Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) djtörök válasza Boxer001 (#398) üzenetére


djtörök
senior tag

szerintem nem rossz az a szálkásodás, főleg egy kis vastagodással együtt :)
Régebben nálam is ''mikor nyomom, mikor nem'' alapon ment, kicsit szar volt mikor mások 80-100-al nyomatták, én meg 40el is alig bírta elkezdeni, úgy gondoltam hogy sose érem el a 80-at de mostanra már megy vele 5*12

(#402) djtörök válasza I_Am (#400) üzenetére


djtörök
senior tag

biztos telihold volt :D

(#403) Boxer001 válasza I_Am (#400) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen, dobott rajtam ez az elmúlt 2.5 hét...és örülnék, ha nem csak szálkásodó típus lennék, de...az vagyok! :D Tudod mit, ha felrepül még 10 kg max év végéig, akkor neked lesz igazad. :D Kétlem, de ezerrel fogok rajta dolgozni. :D

Nekem most kurva nagy problémám, legalább is szerintem...hogy nincs edzőpartnerem...amikor lent vagyok reggel, hol van valaki, hol nincs..szóval kéne egy állandó gyúrós barát, de egyelőre nem lelek rá.

[Szerkesztve]

(#404) I_Am válasza Boxer001 (#403) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem nem kell társ. Egyedül a fekvenyomáshoz kellhet segítség, de a teremben bárki meg lehet kérni, tuti segiteni fog. Így alakulnak aztán ki később a teremben az imserettségek is. (szerintem)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#405) djtörök válasza Boxer001 (#403) üzenetére


djtörök
senior tag

ismerek egy tagot aki igazán a szálkásodók táborába tartozik, majdnem 3 éve nyomja, és bár csak 7cm-t vastagodott a karja, de nagyon fasza lett mégis

(#406) Boxer001 válasza I_Am (#404) üzenetére


Boxer001
veterán

Persze, ismerek is mindenkit, aki akkor szokott lejárni, csak van pl amikor tök egyedül vagyok, és pont fekve szeretnék nyomni. :D
Hát figy, nekem kéne egy társ, buzdítanánk egymást, sztem kúl lenne. :)

(#407) attilam válasza djtörök (#405) üzenetére


attilam
őstag

Minden a kaján múlik. Keveset eszik.

Mod: Ja meg kérdés, hogy mire nőtt neki 7 centit: 40-es karra elég jó, 30-asra egy kicsit vékonyka 3 év alatt.

[Szerkesztve]

(#408) Boxer001 válasza djtörök (#405) üzenetére


Boxer001
veterán

Ilyen eredmény odafigyelt edzéssel, kajálással, fehérjebevitellel született? mert akkor van reményem, nekem tökéletesen megfelelne pl 3 év múlva +7 centi a karomon úgy, hogy az full izom. :)
attilam: igazad lehet...van

[Szerkesztve]

(#409) djtörök válasza Boxer001 (#408) üzenetére


djtörök
senior tag

szedett hozzá fehérjét, de hogy milyet azt nem tudom, egyébként nem eszik olyan sokat

(#410) djtörök


djtörök
senior tag

egy kérdésem lenne a PH-s Gyúrosokhoz:
A tojásfogyasztással kapcsolatban. Sokfelöl hallom hogy megeszik napi 8-10 tojást meg ilyesmik...hogy lehet ezt meguszni relative alacsony koleszterinszinttel?

(#411) I_Am válasza djtörök (#409) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor le is irtad a lényeget. Nem eszik sokat és szerintem még azon belül is szemetet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#412) attilam válasza djtörök (#410) üzenetére


attilam
őstag

Úgy, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz. Amúgy nem esszük meg az összes sárgáját, csak olyan 2-3-t, de elsősorban azért mert sok a zsír benne.

(#413) Boxer001


Boxer001
veterán

Ha már tojás akkor...
Én pl úgy ettem hetekig a tojást, hogy beturmixolva, nyersen...mert utálok sütögetni, így sokkal gyorsabb...viszont már nem merem...mert félek attól a bizonyos fertőzéstől. Sztetek?

