Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kac-kac


kac-kac
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a C4780-as HP modellel kapcsolatban? Tényleg gazdaságos az XL tinta használata?

(#2) user12 válasza kac-kac (#1) üzenetére


user12
őstag

Nemrég vettem egy ilyen készüléket, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nekem egyelőre még tart a kezdő patron, de ha tényleg annyit lehet vele nyomtatni, mint amennyit saccolnak a dobozon, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#3) themebuilder válasza user12 (#2) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sziasztok

Melyik a jobb típus? Vagy csak az LCD kijelző a különbség meg a Desing?
A technikai adatok hasonlóak nagyon. A patronok megegyeznek.

Hewlett Packard DeskJet F4580 16eFt
Hewlett Packard Photosmart C4780 + LCD Kijelző 18eFt

Még Canon hasonlón gondolkodok, azokhoz elvileg olcsóbban lehet kapni tintapatront.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#4) Gergőke88 válasza themebuilder (#3) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Ami még különbség, az hogy a photosmarton van kártyaolvasó, illetve ezzel a készülékkel
tudsz fotót nyomtatni számítógép nélkül is.
Ami még a HP mellett szól az pedig az, hogy műkődik a készülék csak fekete patronnal is.
Ami pedig a hp 300-as patronját illeti a fekete illetve a színes patron összecsomagolva 7000 ftba kerül, az olcsóbb mint a Canon eredeti patronja.
Üdv.
Gergő

(#5) themebuilder válasza Gergőke88 (#4) üzenetére


themebuilder
senior tag

Köszönöm a válaszod. Utánaolvasgattam Canon MP495 lenne a legjobb választás, ha lenne rajta színes LCD kijelző és kártyaolvasó. Ráadásul 3eFt-al drágább. Így valószínűleg a HP lesz a nyerő választás.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#6) QwErTy42 válasza Gergőke88 (#4) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Annyit még hozzá fűznék, hogy a C4780 tud szegély nélkül nyomtatni A4-es méretben is míg a másik nem, emelett egy kicsit fürgébb is. A komobos pack most tényleg nagyon megéri. Amit még tudni érdemes, hogy egy évig csere garanciás mind a kettő. Egy telefon és kapsz egy új nyomtatót. A Canonnál nincsen ilyen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) themebuilder válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


themebuilder
senior tag

Köszi
A gyorsaság nem annyira szempont. 1 vagy 2 perc az nem számít.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#8) Gergőke88 válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Az F4580 is tudsz szegély nélküli fotót nyomtatni(akár 10x15, vagy A4).
Egyedül az F2480 nem tud szegély nélküli A4-et.

(#9) themebuilder


themebuilder
senior tag

Ezeket az információkat szedtem össze:

Hewlett-Packard 300 Tintapatron (CC640EE, CC643EE)

Eredeti Fekete 4ml kapacitás: 200 oldal 2700Ft
Eredeti Színes 4ml kapacitás: 165 oldal 3300Ft

Hewlett-Packard 300XL Tintapatron (CC640EE, CC643EE)

Eredeti Fekete 12ml kapacitás: 600 oldal 6000Ft
Eredeti Színes 11ml kapacitás: 440 oldal 6500Ft

Utángyártott Fekete 18ml kapacitás: kb 900 oldal 5300Ft
Utángyártott Színes 21ml kapacitás: kb 850 oldal 6600Ft

Hewlett-Packard 300XXL Tintapatron (CC640EE, CC643EE)

Utángyártott Fekete ?ml kapacitás: ? oldal 4400Ft
Utángyártott Színes ?ml kapacitás: ? oldal 5000Ft

A HP nyomtatóihoz nem kell Chip vagy Reset beteszed és működik.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#10) zka67 válasza themebuilder (#9) üzenetére


zka67
őstag

Szerintem a lap helyett célszerűbb az oldal kifejezést használni, mivel egy lapnak 2 oldala van :)

(#11) themebuilder válasza zka67 (#10) üzenetére


themebuilder
senior tag

Átírtam a kedvedért. :U

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#12) zka67 válasza themebuilder (#9) üzenetére


zka67
őstag

Az XXL-es patronok:

Fekete 16ml - 800 oldal
Színes 15ml - 600 oldal

Szerk: A Victoria patronokra cseregarancia van, azaz ha nem működik, folyik vagy bármi gond van velük (azon kívül, hogy kifogyott :) ), ingyen cserélik. A többi gyártóval nem tudom mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#13) themebuilder


themebuilder
senior tag

HP Photosmart Wireless All-in-One Printer - B109n

Lehet ezt kellett volna inkább vennem.
Abban különbözik, hogy ez újabb típus, a tintapatronok színenként cserélhetőek és olcsók is. 2800Ft-al került volna többe amit nagy valószínűséggel megérte volna kiadni érte.

