Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51043) khron78


khron78
őstag

Valaki tudna segíteni? Egy WD vincseszteren más firmware van és az 500GB-ból csak 320GB használható (XBOX 360 alatt használták és lecserélték a firmware-t egy Seagate-re). Van rá megoldás, hogy a gyári firmware-t visszarakjam? Az eredeti mentés nincs már meg, egy talált HDD-ről van szó. WD5000BPVT-00A1YT0 a típusa és 100/100-as, ezért jó lenne megmenteni.

(#51049) khron78 válasza King Unique (#51046) üzenetére


khron78
őstag

Hol látsz te ilyet, hogy állítólag? Az van rajta és kész! Mit kell kötekedni?
Egy Xbox 360 külső meghajtójaként találtam. De miért érdekes ez?
Az sem volt kérdés, hogy neked megéri ezzel foglalkozni, vagy nem. Nem érdekel a PH-s ára se. Az érdekelt volna, hogy valamilyen módon vissza lehet e állítani az eredeti fw-t. Nem lett megemlítve, hogy mire kerestem rá, mert nem jutottam előrébb a megoldáshoz, azzal se, hogy találtam pár fw-t. Te mondd, tényleg nem tudsz olvasni?

Ezt írtam először:

Valaki tudna segíteni? Egy WD vincseszteren más firmware van és az 500GB-ból csak 320GB használható (XBOX 360 alatt használták és lecserélték a firmware-t egy Seagate-re). Van rá megoldás, hogy a gyári firmware-t visszarakjam? Az eredeti mentés nincs már meg, egy talált HDD-ről van szó. WD5000BPVT-00A1YT0 a típusa és 100/100-as, ezért jó lenne megmenteni.

Komolyan mondom vicc ez a fórum. Egy oldalt képes vagy ideírni a semmiről. Mindig csak az okoskodás megy a semmiről.

Ez volt a kérdés:
Van rá megoldás, hogy a gyári firmware-t visszarakjam?

Ha nem tudod, nem kell válaszolni. Ha tudod, akkor szívesen várom a segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.