Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Som@


Som@
őstag

Most már tényleg befejezhetnétek, mert kezd unalmassá válni! :(((
Egyébként pedig nem kell tovább emelni a parkolási díjakat. Így is elég magasak. :(

Szolgáltatás meg semmi nincs mögötte...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#102) szasza_xp válasza Som@ (#101) üzenetére


szasza_xp
senior tag

''Szolgáltatás meg semmi nincs mögötte''

Köszönöm, már azt hittem, hogy kényszerképzeteim vannak :DD, de akkor nem vagyok egyedül!

Szerintem is hülyeség ezen vitazkodni, csak fölmegy az ember vérnyomása!

[Szerkesztve]

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#103) intelfan válasza Som@ (#101) üzenetére


intelfan
aktív tag

#56 #63 #71 #89 #90 #92
Egy értelmes vitafórumon ezeknek a hozzászólásoknak nincs helye.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#104) Som@ válasza intelfan (#103) üzenetére


Som@
őstag

Egy ''értelmes vitafórumon'' ezeknek sincs helye: #45 #55.

Mert pl. Szerintem inkább emelni kéne a parkolási díjakat mert jelenleg túl olcsó, főleg itt a belvárosban.
Ezt a hozzáállásodat meg is illene magyarázni.
Nem csak elkezdeni a flame-t. Amire ugye mások egyből ugrottak is. És most ott tartunk, ahol. :(

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#105) intelfan válasza Som@ (#104) üzenetére


intelfan
aktív tag

Elmagyaráztam volna mire gondolok de ezek után inkább eltekintek tőle.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#106) szasza_xp válasza intelfan (#105) üzenetére


szasza_xp
senior tag


Tedd meg kérlek, mert engem speciel érdekelne! Ha drágább a parkolás hogyan lesz jobb a közlekedés meg jobb a szolgáltatás.

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#107) Som@ válasza intelfan (#105) üzenetére


Som@
őstag

Lelked rajta. A Te döntésed. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#108) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Na jó lefekszem aludni! csákó

intelfan komolyan gondoltam az elöbbit, ha felkapod a vizet és nem mondod el a véleményedet, azzal nem érsz el semmit, csak sz*rul érzed magad, de ennek a forumnak szerintem nem ez volna a fő célja, hanem hogy eszmét cseréljünk.

szóval mond el kérlek !

Addig is Jó éjszakát mindenkinek!

[Szerkesztve]

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#109) intelfan válasza szasza_xp (#106) üzenetére


intelfan
aktív tag

Én a belvárosról írtam. Egyszerűen BP nem arra van tervezve hogy ennyi autó közlekedjen és parkoljon a belső kerületekben.

Most fejből nem tudom a pontos adatot de rengeteg új autót adnak el most is, tehát a forgalom nem fog csökkenni a belső kerületekben.

Valamivel ösztönözni kell a cégeket arra hogy megérje mélygarázsokat építeni, ahol pl. olcsóbb lenne a parkolás mint amilyen árakat írtam.
Valamivel ösztönözni kell az embereket arra hogy ne használjanak feleslegesen autót a belvárosban, hanem parkoljanak a külvárosokban, jelenleg már a tömegközlekedést akadályozza a sok autós.
Lásd 4-6-os villamos vagy bármelyik troli a belső kerületekben nap mint nap.
Érdekes hogy BP-en nem nagyon használnak kétkerekű járműveket (robogó,bicikli) valahogy mindenkinek autóval kell mennie, nem úgy mint olaszországban vagy hollandiában.

A jelenlegi parkolási díj nem riaszt el senkit attól hogy autóval intézze minden ügyét a belvárosban, a forgalom negysága pedig nem fog változni amíg mindenki be akar jönni a belvárosba.
Ha most csúcsforgalomban körülnézek a dugóban álló autósok között, majdnem minden autóban egy ember ül, nem visz semmilyen eszközt, létrát nemtom még mit ami miatt ne mehetne autó nélkül a külvárosban leparkolva.

