Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

sziasztok!

van nekem egy szinte vadonat uj IBM vinyom 80 gigas 2 mega kessel! a minap nem volt hajlando olvasni a gep egy nagyobb meretu fajlt (egy 400 megasat). mivel frissen csomagoltam ki es a jogokkal sem volt problema ezert probakeppen kicsomagoltam ugyan azt a masik vinyomra es keszitettem belolle sfv-t majd ezt az sft atmasoltam a masik nem olvashato fajl melle. es hat bizony crc hiba volt az eredmmeny. masolni is probaltam a rossz fajlt de 28%nal mindig kiakadt es furcsa hangokat adott ki a vinyo. ezutan kitoroltem a rossz fajlt ezt engedte. de nem hagyott nyugodni a gondolat hogy nincsenek biztonsagban az adataim. lefuttam az Ultimate Boot CD egyik legujabb valtozatat es a vinyotesztek kozul kivalasztottam az IBM-hez valot. Nyomtam egy full tesztet es ezt dobta ki nekem:

Bővebben: link

hat en megnyomtam a repairt ki is javitotta az eredmeny succesfull lett.

kivancsisagbol ujbol nyomtam egy full tesztet reboot utan persze. es ezuttal nem talalt hibat. kerdesem az lenne mi volt a problema? mi okozta? es hogy vigyem e vissza badsector panasszal? vagy ez nem az? koszi a valaszokat udv:pschio

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.