(#414) djtörök válasza Boxer001 (#413) üzenetére


djtörök
senior tag

ezen én is gondolkoztam már, de én inkább kicsit undorodok tőle nyersen, bár még nem kóstoltam :)

(#415) Boxer001 válasza djtörök (#414) üzenetére


Boxer001
veterán

Beturmixolva pl +banán+dextróz+tejbe már elviselhető...de nyugi, én is öklendeztem tőle néha...:D
Lehet folytatom a dolgot, csak tartok tőle...
Egy villámkép rólam, csak most, csak nektek, csak hátulról :D
Tehát a patik a hátamon frissek
:DDD
Bővebben: link


[Szerkesztve]

(#416) djtörök


djtörök
senior tag

tojásport lehet beszerezni boltból? ha iegn mennyiért?

(#417) attilam válasza Boxer001 (#413) üzenetére


attilam
őstag

Sürgősen felejtsd el a nyers tojást. Régen én is ettem, és lett is bajom tőle. Nem csak a szalmonella, de van valami más fajta fertőzés is, ami anti-B vitaminként működik, és elfoglalja a B vitaminnak fenntartott receptorokat, de természetesen a vegyület teljesen hatástalan. Így a rendes B vitamin már nem tud beépülni, és ez elég komoly vitaminhiányos tüneteket idéz elő.

(#418) attilam válasza djtörök (#416) üzenetére


attilam
őstag

Felesleges tojásporral szarakodni. Menj el egy táplálékkiegészítő boltba, és vegyél tejsavófehérjét!:)

(#419) Boxer001 válasza attilam (#417) üzenetére


Boxer001
veterán

Ok, akkor mától elfelejtve tényleg. :(
Pedig mily eccerű, gyors megoldás volt. :(
Sebaj :)
djtörök:
jaja, tojáspor baromság (SATO asszem :DDD)
A bótban olyan jó cuccokat lehet kapni...jó áron :D



[Szerkesztve]

(#420) djtörök válasza Boxer001 (#419) üzenetére


djtörök
senior tag

az a gond hogy nemcsak fehérjéből meg kreatinból fogytam ki, hanem pénzből is :D

(#421) Agyzuzo válasza djtörök (#420) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha birod gyomorral, hat hajra. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#422) God Vazzeg válasza attilam (#417) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én toltam egy éven keresztül mikor még nem voltak ilyen jók a porok mint ma. Akkor jó volt, soha semmi bajom nem volt tőle :F

(#423) SLYM válasza God Vazzeg (#340) üzenetére


SLYM
veterán

#338#339;#340-:D

(#424) attilam válasza God Vazzeg (#422) üzenetére


attilam
őstag

Én egyszer fostam tőle, meg irtó szar lett a gyomrom is. Úgyhogy leálltam vele. Inkább megsütöm aztán kész.

(#425) SLYM válasza attilam (#346) üzenetére


SLYM
veterán

remélem te nem is akarsz ekkora állat lenni!:DDD

(#426) attilam válasza SLYM (#425) üzenetére


attilam
őstag

Hát ekkora semmiképpen sem akarok lenni. Agyzúzó szavaival élve, nehogymár ennyire visszacsoffadjak.:DDD
Amúgy a lényeg: Ne légy nagy, légy hatalmas! :DDD

(#427) SLYM válasza Boxer001 (#376) üzenetére


SLYM
veterán

én még nem is láttam képeket, csak egy kis movie-t! ami szvsz tök jó!:)

(#428) Boxer001 válasza attilam (#426) üzenetére


Boxer001
veterán

Én már örülnék, ha nagy lehetnék, hatalmasok legyetek ti :D

Nyah most már végképp nem tudom, hogy zabáljak-éééé nyers tolást :DDD
Ez a vitaminhiányos tünetek izé tényleg így van? Szakembörök szerint, vagy mi?

