Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) I_Am válasza Janesz (#4950) üzenetére


I_Am
veterán

Sokat esett a múlt héten. :D Biztos a nedvességtartalmát a levegőnek rosszul reagálja le a szervezeted. Levegőt kapsz még? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4952) Integra


Integra
titán

finom gulyásleves jó sok husival meg krumplival és zöldséggel azért jó kaja hízáshoz, nem? most melegszik levezetésnek a lasagna... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4953) I_Am válasza Integra (#4952) üzenetére


I_Am
veterán

Ha hasra akarsz hízni akkor igen. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4954) Integra válasza I_Am (#4953) üzenetére


Integra
titán

azzzaaabbbaaaaaaaaaajjj, hogy még csak arra sem hízom :)
2-3 óra múlva újra éhes vagyok...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4955) fLeSs válasza Integra (#4954) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nem tudsz hízni? Javaslom neked a csalónapi kajálásomat, azt tartsd egy ideig.
Sztem akik nem tudnak hízni (szerintük) azok egyszerűen nem esznek eleget ahhoz, hogy hízzanak. A csalónapi kajámat utólag kiszámoltam, és kb. 6500-7000 kcal volt (nem 5000-5500, ahogy először hittem :D). Ehhez képest egész jól viselte a szervezetem, csak 1 %-kal lett több a testzsír%-om. :D ezt az 1 %-ot mára sikerült visszadolgoznom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4956) Janesz válasza fLeSs (#4955) üzenetére


Janesz
őstag

de a csalónaptól egyszerűen az anyagcserédnek olyan villámnak kéne lennie,hogy kész...:D
ehhez képest 1% testzsírnövekedés...:) lehetséges,hogy a hétvégi csalónapk miatt vizesedtem be én is?? (2 nap : rengeteg gyümölcs,krumpli,palacsinta,húsleves,tészta)?? vagy egyáltalán mennyi idő mulva látszik meg egy csalónap eredménye??

(#4957) God Vazzeg válasza fLeSs (#4955) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja! A kajálás a legfontosabb. Haver is a 60kg-jával rinyál hogy annyit eszik mint állat, aztán szombaton megkajáltattam (házibulin) és kiderült h kb 5-ödét eszi mint amennyit én, pedig visszafogom most magam :D Aszonta h reformál a szokásain. Javaslom a vékony embereknek itt a topicban :D

(#4958) Thom!


Thom!
veterán

Ma bepótoltama a tegnapi edzést, és érzem az erőt :DDD, és napról napra erősebb és nagyobb is vagyok :)

(#4959) fLeSs válasza Janesz (#4956) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Hát villám is mint állat, de ha ennyi kcal-t eszel, akkor ettől még te is zsírosodsz. ;) a csalónappal gyorsítom az anyagcserét, de amíg a csalónap van, addig még nincs anyagcseregyorsulás, szal érted. :D

szerk: 1ébként a zsírmentes testtömegem megint nőtt egy picit, mert súlyban nehezebb vagyok, mint a csalónap előtt, de a méretek a zsíros helyeken és a testzsír% egyeznek (a szénhidrát már kiürült).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4960) Janesz válasza God Vazzeg (#4957) üzenetére


Janesz
őstag

ja ez a baj a vékony emberkékkel azt hiszik sokat esznek oszt esznek mondjuk egy nap max 2x...én legalább amikor vékony voltam ettem rendesen..(annyit most meg sem bírnék enni egy nap amennyit akkor!!) és szerencsére mindig éhes voltam és ettem is nem voltam rest!!:DDD az más tészta,hogy szemetet de ettem és ezt díjazta a szervezetem!!

(#4961) Janesz válasza fLeSs (#4959) üzenetére


Janesz
őstag

miből látom,hogy zsírosodtam vagy csak vizesedtem??
és az előbb kérdeztem csak nem válaszoltál,hogy csalónap után mennyivel látszik a zsírnövekedés/vizesedés(mert ugye be is lehet keményen vizesedni ha sok sósat eszel vagy sok szénhidrátot mert a só is és a szénhidrát is köti a vizet)??

(#4962) God Vazzeg válasza Janesz (#4961) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én pl nagyon jól érzem magam ha sósat eszem. Azt mondják h valami hiányom van, nemtom. De határozottan kell nekem a só, a sós étel. Édességet ki nem állhatom :F

(#4963) fLeSs válasza Janesz (#4961) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a csalónap eredménye nálam már másnap látszódott amikor méregettem magamat. :DDD
a vizesedést/zsírosodást nemtom miből látszik, ha tudnám, akkor válaszoltam volna. én nem eszek sósan, leszoktam róla (erről is).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4964) Janesz válasza fLeSs (#4963) üzenetére


Janesz
őstag

én is abszolút sómentesen kajálok de nem a vizesítő hatása miatt hanem mert egyszerűen nem szeretem a sósat (kivéve a hasábburi,húsleves)


ha vizesedsz és kicsit visszafogod a folyadékfogyasztást már 1 nap mulva is látszik elvileg ha vizesedsz..ha zsírosodtál akkor meg nem szerintem...:U

