Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Hp ipaq hw6515 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Androo


Androo
tag

A fenti géppel kapcsolatos véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mert erősen gondolkodok egy ilyen vásárlásán.
Ha valakinek van ilyenje, szívesen olvasnék észrevételeket...


[Szerkesztve]

= Intel & HP =

(#2) Androo


Androo
tag

ezek szerint senki nem használ, nem látott, és nem halott még erről a vasról? :)

= Intel & HP =

(#3) end73 válasza Androo (#1) üzenetére


end73
aktív tag

na erre én is kiváncsi vagyok!! kacérkodok egy ilyen kütyüvel

uP!!!

Intel®

(#4) Volu válasza Androo (#2) üzenetére


Volu
tag

Szia!

Alapvetően korrekt kis gép, jó kidolgozással. A billentyűzet elsőre szívásnak tűnhet, mert elég apróak a gombok, de kis gyakorlással rá lehet érezni! Nekem nagyon hiányzott belőle a WiFi! A nem szabványos kijelzőméret miatt számíts arra, hogy egyes programoknál az alja már kilóg a képernyőről. A 312 MHz Xscale procc többek szerint még elmegy, én néha kevésnek éreztem, a beépített 1,3 Mpixeles kamerát pedig zajosnak. Telefon funckiókban - ha már találkoztál a Windows Mobile Phone Edition-nel, akkor tudod - alapszolgáltatásokkal bír, semmi extra! Talán a WM2005-tel kicsit még felturbózható, mert úgy tudom ez a modell megkapja az upgrade-et a HP-től.
Dióhéjban ennyit a saját tapasztalatról, itt találhatsz tesztet is róla:
[link]

[Szerkesztve]

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#5) Androo válasza Volu (#4) üzenetére


Androo
tag

Azon gondolkodtam, h ez a 240x240 kijelző nem az igazi, de h egy ROM frissítés nem tud-e ezen segíteni (már ha lenne)...a felbontást az oprendszer határozza meg, nem?

= Intel & HP =

(#6) Androo


Androo
tag

Kíváncsi vagyok mikor érkezik meg a HP által ígért ROM frissítés...

= Intel & HP =

(#7) t17t


t17t
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is lett egy ilyen gépem. Egy hete van meg. Nyűvöm rendesen. A beállítások már kivesézve. Programok, játékok begyűjtve, kipróbálva. Összességében elégedett vagyok. Eleinte volt egy-két ''furcsaság'', de aztán rájöttem, hogy én bénáztam többnyire...
Csak röviden: Ami tetszik, hogy egyben van minden. Ezért persze fel kellett adni az egyesével jobbnak tetsző - többet tudó - cuccosokat! A telcsi rész tudhatna többet, lehetne felhasználóbarátabb. Nokiás voltam na... Az AeroMap-pel használom a GPS-t. 2.67-essel egész meg vagyok elégedve!
Egy kérdésem azért volna: Bár szvsz mindent jól beállítottam, mégsem tudom működésre bírni a GPRS WAP-ot, miért?
Illetve aki magyarította már, annak az üzeneteknél mutatja , hogyha nincs üzenet? Nekem üres az ikon melletti rész...
Egyelőre ennyi. Majd még jövök! :)
Aki tud valami jó oldalt, az írja be nyugodtan!
Pl.:
[link][link][link][link]

[Szerkesztve]

(#8) t17t


t17t
csendes tag

Boldog Új Esztendőt Mindenkinek! :C

[Szerkesztve]

(#9) Androo válasza t17t (#7) üzenetére


Androo
tag

A GPRS beállításhoz szükséges cucc:
[link]

BÚÉK!

= Intel & HP =

(#10) t17t válasza Androo (#9) üzenetére


t17t
csendes tag

Köszi! Közben már sikerült összehoznom mindent! Teljes az örömöm Szilveszterre!

Még 1x: BUÉK!

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Hp ipaq hw6515 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.