Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Gentoo baráti kör (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Batman


Batman
őstag

Tehát felvetődött az ötlet egy találkozónak, és hogy ne a jó kis topicunkat off-oljuk szét amit Sipi olyan nagyon véd;], ezért nyítottam ezt a topicot.

Tehát akkor hétvégén vagy kinek mikor pénteken elvileg már lesz valami party ph!-s arcokkal annak keretében is megtarhatjuk , vagy szombaton de én csak Hacktivity után érek rá és vasárnap is helyt kell állnom.;)

Allapító taggyűlés okt.1-én
Helyszín:egy lakás amit Sipi a nép kezére adott

Jelentkezők ( 3 minitux):
1-es minitux = escie
2-es minitux = Sipi
3-as minitux = Batman

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#2) Batman


Batman
őstag

Majd néha megmelítjük a topicban így aki látogatja az tudni foglya hogy van ilyen.

Amugy nem muszály a lakásodban tartani, valszeg mindet ellopunk amit meg nem tudunk azt szétverjük!;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3) escie


escie
őstag

na, beiktatom ezt a topikot is a jobboldali listába. :)
amúgy nem vészes, mert nem jelenik meg baloldalon ez a topik, úgyhogy nem lesz Sipinek 1000 vendége... :)

I'm back, baby!

(#4) Sipi válasza Batman (#2) üzenetére


Sipi
addikt

OK, a jelenlegi helyzet: lehetőleg egy szombati napon, amikor más városokból is el tudnak jönni az emberek (ja, Budapesten lakom), tartanánk.
A szervezést magamra bízom.

Ezen hétvége (szeptember 17-18) legyen kilőve, elsősorban a Hacktivity, másodsorban a rövid idő miatt. (Adjunk időt a többieknek is, hogy észrevegyék.)

Lehetne október elseje, szombat. Helyfoglalás érkezési sorrendben.
Arra gondoltam, hogy - tekintve hirtelen megváltozott társadalmi helyzetemet, kihasználva az ebből adódó előnyöket - a lakásomon lehetne egy ''alakuló ülés''. Ez Kőbánya, a piros és a kék metró között valahol. Majd megsúgom. :)

Ellopni nem sok mindent tudsz, a cuccok jó részét asszony elvitte. :D
Ugyanezen okból törni sem sok mindent lehet. Ha meg törik, fizeti a biztosító. :)

Amennyiben kies otthonomat megunnátok, kb. egy percre egy fájintos kocsma is terpeszkedik.

Ottalvás lehetséges, de hálózsák, derékalj, pokróc nem árt, mert a parketta (és a járólap is) elég kemény.

Ha valaki szeretne gépet hozni, megteheti, de routerem nincs, azt is szerválni kell valahonnan. Ha nálam marad, az sem baj. :)

Windows nincs a lakásban, csak amolyan átlátszó fajta.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#5) Sipi válasza escie (#3) üzenetére


Sipi
addikt

Ja, tényleg...
A fenébe, akkor nem lesz a buli után 10-15 üveg borom. :)
(Egy 15-20 fős bulira mindenki annyi piát hozott, hogy egy hónapig abból éltünk. :) )

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#6) Sipi


Sipi
addikt

Batman: írunk már, írunk! Ne tessék törölni!
Inkább tedd ki jó nagy linkben a főoldalra! :DD
(Na jó, igyekszem kussolni.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#7) Batman válasza Sipi (#4) üzenetére


Batman
őstag

Ok akkor próbálom ugy tervezni bár hírtelen nem tudom 100%-ra mondani mert asszonyt nem láttam 3 hónapja és 23-án jön meg lehet hogy okt. 1-es hétvégét is velem othon akarja tölteni.;]

