Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 2

Hozzászólások

(#51) jhos910


jhos910
aktív tag

egy másik TIPP:

A kikötőben van egy alkímista akitől kapunk egy feledés tekercsét. ezt a tekercset constantinon alkalmazzuk. verjük le dobjuk rá a feledés tekercsét, rámoljuk ki a ládáját.
ezzel a továbbiakban megspórolunk egy betörést és egy küldetést előre megcsináltunk. :DDD

(#52) jhos910


jhos910
aktív tag

csinálok kezdőknek egy térképet ahol a keményebb ellenfeleket bejelölöm :)
(gondolok itt árnyékfutók, orkok, trollok)

jah és 9es szintű vagyok 40es sebzéssel 35%-os egykezes harccal. :DDD :B ;) már le néztem a bányavölgybe is egy ork katonának nekimentem még a 37 es sebzésű kardommal (nemhiszem hogy lesz külömbség) hát még mondhatni hogy megver. ált. félig leviszem az életerejét, néha tovább. holnap új nap aztán go play :)

(#53) jhos910


jhos910
aktív tag

TIPP:

a raktár mögött párbajokat szerveznek, verjük meg az ellent, majd a kardját szerezzük vissza neki. utána verjük meg még egyszer , másnap megint mehetünk de miután megvertük és a földön fekszik vegyük el a kardját. majd beszéljünk vele, adjuk oda a kardot aztán mehet megint a fight :) az előbb csináltam meg egymás után 5x mikor már megunta és mondta hoy majd holnap újból :)

A PÉNZE MINDIG ÚJRATEREMTŐDIK.

(#54) jhos910 válasza Chandler (#12) üzenetére


jhos910
aktív tag

az az amikor megnyomod az egér tűz gombját(bal) és az előre hátra jobbra balra gombokkal meg ütsz :)

utolsó hozzászólónak meg annyit hogy a térképet meg kell venni a kikötőben lévő térkép árustól (ottvan a parton a hajóácsok mellett)

(#55) jhos910


jhos910
aktív tag

uh elnézést ...........

(#56) drachus


drachus
csendes tag

Hali!
Valaki meg tudja mondani hogy hogy kell a gothic 2 goldot crackelni?
Mindig azt írja ki hogy tegyembe a helyes cd/dvd lemezt. A crack meg ami a cd-n van áll négy fájlból ami nincs is az eredetiek közt és fingom sincs hova tegyem. Az egyik neve gothic2.exe de az csak 27 kb.
Valaki mondja már meg mit tegyek!

(#57) jhos910 válasza drachus (#56) üzenetére


jhos910
aktív tag

Sztem ennek a kérdésnek nemfognak örülni itt ;]

De én véletlen sem mondom azt hogy nézd meg a readme file-t ;]

(#58) Kilike


Kilike
csendes tag

Szevasztok!
Tudom...A Gothic 2 régi rossz játék... De én szeretem :DD
Nem tudná megmondani valaki, honnan tölthetem le az 1.32-es patchet??????

(#59) Tristan07


Tristan07
csendes tag

Helló.
NIncs 1.32 es patch, egyszerűen nem létezik, én is napokig kerestem de nincs, sajna :(.

Tris

(#60) Kilike válasza Tristan07 (#59) üzenetére


Kilike
csendes tag

Oké megtaláltam :C
Eredetilegis fönt van :W :W :DD :DD

(#61) jhos910


jhos910
aktív tag

A mai termés eredménye:

(ezután még öltem de csak mutassam h mekkora kira vagyok ;] )

9db elit ork kard
22 db nehéz ork fejsze
13db közepes ork fejsze
3db könnyű ork fejsze (sámánoké)

(most mentem le a bányavölgybe de már megyek is :D .....lehet h előtte még kipucolom fullra XD )

(#62) jhos910


jhos910
aktív tag

nem nyomja senki aktívan ezt a gammmát????????????
te jó ég mit hagytok ki emberek

[ Szerkesztve ]

(#63) <cafat> válasza jhos910 (#62) üzenetére


<cafat>
senior tag

szrintem már minden gothicos végignyomta jópárszor, kicsit le vagy maradva :)
aki meg nem az tényleg nagyot és sokat veszít

(#61) jhos910: nem nagy szám, én mind 2x leöltem az összes orcot a kastély körül mikor vissza kellett menni a kolóniába, szal 1x chapter 2 nél (return to the colony) és még 1x chapter 4 nél (dragon hunt)

[ Szerkesztve ]

(#64) jhos910 válasza <cafat> (#63) üzenetére


jhos910
aktív tag

szólj be nyugodtan, lesz....rom.

