Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Chub


Chub
tag

Sziasztok!

Uj vagyok még itt, de azért remélem nem kérdezek majd nagy hülyeségeket. Kéne 1 kis segítség hardver frissítésben. Az gép nem 1 mai darab. Asus P3B-F alaplap jelenleg 500as celeronnal, 320Mb SD Rammal.
Az első kérdés az lenne. hogy érdemes e erre az alaplapra tovább fejleszteni, ha a gép főleg videók nézésére (divx,xvid), zenehallgatásra (mindez minél jobb minőségben), esetleg kis játékra kéne? És ha igen, akkor milyen procit kéne bele venni, aminek van értelme is, vagyis ki tudom használni azt hogy gyorsabb.
A videózáshoz mit érdemes fejlesztenem? A videókártyám egy 16Mbos Riva TNT Creative csomagolásban. Sokat számít a videókártya a videózás sebességében?
Őszintén szólva nem vagyok teljesen tisztában minden fogalommal, de ahogy láttam, a jelenlegi procim egy slot 1-socket 370 átalakítón keresztül van az alaplapon, ha ez segít. Sza ha vki nagyon ráér, szívesen meghallgatnám azt is hogy mi is az pontosan hogy FCPGAs proci + a többi fogalmat, amit a válaszban használni fog.
De a lényeg az lenne, hogy az első 3 kérdésre vki válaszoljon.
Előre is nagyon köszi mindenkinek aki idáig elolvasta amit írtam s esetleg tud segíteni (no és meg is teszi :) )!

Ciao,
Chub.

iAudio U2, Shure E2c

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.