Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) Boxer001 válasza Markgx10 (#650) üzenetére


Boxer001
veterán

De jó neked...mi lesz még ha tömegelsz...
Nekem fogalmam nincs, hogy mennyi ch-t eszem meg egy nap :)
Mindenki mell-karozik? Csak én nyomom a mellhez a hátat? :)

[Szerkesztve]

(#652) God Vazzeg válasza Markgx10 (#648) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A synthol egy olaj amit az izomba fecskendeznek, és nem szívódik fel, hanem ott van és teltebbnek mutatja az izmot. Olyan mint a szilikon, csak ez nem implantátum. Ennek a baromnak meg valami baja lett tőle, és fel kellett vágni a karjait és kitisztítani a szöveteket.. Megérdemelte.. ;]

(#653) Markgx10 válasza Boxer001 (#651) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem semmi nem lesz. Nem volt soha erős részem a mell, tricepsz tehát nem hiszem, hogy nagy súlyokkal fogok nyomogatni, de ha a tömegelés végére (március 15.) elérném, hogy 100-ba 8-akat nyomjak akkor örülnék neki.

God Vazzeg: Nagyon durván néz ki a karja :( Ekkora fa..t, ezt most magának jó, vagy azt képzeli, hogy ezért mások tisztelni fogják? :F Szerintem ezt mindenki szánalmasnak hívja. Amúgy kíváncsi lennék, hogy ez a csávó, hogy vitézkedik az ágyban? ;]

Üdv:

Márk

(#654) Boxer001 válasza Markgx10 (#653) üzenetére


Boxer001
veterán

Végül is ki hogy nézi...nem volt soha erős a melled...de azért már 90el nyomod...te szegényke :D Sztem tömegelés végére te 100nál biztosan többel fogod nyomatni...;)

(#655) Markgx10 válasza Boxer001 (#654) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem hinném, de neked legyen igazad ;]

(#656) God Vazzeg válasza Markgx10 (#655) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem is. :D

(#657) God Vazzeg válasza Markgx10 (#653) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez inkább olyan mint az öncsonkítás, azt se fogom soha megérteni, ezt se.. Szerintem erről már így is többet beszéltünk mint kellene. Biztos nyom más anyagokat is, de ez nem egyenlő az impotenciával, egy csomó élversenyző él családi életet, születnek gyerekeik stb... Impotencia akkor alakulhat ki szerintem ezektől az anyagoktól ha ész nélkül nyomja vki. Ismeretségi körömben nincs rá példa, és nagynak lenni lehet így is, csak kicsit több idő. Nekem nem sürgős :D

(#658) Boxer001 válasza God Vazzeg (#656) üzenetére


Boxer001
veterán

Néhány hónap után így megy neki, de ez a gyengéje...akkor mi az erőssége? :D
Nem igaz, hogy má megint enni kell :D Fél nap evéssel megy el :D Lehet alkalmazni fogom a bunny féle turmix eljárást...szerinte minden turmixolható...pl tonhalat turmixol, megissza...:D, végül is sokkal gyorsabban felhörpinthető :D

[Szerkesztve]

(#659) Agyzuzo válasza God Vazzeg (#657) üzenetére


Agyzuzo
addikt

A kívülről benyomott tesztó (pl. metil-tesztó) miatt leáll a saját teszto-termelés, emiatt a spermák életképtelenné válnak, ergo a csávó terméketlenné válik. Versenyző haverom mondjuk kedveli ezt a ''mellékhatást'', mert aszondja így nem kell parázni eksön közben, beledurranthat a csajba gumi nélkül. :DDD Utána azért nyomnak HCG-t (asszem így híjják), hogy a test saját teszto-termelése ismét beinduljon (ha nem, az egyenes út a heresorvadás felé, illetve ilyenkor alakul ki a gyno is). Szóval nem kifejezetten az impotenciát kell itt kiemelni, gyakoribb a terméketlenség. Csak hogy oszlassuk mán el ezt a ''minél nagyobb, annál puhányabb a pöcse'' tévhitet.

