Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mirkoc


mirkoc
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi a problémám.
Feltettem a net-re egy honlapot, freeweb-re, ... hu a kiterjesztése. Szeretném a Startlap valamelyik lapján megjelentetni, de ott .... com a weblapok kiterjesztése. Hiába töltöttem ki az adatlapot ... hu-ra, nem találják a lapomat.
Mit csináljak,hogy nevezzem át .... comra?

(#2) GD


GD
őstag

hm.. nemtudok segíteni, csak legyen már egy hozzászólás :DD

(#3) mirkoc válasza GD (#2) üzenetére


mirkoc
csendes tag

Köszönöm a választ.
A MS Office Publisher programot ismered?

(#4) Biaggio válasza mirkoc (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Furcsa kérdés :F A Startlap rendszerében simán lehet linkeket átnevezni, szerkeszteni, stb. Nehéz lenne neked a .com-ot elintézni :( Nem lehet, hogy nem akarják felvenni a linkedet?

(#5) Certee válasza mirkoc (#1) üzenetére


Certee
senior tag

Nem értem teljesen amit írsz, de a honlapnak nem kiterjesztése van, a Startlap-ra pedig .hu-s honlap is felrakható. Nincs semmi köze ahhoz, hogy .hu, vagy.com a domain név. Írj a la lap szerkesztőjének, vagy a linkajánlóba. Nem tudom, hogy erre gondoltál-e.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#6) mirkoc válasza Biaggio (#4) üzenetére


mirkoc
csendes tag

Nem tudom, azt írták, hogy nem látják a lapot. Publisherben készítettem a honlapot, elég rossz ez a program, pedig jónak tünt, de sok minden nem működik benne, pl. a navigációs gombok sem (az oldalsó és a felső). A rendszergazdánk sem tudja megmondani, miért. Csak az alsó sáv műkszik.

(#7) mirkoc válasza Certee (#5) üzenetére


mirkoc
csendes tag

Írtam a szerkesztőnek is, de nem domain oldalon vagyok, hanem a freeweb ingyenes webhelyén. Domainra a megbízóm nem regisztráltatott.

(#8) Certee válasza mirkoc (#7) üzenetére


Certee
senior tag

Akkor mi az amit át akarsz alakítani com-ra?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#9) mirkoc válasza Certee (#8) üzenetére


mirkoc
csendes tag

Szia, végül is a honlapom ..hu-ját akartam átnevezni .. comra, hátha úgy látják a szerkesztők.
Egyébként MS Office Publisher-ben készült a weblapom. Jó program is meg nem is. Nem dolgozik rendesen a navigációs gomb (tehát oldalt vagy felül nem, csak az alsó sáv.) Meg a képekkel is bajom van, nem tudom úgy beállítani a képeket, hogy rákattintok a kicsira, és megnyílik a nagy kép. Szóval nem igazán tökéletes, viszont nagyon egyszerű lenne, ha jó lenne.
Egyébként kösz a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.