Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#640) mirci18 válasza *Ropi* (#639) üzenetére


mirci18
addikt

Mi érdekes módon véletlennek köszönhetően úgy alakítottuk ki a fontos dátumainkat
Feleségem születésnapja és az első találkozónk évfordulója egybe esik így nem kell rá emlékeznem.
A házassági évfordulónk és az eljegyzési egy napon van így nem kell rá emlékeznem.
A születésnapom a kisfiam "elvette" mivel 5 nap van köztünk így arra sem kell emlékeznem.

Egyedül a névnapokat kell fejben tartanom a feleségemét és a fiamét.
De ezt mindíg jelzi a feleségem előre már hetekkel előre próbál finoman ráterelni hogy ugye emlékszek rá mi lessz ezen és ezen a napon.

Így könnyű. :C

Sajnos egyre több a válás a hirtelen hév miatt meggondolatlanság s más okok miatt.
Kereszttestvéremék is egy évet húztak csak de sok ismerősöm 1-3 évnyi házassággal elbukott.
Sokszor ahogy észreveszem egy gyerek eljövetele és az azzal járó gondok na meg a szürke hétköznapok az ami megöl egy kapcsolatot.
Plusz az hogy az emberek nem türelmesek nincs bennük hűség és kitartás annyira mint a régi öregekben akár szüleinkben is volt.

Magam mindíg azt mondtam hogy nem tudom meddig tart a házasságunk.
De nem mondom azt hogy örökké mert a jövőbe nem látok s így hazudnom kellene.
Én azt vallom hogy szeretem a feleségem ameddig tudom.
S ehhez két ember kell.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.