[ Szerkesztve ]

(#65) Kilike


Kilike
csendes tag

Lenne egy kérdésem: Nem tudná valaki megmondani, miben jobb (vagy rosszabb) a kiegészítő vagy a gold??? :F :F

[ Szerkesztve ]

(#66) Szpiko válasza Kilike (#65) üzenetére


Szpiko
csendes tag

Hát a Gold nem éri meg egyben mert 4000FT de ha külön megveszed akkor csak 3000

ui.:Remélem v.mit segítettem :)

(#67) norbiphu válasza Szpiko (#66) üzenetére


norbiphu
senior tag

gothic 2 gold (alapjáték + kieg) együtt 2000 ft.

ld.: gothic 2 gold 1990 ft

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#68) Kilike


Kilike
csendes tag

Lenne egy kérdésem,Fable-el kapcsolatban de máshol senki nem ír semmit erről: ha elindítom a játékot-azt írja ki a fable leáll és a szokásos hibaüzenet küldése...Hogy tudnám orvosolni ráadásul a játék eredeti.... valaki??? :( :O

(#69) <cafat>


<cafat>
senior tag

vki nemtudja h az ini fájl szerkesztésével h érhető el az h legyen textúraszűrés és antialiasing? :U
mer az addig oké h megkeresem azt a 2 sort és a végén a 0-át átírom 1-re, de nem változik semmi, és a beállítások menüben sem lesz olyasmi amivel a textúraszűrés v antialiasingot lehetne állítani :((( :W :O :(
pedig elvileg lehetséges lenne, nem véletlenül van benne az iniben az a 2 sor :((

(#70) <cafat> válasza jhos910 (#64) üzenetére


<cafat>
senior tag

:DDD most veszem csak észre a választ :D
nyugi, nem beszólásnak szántam, csak írtam én is..... :D
akkor lett volna beszólás ha azt írom h: ez ratyi, vannak nálad "kirábbak" is ;] :P (nem magamra célzok...., csak less meg pár fan vidit ;) )

(#71) Szpiko


Szpiko
csendes tag

Sziasztok!
Valaki nem tudja hogy honnan lehet a Night of The Raven hez magyarosítást szerezni ?
Mert a www.magyaritasok.hu -n található nem megy ,valaki segítsen :W
Előre is kössz :))

(#72) robisz válasza Szpiko (#71) üzenetére


robisz
senior tag

Halihó!

Próbálta már valaki Vista alatt ezt a játékot? Az összes animáció helyett csak fekete képernyőt látok, amugy rendesen megy a játék. Tud erre valaki megoldást??
Egyébként Nvidia 7900GT-vel és a legfrissebb driverrel próválkozok.

Köszi :R

(#73) cutteres


cutteres
csendes tag

Hali.Egyébként a magyarositások portálon lehet kapni magyarositást a gothic 2-höz
persze le kell tölteni! :R

(#74) akyyy válasza Tristan07 (#46) üzenetére


akyyy
senior tag

A másik oldalán van. ott ki is tudsz menni a vizből. van néhány szörnecske is ott, amugy van a szikma mellet egy nagyon nagy bozótos, ott van a barlang, és ott bent vannak a kincsek! :)

