Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Devergo7


Devergo7
tag

A házilagos javítást inkább hanyagolnám. :D

Csináltam már fülpiszkálós 3led javítást, ment is 2 napig.

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#52) baggio1788 válasza Devergo7 (#51) üzenetére


baggio1788
csendes tag

:D

(#53) CsMike


CsMike
tag

Hali mindenkinek 3ledes hiba javítása legegyszerübb megoldás rá a megfőzöd a gáztűzhelyen!!!!!!! nekem sikerült és már 4 hónapja megy tökéletesen. :)!!! youtube video segít benne. boxot lecsupaszítani felrakni a tűzhelyre alá gyujtani a gpu-részénél és óvatosan ütögetni kell a bordát ami visszanyomja a felvált gpu-t.kb 5perc főzés elég is. :C

(#54) disco-fan


disco-fan
csendes tag

itt van egy villás meg oldás
[link]

(#55) RohamDroid válasza CsMike (#53) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Megfőzted? :O xD azigen :D az alattad lévő hozzászólásban pedig a barmok atyaég.. Hozzám hoztak már javításra gépeket amik szétszedése után olyan dolgokat láttam néha.. az alap hogy legalább 4 csavar mindig hiányzik :D

Üdv.: Csaba

(#56) Condoriano


Condoriano
csendes tag

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a tápnál sárgán világít az xbox. Ellenőriztem, megfelelően van csatlakoztatva a táp a géphez és a táp áramforráshoz. Most kaptam vissza RGH-ra alakításról. Valószínű, hogy valami el lett szúrva benne?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#57) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

HA idle módban van a gép akkor sárgán kell világítania.

Ha bekapcsoláskor is sárgán világít akkor vagy a táppal vagy az xboxban vna a baj valami nem jól vesz fel áramot.

Földelt konnektorba van bedugva ?
Olvastam most egy fórumon hogy egyszerű áramingadozástól is lehet ez a probléma.
Húzd ki a boxból a tápot,húzd ki a konnektorbül a tápot, várj vele egy kicsit, dugd be egy földelt konnektorba Ne ilyen 9 csatlakozós hosszabbítóba! várj 3 4 percet, aztán dugd bele a boxba győződj meg róla hogy kattant a csati mikor bedugtad !

Ha így is sárga lesz akkor telefonálnod kell a konzolboltnak.
Ha nem földelt konnektorban volt akkor túláram esetén vagy egy pici áramszünet esetén falhoztudja vágni a tápodat.. nagyon érzékeny : )

DE nincs minden veszve mert a táp pirosan is tud világítani.. :DD

Üdv.: Csaba

(#58) mr.krizsi.69


mr.krizsi.69
tag

Az normális hogy beforrasztom az overcool-t 2 ledes lesz a gép?

KK

(#59) baggio1788 válasza mr.krizsi.69 (#58) üzenetére


baggio1788
csendes tag

Az nem normális! :D

(#60) mr.krizsi.69


mr.krizsi.69
tag

Na most vitcen kívül....

KK

(#61) zsolt zsolt válasza helike13 (#1) üzenetére


zsolt zsolt
csendes tag

sziasztok nekem sajna, lett egy 3 ledes x-boxom tudnátok ajánlani korrekt és gyors szerelőt !!!???? köszönöm !!!!

Bendegúúúúzzz! Hogy az ördög cifrázza ki a pöcsödet csalánnal! így gyorsabb : 06308459626

(#62) mr.krizsi.69 válasza zsolt zsolt (#61) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

http://xmedia360.hu

KK

(#63) zsolt zsolt válasza mr.krizsi.69 (#62) üzenetére


zsolt zsolt
csendes tag

köszönöm

Bendegúúúúzzz! Hogy az ördög cifrázza ki a pöcsödet csalánnal! így gyorsabb : 06308459626

(#64) mr.krizsi.69 válasza zsolt zsolt (#63) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

NM

KK

(#65) salagiagi


salagiagi
csendes tag

Üdv! Veszprémben vállal valaki RGH-t?

(#66) notebook99


notebook99
csendes tag

Sziasztok!
Van 1 xbox360-am amit már nem használok mert van helyette másik.
Nos bekaptam sajnos egy csúnya 0110-ás hibakódot miszerint ram hiba.
Itthon tudnám javítani?

(#67) mr.krizsi.69 válasza notebook99 (#66) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

Ilyen házi javításosdival ne próbákoz :D
Nem biztos h jó fog belölle kisülni...