Hewlett-Packard 364 Tintapatron (CB316EE, CB318EE, CB319EE, CB320EE)

Eredeti Fekete 6ml kapacitás: 250 oldal 2000Ft
Eredeti Sárga 3ml kapacitás: 300 oldal 1900Ft
Eredeti Bíbor 3ml kapacitás: 300 oldal 1900Ft
Eredeti Ciánkék 3ml kapacitás: 300 oldal 1900Ft

Hewlett-Packard 364XL Tintapatron

Eredeti Fekete 18ml kapacitás: 800 oldal 2000Ft
Eredeti Sárga 6ml kapacitás: 750 oldal 3800Ft
Eredeti Bíbor 6ml kapacitás: 750 oldal 3800Ft
Eredeti Ciánkék 6ml kapacitás: 750 oldal 3800Ft

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14) Gergőke88 válasza themebuilder (#13) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
A két típus egyszerre jelent meg, és a színenként való cserélhetőség csak akkor éri meg ha sokat nyomtatsz, illetve a 2 patronos rendszer tud müködni csak fekete patronnal is,
de a színenként cserélhető nem.

(#15) themebuilder válasza Gergőke88 (#14) üzenetére


themebuilder
senior tag

Szia!
Köszönöm!

Leellenőriztem és a driverek dátuma szerint 7 nap eltérés lehet a 2 nyomtató közt
HP Photosmart C4780 Szoftver és driver letöltés
HP Photosmart B109n Szoftver és driver letöltés

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#16) themebuilder válasza themebuilder (#13) üzenetére


themebuilder
senior tag

Átírattam a rendelést HP Photosmart B109N-re, mert olcsóbb bele a gyári fekete tinta és több lapra elég. Színes eredeti tinta drágább, de ott is több lapra elég.

Elvileg csak kb 1000Ft-al kerül majd többe a másikhoz képest.

Viszont utángyártott tintapatront kapni már akár 450Ft/db-ért

Hewlett-Packard 300 Tintapatron Eredeti 200 oldal 2700Ft vs Hewlett-Packard 364 Tintapatron Eredeti 250 oldal 2000Ft

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#17) zka67 válasza themebuilder (#16) üzenetére


zka67
őstag

- Azt ugye tudod, hogy a fekete XL-es patron nem 2000 hozzá? :)
- Azt ugye tudod, hogy a 750 oldal színenként az nem 3x750 oldal?
- Azt ugye tudod, hogy az u.gy. patronok chip nélküliek és kell hozzá chip extender?
- Azt ugye tudod, hogy ebben a nyomtatóban a fej külön van? Csak azért szólok, hogy ne gyere sírni két hónap múlva, hogy az ezPrint tintától beszáradt a fej, és "jaj istenem, most micsinááájjak"

Összehasonlítva az eredeti patron árakat, ezer oldalra átszámolva:

300XL fekete - 14800 Ft / 364XL fekete 7250 Ft
300XL színes - 14800 Ft / 364XL színesek 15200 Ft

Utángyártottban:

300XL fekete - 5900 Ft
300XL színes - 7750 Ft

Hát, nem tudom. Jobb szeretem az olyan nyomtatókat, amiben a patroncserekor a fej is ki van cserélve...

(#18) themebuilder válasza zka67 (#17) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ezt te írtad korábban máshol:
"A HP nyomtatóihoz nem kell semmi chip, reseter, beteszed az u.gy. patront és nyomtatsz."