Tehát szerintem a belső kerületekben az ottlakók tudjanak parkolni, a többi autóst pedig rá kell venni arra hogy csak akkor parkoljanak ha valami nagyon fontos dolguk van erre és ne autóval járjanak mindig mindenhova.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#110) intelfan


intelfan
aktív tag

Még egy dolgot elfelejtettem.
Írtátok többen értetlenkedve hogy a parkolási díjért semmilyen szolgáltatást nem kapunk.
Természetesen a mai parkolási díjaknak sincs reális magyarázatuk, tehát nem a parkolóóra+parkolóőr+'szolgáltatás' kerül ennyibe hanem direkt ennél jóval nagyobb díjat szednek be, ezzel akarják elérni hogy kevesebben jöjjenek autóval a belvárosba.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#111) PaladiN válasza intelfan (#109) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Te tanultál közgázt valameik fősulin?
Azért kérdem mert a piac egy naon érzékeny valami. Ugyanakkor nem arról van szó hogy ki akarják üldözni a belvárosból az autókat, mert az esztelen áremelésnek ez lenne a vége, hanem hogy igyekezzenek szabályozni, és uakkor maximális mennyiségű pénzt beszedni a parkolóktól. Következményként lehet hogy lenne hely parkolni, de mien áron?
Valamint még valami: ha egy ''menő'', drága helyen 2 euro, akkor vaon mivel lehetne indokolni hogy nálunk a 2-3-szorosa annak? :F

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#112) Zoltán válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Zoltán
őstag

Ebben igazad van, de előtte is ez volt. Sajnos a szocializmus óta a morál és az erkölcs is a béka segge alatt. Mivel nem volt valódi rendszerváltás.

(#113) vicces


vicces
addikt

most nézzétek az rtl klub-ot. megy a témátok

:)

(#114) intelfan válasza PaladiN (#111) üzenetére


intelfan
aktív tag

Azzal amit nap mint nap látsz most a belvárosban.
''Ugyanakkor nem arról van szó hogy ki akarják üldözni a belvárosból az autókat,''
Ezt a parkolási társaságok vezetőivel és valamelyik politikussal készített interjúban mondták, hidd el ezért van, persze a maximális pénzbevételben igazad van.

A parkolási díjakat pedig tovább fogják emelni a belső kerületekben, és asszem más szigorításokat is be akarnak vezetni.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#115) TitiRii válasza nobufalo (#5) üzenetére


TitiRii
senior tag

ezzel 10000% osan egyet értek
DE
nem csak a parkolási dijak miatt
hanem ugy alles cu zammen,minden olyan dolog miatt ami felhábrító!
össze se merem irni menyi minden van!
CSAK
az a baj hogy ezt mindenki mondja manapság
DE
senki se teszi meg, nem ugy mint régen
MIKOR
senki nem mondta, de megtették! Mi mikor
TESZÜK
MEG!?


A duplázott hozzászólásod közül az egyiket kiszedtem - Som@

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#117) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Most néztem a klubot itt is egy magáncég vette meg a jogolkat 2009 van bombabiztos szerződésük. Mo a bombabiztos szerződések országa! :(((

A kormánynak kéne csinálni egy olyan minisztériumot, ami ezeket vizsgálja felül, meg torpedozza meg! Aszem 1 év alatt visszajönne az összes költség! :DD

Szerintem az embereknek joga van autóval közlekedeni! Ez lassan emberi jog lesz!
A kormánynak meg nem szövegelne kellene, hanem lépni valamit. De csak pofáznak, tök mindegy ki van a parlamentben! Nem igaz, hogy nem tudják elintézni! Gyorsforgalmi utakat kellene építeni, meg parkolóházakat! Ezeket a kormány támogathatná is Pl Adómentesség! A közterek alá meg lehetne mélygarázsokat építeni! Hasznos is, meg funkciónális (duplán)!

Szóval nekem ez a véleményem innen vidékről. Ja és ezt nem csak Bp-n kellen megvalósítani, hanem minden nagyobb városban!

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#118) vicces válasza szasza_xp (#117) üzenetére


vicces
addikt

figyi. az ahelyzet, hogy nem is akarják elintézni.
az a rengeteg pénz szerinted, hova tünt?

