )
Elnézést a sok kérdésért de a css-vel eddig még egyáltalán nem foglalkoztam ...

A PH forrásában ez van:
<link href="/css/common_v44.css" type="text/css" rel="stylesheet" />
<link href="/css/special_v27.css" type="text/css" rel="stylesheet" />

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3523) Brown ügynök válasza sz.j (#3521) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

A különbség mindössze annyi, hogy amit a <head>-be írtál, az magasabb prioritású, mint amit linkelsz. Ez azt jelenti, hogy ha van két ugyanolyan stílusdefiníció ami a headbe és a linkelt stíluslapban is megvan, akkor a head-ben rögzítettek fognak érvényesülni. Egyébként nincs sok értelme két helyre rögzíteni a meghatározásokat. Érdemes linkelni a css-t.

@3522: A valami helyére a fájlnevet kell írni.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3524) sz.j


sz.j
nagyúr

Jó, hogy a "megjelenésben" megszűnt a hiba, de a W3C hibásnak ítéli, mert nincs kezdő tag-ja.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3525) DeltaPower válasza sz.j (#3524) üzenetére


DeltaPower
őstag

Valószínűleg <span>-n vagy hasonlón belül használod a <h2>-t, de az is lehet, hogy előtte valahol van lezáratlan tag-ed.
Én a helyedben nem erőltetném inline módban a <h2>-t szövegen belül, az életben nem lesz valid mert ez a tag nem erre való. Szövegrészek formázására ott a <span>, ahogy cucka is említette a #3516-ban.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3526) sz.j válasza DeltaPower (#3525) üzenetére


sz.j
nagyúr

Próbáltam azt is, de azzal végkép nem sikerült .... :W

@ Brown ügynök

Köszi az infót

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3527) Sk8erPeter válasza sz.j (#3526) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy próbáltad? :)
Pl. így, az alábbi <span> tag használatával olyasmi lesz, mint egy default <h2>:

<p>blablablabla <span style="font-size: 24px;font-weight: bold;">ide jön az a szöveg, ami eddig h2-n belül volt</span> asdasdasdasd</p>

Sk8erPeter

(#3528) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Ezt a problémát miképpen lehet orvosolni?

Magyarán van kettő div egymás mellett. Mindkettő 40 képpont magas. Mindkettőben vannak képek. Az elsőben egy 40 képpont magas, a másodikban kettő kisebb. Firefox alatt minden klappol, ellenben Internet Explorer alatt lejebb csúszik a kép 1 (lehet 2) pixelt. Valakinek ötlet?

(#3529) n00n válasza n00n (#3528) üzenetére


n00n
őstag

Senkinek nincs ötlete?

(#3530) Brown ügynök válasza n00n (#3528) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Lehet, hogy az IE 8 beépített stílusdefiníciója miatt csúszik el. Ha html kóddal ágyaztad me a képet, akkor pozicionáld ezen parancsok valamelyikével, ha css-el raktad be a képet, akkor pedig így valahogy.

Itt pedig megnézheted ( a "hacks" alatt), hogy írd, hogy csak az IE egyes verziójában működjön a stílusdefiníció: [link]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3531) Sk8erPeter válasza Brown ügynök (#3530) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"csak az IE egyes verziójában működjön a stílusdefiníció"
Hű, van, aki még az IE egyes verziójára is optimalizál? :DD :))
(Amúgy értem én. :D)

(#3528) n00n : kód, mintaoldal nélkül nehéz okoskodni, de Brown ügynök jól mondja, hogy lehet, hogy a beépített stílusdefiníciók okozzák az elcsúszást, lehet, hogy ezeket egyszerűen felül kéne bírálni a margin, padding, stb. explicite megadásával. Mivel gondolom senki nem tanulta meg fejből az IE összes hülyeségét, ezért csak empirikus úton lehet sokszor rájönni, hogy mégis mi okozza IE-ben a baromságokat.
Mellesleg le kéne lőni azokat, akik az IE fejlesztésében részt vettek. :DD

Sk8erPeter

(#3532) RootRulez


RootRulez
félisten

na próbálkozok ezekkel a divekkel, de nagy a kuszaság, ezt töltöttem le és gyötröm. :)

═════════════════════════════════════════

(#3533) Sk8erPeter válasza RootRulez (#3532) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Első ránézésre elég jónak tűnik. :K

