Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#663) J.J. András válasza nokiauser (#660) üzenetére


J.J. András
őstag

én meg fognám a helyedben, aztán visszavinném a boltba, ahol vettem, hogy adjanak egy újat helyette, mert ez így ratyi !
nekem volt már sokféle deszkám... de ezek a mostani Gigabyte deszkák a 6-12 fázisukkal, polimer kondijukkal, alacsony profilú mosfet-jeikkel..., vasmagos choke-jaikkal különösen stabilaknak és strapabíroknak kell lenniük....
még nem raktam az Ex38-ds4-est össze, de a p35-DS3r nagyon stabil, pedig csak 4 vagy 6 fázisú....

ilyet meg végképp nem csinálhat, hogy egyszer ad neki 1,38 voltot, másnap meg 1,506 voltot...., vagy bios chip szar rajta, vagy valami feszvezérlő, de én vinnám vissza a faszba... nem hiszem Gigabyte ilyennel égetné magát, még Magyarországon sem....
figy -én nem itthon vettem a deszkát, de mondtam nekik Mo-on lesz használva, és jó lenne ha biztosítanának valami mo-i szervízt ha valami baja lenne, erre írtak egy ilyen meghatalmazás szerű reglapot, amin a deszkám sorozatszáma van, cammogjak be vele a Gigabyte mo-i képviseletére, oszt majd "házon" belül ők lerendezik...
szóval szerintem ezek nem kispályáznak....

ha a megkapott cserelap is ugyanezt produkálja, akkor szar széria, és senki nem fog venni ilyen deszkát, de én ezt nem hiszem......, inkább azt, hogy ez a lap hibás, ami előfordulhat

-én véleményem volt -

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.