Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neongorack


neongorack
senior tag

Hi all!

Gondolom már mindenki volt egyszer úgy, hogy egy játéknak nagyon megtetszett a zenéje és kellett volna neki mp3-ba pl!
Mivel nemnagyon találtam ilyen topicot ezért megnyitottam.Remélem itt választ kapok sok mindenre!
Nekem pl most az NFS Hot pursuit zenéje kellene valamilyen audio formátumba, hogy lehetőleg a játékon kívül is tudjam hallgatni!
Aki tudja ennek módját az írja meg ide mert már nagyon kéne az a zene :D:D

Előre is kösz!
Üdv:Neongorack

(#2) Batman válasza neongorack (#1) üzenetére


Batman
őstag

ha tudod az előadot és a szám címet , megveheted az albumot egy cdlemez-boltban......:)

[Szerkesztve]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3) neongorack válasza Batman (#2) üzenetére


neongorack
senior tag

Jó vicc.....;]

(#4) Batman válasza neongorack (#3) üzenetére


Batman
őstag

pedig nem hiszem ,hogy itt egyéb alternatív utvonalra fognak buzditani....

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) Vangelis válasza neongorack (#3) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az eredeti játék zenájét nem lehet leszedni?!?!

Csak kérdem:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6) neongorack válasza Batman (#4) üzenetére


neongorack
senior tag

Esetleg valami konvertáló progi vagy valami hasonló megoldás?

(#7) Toness válasza Vangelis (#5) üzenetére


Toness
őstag

Biztos ki lehet szedni mert a NFSU 1-es részénél is egy progi kellett és az kiszedte belőle, ugyanígy volt a Half Life 2-vel, szóval szerintem ezeknek a leöltése sem ütközne akadályokba (vagy igen?)

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#8) neongorack válasza Toness (#7) üzenetére


neongorack
senior tag

Jó csak valaki mondjon egy proginevet plzz...!

(#9) Kazimír


Kazimír
őstag

Én a Battlefield Vietnammal próbáltam valami hasonlót, kevés sikerrel, úgyhogy engem is érdekel a probléma megoldása.
(ott egyébként bik kiterjesztésű fájlokban voltak a zenék, találtam is hozzá programot, de túl bonyolult volt, nem sikerült leszednem)

[Szerkesztve]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#10) PapaMaci válasza Kazimír (#9) üzenetére


PapaMaci
őstag

Nekem megvan a Metal Gear utolso zenéje ha valakit érdekel.

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#11) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Bennem meg felvetődött az a kérdés, hogy ha valamilyen módon kiszedek egy számot egy játékból, akkor az nem ütközik-e valamilyen jogszabályba? Illetve ha én ezt kiírom CD-re, akkor mivan? Gondolok itt mondjuk olyan játékokra, amelyeknek köztudottan kapható kereskedelmi forgalomban soundtrack-jük.


neongorack: csak nem megcsináltad a netet? :)

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#12) Steve-S válasza Toness (#7) üzenetére


Steve-S
tag

Hú vazz, a Half-life 2-ből milyen progival szedted ki? Nekem az nagyon kéne!! Ilyen fasza zenét játékban én még nem hallottam. Ha megtudnád a program nevét mondani és esetleg a letöltési helyét is, azt megköszönném! :R

Set The World On Fire!!!

(#13) [NQD]Jericho


[NQD]Jericho
tag

Bármilyen játékból ki lehet szedni bármilyen hangot sima windows segitséggel. :DD Csak annyit kell csinálni, hogy ha mondjuk egy zenét akarunk kiszedni, akkor az effect hangsávot a gameban le kell venni, vagy pont forditva a más célnál. :DDD Esetleg érdekel a téma? :F

(#14) [NQD]Jericho


[NQD]Jericho
tag

hátránya hogy nem minden játékban van néha lejátszva tisztán a zene az elejétől a végéig és igy nem lehet jó l kiszedni...

