Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 2

Hozzászólások

(#1) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Sziasztok!
Lenne pár kérdésem:
1. Nekem nem ''müködik'' a térkép!! Hiába nyomom le a térkép gombot semmi!
2. Nem lehet valahogy gyorsabban közlekedni?
3. Vannak elég értékes tárgyaim amik 200-aranyt érnek. Na de a kereskedök csak 60-ért veszik meg. Nem lehetne ezen valahogy változtatni?

(#3) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Elég csak az egyikre válaszolni!

(#5) _willyg_ válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


_willyg_
csendes tag

Hali

En sajna nem tudom egyikre sem a valaszt... meg nem jatszottam vele :(

De kerdeznek... Milyen a jatek? Erdemes kiprobalni?

thx :))

(#6) bdav válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


bdav
őstag

szerintem nincs minden területhez alapból térkép, tehát valahonnan be kell szerezni, hogy inventoryban legyen.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Végre valaki!!!!
A játék egész jó(csak ne fagyna le olyan gyakran!)
Elég nagy a gépigénye!!
Az én gépemen (Athlon xp 1800+), Ati radeon9500,521 SDRam) le kellett venni pár dolgot hogy szépen fusson.
A játékhoz nem igazán kell nagy angol tudás.
Na érdekes játék érdemes kiprobálni!!
Egyébként már találtam térképet ill. vettem!

(#8) bdav válasza Dávidxxx (#7) üzenetére


bdav
őstag

Gépigény: AXP1700 mhz (nem +, mhz), gef2mx400 (nem röhög! :D) és elfut szaggatás nélkül, igaz annyira randa hogy az félelmetes.

mivel valami rpg féleségröl van szó az angol tudás igenis jól jön (hogy értsd is hogy mit csinálsz)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#9) Bálintosz válasza bdav (#8) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nekem nem akad, és nem is ronda:

XP 1700+, Radeon 9500, 256 MB SD // 1024×768×32, közepes részletesség

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#10) Bálintosz válasza Dávidxxx (#7) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nekem is fagy néha, de azon kívül király game.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#11) kandur


kandur
csendes tag

Segítsetek ! A Gothic 2. Night of the Raven küldetés lemezt keresem, akár illegális, akár legális formában. Csak az angol verzió érdekel.

Előre is köszönöm

(#12) Chandler


Chandler
senior tag

hali
eleg kaka az iranyitasa a jateknak
mi az a a beallitasoknal hogy gothic 1 iranyitas???

(#13) MarKoo


MarKoo
őstag

Áthelyeztem a Játékok-ba.

(#14) ChromeX


ChromeX
addikt

Nem tudjátok honnnan lehet letölteni a kiegészítő végigjátszását?
Sűrgős lenne. köszi

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#15) Renegade88


Renegade88
tag

Hello

Elég kár, hogy ezt a totyikot nem látogatja senki és semmi :P :O . Na szoval en végigvittem már az első részt és nagyon megragadott az a game, ezért nem maradhatott ki ez rész sem'' :)) Az a csúcs ebben a jatékban, hogy olyan, mint a sörösüveg nem lehet letenni!!! :DD a vége felé már meg az ember megfeletkezik önmagáról :DDD +++ meg ott az a sok végigjáccási lehetőség, na meg ott az a bányavolgyben az ork falon túl egy tábla (amiről sajnos nincs képem) egy UFO uzenetével ;) dwarf a neve.

nos ennek a játéknak a kiegészítését sajna még nem probáltam, hiszen még az simát se vittem végig :B :B :U

Ui: az ufo uzenetet majd leirom ide!! ;]

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#16) Renegade88


Renegade88
tag

Nem tudjátok honnan lehet letölteni a kiegészítőt :F :U

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#17) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Egy angol nyelvű oldalon azt olvastam, hogy a Gothic 2 Gold Edition nem csupán a sima játék kiegészítve a Night of the Raven epizóddal, hanem az alap játék is több lényt, varázslatot, küldetést tartalmaz.
Igaz ez? Mert ez esetben nem veszem meg a küldetést, hanem a Gold Editiont...
Köszi!!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) ftc válasza Bici (#17) üzenetére


ftc
nagyúr

figy 4000FT a dobozos Gold a CDgalaxisban


azt a plusz dolgokat akkor kapod ha feltetted a kieget leg ugy tudom...