Nem rejtegethetem magam...
hidd el, én ott kiscsirke leszek, könnyen elbújok majd
:D

[Szerkesztve]

(#429) attilam válasza Boxer001 (#428) üzenetére


attilam
őstag

Olvasd el, és döntsd el magad!: Bővebben: link

(#430) SLYM válasza attilam (#393) üzenetére


SLYM
veterán

ataúristen! na nehogymár 5 hónapja edzetek vazze! én meg tavaly télen kezdtem, és végig edzettem nyárig. A nyár teljesen kimaradt, de szept1-től kezdem megin. Amikor kezdtem 52kg voltam, most 58 vagyok. Ennyi.+ kezd a hasam kockásodni, de még nem az igazi.:)

Aszittem mindenki évek óta tolja!:DDD

(#431) attilam válasza SLYM (#430) üzenetére


attilam
őstag

Hát sokan tolják itt évek óta.
Mellesleg van egy ismerősöm aki 2 éve csinálja, és én 5 hónap alatt teljesen utolértem: Méretbe, súlyokba, szárazságba, mindenbe.

(#432) SLYM válasza attilam (#431) üzenetére


SLYM
veterán

kis mákos!:) mond mi a titkod?:D

(#433) Boxer001 válasza SLYM (#432) üzenetére


Boxer001
veterán

Megfelelő étkezés, edzés, pihenés...
Csupán ennyi :)

(#434) attilam válasza SLYM (#432) üzenetére


attilam
őstag

Nem én vagyok mákos, talán ő csinál valamit rosszul. De nem tudom mit, mert rendberakattam vele a kajálását, az edzéseit is, szinte mindent. Olyan sokat nem nőttem azért. Ami biztos:
73 kg -> 83 kg
Mell 90 -> 106
Kar 32 -> 36,75
A többit nem tudom, az elején csak ezeket mértem. Viszont ami érdekes, hogy nyár végén 91 volt a derékbőségem, most pedig 88. Pedig tömegelek rendesen.:F

(#435) Boxer001 válasza attilam (#434) üzenetére


Boxer001
veterán

Bazz, nőttél te rendesen! A gyúrás nem néhány hónapos sport, évek alatt lehet normálisan izmot felpakolni...de tudod te ezt...;)
Gratula, szép eredmény nagyon ez!
Nekem most 80as a derekam

(#436) SLYM válasza attilam (#434) üzenetére


SLYM
veterán

tojást mikor kell enni? edzés előtt vagy után? ja és mennyit? max 4-et bítok megenni egyszerre. Ja és virslivel jó? vagy ti mit esztek mellé?

szerk: ja és mondjuk sült krumpli panírozott sajttal jó?:D

[Szerkesztve]

(#437) attilam válasza SLYM (#436) üzenetére


attilam
őstag

Tojást bármikor ehetsz. Edzés után 1 órán belül célszerű egy nagyobb adag kaját enni, sok szénhidráttal meg fehérjével. A tojás pl. jó ilyenkor, de azért 4 darab egy kicsit vékony.:)
Én pont most eszek: 10 db tojás 3 sárgájával, meg volt még 20 deka sonkaféleség, úgyhogy azt is belesütöttem. Na ezt eszem most puffasztott rizzsel.
A virsli meg ritka szemét kaja, úgyhogy én inkább mellőzném.:)

(#438) Boxer001 válasza attilam (#437) üzenetére


Boxer001
veterán

csak itt az a gáz, hogy én pl 10 tojást egyszerre a büdös életbe nem tudnék megenni :D (még ha csak 3nak van ott a sárgája...akkor sem)

(#439) SLYM válasza attilam (#437) üzenetére


SLYM
veterán

hogyhogy? attól nam lehet hízni? vagy akkor nem fejlődök? mit kell ennem ha fejlődni is akarok? mármint hízni, nem csak szálkásodni.:F

(#440) attilam válasza Boxer001 (#438) üzenetére


attilam
őstag

Kicsit erőltetni kell. Persze szép fokozatosan csak, aztán majd kitágul a gyomrod hozzá.:)
A Daily One is sokat fog segíteni, nekem nagyon hozta az étvágyat.