Sk8erPeter

(#3534) RootRulez válasza Sk8erPeter (#3533) üzenetére


RootRulez
félisten

Amit én kínlódok az össze-vissza egymásra csúszkál, lehet elsőre egy fixet kéne csinálnom, aztán majd liquidezek. :U

Amúgy ezekkel a divekkel lehet olyat, hogy a két szélső fix (mármint tartalomra) és a középsőben váltakozik a tartalom annak függvényében, hogy ekét szélsőbenmire kattitnaanak?

target pl nem működik. :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#3535) Sk8erPeter válasza RootRulez (#3534) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

1.) Ja, ne szopasd magad liquid layouttal, elég első körben megtanulni a fix struktúrát.

2.) Lehet, persze, AJAX-szal. De ne ezzel kezdd, mert a Google számára is szerethetővé kellene tenned az AJAX-os kérésekkel tele lévő oldaladat, ami nagyon nem egy egyszerű meló.
Működjön úgy, hogy az oldal újratöltődik. Majd ha penge leszel, akkor szétAJAX-ozhatod az agyadat. :D
A target nem erre való, azzal azt adod meg, hol nyíljon meg a tartalom (pl. új fülön). Ezt XHTML Strict már nem támogatja.

Sk8erPeter

(#3536) RootRulez válasza Sk8erPeter (#3535) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor azt javaslod, hogy írjam meg a 4 oldalt más címmel és tartalommal és azokat lapozgassa 1:1-be, amikor rákattan egy menüre?

Ja, fixre ezt találtam. :U

Nagyon rossz, mert úgy kell rájönnöm, melyik kód minek színét változtatja, hogy átírkálom, majd ráfrissítek (lehet előbb olvasni kéne a témáról)

És az mennyire necces, hogy a két szélső oszlop fix marad a középső meg 700-ig szűkülhet, de utána már nem?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#3537) Sk8erPeter válasza RootRulez (#3536) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Akkor azt javaslod, hogy írjam meg a 4 oldalt más címmel és tartalommal és azokat lapozgassa 1:1-be, amikor rákattan egy menüre?"
Én ilyet tuti nem javasolnék :D, mert PHP-vel include-olnám a mindig ismétlődő elemeket, és csak a változóakat cserélném. De ha nem vágod a PHP-t, akkor kezdetnek jó lesz.

Jó ez a fix cuccos is.
Nem kell frissítgetned állandóan, ha használod a böngészőbe beépülő web developer tools cuccokat, pl. Chrome-nál, Firebugnál, Opera Dragonfly-nál az adott HTML-elemre jobb klikk, majd Inspect Element (Elem kivizsgálása/vizsgálata).
Itt általában van egy element.style rész, és az id, class, egyéb szerinti stílusdefiníció (pl. #content), ezenbelül egyből tudod változtatni a színeket és minden egyéb stílusra vonatkozó dolgot, rögtön látszik a változtatás. Ha webfejlesztéssel akarsz foglalkozni, ezt az elsők között kell megtanulni szerintem, mert nagyon sok hasznát veheted még.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#3538) RootRulez válasza Sk8erPeter (#3537) üzenetére


RootRulez
félisten

Eléggé kínai, volt amit írtál, de nem a te hibád. :B Utánajárok ezeknek...

a teszt html-emet átneveztem teszt php-ra (mert annak kell lennie) És az ékezetes betűk helyett más ír ez mirefel van? :F

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#3539) Sk8erPeter válasza RootRulez (#3538) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Gondolom nem jó a karakterkódolás. Notepad++-szal nézd meg, mire van állítva.
Encoding (Kódolás) menüpontban meg a Convert to... (Átalakítás...) menüpontokkal tudod átállítani.