Normál Tintapatronnal:
- Hewlett-Packard 300 Tintapatron Eredeti 200 oldal 4ml 2700Ft vs Hewlett-Packard 364 Tintapatron Eredeti 250 oldal 6ml 2000Ft
- Hewlett-Packard 300 Tintapatron Eredeti Színes 4ml 165 oldal 3300Ft vs Hewlett-Packard 364 Tintapatron Eredeti 300 oldal 3x3=9ml 3x1900=5700Ft

Ezer oldalra átszámolva (HP Photosmart C4780 vs HP Photosmart B109M):
-Fekete 13500Ft vs 8000Ft
-Színes 20000Ft vs 19000Ft

"Azt ugye tudod, hogy ebben a nyomtatóban a fej külön van?"
Ezt előbb is írhattad volna...

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#19) Gergőke88 válasza themebuilder (#18) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt pedig te írtad:
"A HP nyomtatóihoz nem kell Chip vagy Reset beteszed és működik.".....
Nem véletlenül nem ajánlottuk neked a b109n-t.
Azt utángyártott patronnal használni "hülyeség", mivel a fej tönkre fog benne menni, illetve gondod lesz a beszáradással.
Ha nem akarsz fotót nyomtatni egyébként is felesleges a színenként való cserélhetőség.....
Illetve feláldozod vele azt, hogy nem tudod a készüléket csak fekete patronnal használni.

(#20) themebuilder válasza Gergőke88 (#19) üzenetére


themebuilder
senior tag

"Ezt pedig te írtad:A HP nyomtatóihoz nem kell Chip vagy Reset beteszed és működik"
zka67 hozzászólását másoltam át a másik topicból.

"Nem véletlenül nem ajánlottuk neked a b109n-t."
De nem írtál le róla mindent, hogy miért nem ajánlod.

Az hogy csak fekete tintapatronnal nem működik az engem nem zavar.

Az eredeti normál tintával használva a B190N éri meg hosszútávon a fenti számításaim szerint.

Valószínűleg legtöbbet a feketén nyomtatok és majdnem feleannyi ebbe a tinta 1000 oldalra kivetítve a gyári becsült adatok szerint.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#21) zka67 válasza themebuilder (#18) üzenetére


zka67
őstag

Ehhez sem kell reseter, meg chip sem. Le kell venni a gyári patronról, kell hozzá egy chip extender-nek nevezett műanyag tartó, amivel "örökre" beépíted a nyomtatóba a chipet és ezután működik a chip nélküli patronokkal. Szóval nem írtam hülyeséget :)

Ránéztél a patronokra? Igen! Láthattad volna, hogy ezek csak tintatartályok, nincs rajta fej. De ha nem is láttad, mert mondjuk nem értesz hozzá, gondolod, hogy kevesebb mint 500 Ft-ból (amiből 100 Ft az áfa, 100 Ft a kereskedő haszna, 50 Ft a szállítás és az importőr költsége, van még rajta vám stb), szóval nettó 200 Ft-ból elő lehet állítani egy nyomtatófejet, chippel, tintával? Azért ezt a 200 Ft-os tintát is megkérdőjelezem, hogy ez tinta-e valójában vagy csak vízfesték.

(#22) themebuilder válasza zka67 (#21) üzenetére


themebuilder
senior tag

Hülyeséget nem írtál, csak a feltételeket hagytad ki.

Amiket #18 hsz-ben írtam, azok eredeti patronok.

Az 500Ft-osok szerintem se túl jó minőségűek.
Saját tapasztalat, hogy 5-6 töltés után hazavágják a nyomtatófejet (Canon S200+Qprint, stb hasonló utángyártott tinták) és a színe is fakóbb, mint a gyári

1000Ft-ért szerintem már lehet kapni elfogadható minőségű utángyártottat.

Mennyibe kerülhet a nyomtatófej a B109N-be?

Ha eredeti tintát használok akkor nem lehet vele szerintem semmi baj se és olcsóbb is vele nyomtatni, ami kifogy csak azt a színt cserélem ki, így pazarlás is kisebb.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#23) zka67 válasza themebuilder (#22) üzenetére


zka67
őstag

Nem tudom, hogy a 300-as patronoknál milyen feltételeket kellett volna írnom? A HP legtöbb nyomtatójában egybe van a fej a tintatartállyal és csak be kell tenni az u.gy. patront és nyomtathatsz vele. A tiedben is csak azért van chip, hogy ne keverhesd össze a színeket.

