Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Üdv!

Előre is köszönöm aki segíteni tud. :R

Vettem anno egy 360boxot. Nem hdmi-s,
Első széria. Tudomásom szerint
Nem volt még megnyitva, de ha ez a későbbiekben
Fontos lesz, akkor megnézem a garmatricát.
A lényegre térek:
Beteszem a Need for Speed Shift-et, intro, főmenü
Után, az első "grafikai megjelenítésnél" egy nagy fekete
Képernyő marad... Semmi más.
Más játékkal is ugyanezt csinálja. Mi lehet a probléma?

Cd/Dvd filmeket hibátlanul olvas, internet általi
Legutolsó dashboard van rajta. Gyári minden, nem mókolt.

:F

A.

(#202) AndrewBR válasza AndrewBR (#201) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Sehol-senki? :O

A.

(#203) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

:O

A.

(#204) grrpowa válasza AndrewBR (#203) üzenetére


grrpowa
aktív tag

próbáld meg itt katt

0631 7710098

(#205) pejdli


pejdli
újonc

Hello,vettem egy Xbox 360.
De 3 led es hibat kapott !
Nezdtem par videot,ahol ezt kijavitjak,es ahol azt mutatujak h a CPU,es a GPU pasztat kell kicserelni,amikor megcsinaltam,oszeszeretltem,de semmi,meg mindig 3 led es !
Kerem valaki segitsen !!!

(#206) Mr X válasza pejdli (#205) üzenetére


Mr X
veterán

Felszakadtak a GPU forrasztásai. Ezt nem tudod házilag javítani. Találhatsz leírásokat, ahol törölközőbe csavarják és forrósítják, vagy hőlégfúvózzák, de kalap k*kit nem ér. Vidd el egy szervizbe, ahol rendesen reballozzák a GPU-t, ez olyan 7-10k körüli összegbe fog fájni.

(#207) tescodr


tescodr
tag

Látom vannak itt hiányosságok,remélem tudok segíteni.rgh szoftveres és hardveres módosítás otthon nem ajánlott,maximum elhivatott műszerésztanulóknak.flash elvégzése megoldható otthon is. 3 ledes hibánál az alaplapra,forrasztott gpu lábai felszakadnak ez azért van mert gyári hűtő nagyon kis keresztmetszetű felforrosodik a chip a kikapcsolás után hirtelen hőkülönbség lép fel és elpattan,a forrasztott láb.Megoldást jelent rá ha a gépet jatek közben megfelelő hőmérsékleten tartjuk ezt külső hűtővel vagy belső hűtèsmódosítással érhető el. Ha érdekel valakit leirom a lehetőségeket

(#208) ricstom01


ricstom01
újonc

Sziasztok! Nemrég került hozzám egy ismeretlen előéletű XBOX 360. Mikor bekapcsolom a gépet, a ventillátor felpörög, a gomb zölden világít kb. fél másodpercig, villog párat, utána pirosan világít (csak a közepe). Ha kontrollerrel kapcsolom be, ugyanez, a kontrolleren a fő gomb körül villog zölden körbe mind a négy led. A TVvel HDMIvel van összekapcsolva, de az nem kap jelet. Mi lehet a gond? (bocs az esetleges nagyon gyenge körülírásért, de először van/használok XBOX-om/-ot)

(#209) philipe válasza ricstom01 (#208) üzenetére


philipe
tag

Dettó.. Csak szerviz, vagy itthon is meg lehet csinálni?

(#210) Surii


Surii
csendes tag

Sziasztok!

Xbox 360 problémám lenne nekem is. Valós ,hogy szerviz ,de hátha.. Jó bátyám elvitte egyszer a gépet hibátlanul működött semmi baj (nap végén is).
Hazahozta visszaadta ,bedug HDMI, Tápkábel minden és semmi. Kontroller-rel/nélkül. Nem hinném ,hogy kontakt hiba lenne az oka. Simogatom a bekapcsoló gombot ,de nem nagyon viszonoz semmit.
Bármi ötlet, tipp? Hálás köszönetem járna érte :DD

(#211) hexi87


hexi87
csendes tag

Sziasztok!

