Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress

Hozzászólások

(#2351) pcnet


pcnet
addikt

Köszi az infót! :R Kíváncsi vagyok én is az eredményre, X.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2352) K82 válasza pcnet (#2348) üzenetére


K82
őstag

A +8 kimenő link mellé ne feledjük, h a távolság is 5x-ös lesz; 4 ULA mellett 7.5x-es. Az már azért nem gyenge! :D

Valószínűleg bugos is az új link amp, mert nem működik nála a NIA-féle "felezős matek":ezen a portálon ma hajnalban még 40 kimenő link volt a 4 ULA-nak köszönhetően (8 + 4*8).
Aztán vagy így hagyják vagy nem, de ha következetesek akkor ennél is működnie kell majd a hs/mh/tu/fa modoknál tapasztalt csökkenésnek.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2353) trialboj válasza IkszIpszilon (#2350) üzenetére


trialboj
őstag

Sikerült valamit kideríteni erről? Én 90db lvl8 burstert raktam bele, de 2 nap sőt lehet már 3 eltelt, és nincs termés :))

A másik kérdésem az lenne, hogy nincs rá mód, hogy az összes kulcsomat, vagy mondjuk 100db-ot viszonylag könnyen berakjak egy kapszulába és eldobjam, mielőtt kimennék hackalgetni?
Ez az eldobom a kulcsot várok 5mp-et hackelek, majd felveszem rendkívül lassúcska.

De a kulcsok törlése is szánalmasan bugyuta, nem értem miért nem lehet egyszerre többet kijelölni. Ezzel csak szivatnak, de nagyon csúnyán.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2354) K82 válasza trialboj (#2353) üzenetére


K82
őstag

Teljesen változó jelenleg, kinél hogy fial a kapszula. A nagy átlag szerint napi 1 db plusz lesz valamelyik belerakott cuccból, de elég nagy a szórás: van akinél 48 óra elteltével sem volt "kamat", másnál meg 24 óránként van...

A megoldást a kulcskérdésre Te magad ajánlottad: be kell tenni kapszulába, és úgy menni hackelni. Tény h nem kényelmes, de még mindig jobb mint a kidob - hackel - visszavesz hármas.

Pixel / OnePlus Pad

(#2355) trialboj válasza K82 (#2354) üzenetére


trialboj
őstag

Szóval több féle cuccot is bele lehet tenni? Ezt nem tudtam. És az mindegy hogy hány darabot teszek bele?
Tehát max 1db kapok akkor is ha 10 common pajzsom van bent és akkor is ha 70?

Ha van 2 ilyen kapszulám, akkor mindkettőt feltölthetem különböző dolgokkal, és mindkettő kamatozik, vagy csak 1 db lehet használni 1 accon.

kulcsokkal is működik esetleg? ... mondjuk ez azért már túlzottan megkönnyítené a játékot szerintem

És még egy nem idevágó kérdés.

Ha lvl 5 vagyok, és valaki ad egy kapszulát lvl, 7-8 as cuccokkal, akkor én azt fel tudom venni?

Kössz

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2356) Fecogame válasza trialboj (#2355) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha lvl 5 vagyok, és valaki ad egy kapszulát lvl, 7-8 as cuccokkal, akkor én azt fel tudom venni?

Igen, de használni nem tudod. Ugyanúgy, ahogy hackelni is tudsz a szintednél nagyobb cuccokat.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2357) trialboj válasza Fecogame (#2356) üzenetére


trialboj
őstag

Ma gondolt egyet a tegnap este készített 6-os multifieldem, fogta magát és eltűnt :)) Nem nagyon értem ez hogy lehetséges, főleg hogy nem csak 1dbról van szó. Minden portál érintetlen, és értesítést sem kaptam semmilyen támadásról.
A linkek 1 része megmaradt...

Fecogame: köszönöm a választ

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2358) K82 válasza trialboj (#2355) üzenetére


K82
őstag

Bármit belerakhatsz vegyesen (akár kulcsot) is; hogy miből és mikor lesz több, az teljesen véletlenszerű az eddigiek alapján.

Minden kapszula kamatozik; külföldi ismerősök között van olyan akinek 9 db MUFG-ja van, és mindegyik "működik".