Sk8erPeter

(#3540) RootRulez válasza Sk8erPeter (#3539) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, eljátszadoztam a kódolásokkal, és összejött. :) alakul. :)

Most épp azután kutakodok, hogy rejthetem el az email címem a robotok elől... :)

Csak ehhez meg már java script kell vagy mi... :W

═════════════════════════════════════════

(#3541) RootRulez válasza RootRulez (#3540) üzenetére


RootRulez
félisten

megyez. :)

═════════════════════════════════════════

(#3542) Sk8erPeter válasza RootRulez (#3541) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Próbáld ezt: reCAPTCHA Mailhide (Google-től)

Sk8erPeter

(#3543) RootRulez válasza Sk8erPeter (#3542) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, de amit belinkeltem úgy fest bevált, mert a java script nélkül nem írja ki a címet. :)

Egyébként erre jutottam. Téged, mint a témában jártasabb ügyfél kérdezlek, mi a véleményed róla? :B
:DDD

Tudom, te egy óra alatt összeraktad volna, nekem egy fél éjszakámba és fél napomba került. :U

═════════════════════════════════════════

(#3544) Sk8erPeter válasza RootRulez (#3543) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"mint a témában jártasabb ügyfél"
Mióta vagyok az ügyfeled? Nem is tudtam róla. :DDD

Most miről kéne véleményt mondani? Az email-eltüntetősről? Vagy az egész oldalról?

Sk8erPeter

(#3545) RootRulez válasza Sk8erPeter (#3544) üzenetére


RootRulez
félisten

ez jutott eszembe, de érted, na...

═════════════════════════════════════════

(#3546) Monyos


Monyos
aktív tag

sziasztok!

Nemrég felkértek ,hogy csináljak egy ismerősömnek egy oldalt.
Suliból van tapasztalatom a HTML-ből.
Viszont egy résznél megakadtam , ezért kérném a segítségeteket.

Egy öt hivatkozásból álló "menü részt" akarok létrehozni az oldal aljára és ezt táblázattal akartam megoldani. Ezt a táblázatot az oldal aljára, középre akarom helyezni. Így oldottam meg :

<style type="text/css">
body {
background-image:url('tabla222.jpg');
background-repeat:no-repeat;
background-attachment:fixed;
background-position:center;
}
#menu1 {
position:fixed;
text-align:center;
bottom:0;
left:20%;
}
</style>

És a táblázatot <div> tag-ek közé tettem.

Ez így jó is lenne Firefox, Chrome böngészőben ,viszont az Internet Explorer sehogy sem akarja elfogadni , a táblázatom az oldal tetején , középen van.
Mivel ez egy főoldal/nyitóoldal lenne a háttéren kívül csak ez a táblázat szerepelne rajta.

Bármilyen megoldást , véleményt szívesen fogadok. :R
Előre is köszi!

(#3547) Sk8erPeter válasza Monyos (#3546) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezt a fix pozicionálást (position:fixed) egy menünél felejtsd el. Felbontástól, böngészőablak-mérettől függően el fog tolódni, másképp lesznek egymáshoz képest az elemek, stb., az meg nem fasza. (Próbák)
Egyébként margin:0px auto; is hasznos.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#3548) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#3547) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Utólag láttam, hogy írod, hogy "csak ez a táblázat szerepelne rajta." Így nem biztos, hogy problémát fog okozni a fixed position, csak pont IE-nél: [link]. Ritkán, nagyon indokolt esetben érdemes csak használni a fixed positiont.

Nem ártana látni a többi kódot is, hogy tudjuk, hogyan oldottad meg konkrétan.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#3549) Brown ügynök válasza Monyos (#3546) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Nézd meg, hogy rendesen megadtad-e a doctype-ot.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3550) Monyos válasza Brown ügynök (#3549) üzenetére


Monyos
aktív tag

DOCTYPE nincs megadva, hogy őszinte legyek sose használtam még. :(

így néz ki :

<HTML>

<HEAD>

<TITLE>WEBLAP</TITLE>

<style type="text/css">

body {

background-image:url('tabla222.jpg');

background-repeat:no-repeat;

background-attachment:fixed;

background-position:center;

}

#menu1 {

position:fixed;

text-align:center;

bottom:0;

left:20%;

}

</style>

</HEAD>

<Body bgcolor="#f5f0d3" link="black" alink="black" vlink="black">

<div id="menu1">

<table border="0" align="center" width="50%" cellspacing="50">

<tr>

<td><font size="5"><b><a href="a.html">A</a></b></font>

<td><font size="5"><b><a href="b.html">B</a></b></font>

<td><font size="5"><b><a href="c.html">C</a></b></font>

<td><font size="5"><b><a href="d.html">D</a></b></font>

<td><font size="5"><b><a href="e.html">E</a></b></font>

</tr>

</table>

</div>

</body>

</HTML>

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  HTML szerkesztés (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.