(#4965) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Hol lehet kapni occsó guggolóállvány párt? Használt is jó! Thanx az infóért!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4966) Integra válasza fLeSs (#4955) üzenetére


Integra
titán

kb annyit eszem mint a család többi tagja összesen, ilyen alkat vagyok..
kenyér, rizs, krumpli, zöldség, gyümölcs, tej, túró, sajt, disznó, marha, hal, szárnyasok, tényleg minden evő vagyok.
na jó kelt rakott meg székely meg a többi fajta káposztától hányok, de amúgy szinte minden jöhet:)
ja, mi az a csaló dolog?:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4967) fLeSs válasza Integra (#4966) üzenetére


fLeSs
nagyúr

számold ki, hogy kalóriában mennyit eszel, és ha végeztél, akkor jelentkezz. :))
amíg nincs meg legalább folyamatos 4000-4500 kalória EGY NAPI termésed, addig nincs miről beszélni.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4968) Janesz válasza fLeSs (#4965) üzenetére


Janesz
őstag

olcsó lakást keress inkább,hogy a sok szarod beférjen...;] (tápkieg meg otthoni súlyok-amik csak csörgők valójában-:P)

(#4969) Janesz válasza Integra (#4966) üzenetére


Janesz
őstag

csaló dolog: ha diétázol és egy szint után már nem fogysz akkor szükség van egy olyan napra amikor ésszel ugyan de sokkal több kalóriát eszel meg,hogy az anyagcseréd kicsit gyorsuljon,hisz hirtelen a sok tápanyaggal nem tud mit kezdeni...

(#4970) fLeSs válasza Janesz (#4968) üzenetére


fLeSs
nagyúr

1. nem nekem kell a guggolóállvány, nincs itthon 110 kiló súlyom hozzá :P
2. ezek a csörgők jól jöhetnek ha egyszer vmilyen okból kifolyólag hanyagolnom kell a termet. :P

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4971) Integra válasza fLeSs (#4967) üzenetére


Integra
titán

bazzz, nem véletlenül kérdeztem mi az a csaló dolog, de úgy tűnik odáig nem jutottál el a háeszemben:))
mindegy:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4972) Integra válasza Janesz (#4969) üzenetére


Integra
titán

na de az én anyagcserém hova gyorsuljon tovább? mindjárt kilövök a földről így is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4973) fLeSs válasza Integra (#4972) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ezé nem válaszoltam. :Dű

szerk: te nyugodtan tarthatsz folyamatosan csalónapot.
kiszámoltad már, hogy mennyi kcal-t eszel egy nap?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4974) Integra válasza fLeSs (#4973) üzenetére


Integra
titán

nem, de ha mutatsz egy táblázatot amiben kaják vannak akkor biztos össze tudom számolni :)
nem vagyok nagy zseni ezekben a dolgokban, én elsősorban verekszem, csak ehhez szeretnék picit több testsúlyt, ami nálam úgyis max izomban lesz meg, nem vagyok zsírosodásra hajlamos.
amiket okosodom e téren, azt főleg nektek köszönhetem, amiket itt olvasok!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4975) fLeSs válasza Integra (#4974) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Bővebben: link :P

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4976) Integra válasza fLeSs (#4975) üzenetére


Integra
titán

LOL, tényleg :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4977) lorcsi válasza God Vazzeg (#4957) üzenetére


lorcsi
veterán

Igen ...bár minél többet enni is csak fokozatosan növelve lehet... egyik napról a másikra nem :(
mert az pl. szvsz nem hatásos hogy erővel eszem...annak semmi értelme nem lesz & hatása sem..:(

[Szerkesztve]

(#4978) Janesz válasza lorcsi (#4977) üzenetére


Janesz
őstag

hatása az lesz!! és értelme is hisz valamiért csak többet eszel ...

(#4979) lorcsi válasza Janesz (#4978) üzenetére


lorcsi
veterán

de megundorodok a kajátol..:(

(#4980) Janesz válasza lorcsi (#4979) üzenetére


Janesz
őstag

dehogy undorodsz...!!
fokozatosan egyre többet eszel és utána a egyre többször és egyre többet bírsz majd megenni!! kicsit tágul a gyomrod is és nem lesz gond!! meg vegyél B komplexet és attól lesz olyan étvágyad,hogy bármikor tudsz majd enni!!

(#4981) lorcsi válasza Janesz (#4980) üzenetére


lorcsi
veterán

B komplexeterről tudnál vmi részletesebbet?

(#4982) Janesz válasza lorcsi (#4981) üzenetére


Janesz
őstag

Bővebben: link
én ezt ajánlom!!

érdemes ezzel összehasonlítani ,hogy ez mekkora fos az universalhoz képest árban meg drágább!! (universalban kb 40x annyi van!!)
Bővebben: link és ezt is lehet kapni body shopban szal nem árt tájékozódni vásárlás előtt nehogy csak placebó mennyiségű cucc legyen benne!!:D

[Szerkesztve]

(#4983) lorcsi válasza Janesz (#4982) üzenetére


lorcsi
veterán

csekkolom kösz !

