Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klye


Klye
csendes tag

Várom a véleményeket!:))

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#2) rogers


rogers
aktív tag

Nekem ilyen van. Illetve volt.

Mint kártya elég jó, mondjuk mostmár nem csúcsmodell, de ár/érték arányban még mindig oké. Persze attól is függ: mire.

Nagyon negatív tapasztalat: mind nekem, mind a haveromnak valamint az ő egyik haverjának is lepusztult a hűtése. (besül a venti). Ezt kb. 6 hónap után adta elő, gariban intézhető, de akkor bénaság. Nekem speciel megsütötte magát a proci valszeg.

Ja és lehetőleg a 128MB változatot érdemes erőltetni...

Jobb későn, mint még később...

(#3) Klye


Klye
csendes tag

Sz** a hütése ezt nem hiszem el egy ilyen király v.kártyánál!!!Amúgy milyen cuccokat adnak hozzá?;]];]];]]

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#4) e-biza válasza Klye (#3) üzenetére


e-biza
őstag

adnak hozzá videoeditor meg minden félét, de a hütése nekem is most szállt el, garilevelem keresem... játékként meg a Ballistics c. szuperszonikus gamet adják

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#5) SYZYGY válasza Klye (#1) üzenetére


SYZYGY
tag

Nekem is ien van, én nem vennék mégegyszer. Nem nagyon lehet húzni. Egyébként a dobozában van vagy 5CD , rca átalakitó, egérpad, user's manuál . Én simán megvenném a helyedben vmelyik TI4600-ast innét a PH-ről.

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#6) Manitou válasza SYZYGY (#5) üzenetére


Manitou
addikt

:YSzerintem meg elég jól lehet húzni.

(#7) rogers


rogers
aktív tag

Na mivan? Lettek új smiley-k?
:C

Jobb későn, mint még később...

(#8) Manitou válasza rogers (#7) üzenetére


Manitou
addikt

Úgy tűnik.:C

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

haller.
nekem speciál nagyon negatív tapasztalatom van ezzel a kártyával(1 hónapig birkóztam a kereskedővel a gari miatt,de nyertem végülis :) ) szerintem vedd meg innen valamelyik 4600-at,jól mondja a srác.ki vannak próbálva,tuti mennek,ilyesmi.és használtan nem is olyan drága.

off
amúgy coolak a szmájlik,de jól látom hogy popupok tűntek fel az oldalon?mert ha igen,akkor én megelégszem a régiekkel de nem kérem a reklámokat :(
on

(#10) Klye válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


Klye
csendes tag

Honnan?:F

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#11) _Volkovy_ válasza Klye (#10) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Itt láttam kb. egy-másfél hete 3 eladó 4600-ast is..keress rá a fórumokban..

(#12) Atom válasza rogers (#7) üzenetére


Atom
aktív tag

Melyik ez az áll leesős cucc?

Konfig: Már nincs

(#13) _Volkovy_ válasza Atom (#12) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Most már semelyik,kivették..(gondolom rontotta a fórumképet)

(#14) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is ilyen videókarim van, csak 64 megás és 4xAGP-s kereken 1 éve (2002. június 26-án vettem), eszméletlen jó kártya. Kb. 300/566-ra lehet stabilan felhúzni, de én alapon hajtom, mert amelyik game alapon nem megy az emelt órajelekkel sem fog megtáltosodni. Semmi probléma sincs a ventivel szvsz. Jár hozzá a Ballistics (tök yó game), Driver CD, WinDVD 2000, Power Director, nVidia GeForce4 Experience CD. Egyébként egy 2000+os Palominoval 11000 pontot ad 3DMarkban.

(#15) Atom válasza _Volkovy_ (#13) üzenetére


Atom
aktív tag

Ja valóban elég zavaró, hogy vagy 5 sort kihagy miatta.

Konfig: Már nincs

(#16) gorgi


gorgi
csendes tag

Üdv, épp most készülök ilyen Inno3D Ti4200 kártyát venni 128 megásat. Szóval aszondjátok számíthatok rá, hogy be fog szarni a ventije? :((

(#17) gerlaip válasza gorgi (#16) üzenetére


gerlaip
addikt

Pattints rá még pár ruppót, és vegyél egy Ati9500-asat. Nekem is Inno3DGF4Ti4200-as van. Ha valóban szép képet akarsz, (anti aliaising, anizotróp szűrő) akkor az Ati a nyerő. Ezzel a karival már az Unreal2 illetve az F1_2002 is beszaggat, ha max felbontásra rakod, + 4x-es aa, és 4x-es anizotróp szűrés. (Ha mond neked ez valamit) Sokkal élvezetesebb látvány ezekkel játszani, és az Ati ezekkel gyorsabb.

Amúgy, ha ennél maradsz, akkor hűtő problémák is lehetnek. Én rátettem egy utángyártott Thermaltake hűtőt. De amúgy jó kis vga ez.

lámavakond

(#18) gorgi válasza gerlaip (#17) üzenetére


gorgi
csendes tag

Értem, meg tudom is hogy igazad van, de nem ilyen egyszerű ez. :))

(#19) Szeke


Szeke
senior tag

Árpád jómunkásember lesz az EU-ban is? IGEN! Ha 'ingyen' hozzá tudsz jutni, akkor miért kérded, hogy jó-e? Persze hogy jó :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#20) sequator


sequator
senior tag

nekem 3 hó után halt be a ventije, visszavittem gariban ráfizettem 25e pénzt most van egy R9700om

Sautia

sequator

(#21) gorgi válasza sequator (#20) üzenetére


gorgi
csendes tag

És megbántad a cserét? ;]

(#22) PiSoft


PiSoft
tag

Hali!

Én tegnap vettem egy ilyet, de még csak jelet sem volt hajlandó adni a monitornak... Most éppen a cseredarabot hozzák, remélem az elindul és tudok majd ítéletet is mondani...

Amúgy nagyon jól néz ki, csak qrvára melexik! kb. 2 perc után (úgy, hogy képet nem adot!!!) kézrátapintásos mérőeszközzel kb. 70 fokot mértem!

Lehet, hogy csak gyári hibás? Azért is melexik ennyire? Na mind1!

Üdv:

PiSoft

Ez az ami éppen kell, / Repülök a gyógyszerrel, / Ez az adag éppen jó, / Ez az anyag éppen jó. -> Kontroll Csoport - A hang

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.