(#75) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Ha netán erre tévedne valami jótét lélek... Van egy-két gondom. Miután a zsoldosoknál beszéltem Cord-dal és feltoltam az egykezes kardozást 30% fölé minden fejlesztés költsége megduplázódott. Ha jól tudom, úgy kellene lennie, hogy 30% fölött ugyan 10 LP-t költ az ember ha mondjuk az egykezest akarja fejleszteni, de ez kiahatással kéne legyen a kétkezesre is. Tehát 10 LP-ért 35%-ra kéne nőnie az egykezesnek és 15%-ra a kétkezesnek. Na ez nálam nincs így. Egykezes 35%, kétlkezes marad 10%-on 10 LP-ért. Ami még rosszabb, minden attribútum költsége is megduplázódott. Ha pl Lares-től tanulok dexterity-t, akkor is 10 LP-ért csak 5-el nő az érték. Ez elég gáz, mert így még a legfontosabb attribútum felhúzása is extrém sok tapasztalatot igényelne. Ez most akkor bug, vagy én baltáztam el valamit? Mert ez így nagyon nem lesz jó, 9-es szinten vagyok, alig maradt már vadállat, a városban minden quest-et megcsináltam, és a zsoldosoknál két ütéssel lever az a csávó, aki meg akar motozni ( a nevére nem emlékszem), esélyem sincs ellene. Kez ellehetetlenülni a játék. Ez a 10 LP-ért 5 strenght/dexterity nagyon gyanús nekem. Bug lenne? Emlékszik valaki ilyesmire?
Nem találom továbbá a Rod nevű fickót, akit a zsoldostáborban kéne leverni Jervis szavazatának megszerzéséért. Hol kéne lennie elvileg?
A játék eredeti, a mindhárom játékot tartalmazó Gothic Universe része. Az első részt gond nélkül végigtoltam, de ez a második így nagyon szenvedős.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#76) Zoltán


Zoltán
őstag

Helló, az a problémám, hogy van egy githic 2-m (magyarul) , gamestar-os verzió, megy is szépen, nics vele gond. Viszont korábban megvettem hozzá a kiegészítőjét, az angol verziót. Fel is települ, de nem fut. Van valakinek hasonló tapasztalata? Lehet, hogy az a gond, hogy az alapjáték magyar változata van fenn, a kieg meg angol?
Köszi.

(#77) GypsFulvus2 válasza Zoltán (#76) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát biztos választ nem tudok adni, de nagyon valószínű, hogy a két verzió nem kompatibilis. Bioware játékoknál volt pl. olyan probléma, hogy az angol verzión más védelem volt mint a lokalizált verziókon. A gamestar-os alapjátékon nincs angol nyelvű telepítő? Az talán segítene.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#78) hoolus


hoolus
csendes tag

Hello olyan kérdésem lenne h mikor meg kell kérni az áldást Vatrastol nem kaptam meg és nem is adja ki a lehetöséget. Mit tegyek????

(#79) Sanyi2007 válasza hoolus (#78) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Finish him :D

[ Szerkesztve ]

(#80) #67605760


#67605760
törölt tag

Sziasztok! Készítettem egy részletes leírást a Gothic 2 - NOTR - The Returning 2.0 modról és telepítéséről.
A mod újradolgozza az egész játékot, és számtalan újítással (pajzs, új helyszínek, új mozdulatok, új küldetések) eleveníti fel a régi sztorit.

Aki szerette régen a G2-őt, annak kötelező ránéznie erre a modra. Mintha kiadták volna a játékot újra, átdolgozva!

[link] - video a modról

[link] - részletes leírás a telepítésről.

Remélem valaki hasznát veszi!

(#81) moha21 válasza Tristan07 (#49) üzenetére


moha21
addikt

Xardas levelét kell elolvasni amit Lesternek adott.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#82) batman91 válasza moha21 (#81) üzenetére


batman91
őstag

Gratulálok! Válaszoltál egy 12 éves kommentre. :DDD :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#83) moha21 válasza batman91 (#82) üzenetére


moha21
addikt

Remélhetőleg nem azóta várja ezt az info-t és bolyong Khorinis, Valley of mines és jharkendar között :v :R

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#84) batman91 válasza moha21 (#83) üzenetére


batman91
őstag

Csak nem. :DD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#85) Balazska90


Balazska90
tag

Sziasztok! Gothic 2 NOTR problémám lenne. Alapjátékot imádtam, nagyon sokszor végigtoltam, a kiegészítőt még csak 2-3 alkalommal. Most megint elővettem sok sok év után, de az élőhalott sárkánynál elvérzek.

Karim :

Fegyver : Beliar Karma, illetve Innos haragja, utóbbival jobban megy, de fél HPnál tovább még nem tudtam leszedni a sárkit. Démont is idézek a harc közben a sárkányra.