(#19) Bici válasza ftc (#18) üzenetére


Bici
félisten

Igen, tudom, hogy nem nagy összeg, de haver 1000Ft-ért odaadná a kiegészítőt, és mivel az eredeti G2 megvan, jobban kijövök, ha csak a kiegészítőt veszem meg, feltéve persze, ha az eredeti+akiegészítő ugyanazt eredményezi, mint a Gold edition...

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) Bici


Bici
félisten

Hali!

A night Of Raven-hez van valami angolosító patch? mert havernak német nyelvű van... :(
És a Gold edition létezik angolul? Mármint amiben a kiegészítő is angol...

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) Renegade88 válasza Bici (#20) üzenetére


Renegade88
tag

Igen létezik [link] :) csak sajnos ez nem szinkron, csak felirat...

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#22) Renegade88 válasza Renegade88 (#21) üzenetére


Renegade88
tag

Ezzel a beszolásommal tag lettem :DDD :D :)) :R :C :DD

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#23) Bici válasza Renegade88 (#22) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, és grat! :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24) ftc válasza Renegade88 (#21) üzenetére


ftc
nagyúr

kéne lenni szinkronosnak is..

(#25) Bici


Bici
félisten

Valamire még nem kaptam választ. Ha a sima Gothic2-re felrakom a kiegészítőt, akkor egy az egyben megkapom a Gothic 2 Gold Edition-t? Vagy a Gold a játék elejétől tartalmazza az kiegészítőben beújított plusz szörnyeket, varázslatokat, és az első epizód is tartalmaz új küldetéseket a Gold-ban?
Ja, és a Gold editionban a n.o.r. angol nyelvű, vagy ott is német?
Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26) ftc válasza Bici (#25) üzenetére


ftc
nagyúr

elméletileg ott angol nyelvü...

(#27) Renegade88 válasza ftc (#24) üzenetére


Renegade88
tag

Nincs, mert neki fogtak a Gothic 3-nak :))

Bici A Gold Edition az 1.32 verziojú Gothic 2-őt + 2.7es Night of Raven-t tartalmazza, amibe azt hiszem startból benne van ez az angol fordídás (felirat :( ).

Külön a Gothic 2-őt 1.31-es formában kapod meg, k na meg külön hozzá a Night of Raven-t, ami 2.6, tehát nem tartalmazza a az angol fordítást.Na ez egy kicsit bonyolultra sikeredet. :)

Szóval: Gothic 2 + Night of Raven + Angol felirat = Gold edition :DDD

[Szerkesztve]

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#28) Bici válasza Renegade88 (#27) üzenetére


Bici
félisten

Okka!

Köszi szépen!!! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#29) ftc válasza Renegade88 (#27) üzenetére


ftc
nagyúr

nem azért nincs mert gondok voltak ...az amerikai forgalmazó nem akarta EU-ba is oda adni stb....

(#30) Renegade88


Renegade88
tag

Nekem is lene egy nagy problémám a Night of Raven-nel: miután nagy nehezen felrakom és belépek a játékba nem tudok menteni, vagyis elkezdi menteni, de kidob az asztalra :O Ez mitől lehet?? 2x is újra raktam de semmi :(

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#31) Renegade88 válasza ftc (#29) üzenetére


Renegade88
tag

Tehát akkor létezik szinkronos is? :F Az jó lenne...