De hogy tisztázzuk a dolgokat itt egy videó: Installing HP 364XL Cartridges Without Chip

A B109-be nem tudom mennyibe kerül, régebbi nyomtatókba párosával lehet fejet cserélni, ~2x12e Ft. Ebbe azt se tudom, hogy lehet-e (kapni külön), annyira nem érdekel ez a nyomtató. (Korábban írtam, hogy nem szeretem az olyan nyomtatókat, amikben külön van a fej).

Ha csak eredeti tintát használsz, akkor nem lehet bajod vele. Ha mégis, akkor amíg tart a garancia, legalább beviheted szervizbe. Csak így már rosszabbul jársz anyagilag, mert a 300-as u.gy. patronok azért jóval olcsóbbak és megy lefelé az áruk, míg a gyáriaké nem fog.

(#24) themebuilder válasza themebuilder (#18) üzenetére


themebuilder
senior tag

XL Tintapatronnal:
- Hewlett-Packard 300XL Tintapatron Eredeti 600 oldal 12ml 6000Ft vs Hewlett-Packard 364XL Tintapatron Eredeti 800 oldal 18ml 5300Ft
- Hewlett-Packard 300XL Tintapatron Eredeti Színes 11ml 440 oldal 6500Ft vs Hewlett-Packard 364XL Tintapatron Eredeti 750 oldal 3x6=18ml 3x3500=10500Ft

XL Ezer oldalra átszámolva (HP Photosmart C4780 vs HP Photosmart B109M):
-Fekete 10000Ft vs 6625Ft
-Színes 14775Ft vs 14000Ft

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#25) Hysterycs válasza Gergőke88 (#19) üzenetére


Hysterycs
tag

Ez azt jelenti, hogy ha kifogy valamelyik színes tinta, akkor nem enged feketén sem nyomtatni vagy csak akkor nem lehet ha nincs benn valamelyik színes patron a nyomtatóban?
Légy szíves válaszoljatok, fontos lenne, köszi!

(#26) Gergőke88 válasza Hysterycs (#25) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én ugy tudom, hogy ha kifogy valamelyik szín akkor még enged nyomtatni (de az üres patronnak benne kell lennie), de a fejet károsítod. De ez nem 100%!! Más gyártó esetén(Epson) biztos hogy nem lehet feketét se nyomtani.

(#27) danussio


danussio
csendes tag

sziasztok!

vettem ma egy photosmart b110-et és az a gondom, hogy ocsmányszarul nyomtat, először csak szürkét és sárgát volt hajlandó, két fejtisztítás után már a többi szín is kibuggyant, de minősíthetetlenül szarul néz ki. kipróbáltam az ajándékba adott 10x15 ös fotópapírra is, de csíkoz, nincs szép feketéje, csak egy egy ilyen fátyolos halony utánérzés.
mi lehet a gond szerintetek? nyomtatni kell vele még párat, hogy beinduljon rendesen? vagy szar az egész?

azért vettem ilyet, mert azt hittem, hogy az jó nekem, hogy színenként lehet cserélni a patronokat, de ahogy itt olvasgattam ez lehet, hogy pont rossz nekem..???
a fénymásolatok is nagyon gyengék.

sos plíz!!

(#28) zka67 válasza danussio (#27) üzenetére


zka67
őstag

Vidd vissza ma, hogy szar és kérd vissza a pénzt. 72 órán belül megteheted. Vidd magaddal a kinyomtatott lapokat, az fog kelleni hozzá. Ez a nyomtató jobb nem lesz, valószínűleg fejhibás és ebben a típusban külön van a fej és a tintatartály. A fejet örök életre adják, úgyhogy az sem megoldás ha másik tintát veszel bele. Meg mért vennél egyáltalán.

Jobban jársz helyette egy C4780-assal, abban egybe van a fej és a tinta, ha a későbbiekben netán ilyen gondod lenne vele (ami nem valószínű), kicseréled a patront és gyakorlatilag fel van újítva a nyomtatód. A másik, lehet hozzá utángyártott patronokat kapni, ehhez nem kell semmi hókuszpókusz hogy használni tudd az u.gy. patronokat, míg a b110-nél nem ez a helyzet. A b110-nél az u.gy. patronokat (ha visszaolvasol...) chip nélkül adják, neked kell átragasztanod vagy egy chip extendert kell beszerezned és kockáztatod a fejet, ha nem megfelelő minőségű a tinta.