A field akkor tud eltűnni, ha az egyik portált arrébb rakatta valaki. Otthon jártam így én is, néztem az alerteket, logokat, de semmi. Aztán a mapen feltűnt h a portál bő 15m-rel távolabb van az eredeti (és valós) helyétől.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2359) Upo válasza trialboj (#2353) üzenetére


Upo
addikt

Fiamnak 3 vagy 4 nap alatt a 4 ADA-ból lett 5.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2360) trialboj válasza K82 (#2358) üzenetére


trialboj
őstag

Kaptam 1 is egy fegyvert 4 nap után... de ha így kamatozik akkor nem éri meg 10-nél több egységet tartani benne egy fajtából...

A field probléma megoldódott. Tényleg arrébb rakták az egyik nehezen megközelíthető portált. Ami fura kicsit, hogy 1 nap alatt elbírálták. Viszont a 16.000x feljelentett házi portált, aminek a nevében is benne van angolul hogy "home" meg már több éve le se szarják...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2361) OgKush


OgKush
senior tag

Eleg szegyen, hogy csak most talatam ra a jatekra... Hatalmas :D csepel vagy 1. ker kornyeken valaki nyomja?:D

(#2362) trialboj


trialboj
őstag

Van olyan hogy a portál miután lerombolom ad nekem kulcsokat (véletlenszerűen) azoktól a portáloktól amelyekkel össze volt kötve?

Nem tudom megérteni, hogy találok állandóan olyan kulcsokat néhány portal mellett, amelyek 10-40 km-re lévő helyekről származnak... Hát ki dobálná el őket csak úgy? Eleve nem is kényelmes eldobni, egy hatótávon kívüli kulcsot, de főleg semmi értelme nincs.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2363) pcnet válasza trialboj (#2362) üzenetére


pcnet
addikt

Link szakításakor jöhet kulcs az átellenes portálhoz. Ez normlis jelenség, a játék része.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2364) trialboj válasza pcnet (#2363) üzenetére


trialboj
őstag

kösz, eddig azt hittem a csapattársak hagyták nekem, mert nem akartam elfogadni nyíltan az illyes fajta segítséget :))

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2365) pcnet válasza pcnet (#2363) üzenetére


pcnet
addikt

Pontosítanék, bármely oldalra eshet kulcs az átellenes portálhoz.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2366) wwenigma válasza pcnet (#2365) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pontosítanék, elméletileg ahonnan a linket indították, az oda berakott kulcs kieshet. (vagy megsemmisul)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2367) pcnet válasza wwenigma (#2366) üzenetére


pcnet
addikt

Oda-vissza eshet kulcs. Tapasztalat. Reggelente boltba menet rendszeresen burnölök egy portált. Ha össze jön kb 40 db, a városból egy kb 1.5 km-es vonalról fieldelek erre a portálra. Kolléga lelövi, esik neki néhány kulcs arról a 1.5 km-ről, ahonnét a linkeket indítottam. De a városban is találok ahhoz a bizonyos portálhoz kulcsot, amire linkeltem. Szépen fel is csipegetem őket. Megspórolok 1-2 burnoutot. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2368) trialboj


trialboj
őstag

kapott már valaki kulcsot a bankos kapszulával? 6db van benne mind különböző, de kb 1 hét eltelt és semmit nem adott. (másik kapszulában az a sárka supermod duplázódott, szóval 1 elem is tud "fialni")

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2369) K82 válasza trialboj (#2368) üzenetére


K82
őstag

Kamatozik a kulcs is. Nyilván, minél több minden van a kapszulában, annál valószínűbb h kamatozni fog. Ha csak 6 db van benne, ne csodálkozz h napok óta semmi se történik. Az a kapszulám amiben csak 60 item van, általában kétnaponta fial, az xmp-kkel tömött két másik kapszula viszont naponta.

Pixel / OnePlus Pad

(#2370) fery02 válasza K82 (#2331) üzenetére


fery02
addikt

Elkezdtem nézegetni ezeket a BM Works-ös cuccokat.
Elárulnád lennél szíves neked melyik méret van és milyen telefonnal használod?

Mellesleg a linked a SLIM3 R-re mutat, ami más, mint ami a hsz-os képen szerepel (szerintem az a sima SLIM3 akar lenni).

Mennyiért vetted a tiédet és honnan pontosan?
A hivatalos oldalukon nem látok vásárlási lehetőséget, eBay-en nézelődve meg kb 10e Ft kategóriában mozognak, amit kicsit sokallok amúgy egy ilyenért.