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#32) ftc válasza Renegade88 (#31) üzenetére


ftc
nagyúr

jaja sztem Amerikában az volt biztos Atari-nál kell körül nézni..nekem mintha meg is lenne otthon majd holnap ránézzek

(#33) Renegade88 válasza ftc (#32) üzenetére


Renegade88
tag

Utánanéztem...
''A JoWood hivatalos forumának moderátora, Iomar Eisenwolf rossz híreket közölt a Gothic II: Night of the Raven fejlesztésével kapcsolatban. Miután beszélt Plex-el, a kiegészítő angol verziójának egyik készítőjével kiderült, hogy a fejlesztés kikerült a JoWood kezei közül, az Atari pedig semmiféle megkeresésükre nem reagál, ezért befagyasztották a további fejlesztést, sőt elképzelhető, hogy ez lesz a vége a történetnek.'' [link]

Itt kéne:[link] körbe nézni..

[Szerkesztve]

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#34) Bici válasza ftc (#32) üzenetére


Bici
félisten

Izgatottan várom a keresés eredményét!!! :DD :))

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#35) Renegade88 válasza Bici (#34) üzenetére


Renegade88
tag

Én is, de nem hinném, hogy eredményes lesz :( mármint az amcsik nem fojtatták :(((
De ezért a játékért még németül is megtanulnék....(tanítanak, csak értitek.... :DDD )

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#36) ftc


ftc
nagyúr

nem megy fel Vistára....olyan csüt,péntek este tok mondani róla valamit....

(#37) ftc


ftc
nagyúr

felraktam

a kieg ugye még egy introval kezdődik ...valami azték szobor üti a vizmáágust meg ilyesmi mert ha igen akkor angolul megy

(#38) Peti20


Peti20
tag

Sziasztok!!!
Megvan a gém eredetiben... A régi gépemen futott is szépen, persze egy kicsit levéve néhány cuccot+a városban néha kegyetlen berángatott, de ment. A régi gépem egy 1,7 GHz-es Celeron proci, 384 DDR Ram, Geforce 4 MX 440-- ezen ment.... Az új gépemen elindítom elszürkül és nem tölt tovább, befagy.. Mitől lehet ez, mit csináljak??? Az új gépem Amd Athlon 64 3000+, 1 giga ram, Asus 7300 GT top.... A konfignak elvileg reggelire meg kéne enni ezt a gémet, de nem akarja... Csak azért kérdzem, mert szeretnék vele újra jáccani, régen eljutottam asszem a negyedik pályáig sárkányvadászként, csak nem tudtam vele tovább jáccani a vizsgaidőszak miatt. most tolnám :((((( de nem tudom!!!
Aki tapasztalt ilyet, vagy tudna segíteni az kérem tegye azt!!!
Előre is köszi!!

csá

:)

(#39) Renegade88 válasza ftc (#37) üzenetére


Renegade88
tag

Igen, úgy kezdődik a német verzió is. A tied milyen verzió?

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#40) Renegade88 válasza Peti20 (#38) üzenetére


Renegade88
tag

Szia!
Esetleg reinstall...ha nem ez akkor driver...
Kicsit kifejtenéd bővebben a fagyást? Nekem is volt problémám induláskor, akkor nem tudta az elején kiszámolni a virtuális memoriát :)

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#41) jhos910


jhos910
aktív tag

Hellósztok!

Nincs meg véletlen vkinek az 1.32-es patch ? A magyarosítás nem megy a nélkül :(
Nagyon fontos lenne!!