(#29) themebuilder válasza danussio (#27) üzenetére


themebuilder
senior tag

B109n-em van, nekem se kiemelkedő a nyomtatás minősége. (hát nem egy Canon Japán sajnos, hanem egy amerikai cég terméke)

hogy az jó nekem, hogy színenként lehet cserélni a patronokat, de ahogy itt olvasgattam ez lehet, hogy pont rossz nekem..???

Ha nagyon olcsón akarsz nyomtatni akkor igenis jó vétel lehet.

zka67 Vidd vissza ma, hogy szar és kérd vissza a pénzt. 72 órán belül megteheted.
Én úgy tudom ez a (3 nap) rendszer már pár éve megszűnt, csak a kereskedő jóindulatán múlik, hogy kicseréli vagy visszaadja a pénzt.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#30) danussio válasza themebuilder (#29) üzenetére


danussio
csendes tag

visszavittem és vettem egy 4780-at. köszi a segítségeket.
csak okulásként leírom, hátha valaki belefut ugyanebbe a problémába, amibe én ma:
a 4780-as wifi telepítését usb kapcsolaton keresztül kell beállítani, de miután nekem hatvanhetedszer is azt írta ki, hogy csatlakoztassam a készüleket usb-n keresztül a géphez, mert nem észleli a wifi-t (csatlakoztatva volt amúgy usb-n) , és már majdnem ököllel ütöttem a nyomtatót, csak azért nem tettem, mert gondoltam, hogy hamarosan vihetem vissza ezt is a kereskedőhöz (ez lett volna az utolsó hp nyomtató amit vásárlok), mégis megpróbáltam utánajárni, hogy mi frász baja van és kiderült, hogy ha a wifi router által létrehozott hálózat neve (SSID) nem 10 vagy 12 karakter, akkor sajnos ez a típus nem képes észlelni a hálózatot.
szóval itt tartunk a a XXI. század első tíz éve után

(#31) themebuilder válasza danussio (#30) üzenetére


themebuilder
senior tag

Érdekes dolog valóban. :U A HP internetes ügyfélszolgálata elvileg nagyon segítőkész.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#32) danussio válasza themebuilder (#31) üzenetére


danussio
csendes tag

amúgy szépen nyomtat, elégedett vagyok vele.
köszönök minden segítséget!

(#33) themebuilder


themebuilder
senior tag

Esetleg érdekel valakit:

Itt a Patronutántöltésről írtam pár dolgot.

Hátha valaki hasznát veszi. :U

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#34) Loretto válasza themebuilder (#33) üzenetére


Loretto
veterán

Sziasztok!

Valaki használta/használja Wifin ezt a nyomtatót? Minden simán működik?

Soirée...

(#35) jeni


jeni
félisten

igen nem kell hozzá USB kábel,rádiós routeren keresztül kényelmesen megy

[ Szerkesztve ]

(#36) jeni


jeni
félisten

Szia
Hogyan lehet beállítania nyomtatót,hogy tíz perc tétlenség után kapcsoljon le önmagától,vagyis kapcsolódjon ki?
Ugyanis csak az LCD kijelző alszik el. A régebbi Canon nyomtató menüjében op.rendszer alatt be lehetett állítani,hogy automatikusan kapcsoljon be ha parancs érkezik a nyomtatás miatt de tíz perc tétlenség után kapcsolódjon ki magától.
Ennél a HP-nél semmilyen hardver beállítás nem lehetséges ilyen téren.

(#37) jeni válasza danussio (#30) üzenetére


jeni
félisten

nálam nem volt ilyen gondom a Dlink routeren
beírtam a routerem netes hálózatát és a jelszavát és onnantól ment rendesen,tehát nálam nem függ a hálózat és a jelszó karakter hosszától a működés

(#38) qfm


qfm
senior tag

Most rendeltem meg egy ilyen nyomtatót :)

Remélem én is elégedett leszek vele.

A beszáradásra mennyire kell figyelni? Milyen gyakran kell vele minimum nyomtatni, hogy biztos ne legyen baja? (nem rendszeresen, hanem időszakos nálam általában a nyomtatás.)