Nem hivatalos sörözéseket máskor is lehet tartani mi spontán rendszereséggel össze szoktunk járni, pl tegnap grafival meg pepe-vel ittunk meg egy korsó sört.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#8) escie válasza Sipi (#5) üzenetére


escie
őstag

ehh, az én haveri körömben eléggé sok skót hajlamú egyén van. de azért összegyűlik nálunk is néha vegyipari léptékű szeszmennyiség. :))
--
ha lefikszáljuk a dátumot, akkor tűzön-vízen át úgy szervezem, hogy beférjek.
--
jahh, juteszembe!
tudok vinni mondjuk fényképezőgépet, ha kell. a pián kívül, természetesen. :)

--

Batman,
barátnő?! ugyan, elveszi az időt a linux elől, nincs semmi értelme. :U (önirónia off:DDD)


[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#9) Batman


Batman
őstag

uhh hogy ti inni is akartok , hogy képzelitek :(((
én azt sem tudom mi az az alkohol, only bambis party-t szervezhetünk csak!!:((

:P

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#10) escie válasza Batman (#9) üzenetére


escie
őstag

oké, a bambit állom Batmannek. ;]

I'm back, baby!

(#11) Batman válasza escie (#10) üzenetére


Batman
őstag

Szavadon foglak!:)

Modosult első hsz.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#12) Sipi válasza Batman (#7) üzenetére


Sipi
addikt

Te, nem ház, hanem lakás. :)
Asszonypajtást is hozhatod.
A sörözés is jó, csak a mostani hét már kezd elúszni. A csütörtökömet még nem tudom, de ha okés, akkor fixálhatunk rá valamit.

Én hülye, elkezdtem átnézni, kik szóltak eddig a topikhoz, hogy levelet lehessen küldeni nekik. Már a 3800-as sz-nál járok. 4000-től indulva...

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#13) escie válasza Sipi (#4) üzenetére


escie
őstag

''Ellopni nem sok mindent tudsz, a cuccok jó részét asszony elvitte.''
hogyhogy, csak nem elváltatok. :(
(ha nem vagyok indiszkrét...)

I'm back, baby!

(#14) Batman válasza Sipi (#12) üzenetére


Batman
őstag

Csütörtök nekem nem jo csak péntek mert pénteken zh-t írok szal tanulni is kellene!:)
Asszonyt hozzád pffff, max rendőri kísérettel ;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#15) escie válasza Batman (#11) üzenetére


escie
őstag

öööö, izé, azt írtam ''a'' bambit.
tehát csak egyet.
:))

I'm back, baby!

(#16) Sipi válasza escie (#13) üzenetére


Sipi
addikt

Nem vagy, mert eléggé kitáltaltam itt sok helyen. :)
Igen, illetve még csak beadta a válási papírokat, valamikor októberben mondják ki a boldogító igent.

Batman: ha el tudod hozni a gépedet, a tunert is megnézhetjük!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#17) Batman válasza Sipi (#16) üzenetére


Batman
őstag

egyszerübb ha felemeled a segged és eljösz megnézni;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#18) Sipi válasza Batman (#17) üzenetére


Sipi
addikt

Oké. Csütörtök jó lesz? :DD :DD
Nekem péntek 10-ig edzés, most hétvége jó. Ja, az meg Neked nem...
Na, majd szólj, mikor menjek. H-Sze-P edzés, kedd szabad, csüt. szokott lenni délután program, de olyan 7-8-ig.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#19) Batman válasza Sipi (#18) üzenetére


Batman
őstag

ok majd megoldjuk valahogy.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#20) Sipi válasza Batman (#19) üzenetére


Sipi
addikt

OK, csak engem rohadtul zavar, hogy mindent sikerült megoldani, de ezzel semmire sem mentünk. Személyes katasztrófa. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#21) Sipi


Sipi
addikt

No, végigolvastam az összes Gentoo topikos hozzászólást, kiírtam a hozzászólókat. Kis nosztalgia... A 2.4-es kernelfa. :)
Érdekességképpen: Batman, szerinted kb. a 2000-es számtól kezdve ki volt a legaktívabb kérdező? :DD :DD :DD

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#22) tierbatyo


tierbatyo
senior tag

Na látom alakul itten valami társaság. Ha van rá igény szívesen beszállnék én is. :) De most ohne alcohol egy hónapig, úgyhogy bambizni fogok én is (tegnap nagyon elhajoltam, úgyhogy kicsit pihentetni kell).

