Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Hogy állunk a radeon driverekkel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

A heten tervezem gf2mx-em lecsereleset egy 8500LE-re, de a hetvegen atbongesztem sok forumos hozzaszolast es elbizonytalanodtam.
Ezzel a driverrel ez a game nem megy, azzal meg a 3dmark bugzik, megint mashol a monitorfrissitest nem tudjak allitani 60 hz fole, a negyediknek meg a tvout-tal van baja, mert ha tv-re kirakja az 50hz-es kepet, a moncsi is annyit kap...
Szoval en most minden tekintetben meg vagyok/voltam elegedve a gf2-mel (sebesseget kiveve 1024ben 32biten), nem szeretnek szivni a radeon-nal. (meg nem volt ilyen kartyam).
Es az a baj, hogy a hozzaszolasok tobbsege nem fel evvel ezelotti, amiket a mai driverekben mar kijavithattak, hanem voltak eleg frissek is, akik pedig a legutolso drivereket hasznaljak.

TEHAT MI AZ IGAZSAG? Van mar kiforrott megbizhato driver, legalabb olyan mint a detonator?

Vagy inkabb maradjak a gf4-ti4200-nal? De az arban egy 10essel tobb, es a radeon kepminosegerol mindenki elismeroen szolt.

Segitsetek!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) Satan-Claus válasza Márton (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Az új catalist driverek szvsz egész jók, bár tény, hogy ha elkezdesz ATI-zni, lesz egy-két kellemetlen órád, és bizony néha a játékokhoz is kellenek driver patch-ek, de hidd el megéri.

Ha 98/Me-t használsz akkor a 2.1-es catalistet ajánlom, Xp alá a 2.3-ast SP1-el.

Ezekkel nálam nincsenek bugok, aki pedig nem tudja a képfrissítést 60Hz fölé, vagy TV out-nál a monitor képét 50Hz fölé rakni az csak azért van mert kezdő, és nem mélyedt el eléggé a dologban.(Erre utaltam akkor amikor arról a pár nehéz óráró írtam)

Ha bármi kérdésed lenne, akkor kérdezz nyugdtan. Sok itt az ATI tulaj akik biztosan mindenben tudnak segíteni.:)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) g@bo


g@bo
nagyúr

én is most vettem radeon 8500-at 275/275, tv out belőve ( bioszturka pal...) de nem vagyok elégedett vele, lehet hogy én a helyedben gef4-re gyüjtenék.... nekem az ati8500 az uj driverekkel is lassab mint a gef3 classic volt, visszasirom.. :(

(#4) robekri válasza g@bo (#3) üzenetére


robekri
addikt

Na most már tényleg mi a f@szt csináljak.:) )

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5) GeorgeTerror válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Te Satan-Claus Mit csinálsz következő hét végén vagy utána? Mert ha ennyire vágod az ATI drivereket segíthetnél belőni nálam is ha meglesz.
Ja köv hét tali. LEhet,hogy mégis viszek gépet és megveszem a kártyát és belőjük sok ember szeme láttára?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#6) Ploszi válasza g@bo (#3) üzenetére


Ploszi
senior tag

elég sok minden függ attól, mire használod a kártyát! én keveset játszom, de sokat DVD-zem , videó meg digifotók, ebben a témába a 8500-ösöm igencsak szebb képet ad :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#7) Márton válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


Márton
nagyúr

Satan-Claus:
98at jatekra hasznalom
2000-et meg melora, vegasvideo3.

Nezegetem az ati faq-jat, erre mit latok:
problems with sonicfoundry software...
(a vegas az).

De azt irjak az uj catalysttel jo.

Tehat vehetem?
Gf2mx utan repulni fog minden 1024ben 32biten? (256ddr, 1800xp alatt)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#8) GeorgeTerror válasza Satan-Claus (#2) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Na tessék, ahogy kérünk valamit eltűnik, mint a szürke csacsi :D :D :D

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#9) MELKOR válasza robekri (#4) üzenetére


MELKOR
tag

ha nem számít a pénz akkor mindenképp Abit Gef4 Ti4200, ha számít akkor jó egy olcsóbb radeon 8500 LE is...

Power of the Might

(#10) Bozz


Bozz
tag

Én ATI 9500 Pro-t akarok venni. Van már valakinek? Tapasztalat?

(#11) MrSummer válasza Bozz (#10) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Ja van

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#12) Bally válasza g@bo (#3) üzenetére


Bally
senior tag

Azért én azt nem akarom elhinni, hogy egy 8500-as ATI, lassabb. mint egy gf3, esetleg valami gyengébb hardverrel, pl. egy 1000-es celeronnal valószínű gyorsabb a gf3! (Persze ez csak az én véleményem)

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#13) Bozz válasza MrSummer (#11) üzenetére


Bozz
tag

Na mesélj milyen? Milyen proci van alatta? Mennyi a 3dmark? Driver?

(#14) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Itt van Satan-Claus és nem nézi meg a topikot :(
Ugye majd segícc, ha valami nemmegy.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#15) Satan-Claus válasza GeorgeTerror (#14) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Mea culpa, mea maxima culpa.

Bocsi, de kicsit elfeljtettem ezt a topic-ot. Természetesen segítek. Hozzad a szájrét, oszt megpöcköljük :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#16) Satan-Claus válasza Márton (#7) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Vegyed nyugodtan. Nem hinném, hogy csalódni fogsz.

Akinél meg lassabb egy 8500, mint egy akármilyen GeF3, az biza valamit nagyon elrontott.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#17) Satan-Claus válasza GeorgeTerror (#8) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

George! Na ki a szürke szamár? :) Nem nagyon jársz ebbe a topicba te sem. :(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#18) GeorgeTerror válasza Satan-Claus (#17) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

OFF

Már három topikba nem írtam (idegen hejen vagyok és rossz a space :D

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Hogy állunk a radeon driverekkel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.