(#42) <cafat>


<cafat>
senior tag

olvasva az első oldalakat, hsz.-okat, és nézve a konfigokat, dátumokat.... 2003...... nosztalgia feelingem lett.... :) eszembejutott, mikor még az első saját gépemen (intel celeron 1,2ghz proci, nvidia geeforce4 mx440 32mb vga, 256mb sdram, és egy abit vh6t lap aminek ez a proci volt a max amit elbírt, és még csak 4xAGP-t tudott...., és egy 80 gb-os maxtor winyó aminek olyan hangja volt mintha egy atomreaktor magja izzot volna fel.... ) :) régi szép idők.... :) és ezen vittem ki először a gothic-ot majd a gothic 2-t, igaz a 2 már akadt egy picit, + sokat töltött, de fullon is játszható volt.... :) imádtam azt az élményt amit elsőre nyújtottak... :)

(#43) <cafat> válasza jhos910 (#41) üzenetére


<cafat>
senior tag

www.worldofgothic.com

innen letöltheted, van rajta mindenféle hasznos tanács, magyarázatok, patchek, cuccok, videók, hangok, képek..... persze angolul ;)

(#44) jhos910 válasza <cafat> (#43) üzenetére


jhos910
aktív tag

ohh köszi, már közben találtam magyarosítást :)

(#45) jhos910


jhos910
aktív tag

na hát egy kis ideje elkezdtem tolni a gamet ... most a miliciában vagyok aztán irtom a népet :D majd küldök egy shotot hogy hogy is állok valójában a karival.
holnapi nap az hosszú lesz még :C

(#46) Tristan07


Tristan07
csendes tag

valaki segítsen please az életem mentheti meg!
'' 'Kincses sziget': a kikötotol nyugatra a térképen van egy sziget a tengerben. Ahogy az alsóvárosból lemész a kikötobe, menj végig az úton egyenesen, és ha ugyanerre elkezdesz úszni, akkor pont a szigethez jutsz (300% látótávval már látható a partról is). Ennek a szigetnek a túloldalán van egy barlang, '' - ezt keresem de nem találom, a szigetet sejtem melyik de hol a bejárat?

Tris

(#47) ftc válasza Tristan07 (#46) üzenetére


ftc
nagyúr

oda nem hajoval kell menned egy átvezetővel? gondolom ez a vége felé

(#48) Tristan07


Tristan07
csendes tag

nem hajóval kell az biztos mert azt írja hogy 300 as látótávnál látszik + asszem az első fejezetben említi a hajó meg csak az 5. vagy 6. ban van.

Tris

(#49) Tristan07


Tristan07
csendes tag

Valaki elmondaná hogy lehet kinyitni az Irdorath Csarnokai könyvet? thx. előre is

Tris

(#50) jhos910 válasza Tristan07 (#46) üzenetére


jhos910
aktív tag

Már elmondtam havernak msn-en de segítek másoknak is a megoldást.


A sziget a térképen van és a bal oldali a 2 közül. Körbe kell menni , pár varán őrzi (asszem 5-6 db).Kintebb 4db meg 2 a barlangban. Ezeket leölve bejutunk a barlangba, a jobb oldalánál a teremnek van egy kehely.
Menjünk a folyosón aztán ugorjuk át a csapdát, befelé könnyű dolgunk van de kifelé kell már az ital is. SZÜKSÉGES KÉPESSÉG A ZÁRNYITÁS. A ládákat és a termet fosztogassuk ki ,eztán glugy glugy a gyorsaság italából aztán iszkiri a csapdán át.

TIPP: Hanna-tól kapunk egy kulcsot a ládák egy részéhez ha megverjük a kikötőben az uzsorást (kérjünk 200 aranyat majd verjük meg és szépen rámoljuk ki. de a házból ne vigyünk el semmit mert ránkjönnek az utcán lézengő emberek) és elvesszük a könyvét amit mutassunk meg hanna-nak aztán verjük meg és vegyük el tőle a könyvet meg még egykét cuccost ;) eztán vigyük el Thorben-hez tőle kapunk egy kis xp-t (több mint a semmi) meg hálát ...... hát sokra mék vele :DDD . Nade legalább 200 xp-vel több van.

Remélem segítettem :)


Most akkor nekem is segítsen vki.
Be tudná nekem jelölni vki a térképen a keményebb elenfeleket amikért több xp-t kapunk? (gondolok itt az orkokra.)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Gothic 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.