Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kingston


kingston
tag

Hali all.
segítségeteket szeretném kérni,hogy bármilyen viás alaplappal csinálja a gép,hogy kilépek játékból és újraindul a gép.
Mindegy milyen játék és mindennel variáltam már a dolgokat,ram videokártya,proci bármit cserélek,csak akkor oldódik + a probléma,ha abit nf7-re cserélem az alaplapot.
Segítsetek légyszi.:O

[Szerkesztve]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2) kingston


kingston
tag

Hali all.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) kingston


kingston
tag

up

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) eziskamu


eziskamu
addikt

Via 4in1-et használod, felraktad? Töltsd le e legújabbat a www.viaarena.com -ról.

(#5) Remus


Remus
tag

Milyen proci?Nem mind1 hogy mekkora és milyen márkáju tápod van.Esetleg huzott a gép?

Tévedni emberi dolog, a sündisznó is megmondta a súrolókefén :D

(#6) kingston


kingston
tag

Hát ez boltba összedobott gép,de minden csereberélve lett benne,csak a lap nem.
3 ilyen gép is van mindegyik matsonik alaplappal,de van amelyik ugyan ezzel az alaplappal megy.driverek,minden rendben.
Olvastam valahol,hogy a direkt-x nek közvetlen memóriahozzáférés kell,és ha kilépsz a desktopba 2d-re való váltáskor elszáll a gép amiért a via okolható.Ebbe látok is valami logikát,de más viás alaplap miért nem csinálja csak a matsonik?

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#7) _Volkovy_ válasza kingston (#6) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mert a Matsonic sz*r :DD

(#8) Chrom


Chrom
tag

Helló!
Nekem is van 1 ugyan ilyen problémám:
A GÉP JÁTÉK-KILÉPÉSKOR ÚJRAINDUL!
Mi ilyenkor a megoldás?
Esetleg tudtatok megoldást találni a problémára, vagy rájöttetek esetleg mi okozhatja a problémát?
Matsonic alaplapról van az én esetemben szó! MS8167C, AMD 1800+, 256/266DDR, GeF FX5200 128MB. Az alaplapot át lett jumper-elve, hogy az FSB 133-on mennyen! Mivel gyárilag csak 100-on ment, és így a proci sebesége sem volt a megfelelő!
De mostmár az is tökéletes, de a hiba ugyan úgy fenn áll!
Sőtt fölraktuk a legújabb Via 4in1-et, és akkor már a jétékok indításkor újraindul a gép !!!!!!!
Csak az alaplapi CD Via 4in1-el hajlandó működni, de azzal meg a játékok kilépésekkor indul újra !!!!!!
Nagyon megköszönném, ha esetleg tudnátok valami kis indulópontot adni, hogy mi ilyenkor a teendő?!

Válaszokat előre is köszönöm: Chrom

(#9) Chrom


Chrom
tag

Na Hí!

Közben kaptam 1 tippet amitől lehet hogy a hiba megoldódik, állítólag az alaplapi hangot kell letiltani és beledobni valami PCI-os hangkártyát!
Ha esetleg az előző hozzászólóknak (kingston) van valami hasonló észrevétele, akkor kérlek jelezzétek!
Nagyon fontos lenne!!!
THX!
Bye: Chrom

(#10) kingston válasza Chrom (#9) üzenetére


kingston
tag

Hali all!
Ahogy mondod az alaplapi hanggal akad össze a direct-x.
A hangkártya cmuda.sys file-jával akad össze.
Megoldás: -Más verziójú driver használata
- Alaplapi hangot letiltod és belerax egy pci-os hangkártyát.
hai!

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.