(#2371) fery02 válasza fery02 (#2370) üzenetére


fery02
addikt

Közben megvalósítottam magamnak a körülményeimhez képest legolcsóbb és ahhoz képest legpraktikusabb megvalósítást.
Kallódott otthon régebb óta egy régebbi telefonomhoz való bicajos tartó (szintén Ingress miatt lett berendelve eBay-ről), ami aztán valamiért soha sem volt használva.

... eddig. :)
Örömmel tapasztaltam, hogy még kis kompromisszumokkal a jelenlegi telefonom is belefér, ezért fel is szereltem az alább látható módon.
Igazából csak zseb funkcióként kell, mert vettem bicajos gatyát, amin nincsen már zseb, táskában hordva a telefont meg nem igazán Ingress kompatibilis megoldás. :)

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#2372) K82 válasza fery02 (#2370) üzenetére


K82
őstag

Tény, elfelejtettem h "sima" SLIM3-at használok és nem R-t, M-es méretben. Anno a 4.7"-os Moto X-hez vettem, de az 5.2"-os 2nd gen X is belefér még éppen.

E-Bay-ről vettem vmi 8e Ft körüli összegért - igaz h kicsit húzós az ár, de még mindig jobb cucc mint amiket az itthoni bringás boltokban telefontartónak csúfolnak hasonló összegekért. És ha már egy 100e Ft körüli telefont kell benne hordani, akkor védjen is valamit... (volt "szerencsém" kipróbálni a dolgot, kedves hölgyeménynek nem sikerült megállnia és körülnéznie a stoptáblánál, gyönyörűen kis is lökte alólam a bringát - a km óra bánta a mutatványát, de a telefon egyben és a helyén maradt).

Nyilván meg lehet úszni olcsóbban is a tartó vásárlását, de úgy voltam vele h csak egyszer kell megvenni.

Pixel / OnePlus Pad

(#2373) fery02 válasza K82 (#2372) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm a kimeírítő válaszod! :)

Majd ha telefont váltok, azzal együtt szerintem én is beszerzek egy ilyet majd (az ára ellenére) és akkor majd a méret választásban segítség lesz ez a hozzászólásod.

(#2374) trialboj


trialboj
őstag

Erről tud valaki bármit is? Jó vagy rossz lesz ez nekünk?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2375) K82 válasza trialboj (#2374) üzenetére


K82
őstag

Bármi lehet belőle. A szkenner se frissült már több mint másfél hónapja, csak van köze ehhez is.

Pixel / OnePlus Pad

(#2376) trialboj


trialboj
őstag

Amúgy az másnál is alap most már, hogy hiába hagyja futni az ingresst állandóan. Minden nap az elejéről indul, és végig kell várni? Nem tudom mióta csinálja ezt de kezd idegesíteni, főleg mikor nem indul pöccre, és ott kell várjak 1-1,5 percet a tűző napon.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2377) K82 válasza trialboj (#2376) üzenetére


K82
őstag

Nem igazán értem a kérdésed.
Ha arra gondolsz, hogy reggel elindítod a szkennert, kezded x helyen, legközelebb pár km-rel arrébb kapcsolod vissza és akkor kell neki fél-egy perc mire magához tér, akkor az tényleg idegesítő és nálam is így működik (pedig nem speed limit-ből jövök ki).

Pixel / OnePlus Pad

(#2378) trialboj válasza K82 (#2377) üzenetére


trialboj
őstag

Nem erre gondoltam. Hanem hogy ha ma bekapcsolom, és játszom velem, akkor holnapra mikor megint odaérek az első portálhoz a játék el kell megint induljon, és várnom kell. Nem marad aktív a háttérben...

Persze ahogy lenni szokott pont most történt, hogy a tegnap megnyitott játék ma is működött, nem kellett neki restart. De most meg tetű lassú volt. Ilyenkor az idegesít, hogy nem tudom hogy a net miatt lassú vagy mert az app van épp túlterhelve!?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2379) fery02 válasza trialboj (#2378) üzenetére


fery02
addikt

Ha ez annyira zavar, akkor neked egy Asus Zenfone 2-re van szükséged.
Annak a 4 giga RAM-jával van esély, hogy megmarad a játék másnapra is a memóriában.

Egyébként én úgy szoktam kiküszöbölni ezt a "problémát", hogy annyival előbb indítom el a játékot kb, hogy mire odaérek fizikálisan a portálhoz, addigra már betöltsön.