Take a look to the sky just before you die

(#23) Sipi válasza tierbatyo (#22) üzenetére


Sipi
addikt

Jó duma! :)
Persze, hogy van rá igény! Csapvíz pedig lesz dögivel. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#24) Batman válasza tierbatyo (#22) üzenetére


Batman
őstag

Alakulunk, elég privát buli lesz vagyis nem jelelntkeztek meg valami sokan ! :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#25) Sipi válasza Batman (#24) üzenetére


Sipi
addikt

Összeírtam kb. mindenkit, aki ide írogatott, az adatlapon lévő email-címmel együtt. Majd küldök mindenkinek ''meghívót''.
Esetleg betegyem ide a felhasználók neveit? Van pár, aki nem hiszem, hogy végül is Gentoo-ra állt át.
Á, beteszem, legfeljebb Batman kiszedi, ha alapelvet sért. Meglepődtem, mennyien vannak/voltak. Jópár emberre emlékszem, de nagyobb részükről gőzöm sincs, kicsoda, illetve használnak-e Gentoo-t. Javaslat? Mert így kissé nagy parti lenne. :)

(Ja, ezek szerint Tierbatyo is jön, és PWR is jelezte.)

Batman
escie
brazso
dr_strange
asturel
tierbatyo
atari ?
Yom
PGee
Grunya
emitter ?
-papa-
vtechun
supercow
eddie303
T-800
zfarkas
lateof ?
Ganger
T. Almeida
PWR
emvy ?
Husky
koenig
Veron
kisqpi
taltos
sany
maniac
Tele von Zsinor
CsY
KPepe
ReJim
zlegolas
zui
vitus
glett
razor0
zrubi
memi
cathfaern
8zabi
wn31rd
devast
Illissius
esmein
crossy
roleez
ratdragon
proximus
strottler
mulder
blackfire
toncsi
trd
battery
lomos

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#26) Batman válasza Sipi (#25) üzenetére


Batman
őstag

Nem tom , ha nagyon akarsz írhatsz mailt, de szerintem csak azoknak akik viszonylag rendszeresen látogatják most is a topicot.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#27) Sipi válasza Batman (#26) üzenetére


Sipi
addikt

OK, de vannak olyanok, akik már nem, mert nem érnek rá. Illetve a kezdeti időből (topik legeleje) van pár ember, akik nagyon aktívak voltak, csak nem tudom, mi lett velük, hogy eltűntek.
Huhh, majd átnézegetem még párszor.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#28) Batman válasza Sipi (#27) üzenetére


Batman
őstag

ok , ahogy érzed rádbízom, de szerintem te sem szeretnél 50 embert a lakásodban :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#29) escie válasza Sipi (#25) üzenetére


escie
őstag

a lista ellenére szerintem nem leszünk sokan, de ezt talán nem is baj...
azt hiszem, rádbízthatjuk, kit hívsz meg teljesen szubjektív alapon. én a mostanában aktív arcokat hívnám, meg ha valaki jelenkezik... (de persze te tudod, te vagy a házigazda.)

I'm back, baby!

(#30) Sipi


Sipi
addikt

Az 50 emberen tényleg dobnék egy hátast. De akkor legfeljebb szednék egy minimális belépőt. :D
Természetesen szubjektíven, ergo undorító önző módon fogok szelektálni. :)
Csak jó lenne tudni, eme emberek közül kik a hölgyek. :DD
(Batman, ne aggódj, egyrészt hetero vagyok, másrészt más nőjére nem hajtok.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#31) escie válasza Sipi (#30) üzenetére


escie
őstag

egyikőjükről sem tudom, hogy hölgyemény lenne... :U

I'm back, baby!