:)

(#119) PaladiN


PaladiN
aktív tag

Az egyik ismerősöm a bkv-nél dolgozik már vagy 30 éve ugyanott (szervizes a metrónál). Amiatt írom ezt mert tőle hallottam hogy a 90-es évek óta a melósok mintegy 80%-át elbocsájtották, ellenben nem vettek fel senkit a helyükre. Ugyanakkor még ma is oan iszonyatos pénzhiánnyal küzdenek, hogy csodálkozik néha hogy egyáltalán még van mivel szerelni, meg amúgyis toldoznak foldoznak mindent. Nemrég hallottam hogy a mostani gatyaszíj összehúzás, amit az új pénzügyminisztérium nyomott le a torkokon, a bkv költségvetéséből is nyírbált.
Kérdés hogy mien alternatíva az ha az amúgyis csúcsra járatott (megnyírbált és csökkentett támogatású) és már most drágának számító bkv-ra kényszerítenek még több embert.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#120) vicces válasza PaladiN (#119) üzenetére


vicces
addikt

megyünk gyalog, mint régen.
kibirja a sok ''paraszt''. /paraszt=hétköznapi halandó, szürke egér/

[Szerkesztve]

:)

(#121) PaladiN válasza vicces (#120) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Szvsz abból inkább egy második taxisblokád lesz, csak nem a taxisok fogják csinálni :(

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#122) PaladiN válasza szasza_xp (#117) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Ne viccelj!
A kormány pillanatnyilag a túlköltekezését igyekszik faragni, meg extra bevételekre szeretne szert tenni hogy tudja tartani a 2008-as gazd-i unióhoz való csatlakozás dátumát. Felejtsd el hogy ien ''komolytalan'' célokra pénzt költsön. Örülnek ha befolyik annyi hogy a saját csebüket ki tudják tömni. Amúgy engem pl érdekelne hogy vajon mikor jutunk el odáig hogy az útalap az utakra legyen elköltve, és ne az egyéb célokra.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#123) biker


biker
nagyúr

és ismét elhangzott a kellemes gondolat, amit soxor hallottam már rádióban, tvben, itt is, amikor dugóról van szó, mégpedig hogy miért ül valaki egyedül egy üres autóban...

kérlekszépen, ha gondolod, eljössz, és benézel a csomagtartóba, ami ugye le van zárva, aztán rájössz...

de mindegy, én nem akarok tovább itt vitázni, mert látom, én vagyok a...............

a tény, akármennyi is lesz a parkolási díj, akkor is bemennek az emberek parkolni, csak mindíg kitalálnak majd valamit, ez van.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#124) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

A kormány szeretné az embereket rákényszeríten ia BKV-re meg agyalogolásra, de most is azt mondom:
1, Alanyi jogom autóval járni(ez már ma nem luxuscikk, hiába is akarja a kormáy annak feltüntetni!!)
2, Ha azt akarják , hogy a tömegközlekedjek, ahoz infrastuktúra kell, ami nincs, vagy nem megfelelő!
Ha az alanyi jogomtól megfosztanak, és nem kínálnak alternatívát, na az mi?
(az a mai Mo! Függetlenül attól, hogy ki van a székben!)

A kormány meg kaparhat, hogy teljesítse a 2008-as gazdasági unióhoz való csatlakozásért!
1, Szerintem lesz az 2010-15 is!
2, Ha auz infrastruktúra ilyen marad lásd utak, parkolás, Fatáv, net stb, akkor szerintem a tőke nem minket fog választani, hanem a szlovákokat, vagy a lengyeleket, vagy bárki mást. Ha nincs tőke, nincs gazdasági fejlődés.
Ha nincs növekedés, nem lesz gazdasági unió!

Szvsz a kormány most saját maga alatt vágja a fát!

Ha belépünk az unióban akkor sem lesz több pénzünk, inkább kevesebb, mert a kedves kormányaink nem készítették elő az elosztási rendszert!

Na ez a mai Magyar valóság, innen kell csodát tenni :DD

Menni fog? ......

