Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Hát egy érdekes problémával vagyok kénytelen szembenézni... A kollégám gépét ''tuningolnám'', de ugye, mivel nem hozta még be, csak úgy látatlanba... Felmerült a memóriabővítés témája is, és már ott gyanús volt, de csak egy kicsit, hogy neki 48 megányi van belőle, de az kijön egy 32 és egy 16 megás modulból, ha SD-ből gyártottak ugyan 16 megásat... a gép egyébként egy pI-es 266MMX procis masina, kicsit ódon... de mikor azzal jön, hogy a fekvőházban, a táp alatti négy sínben mindegyikben van ram, na akkor elkenődtem. Csak tippelni tudok, hogy EDO ramjai vannak, mert olyat még sohase láttam. Szóval hogy is néz ki az edo?

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#2) Bagoly válasza barbikenje (#1) üzenetére


Bagoly
senior tag

Bővebben: link
Barátod a Google! ;)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#3) zsiga667 válasza barbikenje (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Nézd meg azt a gépet, és ha nem SD van benne, akkor EDO. És akkor máris láttál EDO ramot. :D

(#4) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Mekkora az a legnagyobb memória modul, amit ebből gyártottak? És hol lehet ilyet beszerezni?

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#5) Bagoly válasza zsiga667 (#3) üzenetére


Bagoly
senior tag

gonosz [ON]
De lehet, hogy véletlenül egy másik gépet nyit ki (mert még fekvőházat sem látott) és abban egy P4 ketyeg DDR-el, oszt azt hiszi az az EDO. :C
No akkor lesz ám kavarodás a fejekben! :DDD
gonosz [OFF]

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#6) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Már csak azért, mert ha én nem is láttam ilyet, a kolléga tök lelkes volt hogy neki ilyen van...beazonosítás sikeres...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#7) Bagoly válasza barbikenje (#4) üzenetére


Bagoly
senior tag

El ne kezdjetek EDO ramot bővíteni, mert kifizetitek egy fél P4 árát!
Lap+proci+ram elad, vesz újjat (esetleg házat is elad).

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#8) Bagoly


Bagoly
senior tag

Bár ha jól meggondolom talán még van otthon elfekvőben egy kis EDO-m. Az arany világpiaci árán mozgott még nemrég, ha kell eladom :DDD

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#9) barbikenje válasza Bagoly (#7) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Hinnyje, kicsit rámijesztettél... mitől mérik azt az ótvarost olyan drágán? Lenyomja a PIV-t, vagy jó a SUN 32 procis szervereibe?

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#10) Bagoly válasza barbikenje (#9) üzenetére


Bagoly
senior tag

Szerinted az arany mitől drága? Erősebb, mint az acél?
Ifjonti tejszagú tudatlanságodnak megbocsájtom, hogy a kereslet kínálat törvényszerűségei még nem itatták át a csontjaid.(Bazzeg de fáradt vagyok :D).
Egyszóval: ritka. (Lásd még: fehér holló).

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#11) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Na meg itt a másik szitu... az arcnak bótoltam egy 10 Gb-os vinyót, és nem boldogul vele sehogyan, pedig mind a tíz giga hozzáférhető a gép által, a DOS alatt látja... de ha vinfosra kerül a téma 98 alatt jön a nagyhalál, azaz sksh, nincs CD-ROm, se semmi... most mit kéne tenni, hogy a gond megoldódjon, de maradjon a masina... ragaszkodik hozzá... családapa, fejlesztésre pé'z nyenyó...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#12) barbikenje válasza Bagoly (#10) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Hmm... valahogy sejtettem, hogy ilyesfajta válasz jön, de lásd #11, ami ezekután már inkább foglalkoztat... még az is lehet, hogy vagy címet kell módosítani(MODERÁTORT IDE!), vagy új topik kell...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#13) Pötyi válasza barbikenje (#9) üzenetére


Pötyi
őstag

SUN-ba registered ECC ram köll... :D

(Láttam 24 karátos arannyal bevont Voodoo 5 kártyát nyakláncon! :D )

QNX is cool!

(#14) tildy válasza barbikenje (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Kb tízezerből már ki tud hozni egy jobb 500as amd procit, meg hozzá lapot.Ha meg nagyon akarja, akor a régi prociját (PI vagy PII ? mert a PI belemegy) is bele tudja rakni,

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) ptiboy válasza Bagoly (#2) üzenetére


ptiboy
senior tag

áááá
a régi szép idők :)
akkor valahogy minden nyugisabb (és gyorsabb) volt.
miért kell manapság ez az őrült rohanás??

:)

(#16) barbikenje válasza tildy (#14) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Szió!
Amit leírtál az mind szép és jó, de sajnos nem minden asszonynép oly' megértő a férfiak bolondériáit illetően, mint kiskegyed... a felesége ezekért a szavakért, mit ide írtál, szerintem válással fenyegetőzne, vagy valami ilyesmi...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#17) tildy válasza barbikenje (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Uhh szegény férj:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) barbikenje válasza tildy (#17) üzenetére


barbikenje
aktív tag

ez van... de várom az okosságokat, hátha megoldjuk ezt a dilemmát, és kecske is , káposzta is...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#19) rozsomak


rozsomak
tag

win98bol az SE verziot tedd fel, a 10gb-os vinyora.

-=< Power is Nothing without Control >=-

(#20) beeboy


beeboy
addikt

lehet hogy hülyeség, de a notebook ram mintha az lenne.
és az nem aranyárban van

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#21) [w] válasza beeboy (#20) üzenetére


[w]
őstag

hátha egy év alatt még nem oldódott meg a probléma, mi? :DDD

cmdr PETER W. VOLKOV

(#22) MUŁĐER válasza beeboy (#20) üzenetére


MUŁĐER
addikt

majd egy év után már nem érdekli szerintem:):):)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#23) erdeya


erdeya
senior tag

érdekelne, hogy hogyan került elő ez a topic!

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#24) beeboy válasza erdeya (#23) üzenetére


beeboy
addikt

keresőben beírva egy szót, feldobott pár totyikot, kíváncsiságból belenéztem.
szvsz. így kerülnek elő régi totyikok - legalábbis most ez történt.

(amúgy figyeltem a dátumot, de miért ne ;] )

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#25) beeboy válasza [w] (#21) üzenetére


beeboy
addikt

jobb későn mint soha!
:Y

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.