(#2380) K82 válasza trialboj (#2378) üzenetére


K82
őstag

Ahogy fery02 is írta, ez nem probléma illetve nem az Ingress hibája.
Bekapcsoltad a telót, elindítod az Ingresst, nyitsz egy Hangouts-ot lehet megmarad memóriában, de ha mellé nyitsz pár böngészőablakot, galériát stb., akkor ne csodálkozz ha kidobja memóriából. Minden memóriamérettől és annak kezelésétől függ, 3-4 GB RAM-mal felszerelt telóban nem fogja olyan gyakran kidobni mint mondjuk egy 2 'neadjisten 1 GB-osban.

A tetűlassúság meg simán lehet szerverlag, mostanában egyre sűrűbben fordul elő.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2381) winhate


winhate
őstag

Bringával tolja valaki a gamét ?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#2382) K82 válasza winhate (#2381) üzenetére


K82
őstag

Szoktam azzal is.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2383) fery02 válasza winhate (#2381) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem egészen sokan játszhatjuk bringával a játékot.
Konkrétan a játék szerettette meg velem igazán a bicajozást és a legutóbbi komolyabb bicajomat sem vettem volna meg lehet, ha nem ismerem a játékot
A nyár óta felhalmozódott egyéb bicajos kiegészítőkről már nem is beszélve. :)

(#2384) trialboj


trialboj
őstag

Szerintem is a bringa a legjobb kombója a játéknak. Mivel azzal hogy tekersz ugyanúgy mozogsz, mintha sétálnál (csak ugye más izmokat mozgatsz, és gyorsabb + nagyobb területet tudsz bejárni).

Én eddig is szerettem tekerni, de nem láttam értelmét elmenni valahova 10+ km-re, mert minek... Most viszont 30+t is tekertem már, mert legalább volt valami "dolgom" ott.

Autóval sosem játszottam, és nem is érzem érdekesnek... Akik meg már kontinenseket kötnek össze, nagyon komolyan tolják. Nem hiszem hogy mindenki csak ezért repülne a-ból b-be, de biztos van jó néhány ember akik megengedhetik maguknak ezt a luxust is.

Bringával egy dologra kell figyelni, hogy találj egy megfelelő tárolási módot. Én pl mély zsebbel ellátott rövid nadrágot hordok nyáron. Ha viszont hidegebb van, akkor hasonló zsebű vékony v vastagabb kabátot.
Van aki válltáskát visz magával, vagy a kormányra rögzíti. Az előbbit azért nem szeretem mert megizzadsz ahol a táska hozzád ér, az utóbbit pedig, még ha nem számoljuk hogy hány millió apró rezgésnek teszed ki a telefont (ami hosszú távon nem tudom mennyire lehet káros) az erős napban nagyon nehezen lehet látni a képernyőt.
De mindenkinek más tetszik, ez csak pár ötlet volt.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2385) fery02 válasza trialboj (#2384) üzenetére


fery02
addikt

Bizony, durván motiváló tud lenni a tekeréshez.
Most ezt pl egy padról írom a Tisza mellett, 30 km tekerés után (még ennyi lesz vissza ugye).

Magamtól ide tuti nem tekertem volna le és a nyáron itt többször is megfordultam már.
Most itt volt egy csúnya nagy field-hez tartozó portál az ellenfél részéről, ami egyébként fullba befedte az általános játszóteremet.
Pont ráértem, van jó bicajom, viszonylag hozzá vagyok már szokva a nagyobb távokhoz, nyárias fasza idő van még, lehet utoljára terkertem le az idén ide, mert egyébként ritka rossz az út ide szinte végig (még jó, hogy elsőteleszkópos bringa, az olyan egyébként is Ingress barátibb) és legközelebb már a hidegebb idő miatt ilyen távra már nem jövök le.

(#2386) trialboj válasza fery02 (#2385) üzenetére


trialboj
őstag

Eléggé demoralizáló hogy már most a hideget emlegeted. Most tavasszal kezdtem ismét játszani, még nem volt szerencsém tapasztalni hogy milyen ez hidegben.

Remélem lesz valami aktivitás, mert elég fura érzés lesz, hogy eddig szinte naponta kijártam tekerni, de ha beüt a tél, akkor meg hónapokig csak az ablakból szemezhetek a bringával.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2387) winhate


winhate
őstag

Kijelző probléma volt már valakinél ?