Van egy XBOX 360 a birtokomban, mely E74-es hibát ír ki. Ezzel lehet valamit csinálni? Ha el akarom adni, akkor mennyit ér így?

Köszi az építő jellegű válaszokat :)

(#212) csmt


csmt
újonc

Sziasztok!

Hozzám került egy XBOX Fat, ami 3led hibás. Kérdésem az lenne, hogy ez minden esetben javítható-e, illetve egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni, javítani, javíttatni vagy akármit kezdeni vele?

(#213) fernando0526


fernando0526
csendes tag

Üdv. Lenne egy xbox 360 slim ami a következőt produkálja. Bekapcsol om megy a zöld led de nem ad képet hdmi röl. Hdmi csere megvolt. Cache törlés megvolt. Néztem a hdmi forrasztási pontokat, rendben voltak. Próbáltam másik tv ugyan ez a hiba. Mi okozhat ilyen problémát? Gpu? De nem piros ledes?! Valakinek ötlete

(#214) kobali válasza Surii (#210) üzenetére


kobali
újonc

Szia

Olyan kerdesem lenne hogy megtudtad mi a gond a geppel? Nalam is ez van, hogy nem reagal semmire

koszonom a valaszod

(#215) Deziderius


Deziderius
újonc

Sziasztok.Nekem frissítéskor az xbox360 fekete slim....beakadt és csak a hiba kódot dobja ki mindíg...a vége 0032
Már le se tojom a frissítést,csak a főmenübe engedne vissza...de minden ki-be kapcsolásnàl újra tölti a frissítést
Félig betölti,aztán újra csak a hiba kódot mutatja...
Valahol olvastam,hogy ilyenkor ki kell húzni oldalt a merevlemezt,de néztem és tök üres az a hely..valaki segítene?

(#216) Wenson212 válasza Dugesz1993 (#193) üzenetére


Wenson212
újonc

Helló. Nekem is ilyen problémám van. Tudnál segíteni megoldani?

(#217) Wenson212


Wenson212
újonc

Helló. Xbox 360 s-em zölden világít de a kontroller nem érzékeli, és a tv-én sem jön be. Mi lehet a baj?

(#218) zsolt20


zsolt20
tag

Sziasztok. Xbox360 tápját sikerült rendbeteni most már indúl. A probléma az hogy stanby 5V + ps on lábak rövidrezárásával indúl a táp ,de ha megszakitom lekellene állnia a tápnak. Ez most viszont tovább működik nem áll le . Összezárva megy nem áll le megszakitva visszont kb 1 perc elteltével tilt. Ic ps235s 5. lábán készenlétben 0V, inditásra 5v, leálitásnál marad 1.52v ha leszedem az 5v os inditójelet. Valakinek tanácsa? hp-a1503p2 tipusa a tápnak , esetleg egy kapcsolási rajz is jól jönne.

(#219) bmw528i


bmw528i
csendes tag

Sziasztok!
Van egy rgh-s xbox 360 gépem! Olyan hibát produkál, hogy indulás után aurora menüben és játék indításkor nyitogatja a lemeztálcát. Ez a hiba azóta jött mióta másik tv készülékre raktuk át. Ilyenkor visszalép az aurora menübe és kezdődik minden előröl. Azzal a tv készülékkel még nem tudtam próbálni amelyikkel jól működött.
Tudnátok tanácsot adni a probléma megoldására?
Köszi!

(#220) Kabum


Kabum
csendes tag

Sziasztok

Elő vetem a régen használt de akkor még jól működő xbox 360 slim rgh-s.
Most produkál egy olyan hibát h bekapcsolom elindul aztán ki kapcsol utána semmire nem csinál semmit ,táp le vissza újra ugyan ez a hiba.
Valaki találkozott már ilyennel ?

(#221) bundaska válasza Kabum (#220) üzenetére


bundaska
aktív tag

Szia!

