Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#493) flymi válasza *Ropi* (#492) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a sok hasznos linket! :C :R
Igaz nem a fővárosban lakom, de legközelebb pénteken megyünk fel, úgyhogy másnap körül tudunk majd nézni ruha ügyben!
Fotós ügyben teljesen igazad van, az ismeretségi kört meg úgy értettem (csak nem fejtettem ki), hogy párom kolléganőjének van egy ismerőse, aki profi fotós, csak egyeztetni kell vele.

Még nem sikerült beszélnünk erről a zene témáról... Azért is kényes dolog, mert én ha zenét akarok hallgatni, akkor ezt itthon teszem a 2.1-en, nem vagyok disco-ba járós sem fesztiválozós arc, csak zárt körű házibulikba voltam hajlandó elmenni anno is (na azért ott kieresztettem a gőzt), most meg már sehova. Nem hiányzik.
Ő pont az ellenkezője volt nekem, koncertekre járt meg a helyi szórakozóhelyen mulatott a barátnőivel, de aztán elmaradtak ezek a látogatások, széthullott a társaság. Én már a "tombolós" időszaka után ismertem meg szerencsére.

Itthon lesz tartva nagyjából 30 fővel egy kis eszem-iszom, a ceremóniákra körülbelül 60 embert várunk, vagy egy picit többet. A polgári esküvőn úgy sem férnének el többen a teremben.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.