Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-11 19:58:41

LOGOUT.hu

Sebességtesztek, jelszintek, és egyéb hálózati paraméterek mérési eredményei, hibaelhárítási tanácsok, és minden más, amit "csak úgy" szeretnél megosztani a többiekkel, xDSL, EuroDOCSIS, kábel TV és IPTV rendszerekről, szolgáltató függetlenül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#515) #41133696 válasza mbalint987 (#514) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mind a két lakhelyem, a kertes házas övezetbelin és a lakótelepin is elérhető a UPC szolgáltatása. Azért lett UPC-m, mert Invitel ED3-ról váltottam. A UPC Fiber Power 240 4062 Ft-os havidíjjal megy úgy, hogy csak az Internet van a UPC-től. A lakótelepi lakásunkban meg minden a Telekomtól van. Itt a Kádár Vitéz utcai házban meg azért van Telekomtól az IPTV és a VoIP vonal, mert egyrészt biztonságosabb (az inviteles időszakban megtanultam mennyire fontos az, ha ED3-as szolgáltatás van, akkor több szempontból is jobb ha mástól van a telefon és a TV, egyrészt ugye két szolgáltató esetén kevés az esély a kőkorszakra, másrészt pedig nem kell osztani a légkábelről bejövő jelet) azon a címemen amelyiken a UPC van, a Telekomtól nincs vezetékes csak mobilinternetem).

A Telekom-mal 23-24 -éves tapasztalatunk van, megbízható, és mindig tudok kedvezményes készülékeket vásárolni tőlük. Jelenleg a két előfizetésünkön ketyeg 2 TV és egy táblagép tőlük :)

- Jelenleg három készüléket törlesztek a Telekomnak: Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM/64 GB ROM 4G/LTE; LG 43UH6207 4K és LG 32LF632V

Bővebben:
Egyéb eszközeim melyeket kedvezményesen kaptam, és már ki is vannak teljesen fizetve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.