Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roPHka


roPHka
senior tag

Éppen gépfejlesztés előtt állok, persze csak akkor ha sikerül eladni a régit :), és szeretném ha segítene valaki egy pár hozzászólással, és véleménynyílvánítással a következőkben.
Szóval, legelőször csak alaplap+proci+ramra gondoltam. Egyelőre ez elég lesz.
Az alaplapon van a hangsúly leginkább.
Mindenképp AMD proci fog bene zakatolni, szóval Socket A-s alaplapról van szó, és a keretekhez méltan 20eFt-ot szánok max. az alaplapra.
A legfontosabb szempontok alapján a lényeg, hogy leginkább játékra kellene. De azonkívül a továbbiakban DVD-grabb meg hasonlók is szóbajöhetnek, esetleg digitalizálás. De ez most nem is lényeges. Jó ha Raid-es funkciója is van, min. 333DDR-t kezelje. Integrált hang, lan legyen rajta. VIA chipsetes, esetleg nForce chipes legyen.
A játékot nem viszem túlzásba, úgyhogy nem vagyok egy FPS buzi! A lényeg hogy elzötyögjön rajta minden. Colin 3 (pl.)
Ki mit ajánlana? Sokat ugyan nem lehet ilyen kicsiny keretek között de azért van egy pár szvsz.
Én gondolkodom Asus A7V8X-X-ben. Ez amúgy milyen? Van V8X ,és van ez. Na mind1.
Aztán elmélkedtem az alacsonyabb árkategóriában is. Szvsz jó lehet, de nemtudom : ECS L7VTA, és ECS K7VTA3 CL (ez raid-es asszem).
A három közül esetleg valaki ajánl valamit?
Vagy van még egy : MSI KT4V-L.
A procira AMD 2000-2200 XP felé hajlok, a ram meg 333DDR, vagy 400DDR 256Mb Infineon.
Ennyi, köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.