Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109) intelfan válasza szasza_xp (#106) üzenetére


intelfan
aktív tag

Én a belvárosról írtam. Egyszerűen BP nem arra van tervezve hogy ennyi autó közlekedjen és parkoljon a belső kerületekben.

Most fejből nem tudom a pontos adatot de rengeteg új autót adnak el most is, tehát a forgalom nem fog csökkenni a belső kerületekben.

Valamivel ösztönözni kell a cégeket arra hogy megérje mélygarázsokat építeni, ahol pl. olcsóbb lenne a parkolás mint amilyen árakat írtam.
Valamivel ösztönözni kell az embereket arra hogy ne használjanak feleslegesen autót a belvárosban, hanem parkoljanak a külvárosokban, jelenleg már a tömegközlekedést akadályozza a sok autós.
Lásd 4-6-os villamos vagy bármelyik troli a belső kerületekben nap mint nap.
Érdekes hogy BP-en nem nagyon használnak kétkerekű járműveket (robogó,bicikli) valahogy mindenkinek autóval kell mennie, nem úgy mint olaszországban vagy hollandiában.

A jelenlegi parkolási díj nem riaszt el senkit attól hogy autóval intézze minden ügyét a belvárosban, a forgalom negysága pedig nem fog változni amíg mindenki be akar jönni a belvárosba.
Ha most csúcsforgalomban körülnézek a dugóban álló autósok között, majdnem minden autóban egy ember ül, nem visz semmilyen eszközt, létrát nemtom még mit ami miatt ne mehetne autó nélkül a külvárosban leparkolva.

Tehát szerintem a belső kerületekben az ottlakók tudjanak parkolni, a többi autóst pedig rá kell venni arra hogy csak akkor parkoljanak ha valami nagyon fontos dolguk van erre és ne autóval járjanak mindig mindenhova.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.