Nekem ugyan ez a hiba van. Bekapcsolom, felvillan többször zölden, majd a közepe piros lesz, a ventilátor felpörög 100%-ra. Se kép, se semmi, ezután kikapcsol. Az összes vezetéket kihúztam, vinyó kiszedni majd vissza a helyére. Semmi. Egy kérdés lenne. Ez javítható? Szervizbe kellene vinnem? Egyáltalán érdemes még rá költeni? Illetve ami jól működik, annak a tápon lévő LED működés közben zöldnek vagy narancssárgának kell lennie?
Gyanakodva, hogy a táppal van valami. Talán ez a legolcsóbb probléma.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#222) Kabum válasza bundaska (#221) üzenetére


Kabum
csendes tag

nekem felse pörög a venti 100-ra anyi h az rgh csipen villan 2 a zöld led és utána megál minden

(#223) OddMan


OddMan
őstag

XBOX 360 E konzol nem kapcsol be. A tápegység narancssárgán világít, vagyis standby-ban van. A konzolon nem világít egyik led sem és nem is villan fel, valamint nem zúg fel a ventillátor. Sem a kontrollerrel sem a bekapcsoló gombbal nem lehet életre kelteni.
Elvileg a táp az jó, próbáltuk egy másikkal, de azzal sem működött. A konzolt már szétszedtem kitakarítottam, de nem oldotta meg a problémát. Szerintetek melyik alkatrész mehetett tönkre benne, mit kellene kicserélni, hogy újra be lehessen kapcsolni? :U
A konzol nincs módosítva.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#224) HUNvagyok09


HUNvagyok09
friss újonc

Szia,azóta megoldódott a probléma?

(#225) Wolverine99


Wolverine99
friss újonc

Sziasztok!
Nagyjából egy másfél éve van nálam egy Xbox 360.
Egy megbízható ismerőstől vettem aki keveset használta. Nekem tökéletesen ment de most nemrég fura problémával találkoztam. Úgy kezdődött hogy játék közben csak úgy kikapcsolódott a gép és rá 5-10 percre indult újra. Rá pár napra a kontrollerek nem tudtak az xbox-hoz csatlakozni. Mintha az Xbox nem érzékelte volna a kontrollereket és fordítva. De mostmár be se kapcsolódik az xboxom.. :F
Amikor bekapcsolom 1 másodpercig ég a zöld leg de semmi hang és jel hogy bekapcsolódna, aztán kialszik. A ventillátor se kapcsolódik be. Sokat keresgéltem a neten de megoldást nem kaptam. Így hozzátok fordulok :)
Előre is köszi. Üdv.. :R

(#226) Istuka94


Istuka94
friss újonc

Üdv mindenkinek . Van egy Xbox 360 fat gépem ! Bekapcsol minden , bejön a menü de közben villog a 3 piros led ! Azon kívül ha beteszek egy lemezt akkor beolvasás után bejön az xbox360 logó kép és tovább nem megy ! Valamelyik lemezt ha beteszem akkor az írj,hogy tó play this disc put ín an xbox360 console .

(#227) M0bo


M0bo
újonc

Üdv!
Adott egy xbox 360 E nem kapcsol be a (táp redbevan nem az a gond) leforrsztottam a kondenzátorokat a proci körül majd vissza müködött is gond nélkül estére kihúztam úgy hagytam megnézzem ennyi volt e a probléma de megint nem kapcsol be.

(#228) Crazy Man válasza M0bo (#227) üzenetére


Crazy Man
csendes tag

Szi. Igazából, nekem csak kérdésem lenne... Minap vettem én is egy 360 E-t ismerőstől. Ő nem tesztelte(tényleg) táp híján vittem magamnal egyet, oda értem, bekapcsoltuk a gépet, elindult, bejelentkeztem egy fiókkal, mert vilt rajta, kérdezte, hogy csatlakozom e xbox livera, rámentem, hogy nem, ahogy megnyomtam az "A" gombot, abban a pillanatban lekapcsolt, kérdés nélkül, azóta hiába nyomkodom a bekapcs gombot semmi reakció... Fel sem villan...NEKED IS EZ VOLT A GONDOD!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.