(#15) illusiON


illusiON
őstag

ha kell vkinek nekem a pop ww menüzeéje megvan, moviemakerrel kaptam ki wmw formába, 10 perces szám lett belőle ;] winfos muvimakkerrel lehet kiszedni, ugy hogy felveszed belső lejátszásról... na ezt jól megmondtam....:U:)

( : no woman no cry : )

(#16) Steve-S válasza [NQD]Jericho (#13) üzenetére


Steve-S
tag

Ezt nekem írtad? Ha igen, érdekel a téma, de ezt amit leírtál most nem nagyon vágom. :F:U

Set The World On Fire!!!

(#17) Steve-S válasza [NQD]Jericho (#13) üzenetére


Steve-S
tag

Ja, bocs már értem, leveszem az effekteket és csak a zenét veszem fel hangosra a játékban ugye? De hogy veszed fel hangfájlba? Ezt leírnád nekem? Kösz!

[Szerkesztve]

Set The World On Fire!!!

(#18) illusiON


illusiON
őstag

belépsza winfos muvi makkerbe: van olyan, h rögzités. beállitod h. csak hang. beállitod a hangfaladat (ha van usbportos webcam-od, nehogy azt álidzsd be!) és rögzités, belépsz gameba, vezsed, kilépsz gameből, leállít. de hopp msto nézem ha fennvan sp2 nem tudom hol van a rögzítés...

( : no woman no cry : )

(#19) ssolitude válasza neongorack (#1) üzenetére


ssolitude
őstag

Fraps-al rögzítesz videot a game-ből,hanggal együtt.Utána VirtualDubbal szétkapod video-ra és audiora,tetszés szerint vaw vagy mp3-ba.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#20) neongorack válasza Gh0sT (#11) üzenetére


neongorack
senior tag

Nem sajna nem :(

(#21) neongorack válasza ssolitude (#19) üzenetére


neongorack
senior tag

Csak nekem ha Fraps-el rögzítek videót akkor közbe izomból beszaggat a game!
Gondolom az őskövület procimnak köszönhetően vagy VGA?
Na mind1 az a lényeg, hogy beszaggat, de nagyon!
Eddig UT 2004-ből próbáltam meg videót kiollózni, de fél órás szenvedés után inkább hagytam a francba....

Jahh és ha valakinek esetleg meglenne az NFS Hot Pursuit 2 zenéje (az összes )
akkor az feltétlenül szóljon vagy dobjon egy mail-t!
Előre is kösz!

(#22) Toness válasza Steve-S (#12) üzenetére


Toness
őstag

Azt nem tudom hogy milyen progi kell hozzá csak a Half Life 2 topicban olvastam és néhányan meg is csinálták, keresgélj benne vagy tedd fel a kérdést, biztos valaki csinálta már.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#23) [NQD]Jericho válasza Steve-S (#17) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Gyerekek :C Én vagyok az.. Tibi bácsi....;]

(#24) [NQD]Jericho válasza [NQD]Jericho (#23) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Még mindig én vagyok....:O

(#25) [NQD]Jericho válasza Steve-S (#17) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

A művelethez elég sima hangrögzítő. :R Kicsit körülményes, de tökéletes eredmény. Felveszel egy percnyi anyagot azt sokszorozod aszerint, hogy milyen hosszú hanganyagot akarsz felvenni. Aztán belépsz gameba és amikor kezdődik a szám kilépsz windowsba és inditod hangrögzítőt. Mondjuk én úgy szoktam hogy elöször elinditom felvevést és úgy lépek be játékba. :) Jah és a hangerőszabályzóba elötte állítsátok át, hoyg ne mikrofonról vegye fel, hanem pl mint nálam a stereocsatornáról. Űgyanaz a minőség wavba. Nekem így jó :U

(#26) neongorack válasza [NQD]Jericho (#25) üzenetére


neongorack
senior tag

És a wav-ot nem lehet mp3-ba konvertálni? ( Lehet hogy hülye kérdés ) :D
Mert ha igen akkor nyertügy...

