Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Gainka válasza pusszycat (#36) üzenetére


Gainka
őstag

Látod pont ezzel buta felfogással van a baj, midenböl a legjobb, procibol kamerábol mindenböl kategorián belül aztán csak nézünk hogy egy a54 200 000. Értem hogy hogy a többi gyartohoz képest sehol nincs a Nokia, de azzal hogy minden teszt es hir szándékosan negativ váleményt festet röla mi lesz jobb? Miért kell egy teszt oldalnak egy beharangozoba saját véleményt megfogalmazni? Lehet én nagyon ritka kivétel vagyok de pont ellenkezöleg gondolom a dolgokat, nekem pont a Nokia (is) eddigi iránya jön be, olcso több napot biro stabil rendszerü nagyjábol korrekt kamerával ellátott jo köntösbe öltöztetett átlag ember számára tökéletes készülékek, és ugy gondolom erre kellene felvilágositani a hozzánemértöket hogy igen is van réteg akiknek ez elég de hát ki kell öket is zsebelni rabláncal mert nemtudja szerencsétlen megvenni a jobbat de kihozza havira aztán nem megy más a telefonon a facebooknal. "Két ember vesz ma szerintem Nokiát." igy kezdödik a teszt mondja nekem bárki is azt hogy ez normális. :U Nem kell válaszolni mert nem fogunk egyet érteni, az a véleményem hogy van Nokia és kell is, nem mindenki hardcore user nem mindenki samu fan, és a t mobil kinálatábol is nagyon is hiányzik mert se motorola se alcatel stb, be mész egy üzletbe "és nem samut akarsz venni teljesen hülyének neznek a bepropagált eladok" és nincs normális választék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.