Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pala


Pala
veterán

A kérdés világos asszem!!!
Kíváncsi lennék, hol lehet kapni, mert én eddig sehol sem láttam!

(#2) Pala


Pala
veterán

LÉgyszi segítsetek, ha tudtok!

(#3) emvy válasza Pala (#2) üzenetére


emvy
nagyúr

[L]http://www.e-connect.hu[/L]

while (!sleep) sheep++;

(#4) Pala


Pala
veterán

Köszi, örök hála!
De majd lefordultam a székről, mikor megláttam annak a lapnak az árát, amit megvennék: Soyo KT333 Dragon Ultra Platinum: kb. 50000 nettó! Te szentséges ég, ezért már két db MSI KT3 Ultra-ARU-t kapok. Ennyire jó a márka, vagy csak mert Platinum??

(#5) emvy válasza Pala (#4) üzenetére


emvy
nagyúr

A márka is jó, de szvsz ennyiért nem éri meg.

while (!sleep) sheep++;

(#6) Pala válasza emvy (#5) üzenetére


Pala
veterán

Te mit ajánlasz helyette?

(#7) Pala


Pala
veterán

Tény, hogy a Platinum nagyon drága, de meg merném kockáztatni, hogy ez a világon a legjobb KT333-mas alaplap (mondjuk csak a kinézete dob föl ennyire).

(#8) emvy válasza Pala (#6) üzenetére


emvy
nagyúr

Epox 8K3A+
MSI KT4 Ultra
Ha olcsó kell és jó akkor MSI 745 Ultra.

while (!sleep) sheep++;

(#9) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

És miért nem jó neked a SOYO SY-KT333-Dragon-Ultra-Black?
Ugyanazt tudja csak nincs rajta ezüst bevonat.
Egyébként itt a különleges divat kinézet, az USB 2.0,Raid vezérlő,6 csatornás hang,beépített Lan,AGP PRO,3 ATA 133 kábel, a tartozék szoftverek kerülnek ennyibe.
Norton Anti-Virus 2002, Ghost 2002, Adobe ActiveShare, Acrobat Reader, Acrobat eBook Reader, WinDVD 2000, and trials/samples of AutoSave and Imagemore.

(#10) Pala


Pala
veterán

A Soyo KT333 Dragon Ultra Black valóban csak a színében különbözik, de az is nettó 40 ezer felett van (viszont tény, hogy kegyetlenül jó és gyors). Nettó 40 ezer azért még mindig sok, igaz, mégse 50. Ugyanis ha úgy nézzük, akkor nettó 40-ért már lehet kapni KT333-mas lapot (Ecs K7VTA3 v3.1, ami nem is olyan rossz) + mellé egy Ahtlon XP-t.
De jó a lap, gondolkodom rajta (max. koplalok utána:))))
Egyébként MSI KT4-re nincs szükségem, akkor inkább a KT3 Ultra-ARU, vagy nagyon-nagyon jó lap még a Gigabyte GA-7VRXP (az egyik legstabilabb, ráadásul Creative gyártmányú hangkártya van rajta)!

(#11) behappy válasza Pala (#10) üzenetére


behappy
aktív tag

Sziasztok! Találtam egy helyen véletlenül Soyo alaplapokat, 6-7 féle van nekik. A Média Planetben (Oktogon és Opera között, Andrássy úton) láttam. Igaz az áruk borsos kicsit, de nagyon jók és ugy hallottam, majd' mindegyik RAID-es, rengeteg extra dolog jár hozzájuk, mint pl optikai ki-bemenet, 6 csatornás hang...stb. Szeritnem nagyon megérik az árukat és azt mondják nagyon gyorsak és jol lehet velük procit huzni.... na kb ennyi. bye all

(#12) FaBatka


FaBatka
aktív tag

Hali!

Ha van nagykeres ismerősöd akkor próbáld az Elbatex Kft.nél. Ők hivatalos disztributorok. Remélem ez még nem számít nagyon reklámnak:))

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#13) kiváncsi válasza FaBatka (#12) üzenetére


kiváncsi
csendes tag

Ott nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.