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#125) Den válasza biker (#56) üzenetére


Den
veterán

a parkolási díjat nem a kilátásért, a tizta levegőért, és a látványosságokért fizeted, hanem az autód által elfoglalt parkolóhelyért. Annak árát meg a kereslet kínálat határozza meg, jelenleg meg baromi sok autós akar nagyon kis helyen parkolni, így az árakat addig lehet emelni, míg a kereslet és a kínálat egyensúlyba nem kerül.

www.simson4t.hu

(#126) hahaha válasza Den (#125) üzenetére


hahaha
tag

Pontosan errol van szo!
Minnel tobb helyen / minnel tobbe kerul a parkolas, annal kevesebben fogjak igenybe venni. Akik pedig tovabbra is meg tudjak fizetni, azoknak tobb parkolohelyuk lesz. Kozben az allam bevetelhez is jut.
Ez van.


[Szerkesztve]

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#127) nobufalo


nobufalo
tag

De mint mindíg a magyar ember ésszel jár, erre is van megoldás, itt egy:
(ezt fogom teni én is)
Bemész az önkormányzathoz, és kérvényezel egy mozgássérűlt papírt amivel mindenhova behajthatsz és parkolhatsz, és hogy miért fognak neked ilyet adni?
Nos el kell vinni a nagymama rokkantsági papírját és arra hivatkozol, hogy sok gyógykezelésre jársz, és csak kocsival tudtok közlekedni bla-bla-bla.....

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#128) Den válasza nobufalo (#127) üzenetére


Den
veterán

Na és az ilyen ''okos''' emberek miatt van az, hogy ha tényleg mozgássérült vagy és azért van papírod, akkor is rádba...ák a büntetést, mert a parkolóőrök is ismerik ezt a ''trükköt'', aztán járjál pereskedni hogy tényleg mozgássárült vagy.

Jó magyar szokás szerint a sok simlis miatt megint a tisztességes szív :(((

www.simson4t.hu

(#129) PaladiN válasza Den (#128) üzenetére


PaladiN
aktív tag

A helyzet az hogy nem annyira az a gond hogyha ienek vannak, mivel ha neki valóban van egy nagymamája akkor ugyanúgy oda is beviszi az iratokat és ''kivágja'' magát. Ezzel természetesen nem azt akarom leírni hogy ez így helyes, hanem hogy a gondot inkább azok okozzák akik ien oan másolattal rendelkeznek, és a bíróságon nem tudnak semmit felmutatni.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#130) rog válasza Den (#128) üzenetére


rog
addikt

a két legdurvább rokkant igazolvánnyal parkoló kocsi eddig amit láttam egymás mellett parkolt.
egy w123-as merci, ami taxi volt, és egy bukólámpás honda prelude, sötétített üvegekkel, és agyomspoilerezve. :))
ja tényleg, az igazi az utcánkban szokott állni egy igazán szépen tuningolt tűzpiros 4es golf .
jól mutat együtt a műszerfalra kidobott rokkantigazolvány, és a hátsó szélvédőre fetett street racing felirat :)

(#131) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

hogy mi történt velem? megosztom. A levelemet a Centrum parkolónak írtam:

''2004-10-01-én kaptam egy fizetési felszólítást, amit a Kunigunda utcában készített egy alkalmazottuk. A problémám a következő: az oldal, ahol én álltam az utca páratlan oldala, ez, bár a képet még nem láttam, az autómról készített felvételről egyértelműen kiderül. A fizetési felszólítás helytelen adatot közöl az autóm parkolásáról, az a Kunigunda u 6. szám előtti részre szól! Matekból mindig jó voltam, így bátran megállapítom, hogy a 6-os szám páros, tehát, a fénykép alapján nem parkolhattam a páros oldalán az utcának! Következő dolog, hogy az utca ugyanazon a szintjén, csak a páros oldalon, hónapok óta áll egy másik személygépkocsi, aminek az ablakában kint van egy fizetési felszólítás (és egy válaszlevél), amit a Centrum Parkoló kft állított ki még 2004-07-14-én. A tulajdonos utánajárt a dolognak, hogy egyáltalán jogos-e a büntetés, amit kapott. Az Ő kérelmét elfogadták, azóta a tulajdonos a kocsija ablakában tartja ezt a visszaigazolást, miszerint azon a részen a parkolás NEM DÍJKÖTELES!!!