(#4984) fLeSs válasza Janesz (#4982) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Érdekes és kicsit kamunak hangzik ez a mindenből rakjunk bele 50 mg-ot. :DDD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4985) Janesz válasza fLeSs (#4984) üzenetére


Janesz
őstag

van mega is bár az 4life-os abban meg mindenből 100 van...:) de ez akkor is jobban jön ki árban!!

(#4986) Janesz válasza fLeSs (#4984) üzenetére


Janesz
őstag

Bővebben: link ez leheet még jó márcsak a gyártó miatt is csak leírás nyet!!:(

(#4987) fLeSs válasza Janesz (#4986) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nekem nincs gond az étvágyammal. :DDD de azért lehet, hogy kipróbálom, hátha meggátolja a kopaszodásomat. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4988) lorcsi válasza fLeSs (#4987) üzenetére


lorcsi
veterán

arra is hatása van vagy csak ugratsz? ....mi alapján lenne hozzá köze?

(#4989) I_Am válasza lorcsi (#4988) üzenetére


I_Am
veterán

Köröm, haj építő és szépitő hatása is van. (B nemtomhánynak van ilyen hatása)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4990) gogle


gogle
aktív tag

Szevasztok!
Nem írtam mer sok volt a meló!!
Kébzeljétek kitrószáltam a Rubint Rékának a 30-perces vál és kar gyakorlatát,3-kg-os súlyzóval!!
Hát mondthatom nem sámli.
Ezt legfőképpen Esmein-nek tudnám ajánlani de szerintem mindenki jól jár vele!
Ez tényleg kifingatja az izmokat!:D

(#4991) Janesz válasza fLeSs (#4987) üzenetére


Janesz
őstag

kopaszodásodat egy kis antitesztoszteron állítja csak meg...köztudott,hogy akinek több tesztoszteront termel a szervezete kopaszodik...sajna én is kopaszodom már van akkora homlokom mint a mozivászon...:D

(#4992) Janesz válasza gogle (#4990) üzenetére


Janesz
őstag

akkor ha már így benne vagy próbálj ki egy callanetics edzést...!! attól meg beszarsz !! pedig 4-5 cm-nél nem mozdulsz többet csak azt már eleve egy feszített állapotban és aszem 60-akat kell nyomni de gecikemény!!

(#4993) I_Am válasza Janesz (#4991) üzenetére


I_Am
veterán

Már csak be kell zöldülni és igaz lesz a Marslakó titulus a való életben is. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4994) fLeSs válasza Janesz (#4991) üzenetére


fLeSs
nagyúr

tudtommal köze nincs a tesztoszteronhoz, olvasataim szerint genetikailag örökölhető a kopaszodás, méghozzá általában anyai nagyapáról (az enyém kopasz volt :D).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4995) gogle válasza Janesz (#4992) üzenetére


gogle
aktív tag

Bővebben letudnád írni?
:)

(#4996) Janesz válasza fLeSs (#4994) üzenetére


Janesz
őstag

óóó bazzeg ne kúrj már anyám faterjának és nagyfaterjának is majdnem seggig ért a homloka!!
amúgy meg van köze a tesztoszteronhoz !! meg a pattanásosodásnak is van!!

(#4997) fLeSs válasza Janesz (#4996) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a pattanásoknak tudom, hogy van, de a kopaszodást úgytom, hogy genetikailag öröklődik.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4998) Janesz válasza gogle (#4995) üzenetére


Janesz
őstag

ja csak példaként említek meg egyet kettőt!!
fogod hannyat fekszel és felhúzod a lábad majdnem függőlegesig fel is ülsz ameddig csak tudsz és lassan próbálsz mégjobban felülni 60x

a másik magad mellett hátrahúzód a tested mellett addig a karod ameddig csak tudod és kicsiket húzogatsz még rá lassan ezt is 60x(tehát úgy mintha t rudas eveznél de súly nélkül és nagyon kicsiket csak a végén és gecilassan)
na egyszer végigcsináltam egy ilyen tornát ami t terheseknek ajánlanak oszt majdnem még én is elvetéltem!!

(#4999) gogle válasza Janesz (#4998) üzenetére


gogle
aktív tag

Köszi de a másodikat nem nagyon vágom.

(#5000) Versus82


Versus82
aktív tag

höhö, guggolás közben szétszakadt a seggemen a gatya:DD még jó hogy itthon eddzek, teremben kicsit se lett volna ciki....RRREEEEEECCCCSSSSS

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5001) fLeSs válasza Versus82 (#5000) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Mennyivel guggolsz, hogy van elég súlyod guggoláshoz?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5002) God Vazzeg válasza fLeSs (#5001) üzenetére


God Vazzeg
veterán

5000 :C

(#5003) fLeSs válasza God Vazzeg (#5002) üzenetére


fLeSs
nagyúr

:D
akkó folytatódjon itt: Bővebben: link

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.