Mi lehet a baj? 25 órát toltam most bele, nem akarom befejezni csalással, sose használtam cheatet a játékban. Gyenge lenne a kari? Nem rémlik hogy régebben 40 es szint felé mentem volna....

(#86) Balazska90


Balazska90
tag

Amúgy az alap Gothic 2 őt honnan lehetne beszerezni? Warezon nincs fenn, Steamen is csak a Gold. Pedig szerintem az alapjáték az igazi. A NOTR is nagyon jó, de valahogy az alap nekem jobban bejön. .

(#87) batman91 válasza Balazska90 (#85) üzenetére


batman91
őstag

Simán ki kellene végezned. Szerintem nem nagy kihívás ahhoz képest, hogy a játék vége. Nem úgy mint a fekete troll, az volt a legerősebb ellenfél. Viszont könnye ki lehetett játszani.

Az alap kiadást most már csak valami aukciós oldalon tudod beszerezni. Az eBay vagy Amazon oldalakat javaslom, ott lehet könnyedén hozzá jutni. De szerintem a NOTR nem befolyásolja a fő történetet, teljesen külön szálon megy az alapjátékon belül.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#88) Balazska90 válasza batman91 (#87) üzenetére


Balazska90
tag

Lehet valamit rosszul csinálok harc közben....régebben nem volt gond vele. De már nagyon régen játszottam vele.
A többi sárkány ment, ez nem nagyon megy... a fekete troll valóban brutális, én csak a trükközős mögé szaladós módszerrel tudtam megölni.

Amúgy világbajnok egy RPG szerintem, imádom.

Időközben megszereztem amúgy az alapverziót is, egy oldalról meg tudtam venni.

(#89) moha21 válasza Balazska90 (#88) üzenetére


moha21
addikt

Fejből már nem tudom hányas szintig mentem el, de én sem emlékszem arra gondot okozott volna a kivégzése. Beliár karmát fejleszted amúgy?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#90) forum_user


forum_user
tag

Sziasztok!

Megvettem Steam-en a Gothic 1 és 2-őt, de nem indul el egyik sem mi lehet az oka? Hogy lehet őket játékra bírni? Mert látom YouTube-on vannak videók, játszanak velük 4K felbontásban is.

(#91) batman91 válasza forum_user (#90) üzenetére


batman91
őstag

Szia!

Én ezt az oldalt ajánlom neked, én is ez alapján üzemelte be mind a kettőt: [link] [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#92) forum_user válasza batman91 (#91) üzenetére


forum_user
tag

Köszönöm Batman!

[ Szerkesztve ]

(#93) batman91 válasza batman91 (#91) üzenetére


batman91
őstag

Még ezt kiegészítve, egészen pontosan ezekre van szükség.

Gothic 1-nél: Gothic1 Playerkit 1.08k, Gothic1 Playerkit 2.8, G1Classic SystemPack 1.8

Gothic 2-nél: Gothic2 fix 2.6.0.0. rev2, Gothic2 Playerkit 2.8, G2NoTR SystemPack 1.8

Ezeket így sorban kell telepíteni. Utána nálam gond nélkül működtek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#94) forum_user válasza batman91 (#93) üzenetére


forum_user
tag

Most nézem közben a Gothic 2-nél jött ki frissítés 2.7 patch, így már működik Windows 10 alatt. Már csak az 1. résznél kell.

[ Szerkesztve ]

(#95) batman91 válasza forum_user (#94) üzenetére


batman91
őstag

Ránéztem én is a Gothic 2-re, a múlt hónapban jött ki hozzá a win10-es javítás. Ezt nem is tudtam.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#96) forum_user válasza batman91 (#95) üzenetére


forum_user
tag

Így se tökéletes, mert random módra ezzel fagy le:

SmartHeap Library out of memory

(#97) forum_user válasza batman91 (#95) üzenetére


forum_user
tag

(#98) forum_user


forum_user
tag

Itt találtam rá megoldást! :)

[link]

(#99) batman91 válasza forum_user (#98) üzenetére


batman91
őstag

Legalább erre is van megoldás. Nem is tudom mi lenne sok játéknál, ha nem lenne az adott közösség. Sokszor ők tartják életben ezeket a régi klasszikusokat.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.