A kérdésem a következő: ha az utca ugyanazon a szintjén, a páros oldalon neki nem kell fizetni, mert nem díjköteles az a szakasz, akkor nekem miért kell (ha már ''páros oldali büntetést'' kaptam) büntetést fizetnem (mert ugye a páros oldalról kaptam a felszólítást) illetve olyan fizetési rendszert még nem láttam, ahol az egyik oldal fizetős, a másik nem? Az autó, amelyről szót ejtettem 2004-07-14-én kapott fizetési felszólítást a Kunigunda 4. Szám előtt. ''

szerintetek??? :Y

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#133) Integra válasza PaladiN (#119) üzenetére


Integra
titán

már rég privatizálni kellett volna a bkv-t

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#134) putyputy válasza enzo_ferrari (#131) üzenetére


putyputy
csendes tag

Létezik ilyen nem csak nálunk. Én pl olaszo. találkoztam hasonlóval, az út befelé vezető oldalán 2x annyi volt a díj mint a kifelé vezetőn, csak meg kellett fordulni.

Az hogy hol kell fizetni és hol nem pl ausztriában nagyonjól megoldották, abból a temérdek lóvéból amit beszedtek vettek néhány vödör kék festéket és a fizető övezetet körbekenték vele. Nálunk meg sokhelyen csak pénzfeldobással lehet eldönteni.

(#135) enzo_ferrari válasza Integra (#133) üzenetére


enzo_ferrari
tag

a kormányt kellene privatizálni :)

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#136) Ijk válasza enzo_ferrari (#135) üzenetére


Ijk
nagyúr

azt már rég privatizálták

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#137) DaSilva válasza Integra (#133) üzenetére


DaSilva
senior tag

meg a jegybankot

huss, fohászom száll feléd

(#138) Josh


Josh
tag

Egyátalán miért nem veszi le a rendszámot az aki fizetős zónában parkol? Még ha be is fizeted a parkolási díjat, minden rendben van, akkor is belekerülsz a nyilvántartásukba, és majd egy pár év múlva ki fognak küldeni egy-két felszólítást, hogy 2 évvel ezelőtt itt és itt tilosban parkoltál, és még azóta sem fizetted be a park. díjat, meg a pót díjat, meg a novák szolgálati kocsijába a benzint sem, úgyhogy ne csodálkozzon senki, hogy ha 2-3 év múlva kiküldenek egy szép csekket 400.000 forinttal. Nagyon sok emberrel így b@sznak ki, ezek a hülyék meg ebből szedik meg magukat.
És ha eltörik a rendszámtábla tartó, akkor meg a rendszámot kiteszik az ablakba, oszt csá!

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#139) DaSilva válasza Josh (#138) üzenetére


DaSilva
senior tag

Hehe télleg ez nem is rossz ötlet. Hogyhogy nem csinálja senki?

huss, fohászom száll feléd

(#140) Josh válasza DaSilva (#139) üzenetére


Josh
tag

Sajnos ezek a mai rendszámtábla tartók eléggé gagyi műanyagból vannak, és egy hideg reggeli fabrikálás során előfordulhat, hogy eltörik. Nem tudom, hogy mennyibe kerül egy tartó, de én belőlem ezek a szemetek, nem fognak egy forintot sem kicsalni. Egyébként meg a szélvédő mögé helyezett rendszámtábla is ugyanolyan szabályos. Talán a rendőr abba köthetne bele, hogy ha piszkos az ablak, és nem látszik jól a rendszám....

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#141) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak egy dolgot nem értek a fizetős parkolásban: ha már egyszer fizetek a semmiért, akkor miért nem őrzik a járgányomat? Tudom, néhányan most jönni fognak azzal, hogy útkarbantartás + fösték, de az benne van az útalapban, amit az üzemanyaggal fizetek, 240 Ft-os literenkénti gázolaj-árak mellett! Ugyanilyen alapon nem értem a fizetős autópályát sem: amikor épül, egy szájbavert nagy tábla hirdeti, hogy nekem készül, az én kedvemért, az én pénzemből, az útalapból! :Y

https://www.coreinfinity.tech

(#142) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

ÉS A LEGKEMÉNYEBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma reggel mondták a hírekben, hogy EGÉSZ PEST FIZETŐS LESZ (természetesen pest alatt Budát is értem...)