(#27) Viktor77


Viktor77
titán

Akinek SB kártyája van, az azt vesz fel amit akar. Elindítja a felvevő progit (Stream Recorder), és a What u hear opciónál beállítja, hogy mit rögzítsen a gép.

Amúgy a HL2 zenéi ott vannak az egyik mappában mp3 formátumban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) Steve-S válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Steve-S
tag

Agyam elszáll! :Y:Y:Y Te egy isten vagy! Ez eddig eszembe sem jutott. Én hülye.
Ezerszer kösz! :DD:DD:DD

Set The World On Fire!!!

(#29) [NQD]Jericho válasza neongorack (#26) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Nemtom, hogy mi a mp3 kodoló pontos elnevezése. Én pl ''Mpeg layer 3'' nevű tömörítőtt használtam, mikor épp nem volt fennt mp3 kodoló :D. Ez is olyan jó, mint mp3. Weboldalamra is ezzel tömöritettem be zenét. Lehet még oggba is rakni. De ezt miért nem nézted meg inkább, mint hogy rákérdeztél? :U Azt viszont megemlitetendő, hogy nekem wavot mutatott tömörítés után is, pedig az tömörítve volt. Kicsit vicces. Egy-két progiban, ahol wavokat kérne be, lehet ilyenekkel tömörített zenéket is berakni. Hasznos...

[Szerkesztve]

(#30) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Én a Risk Your Life (mmorpg) rylmovie1 kínairockzenéjét szeretném valahonnét megszerezni, csak az a baj, hogy nemtom mi a neve az együttesnek. Igazából nem tetszenek a hörgős-metálok, csak ez is azért, mert RYL:DD:R

(#31) simonzé


simonzé
addikt

Van egy javaslatom. Töltsd le az Audacity c. ingyenes, és csekély gépigényű hangszerkesztőt. Állítsd felvétel üzemmódba, és rec. gomb megnyom.
Indítsd el a játékot, és hagyd zenélni. Ha elegendő ideig nem piszkálod, akkor a végeredmény a ''CD minőségű'' zene lesz, miután kilépsz a progiból, és felszabdalod.

Remélem segítettem.

Egyébként nekem a Shadowman c. progi ('99-es...) trailerének zenéje nagyon bejött. Ha meg lenne valakinek...

I don't fit in. I fit out.

(#32) simonzé válasza Viktor77 (#27) üzenetére


simonzé
addikt

Hoppá. Na így jár, aki csak az első pár hozzászólást olvassa el... Megelőztek. :)
Ezek szerint működik a módszer.

I don't fit in. I fit out.

(#33) neongorack válasza simonzé (#31) üzenetére


neongorack
senior tag

Most töltöm.....thx! :)
A Windows-os módszer nem jött be mert csak keveset lehet vele felvenni!
És ezzel mp3-ba is lehet rögzíteni?

(#34) 50 CENT válasza neongorack (#33) üzenetére


50 CENT
tag

Halló, neongorack! Nyitottak egy új topic-ot, neve:
NFS HOT PURSUIT 2. !!!!!!!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#35) simonzé válasza neongorack (#33) üzenetére


simonzé
addikt

Ha van a gépeden mondjuk Lame Mp3 kodek telepítva, akkor mp3-ba is ment. Alapból csak WAV-ba tud menteni, de ezt egy grabber progival át tudod tömöríteni mp3-ba, vagy ogg-ba is. Én az AudioCatalyst c. profit használom. (Leánykori nevén Audiograbbar, ez most újra freeware lett.)

I don't fit in. I fit out.

(#36) [NQD]Jericho válasza neongorack (#33) üzenetére


[NQD]Jericho
tag

Hát te valami nagyon gyenge számítógépes lehetsz, hogy azt mondod, keveset vesz fel hangrögzítő :D loooool

(#37) Weareus


Weareus
addikt

Érdekes topik
Én régebben egy másik fórumban filmzene-topikot nyitottam. (Delta, Panoráma, ilyesmik).

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.