KK

(#68) raturba


raturba
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a kicsippeltetett Xbox 360-amra az öcsém ráküldött egy frissítést és azóta nem működik. Én ehhez sajnos nem értek, és tudni szeretném, hogy mi a baja, illetve hogy milyen szöveggel menjek el egy szervizeshez, hogy semmiféleképpen ne tudjon átverni?! A házilag retusálást nem valószínű, hogy meg tudnám csinálni, ha egyáltalán lehetséges. :)

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#69) mr.krizsi.69 válasza raturba (#68) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

Valószínű hogy egy félbemaradt frissítés, ha egy windows szerű telepítőkód szerűséget látsz akkor ezzel próbálkoz:

próbáld meg úgy elindítani a gépet hogy a szinkron gombot benyomva tartod amíg a gép be nem tölt.....
(lehet hogy fog kérni még egy frissítést, USB-VEL lefrissíted) ;)
Ha az sem jó egyértelmű hogy szervíz.... de addig amíg enm tom h mit ír, csinál a géped addig többet nem tok mondani :N

[ Szerkesztve ]

KK

(#70) mr.krizsi.69


mr.krizsi.69
tag

Fleshseléssel kapcsolatban tudna val. segíteni???
thx :R :W :F

KK

(#71) raturba válasza mr.krizsi.69 (#69) üzenetére


raturba
csendes tag

Szió!

A következőt írja:

System update stopped.
Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update.
If the problem persists, visit www.xobox.com/support.

Status Code: bla bla bla...

Ez az amit te is írtál, ugye? :)

(#72) mr.krizsi.69 válasza raturba (#71) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

Nos a status code az amit le kéne írnod..... bla bla hejett....

KK

(#73) Ghoost1 válasza mr.krizsi.69 (#72) üzenetére


Ghoost1
csendes tag

Az első hsz-ben ezt írta:
"a kicsippeltetett Xbox 360-amra az öcsém ráküldött egy frissítést és azóta nem működik"
Ha ez a chippelés RGH-t jelent és erre ráküld egy usb frissítést, akkor az rgh-nak annyi.
Azt kellene tudni, hogy a chippelés pontosan mit jelent( RGH vagy flash) nála, mert sokan kavarják a fogalmakat.
Ha flash-t és úgy akadt el és usb-n sem lehet befejeztetni, akkor nem azzal a dash-al próbálja befejeztetni a frissítést vagy nem az eredeti drive van benne.
Ha RGH, akkor a régi nand mentéssel még helyrehozható, de nem szabad frissíteni semmivel sem, sürgősen szervizbe kell vinni a nand mentéseivel együtt. ;)

Flash-be milyen segítség kellene?

(#74) raturba válasza Ghoost1 (#73) üzenetére


raturba
csendes tag

Hogy tudom megnézni, hogy RGH vagy flash?
A hibakód: 3151-351F-B800-0F00-C000-0013

(#75) Ghoost1 válasza raturba (#74) üzenetére


Ghoost1
csendes tag

Konzol kikapcsolt állapotában meg kell nyomni a dvd Eject gombot a konzolon, ha egy kék képernyőn egy Xell/Xellous nevezetű Linux szöveges rész indul el, akkor RGH/Jtag-os, ha rendesen be indul a konzol NXE/Metro akkor flash volt rajta.
Ez a hibaüzenet a 13599-s dash megszakadására utal, azaz egy pendrivére fel kell másolni a 13599 gyári frissítést és befejeztetni vele, de valószínűleg innentől csak az eredeti gamek fognak futni csak, így újra kell okosítani a dvd-t. ;)

(#76) raturba válasza Ghoost1 (#75) üzenetére


raturba
csendes tag

Sikerült :D
Újra működik!!! Szuper!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Még annyi, hogy ha el akarom adni, akkor milyen állapotában könnyebb?

(#77) Ghoost1 válasza raturba (#76) üzenetére


Ghoost1
csendes tag

Szívesen! :C
A legújabb flash-el jobban megveszik, de ha túl drágán csinálnák, akkor érdemesebb így eladni és az új tulaj majd megcsináltatja.

(#78) mr.krizsi.69 válasza Ghoost1 (#73) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

Most már semmilyen, mert 3 ledes lett a gépem, kül Hitachit kellet volna Lt2-re, a gép ki írta h mode-B de nem kapott betűjelet(no hitachi driver) de azért köszi

KK

(#79) Ghoost1 válasza mr.krizsi.69 (#78) üzenetére


Ghoost1
csendes tag

Sajnálom, hogy így jártál.

(#80) mr.krizsi.69 válasza Ghoost1 (#79) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

áááá hadlyuk remélem hamarosan telik egy slim-re :D

KK

(#81) tmanjunior


tmanjunior
csendes tag

A 0002-es és 0013 hibakód könnyen javítható házilag? Kicsit konyítók az elektronikához, de nem tudom bele kezdjek-e. vagy menthetetlen a box?