(#441) SLYM válasza Boxer001 (#438) üzenetére


SLYM
veterán

én is azér nem tom megenni, mer a tojás gondolatától is hányingert kapok!(na azér ez így erős, de majdnem:DDD) ja és tejet mennyit igyak? mer abból 1-2 litert megtudok inni 1 nap, és nem is undorral!:)

(#442) attilam válasza SLYM (#439) üzenetére


attilam
őstag

Kicsit sokat kérsz tőlem, hogy ezt mind leírjam. A lényeg a sok, és jó kaja. Pl. itt szerintem fél kiló rizs naponta sokaknak alap, ehhez jön fél kiló csirkemell, 10 tojás, 250 gramm túró, 125 gramm zabpehely, 1 tonhalkonzerv, fehérjeturmixok. Nagyjából én így kajálok naponta, és még ez sem olyan túl sok. Persze ez leosztva 7-8 alkalomra.:)

Mod: A tejet jobb ha nem erőlteted. Felejtős.

[Szerkesztve]

(#443) SLYM válasza attilam (#442) üzenetére


SLYM
veterán

jaaaaaaa! bocs. fél kiló csirkemell+250g túró.:Y az kurva sokba kerül! fél kilo csirkemell 500-600HUF 250g túró meg 300HUF=1000HUF! erre nincs cashem!:( de mondjuk lehet, max nem eszek csokit!:D tényleg lehet csokit enni? 100g az átlag naponta!:D

(#444) Agyzuzo válasza SLYM (#443) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ahelyett hogy csokira basznád el a zsét, vehetnél belőle tisztességes kaját.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#445) Agyzuzo válasza SLYM (#436) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Krumpli panírozott sajt virlis tej csoki???

Möhe bazmeg te mit keresel ebben a topic-ban? :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#446) Boxer001 válasza SLYM (#443) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez egy drága sport...ez van :U

Agyzuzo! Én is eszem ilyeneket, sőőőőt...:D

[Szerkesztve]

(#447) Boxer001


Boxer001
veterán

Aki megy a Superbody-ra, az majd figyelje velem együtt ennek a srácnak a szereplését, úgy tudom, hogy ott lesz, és mindenképp nyerni akar. :)
Már eccer linkeltem őt ide, Bognár Gergő, Hatvan város gyúrósa, hajrá HATVAN! :D

Bővebben: link

(#448) Janesz


Janesz
őstag

áááá tök ügyes vagyok...ma ment a 3x8 és 1x12 a 35 kilós egykezesekkel nyakbólnyomásnál...azt vettem észre,hogy ha nem az elején nyomok bele 10-et akkor végig megy a 8 és még a végén több is...a múlt héten is bepróbálkoztam ezekkel az egykezesekkel de akkor az elején nyomtam a 10-et és utána már csak 8 és 6 ment de az is nagyon nyögvenyelősen...és a végén a 20-as egykezesekkel most még 21-et simán beletoltam...
szal egy vállveregetést megérdemlek mindjárt magamtól...:DDD
úgy vettem észre,hogy a vállamfejlődik a legjobban és eddig nem is baszogattam nagyon de rájöttem miért bajaz ,hogyha a váll elhúz a többi testrésztől?? az csak jó nem?

(#449) Janesz válasza SLYM (#443) üzenetére


Janesz
őstag

na igen de 500g csirkemellből eszel 3x legalább (rizzsel vagy krumplival ami filléres ) és 250g túró max 200ft nem 300...és az is egy kaja ami már 4 kajálás 700ft-ból...ez még szendvicsből is igen karcsún jön ki max parizeresből..azt meg hanyagolni kéne....ez meg tiszta hús!!

(#450) etilin válasza Janesz (#448) üzenetére


etilin
aktív tag

Gratula!
Már beszéltünk a Vásárhelyis kondokörről. A körvezető azt mondta, hogy valamikor csütörtök körül lessz kulcs osztás. Nem tudod véletlenül mikor?
THX

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.