A várnál 800, kicsit kintebb 600, körülötte 400 és a maradák helyen 200Ft/óra!!!!!

HOGY A JÓ BÜDÖS RETKES K...A stb...nem cifrázom...

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

(#143) faster válasza enzo_ferrari (#142) üzenetére


faster
nagyúr

Az egységesítés nem rossz ötlet. Az árak hajmeresztőek. A külső kerületekben pedig értelmetlennek tartom. Lesznek még itt nagy parkolóőr verések.

[Szerkesztve]

(#144) Szalma válasza rog (#130) üzenetére


Szalma
őstag

(Jún. 30 óta (ha jól emlékszem) már az új, személyazonosításra is alkalmas rokkant-igazolványok az érvényesek (batár nagy ~A5 méretű). Ha valaki még hisz egy réginek, az megérdemli.)

Szeretettel:
Szalma

(#145) Szalma


Szalma
őstag

(A közterek alatti parkolók kialakítása egyenlő a köztereken lévő növényzet kiirtásával. Lsd. Köztársaság-tér egykori fái. Meglévő ház alatti parkolót pedig a pesti oldalon rohadt drága kialakítani, egy kicsit mások a talajviszonyok, mint mondjuk Bécsben... Ebben a tekintetben Prágához hasonlítunk inkább és ott sem tobzódnak mélygarázsokban.

A tökéletes megoldás: a körúton bárhonnan áthaladva (egye fene: 2-3 fontosabb hidat meghagyhatnának a sugárirányban hozzávazető utakkal) fizessen minden gépjármű 2eFt-ot. ;] )

Szeretettel:
Szalma

(#146) marduk


marduk
csendes tag

Tegnap halottam,hogy budapest teljes területén fizetni kellene a parkolásért:((
Teljesen felháborító az ökormányzatok ezen hozzá állása, mert egy nem létező szolgáltatásért kérnek pénz mindjárt szét robbanok. Ezzel csak az a baj hogy a peremlkerületekben ahol én is lakom észre lehet venni hogy azok akik vidékről jönnek be /Gödöllő, Kistarcsa stb/ azok pontosan a peremkerületekben illetve az örsön parkolják le a járgányukat és onantól bkv-val mennek tovább. ezek után ugyan hol parkoljanak ezek az emberek:(((

(#147) Szeke


Szeke
senior tag

Mindenki csak hőbörög, hogy parkolás így meg úgy.
Gondoljatok már bele, mi lenne ha nem kéne egyáltalán fizetni a parkolásért? Belegondoltatok mekkora káosz lenne? Már így is nehéz parkolóhelyet találni (én vidéki nagyvárosokról tudok tapasztalatokat mondani), főleg Pesten.
Igenis legyen fizetős (mondjuk kevesebb lehetne), lehessen bérletet is váltani (nem tudom pesten lehet-e, vidéken igen).
UI: én is sokat autózom, nem mondhatjátok azt, hogy nem ismerem a problémát.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#148) Xelo


Xelo
addikt

Sziasztok! Én nem bánnán ha ennyit elkérnének a parkolásért, de akkor legalább SOKKAL TÖBB parkoló helyet kellene építeni! Nemigaz hogy a Mek Donálc-hoz akarunk menni és fél várossal arréb kell megállni, aztán onnan beballagni. Nem csak fárasztó, idegesítő is...:(

(#149) Szalma válasza Xelo (#148) üzenetére


Szalma
őstag

(Beülős McDöncibe autóval menni?!?! Ez elég kemény. De dícséretes, hogy többen ültök benne... ;] )

Szeretettel:
Szalma

(#150) Xelo válasza Szalma (#149) üzenetére


Xelo
addikt

Hát muszály lenne autóval menni mert elég messze van tölünk. Viszont a sulimhoz lég közel van onnan szoktam elgyaloglolni.:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.