(#39) jeni válasza qfm (#38) üzenetére


jeni
félisten

ennél nincs olyan gond mint a külön külön levő színes patronosoknál,mert maga a fej beszárad abban,bár ez ritka ,mivel ez azt jelentené ha 2-3 havonta 2 lap

a kombi fejeseknél mint a C4780W nyomtatónál ha mégis ez történne akkor elég a patront cserélni és megy tovább,bár ebben nincs olyan sok tinta,így kizárt,hogy beszáradna a kombi 300-s patron.

(#40) qfm válasza jeni (#39) üzenetére


qfm
senior tag

Egy külön patronos epsonom volt ezelőtt, azzal igen sok gondom volt, részben be volt száradva a fej, hiába tisztíttattam, és pazarolta a tintát minden bekapcsoláskor.

Ezért is próbáltam most valami költség hatékonyabbat találni, még ha nem is 400 bele egy patron de legalább hosszú távon gazdaságos, és nem megy tönkre álló helyzetbe.

Köszi amúgy minden segítséget a másik topicban is.

(#41) jeni


jeni
félisten

C4780 és a C4780W között mi a különbség?

Ugyanis u.a. az a termék és eleve azok WIFI-ek

Mit takar a W betű a drágábbiknál?

(#42) qfm válasza jeni (#41) üzenetére


qfm
senior tag

A kettő egy és ugyanaz, csak külön árlistáról vették, és nem vették észre hogy a név különbség nem is különbség.

(#43) jeni


jeni
félisten

Akinek egy HP PhotoSmart C4780 vadi új nyomtató kell annak mai napon vagy 2 munkanapon belül a A4Team boltban ami a Boráros térnél levő Duna házban van.
16800Ft-ért megveheti,így olcsóbb mintha a Mediaban venné 18000Ft-ért

OWS10-51-17100 sorszámra kérjétek,erre lehet hivatkozni majd

(#44) qfm


qfm
senior tag

Megkaptam a nyomtatót én is.

Meglehetősen felhasználó barát (gyakorlatilag hülyebiztos). A betűk kis méretben nyomtatva is igen szépen olvashatóak, a színek szépek, az automata kalibrálás mint olyan nagyon tetszett benne. A külseje továbbra sem egy szobadísz, de ezen felül semmilyen negatívumot nem tudnék felhozni ellene.

Ha a patronokkal is olyan jól bánik mint várom tőle, akkor igencsak megérte az árát.

(#45) Loretto válasza qfm (#44) üzenetére


Loretto
veterán

Nekem hangosnak, mondom úgy hogy vagy 10 féle multit megettem már, de maga az üzembe helyezés tényleg seperc.

Soirée...

(#46) Mörk


Mörk
csendes tag

volt már olyan vkinek, h nm sikerült minden scan? (de elégedett vagyok vele, csak most ez lelombozott kicsit..-.-)

(#47) qfm válasza Mörk (#46) üzenetére


qfm
senior tag

Hogy lehet az hogy nem sikerül egy scan? Természetesen mind sikerült, bár nem bíztam rá a beállításokat, hanem én állítottam be mit scannelek, milyen felbontással, meg hasonlóak.

(#48) Mörk válasza qfm (#47) üzenetére


Mörk
csendes tag

mára már megoldódott a probléma, beállítottam én is mindent, mert először csak rábíztam, de úgy nm akarta az igazat, de most már jó:)

(#49) csl1982


csl1982
tag

Sziasztok,

hol érdemes jó ár/érték arányú patront venni C4780-hoz?
Lehetőleg neten rendelős vagy Bp.

Köszi

(#50) themebuilder válasza qfm (#44) üzenetére


themebuilder
senior tag

HP Photosmart B109a WiFi

Nekem minden bekapcsoláskor 1 percet patront/tintát initizál. (Eközben szerintem tintát is pazarol). PC WiFi-re körülményesen csatlakozik, 1 perc lehet az is. A gyári tintapatronok hamar kifogynak. A színes LCD kijelzőn nagyon kevés opció van. Jó lenne ott képet megnézni a kinyomtatás előtt memória kártyáról. Jó lenne a belső 64Mb-os memóriájára lehetne másolni képeket, de a sajátgépben nem elérhető.

Amennyit kiadtam érte, annyit szerintem megért.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.