(Ez most véletlenül ment Vazzeg-nek, gondolom ő biztos tudja :D)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#660) Agyzuzo válasza Boxer001 (#658) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én a reggeli zabpelyhet szoktam turmixolni, mert hánynom kell már tőle, ha el kell nyammognom. Viszont simán lecsúszik, mint reggeli itóka. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#661) Boxer001 válasza Agyzuzo (#660) üzenetére


Boxer001
veterán

De azt hogy turmixolod? az csak darabokból áll...:D Mivel öntöd nyakon? (Gondolom valami tápkieggel)

(#662) Markgx10 válasza Agyzuzo (#659) üzenetére


Markgx10
őstag

Jóvanna! :B Köszönöm a kiigazítást, ezek szerint én is teljesen félre vagyok informálva. (Egy volt bnőm mondta, hogy egy nagy kokszos gyerekkel járt előttem és ott bizony puha volt a műszer, én barom meg ebből azt vontam le, hogy a cucctól lehet) Na mindegy, bocs, hogy hülyeséget írtam (vagy csak gondoltam) :U
Üdv:

Márk

(#663) Agyzuzo válasza Markgx10 (#662) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Csak gondolj bele, egy keményebb koksztól a tesztoszteron-szint a normál érték 2-300 szorosára emelkedik! Szükség nagy úr alapon szerintem még egy elefántot is meghúznál ekkora tesztóval. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#664) Agyzuzo válasza Boxer001 (#661) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Darabokból, de ilyen kis szottyad szar. :D Bevágom turmixba, rá 2 mérő Ana Whey, egy fél marék dió aztán hadd szóljon.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#665) Boxer001 válasza Agyzuzo (#664) üzenetére


Boxer001
veterán

Jó ''ital'' :D
Te raktál már magadról képet? Rakjá mán :D Kép kunyerálás folytatódik...:D

(#666) Markgx10 válasza Agyzuzo (#663) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem is a kúra alatti teszto szintre gondoltam én hanem az utánnira (hú ez milyen szó lett :D) Én úgy hallottam, hogy a sok bevitt teszto miatt, leáll a saját termelés és amikor abbahagyod, akkor lehet gond. Tudom, tudom HCG, Clostilbegyt stb. olvasom én is az mb.hu-t :D , de ki tudja 100%-ra ígérni, hogy újraindul a termelés? Vagy ez fix? Engem például ez rettent el legjobban az ilyen dolgoktól, ezek szerint lehet, hogy alaptalanul. Elméletben a modern tápkiegektől is lehet 5-6kg-ot nőni (:D én még nem vettem észre), vagy az nem olyan minőségű izom mint amit a roidokkal (God után szabadon :D) el lehet érni? Már bocs, befejezem a témát, csak érdekel a dolog. Köszi:

Márk

(#667) Markgx10 válasza Boxer001 (#665) üzenetére


Markgx10
őstag

Rakott már és iszonyat nagy darab.
Üdv:

Márk

[Szerkesztve]

(#668) Boxer001 válasza Markgx10 (#667) üzenetére


Boxer001
veterán

Kérem a hsz számát :D

(#669) Markgx10 válasza Boxer001 (#668) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem tudom melyik hozzásszólás, nézd meg a képet az aláírásában és szorozd meg kettővel :D
Üdv:

Márk

(#670) Boxer001 válasza Markgx10 (#669) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem hozza be nekem...már régebben próbálkoztam :D
Na most már tényleg látni akarom! :)
Bár nem biztos, hogy pozitív hatással lenne a tovább gyúrmázásomra...:D

(#671) God Vazzeg válasza Markgx10 (#666) üzenetére


God Vazzeg
veterán

'' vagy az nem olyan minőségű izom mint amit a roidokkal (God után szabadon ) el lehet érni? ''