(#82) mr.krizsi.69 válasza tmanjunior (#81) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

0002: hálózati csatlakozó hiba
0013: túlmelegedés
Hogy akarod házilag javítani??
Mert én csak a légfúvós és a csavarcser trükköket ismerem, ja meg hővezető paszta csere.....

KK

(#83) fidor2


fidor2
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy találtam a neten egy olyan xbox 360 -t aminek az a hibája hogy nem olvassa be a játékokat. Nos ez igaz hogy az olvasófejjel van a probléma?

(#84) Jarod1


Jarod1
addikt

na itt is vannak forrasztási hibák , egyik kolléga hoszta be a céghez, BGa-t átmelegítése után jó lett..

(#85) Nesti


Nesti
tag

Sziasztok
Van nálam egy xbox (falcon) amit rgh-zás közben elrontottak valahogy.... bekapcsol és nem villog semmi led rajta viszont képet nem ad, nand jó, olvasható-írható de valami mégsem jó, szerintem déli híd ment ki de ezt nem tudom, ha van valaki aki találkozott már ilyennel az megoszthatná a tapasztalatait sikerült e megcsinálni/megcsináltatni.

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#86) mr.krizsi.69 válasza Nesti (#85) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

Ha nem ad képet akkor a GPU lehet a hunyó szerintem, az felel a képi megjelenítésért vagy az ANA/HANA-ra van tippem, bár úgy tudom h akkor 1 piros led és E74-es felirat.... vid be egy szervízbe, vannak szervizek ahol ingyen és bérmentve megmondják h mi baja és mennyi a javítása.... (röviden, szerintem a GPU tulmelegedett és elváltak a forrasztási pontok)

KK

(#87) Nesti válasza Nesti (#85) üzenetére


Nesti
tag

Köszi..:)

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#88) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv.
360-am olvasója nem olvas. Felborult s azóta csak pörgeti a lemezeket de nem csinál semmit. Pár mp után open tray. Másik olvasóval működik így az feküdt meg. Tudok vele itthon valamit kezdeni? Már szétszedtem s kézzel megmozgattam a fejet de semmi változás. ha van lehetőség kérlek segítsetek. Megoldom ha tudom merre kell induljak. Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#89) Rivaul válasza Rivaul (#88) üzenetére


Rivaul
addikt

Megoldottam. Az olvasófej szalagkábele lecsúszott. Visszaraktam s megy csak elillant a flash :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#90) mr.krizsi.69 válasza Rivaul (#89) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

rakd össze a gépet, a meghajtójával együtt, és úgy kapcsold be hogy nyomva tartod azt a kis gombot a gép elején amivel szinkronizálni kell a karokat. Addig tartsd nyomva amíg be nem tölt a rendszer. Lehet hogy ez működni fog ha valóban nem történ fizikai sérülés a gépben.....

KK

(#91) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!

Ehhez tud valaki hozzászólni?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#92) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok

Van nálunk egy hdmi-s xbox, de a tápja nem müxik
ha másfajta táppal inditom kivághatja e74hibával?

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#93) mr.krizsi.69 válasza kyle_ (#92) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

az e74-es hiba a hana/ana chipre vall... ha a gépnek baja lenne a táppal vagy el se indulna, vagy 3 leddel indulna.

KK

(#94) mr.krizsi.69 válasza kyle_ (#92) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

feltéve ha a másik táp jó hozzá...

KK

(#95) kyle_ válasza mr.krizsi.69 (#94) üzenetére


kyle_
tag

nagyobb az amper a mostani tápnál

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#96) mr.krizsi.69 válasza kyle_ (#95) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

skype vagy hasonlo elérhetõség??

KK

(#97) Chubbyinc


Chubbyinc
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy 3 ledes hibás xbox 360; 1. gen.. kép,így hiba kód sincs.
Néha működik a box néha nem.
Most kentem be új pasztával, de a hiba még mindig fenáll.
Van valakinek bármi ötlete mi lehet rossz?

[ Szerkesztve ]

(#98) fidor2


fidor2
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem,hogy szét szedem a 3ledes XBOX -ot és akkor mivel kell be kenni vagy valamit csinálni a proceszoral? Láttam már olyat,hogy a fagyasztóba teszik a gépet aztán hajszárítóval meg a procit melegítik 30 percen át.

(#99) fidor2


fidor2
tag

Ja azt ki felejtettem,hogy képet se ad :/

(#100) mr.krizsi.69 válasza fidor2 (#99) üzenetére


mr.krizsi.69
tag

hibakódott kiolvastad belölle?? az mondja meg h mi baja van pontosan....

KK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.