Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) lalszi válasza kogyuri (#6) üzenetére


lalszi
aktív tag

Nekem volt egy ilyen tabom, 2 napja adtam el. A GPS a 3 betűs navival tökéletes volt rajta, 5 másodperc alatt talált holdat. A TV beton épületben nem volt igazán jó, de autóban és olyan helyen, ahol nem volt teljesen leárnyékolva, ott bejöttek az adók rajta jól. Mobilnetet is tudtam rajta használni egy ZTE MF110 külső mobil stickel, csak bedugtam az otg kábellel és már működött is. Amit eladtam egy csere készülék volt, vadi új. Ezen már újabb rom volt, mint az előzőn és az érintéseket is rendesen érzékelte (az előző az a szélein nem) és gyorsabbnak is tűnt. A felbontása lehetett volna nagyobb is és a fényerő napon már kevés volt. Szerintem annak éri ez meg, aki főleg navinak akarja használni és néha tévézne rajta meg kicsit használná mint tab, pl. egy taxis vagy kamionos, vagy nyaraláshoz is jól jöhet. Mi is arra használtuk volna, ha nincs épp szervízben :(( .
Egyébként van neki supportja, csak nem magyarul. Lengyel, orosz, cseh fórumokon lehet hozzá találni segítséget és a hivatalos oldalon is van időnként frissítés, javítás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.