Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#676) bobace


bobace
őstag

Kedvenceim:
kategoria: fordulatos thriller,krimi esetleg horror valamint über vigjátékok na meg fantasy és kaland
Ha listát kellene irni talán ezeket tudom emliteni de nem sorrendeben tetszés szerint, kivétel forrest gump mert az abszolut favorit
Gyűrűk ura1-3,mátrix1-3, sw1-6, james bond1-20, terminator1-3, na és a többi mint cool túra, hetedik, pánikszoba, játsz/ma, harcosok klubja, amerikai historia x, hullajó, vad vágyak, szigruan bizalmas, halálsoron, titanic, solyom végveszélyben, underworld, amerikai pite3, shrek2, pokman2, 6.érzék, magasfeszültség, gladiátor, kegyeteln játékok, elfujta a szél, mumia1-2, indiana jones1-3, nemzet aranya, vissza a jövöbe1-3, x-men1-2, die hard 1-3, a fülke, beavatás, hannibál, bárányok hallgatnak, én a robot, schinler listája, zonogrista, kontroll, miniszter félrelép, austin power 1-3, bad boys1-2, gagyi mami, oscar, na jo befejezem már igy is tul sok de ezeket nem nagyon tudom megunni...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.