Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

Ritka, hogy eltelt lassan az egész nap és senki nem szólt hozzá :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) ViZion válasza Angie™ (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Hétvége van, majd hétfőn beírom, h minden qva drága. :K
A laptop aranyos, TN-el már nem vennék, de amúgy elég használhatónak tűnik, csak nem tudom, h akku hogy bírná a krájzis 8-at. Utána pár apróság meg kacat, a monitorok drágák és ívesek, végeztem is. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) Gave válasza Angie™ (#1) üzenetére


Gave
addikt

Békés üzenet az utókornak: "nem a termékekkel vagy a piaci igénnyel volt a baj".

(#4) Elmör


Elmör
senior tag

Az egér mutatós darab, a proci hűtő árban nagyon jó, kérdés melyik cpu-kra elég? A gyártó oldalán sincs semmi támpont, hogy nagyjából mégis mire lehetne ajánlani. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5) nuke7


nuke7
veterán

"imenetekből egy HDMI 2.1 és három DisplayPort 2.1 táborozott le rajta, amelyekből egyszerre csak kettő lehet használatban."
Ilyen még létezik 2024-ben egy több mint 300 ezres videókártya esetén?! :F :Y

https://youtube.com/user/nuke7

(#6) sittes79


sittes79
addikt

A zegér fullos, ledszalag 2024ben what?

(#7) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Szemüveg nincs? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8) MasterDeeJay válasza nuke7 (#5) üzenetére

Így spórolnak rajta kb 20 centet kártyánként. Tervezők meg kapnak belőle fizetésemelést.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#9) Janika--1982 válasza nuke7 (#5) üzenetére


Janika--1982
aktív tag

Nem érted ezt,leégne a tápcsatlakozója a kártyának-ha minden portja működne egyszerre. ;] :Y

Nagy János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.