Biztos álmodoztál már róla mikor bedurranva nézed az izmokat tükörben, hogy bárcsak így maradna, mer milyen jól néz ki :D Na ezt csinálja a roid. Merhogy az izomleépítő szakasz gyakorlatilag ki van kapcsolva és csak az izomépítő szakasz műxik, az is fokozottan. Ezért kell hozzá sok fehérje. Az izom ''minősége'' sokkal jobb anyagozva, kérdés hogy utána mikor fokozottan beindul a leépítés mi marad meg. Ezért kell a HCG. Az esetek 90-95%-ában beindul újra a termelés, ami amúgy is beindul egyébként, a HCG csak elősegíti, és gyorsítja. Ezért nem kell ész nélkül csinálni, és nagyobb szüneteket kell hagyni 2 qra közt. Ha így csinálod, a mellékhatások észrevehetlenek szinte, csak az átlagnál sokkal jobban nősz. Ennyi.

Túl vannak kicsit lihegve a mellékhatások, ismeretségi körbe sokan nyomnak ezt-azt, de senki se tapasztalt komolyabb tüneteket, és menyecske is van nekik, szal erről ennyit :D

(Egy elhanyagolható de mégis mellékhatás az, hogy ha nem figyelsz a kajára elhízol. Na ez azért szinte mindenkinél jelentkezik :D Ezért is vagyok én a legkisebb a 100 kilómmal, viszont nekem van a legkisebb belem :D)

(#672) Markgx10 válasza God Vazzeg (#671) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszönöm főnök, a többit majd megkérdezem személyesen :D
Jól hangzik. Hm... :U Na mindegy én maradok a CreatecNox-nál (NTI), ezt már úgy kinéztem magamnak, (ha tömegesítésre kerül a sor ezt fogom nyomni) hogy muszály vagyok kipróbálni egy három hónapos ciklust. Jó lenne ezzel, meg megfelelő táplálkozással, pihenéssel stb. elérni vagy 5-6kg növekedést. Márciusra lehetnék vagy 90kg :D
Üdv:

Márk

(#673) God Vazzeg válasza Markgx10 (#672) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Simán meglesz :D

(#674) Markgx10 válasza God Vazzeg (#673) üzenetére


Markgx10
őstag

Én is abban bízok, hogy jó lesz a tanácsadóm ;]
Üdv:

Márk


(#675) God Vazzeg válasza Markgx10 (#674) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na, kivel tanácskozol? ;] :D

(#676) Markgx10 válasza God Vazzeg (#675) üzenetére


Markgx10
őstag

Remélem veled :D
Üdv:

Márk

(#677) Boxer001 válasza Markgx10 (#672) üzenetére


Boxer001
veterán

Sztem én 10 év gyúrással se bírnék 90 kiló lenni. Pedig jól állna a magasságomhoz :O :)
mondjuk szerváltam az ''edzőtől'' 1994es képet...ha azt nézem, akkor van reményem :D

[Szerkesztve]

(#678) God Vazzeg válasza Markgx10 (#676) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azé nem ártana tapasztalt emberrel is beszéned, honnan tudod hogy nem-e 60 kilós 12 éves kislány vagyok oszt írogatok más nevében :D

(#679) God Vazzeg válasza Boxer001 (#677) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem akarásnak.... :U :P

1994-ben te kb 7 éves voltál, úgyhogy azóta elég jól fejlődtél télleg. Én 6-14 éves korom közt megdupláztam a súlyom :D

(#680) Boxer001 válasza God Vazzeg (#679) üzenetére


Boxer001
veterán

Az edző (bb.hu) 1994ben 21 éves volt...na azt a képet látván mondom, hogy sok mindenre van még remény...:)) :)

(#681) God Vazzeg válasza Boxer001 (#680) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Melyik edző? A Bunny? Mer találkoztam vele erősember versenyen, és nem volt rám nagy hatással a 80 kilójával :D A tudása az egy más kérdés.. :R

(#682) Boxer001 válasza God Vazzeg (#681) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja...rám azért hatott pozitívan, amikor 175\58 kg-os képet mutatott magáról...aztán meg mostanikat, de zsírmalacosat is :D (95-100kg)
Hát nem mindenkit áldott meg a sors ulra genetikával...:U

