Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hipnózis

Hozzászólások

(#1) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

''FIGYELEM! Csak saját felelősségedre hallgasd végig a felvételt!

Kedves Kalandor!

Talán életed meghatározó élménye vár Rád, talán csak 40 perc pihenés.
Fontos, hogy ne legyenek különleges elvárásaid.
A regressziós hipnózis segítségével felidézheted, újra átélheted egy előző életed
jeleneteit.
Ha elsőre nem sikerül, ne keseredj el, lehet, hogy csak nem lazultál el eléggé,
vagy a körülmények nem voltak megfelelőek. A legjobb, ha kényelmesen, háton fekve
hallgatod a szöveget, egy besötétített szobában. Fontos a csend, és az, hogy senki
se zavarjon meg.
A szöveg az Édesvíz kiadó gondozásában megjelent ''Visszatérés'' című könyvből való,
annak egy kicsit módosított (javított) változata. Persze a legtökéletesebb az, ha
valaki, akiben teljesen megbízol, felolvassa a szöveget, mert az sokkal rugalmasabb
(a rögzített szöveg nincs arra felkészítve, hogy ha pl. a ''Látsz magad körül embereket?''
kérdésre a válasz ''nem'' - ilyenkor felesleges többek között a ruhájuk felől érdeklődni.)
Van, aki hihetetlen, csodálatos dolgokat él át, van aki úgy érzi kilép a testéből és
pár percig felette lebeg, és van aki egyszerűen elalszik, és alaposan kipiheni magát. :)
Kíváncsi vagyok, Te mit láttál, hol jártál.
Ha van kedved, kérlek írd meg!
hervai@freemail.hu''

Találtam, az interneten... kipróbáltam és nekem működött! Akinek van kedve próbálja ki, megoszthatnánk az élményeket.
Még nem hallottam felvételt, ahol így ellazítanak, két alkalommal el is aludtam rajta, talán nem a legjobb éjjel csinálni, de legalább altatónak is frankó :)
itt letölthető:
[link]

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#2) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

kezdeném én a sort:

Állok egy sötét lepusztult hosszú folyosón, jobbra balra ajtók vannak végig, csak ajtók... a távolban szürke köd, de az ajtók folytatódnak tovább. Sötétzöld a szín, a padló pedig kő. Mintha valamikor egy fürdő lett volna, és az öltözőkabinok közt lennék. Nem birok megmozdulni, csak látom a lábamat, szőrős vékony, erős láb, és mezitláb állok. Megkérdezem hogy mennyi az idő, és milyen évet írunk: 1952. június 17 13:28 perc. bármennyire szeretnék nem birok megmozdulni és több infformációhoz jutni, csak állok egy helyben és nem jól érzem magam itt...

bejött egy másik kép is egy kicsit, ez régebben lehetett, talán 20as 30as évek (nem tudom miért, csak így éreztem) ülök egy rácsos ágyban és anyám nem szeret engem, és rosszul esik tudni.
A gyakorlat végén, amikor ''ki kellett jönni'' meg rámjött a nevetés, nemtom miért.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#4) Josh


Josh
tag

Ha valakinek van mersze kipróbálni, írja meg a tapasztalatait....

Egyátalán mire való ez a felvétel, mi a célja?

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#5) GombócArtúr válasza Josh (#4) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Szerintem nincs mitől félni, csak magadról tudhatsz meg többet...
Hogy mire való az ott van az első hozzászólásban.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#6) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

ennél nincs olyan veszély,hogy benne maradsz ebben a herbálhipnoédesvíz flashben?
józanul kell ezt vagy kell szívni valamit előtte? ;]

nade komolyan: legjobb haverom faterja pszichomókus és mondta, hogy veszélyes, mert ''valami olyan nyílik meg itt aminek nem kéne és utána bezárni már nem lehet''

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#7) GombócArtúr válasza MyKonzerv (#6) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) ez akár egy amerikai vígjáték alapsztorija is lehetne:

Szép verőfényes nyári nap volt, a tenger és az ég kék volt, a fű meg szárított... Jason egy 'rossz minőségű' cigaretta elszívása utána meghallgatta A felvételt, otthon, egyedül...

noss, nem tudom, egyedüli bajforrás csak az lehet szerintem ha közben megzavarnak, az minimum baromi idegesitő.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#8) MyKonzerv válasza GombócArtúr (#7) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

hát akkor írjuk meg a sztorit ;] :DDD

de télleg vigyázni kell az ilyenekkel
én megfogadom az öreg mondott...nem véletlenül a határőrség vezető pszichomókusa :)
ilyent max szakemberrel

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#9) vicces válasza MyKonzerv (#8) üzenetére


vicces
addikt

hát én meg csakazértis :D

a mámoritó vackokról már elszoktam, most jöhetnek más dimenziók...


én már párszor probáltam de soha nem jött össze.
ezt a felvételt még nem hallottam, talán majd ez segit, bár 40 perc alatt nem fog sikerülni sztem

:)

(#10) vicces


vicces
addikt

meghallgattam.. LOL.. :DD
na ettől biztos nem megyek le alfába.

:)

(#11) GombócArtúr válasza vicces (#10) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

15 perc alatt a 40 percet? :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#12) Maranello


Maranello
tag

Meghallgatom, de ha ottmaradok transzban, ötéves koromban, az a te felelősséged lesz komám. :DDD

(#13) GombócArtúr válasza Maranello (#12) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

egyes hozzászólás - beidézett szöveg, és a labda már vissza is van passzolva :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#14) vicces válasza GombócArtúr (#11) üzenetére


vicces
addikt

van benne azért elég sok üres rész.
a szövegeken kicsit nevettem. de asszem most nekiesek igaziból, full komolyan.
kicsit azért remélem, hogy lesz valami.

:)

(#15) Josh


Josh
tag

Volt egy film, az volt a címe, hogy ''A mandzsúriai jelölt''

Szerintem sem kellene ilyen dolgokban egydül kotorászni, csak szakemberrel.... Egyátalán honnan van ez a felvétel, hogy valaki ki mer adni ilyen munkát úgy, hogy azért vállalja is a felelősséget....

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#16) vicces


vicces
addikt

hát én nem mentem vissza az előző életembe, csak bealudtam.

:)

(#17) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

há nem pörög a topik... :(
egy szánalom UP azé jár
lehet, hogy a monitorarcokat nem fogja meg a téma :DDD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#18) vicces válasza MyKonzerv (#17) üzenetére


vicces
addikt

megint nem tudok aludni. remélem ez megint segitmajd :D

:)

(#19) GombócArtúr válasza vicces (#18) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) én mondtam! arra mindenképp tökjó. Éjjel kár próbálkozni (fekve) úgyis bealvás a vége.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#20) vicces válasza GombócArtúr (#19) üzenetére


vicces
addikt

különben ezt ülve kéne elkezdeni??
mert van egy olyan rész, hogy most már lehajthatjuk a fejünket a párnára..

:)

(#21) GombócArtúr válasza vicces (#20) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

hmmm ezekszerint igen... bár én mindig fekve szoktam ilyesmit.
ülve praktikusabb, kevésbé sanszos hogy bealszol, viszont cserébe kényelmetlenebb.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#22) vicces válasza GombócArtúr (#21) üzenetére


vicces
addikt

csak mert engem nyomott a párna. sztem nem tudtsm rendesen ellazulni

:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hipnózis
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.