A minap vettem észre 2.5 óra ingress használat után hogy a kijelző egy adott ponton szórakozik.
A game folyamatosan ment a kijelző folyamatosan be volt kapcsolva.
Az érintés megjelenítése be van kapcsolva a fejlesztői menüben így látszik az adott érintés a kijelzőn.

Elöször a jobb felső rész alatt pár centivel kezdett el villogni a kis kör szinte folyamatosan majd késöbb a bal oldalon ugyanott. Nemsokára a jobb alsó sarokban is megjelent az "érintési"villogás.

Nem tudom hogy ez esetleg a kijelző folyamatos működése vagy cpu és gpu melegedés miatt lehet.

Van valami 5letetek mi okozhatja ezt ?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#2388) Nataniel válasza winhate (#2387) üzenetére


Nataniel
senior tag

Ha Samsung,esélyes,hogy beégett picit.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#2389) winhate válasza Nataniel (#2388) üzenetére


winhate
őstag

Nem. z ultra

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#2390) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali,

Olyan kérdésem lenne, hogy ti milyen mobilnettel/átlag mennyi adatmennyiséggel (~havonta) játszotok?
Feltöltő kártyás vagyok, és igazából ott tartok, hogy nem tudom kb. mekkora adatmennyiség kellene munka mellett/szabadnapokon több ingress mellé :x

(#2391) pcnet válasza freezer922 (#2390) üzenetére


pcnet
addikt

100 megás nettel nyomom, több szolgáltatót is kipróbáltam. Teljesen mindegy szerintem, mert korlátozott nettel is megy a játék. Úgysem a korlátozott net a szűk keresztmetszet, hanem a NIA szerverei. Havi 600-800 megát használok fel.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2392) trialboj válasza freezer922 (#2390) üzenetére


trialboj
őstag

Átlagban 200-250MB egy hónapban csak az ingress, most nyáron mikor több több időm volt járkálni, 390MB.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#2393) freezer922


freezer922
aktív tag

Oh, akkor 1gb-os csomag elég lesz? Csak mert rákerestem külföldi fórumokra is és ott ilyen 1-3gigákat írtak :o

(#2394) pcnet válasza freezer922 (#2393) üzenetére


pcnet
addikt

Fizess elő szerintem 1 hónapra az 1 gigás csomagra. Én elég hardcore módon nyomtam nyáron, akkor volt 900 mega is. Első hónap után meglátod mennyi adat lesz elég.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#2395) freezer922 válasza pcnet (#2394) üzenetére


freezer922
aktív tag

Az lesz, köszi :x

(#2396) K82 válasza freezer922 (#2395) üzenetére


K82
őstag

A havi 2GB-om harmada/fele megy az Ingressre; ha nem 9.6-ra korlátoznak hanem mondjuk 32kbit-re, akkor az is bőven jó, úgyis a NIA szerver oldalon vannak problémák.

Pixel / OnePlus Pad

(#2397) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Nálam többet kevesen játszanak(már ha van ilyen ideheza)így 3gigába férek bele.

X.Y.

(#2398) K82 válasza IkszIpszilon (#2397) üzenetére


K82
őstag

Na igen, elég csak ránézni mennyi AP-nél jársz. :C
Tegyük hozzá azt is h Te Bp-en játszol, (és lehet hülyén fog hangzani) de vidéken nem eszik annyit a játék. Kevesebb portál, nagyobb távolságok - nekem is akkor ugrik meg a forgalom, amikor van pesti köröm.
Neked a Bartókon kb. több portál áll rendelkezésedre, mint nekem egész Veszprémben...

Pixel / OnePlus Pad

(#2399) freezer922


freezer922
aktív tag

Amúgy merre érdemes keresni embereket?:x Chat-en próbálkozom, de ha nem épp nem megy el egy üzi mert a szerver szórakozik akkor szimplán nincs válasz.

Google alapján talált közösségi oldalak pedig vagy halottak/régiek vagy látszik a gyakori írásokból, hogy nincsenek sokan :x

Pedig ahogy elnézem a portálokat, illetve látom, hogy nap mint nap változnak sok helyen, gondolom egy páran játszanak :D

(#2400) wwenigma válasza freezer922 (#2399) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szia!

Itt, crossfaction közösség. Ingress Hungary.

Illetve melyik oldalon jatszol? :)

S.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Ingress
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.