(#683) God Vazzeg válasza Boxer001 (#682) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hol vannak ezek a képek? :F

(#684) Boxer001 válasza God Vazzeg (#683) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem hozzá férhető helyen...:D

(#685) God Vazzeg válasza Boxer001 (#684) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csókos vagy Boxer? :))

(#686) Boxer001 válasza God Vazzeg (#685) üzenetére


Boxer001
veterán

:D
Ikertesóm (lány) levelezget vele már egy ideje, mindent megdumálnak, tök jó haverok lettek, sms is bejátszott már, sőt bunny még hívta is. :D
Aztán csütörtök este felvették egymást msn...az ÉN gébemen...:D No nehogy már ne használjam ki...:D aztán haverkodtunk tegnap, tök közvetlen, nagyon jófej, poénkodtunk ezerrel. Most pl nincs gépnél...:)

(#687) God Vazzeg válasza Boxer001 (#686) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na akkor jövőre má 130 kilós izomagy leszel gyűrődő tarkóval, kopaszon :D

(#688) Boxer001 válasza God Vazzeg (#687) üzenetére


Boxer001
veterán

Hogyne :D

(#689) Markgx10 válasza Boxer001 (#688) üzenetére


Markgx10
őstag

Na akkor meg van oldav a tömegesítési problémád :D
Most már van aki beadja a Deca-t :DDD
Üdv:

Márk

(#690) Janesz


Janesz
őstag

azon gondolkodtam,hogy van -e értelme tömegelés alatt odafigyelnem a kajára...:F
attól jobban úgysem tudok elhízni ahogyan kinéztem februárban és így tuti,hogy kap elég szénhidrátot és zsírt a szervezetem...a szálkásítás úgyis max egy hónapot vesz igénybe...és így otthon sem lennék gondban a kajával és nem kéne ételhordóval hazajárnom...

(#691) Boxer001 válasza Markgx10 (#689) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD :DDD
Csak engem nem szponzorálnak...:( :D :D
Lehet fogok én még az agyára menni..eddig készséges...:D

(#692) Janesz válasza Boxer001 (#691) üzenetére


Janesz
őstag

én biztosra veszem...;]:P

(#693) Boxer001 válasza Janesz (#692) üzenetére


Boxer001
veterán

:P :P :P

(#694) God Vazzeg válasza Janesz (#690) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Neked? Minek? :D

Ma mértem, kar: 47 hidegen, mell: 128, láb 68 (:O) és 99 kiló vok :D :C

(#695) Boxer001 válasza God Vazzeg (#694) üzenetére


Boxer001
veterán

na...ha ekkora emberek mennek a superb-ra, akkor inkább maradok itthon bújkálva :U

(#696) God Vazzeg válasza Boxer001 (#695) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem vok nagy, 173 cm csak :D

(#697) Boxer001 válasza God Vazzeg (#696) üzenetére


Boxer001
veterán

A f... kivan, hogy kéne vagy 20 kg rám még...:( :D
Remélem jó hűvös lesz már akkor, valami nagy vastag pulcsiban kell mennem, de ti vékonyba gyertek bazz! :D

[Szerkesztve]

(#698) Markgx10 válasza God Vazzeg (#696) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerénykedünk, szerénykedünk? :D Igyál gyorsan egy liter vizet, aztán rögtön megvan a mázsa :DDD
Üdv:

Márk

Hovát tűnt Fless? :F

(#699) God Vazzeg válasza Markgx10 (#698) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem ettem má 3 órája, és a pizzámat nemtom mikor kapom meg, szal lehet harapok vmit. De ma még vagy 5 sört meg kell innom, legalábbis idáig akikkel találkoztam. Sb-ra lehet meglesz a 105 kiló, bár már így se jönnek fel a ruhák... :D

Hejj de szeretem én a tömegelést :D

(#700) God Vazzeg válasza Boxer001 (#697) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem állandóan melegem van, szal tuti vékony cuccba leszek. Valszín ingben ha továbbra is így nő a belem :B :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.