(#32) Batman válasza escie (#31) üzenetére


Batman
őstag

Erre válaszolt ;] :
Asszonyt hozzád pffff, max rendőri kísérettel ;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#33) escie válasza Batman (#32) üzenetére


escie
őstag

én meg továbbgondoltam, hogy a listában, amit írt, abban nincs nőstényember.
tudtam, hogy félreérti valaki, de lusta voltam kijavítani.
:)

hacktivityn összefutunk? számom az adataimnál...


I'm back, baby!

(#34) Batman válasza escie (#33) üzenetére


Batman
őstag

Fölösleges szám , úgyis megismersz vagy Batman-es vagy PH!-s polóban leszek!:DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#35) escie válasza Batman (#34) üzenetére


escie
őstag

én meg Sun-os pólóban leszek. se windows, se linux, pártatlan szemlélő leszek. :)

I'm back, baby!

(#36) Sipi válasza escie (#35) üzenetére


Sipi
addikt

Nana, Sun-os gépekre is feltehető a Linux! :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#37) Batman


Batman
őstag

Jó lett a mail!

...pl. olyanok, akiknek a tunerkártyáját nem sikerült még
belőni, szeretnék, hogy a sok ottlévő szem életre lehelje. :)....


ühümm...:P

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#38) Sipi


Sipi
addikt

Mail ment a meghívottaknak.
Dr_Strange! Az itt megadott email-címed nem létezik! Ha erre jársz, tudnál adni egy működőt?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#39) Sipi válasza Batman (#37) üzenetére


Sipi
addikt

Nyugi, ketten vagytok! :D
(Egyébként lehet, hogy elég, ha csak a tunert hozod el. Ha sikerül megtalálni a helyes értékeket, onnantól nincs megállás.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#40) Batman válasza Sipi (#39) üzenetére


Batman
őstag

Én nyugott vagyok nincs mitől félnem.;)

Még gondolkodom hogy tudom biztosítani az ott létemet.


Amugy ha ráérsz jövő héten egy óra erejéig tarthatnál egy nagy vizitt a gépemen, sok apro gondom van.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#41) Sipi válasza Batman (#40) üzenetére


Sipi
addikt

OK, brazso jelezte, hogy jön. Batman, Escie, veletek mi a helyzet?
(Nem, Batman, az nem érvényes válasz, hogy még izébizé. :) )

Jövő héten kedden érek rá, illetve csütörtökön úgy 8 után. De ha Rákosmogyoróson laksz, oda nem megyek ki, nincs kocsim.
Ha október elsejéig nem tudunk összefutni, mivel _mindenképpen_ eljössz :) , csinálsz egy ssh logint a gépedre, és otthonról jól meghekkeljük az apró problémákat.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#42) escie válasza Sipi (#41) üzenetére


escie
őstag

önnek levele érkezett.
:)
praktikus helyen laksz, mert talán a vonatom meg is áll ott...

I'm back, baby!

(#43) Sipi válasza escie (#42) üzenetére


Sipi
addikt

Praktikus bizony. Nem hiába egy évig kerestük anno a párommal...
Ha nem áll meg, a Nyugatiból is kék metró. Dunántúlról a Délibe, akkor pedig a piros. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#44) escie válasza Sipi (#43) üzenetére


escie
őstag

hmm, az ország közepén laksz. :)

I'm back, baby!

(#45) tierbatyo válasza Sipi (#43) üzenetére


tierbatyo
senior tag

Levél ment. Basszus nekem viszont a város másik végén vagy. Nagytétény a világ másik szegletén van. Azért azt hiszem sikerül megoldanom valahogy. :)

Take a look to the sky just before you die

(#46) Sipi válasza tierbatyo (#45) üzenetére


Sipi
addikt

Nagy nyögve...:)
Na, lassan elküldöm a jelentkezőknek a címet, térképet., elérési útvonalat.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#47) Batman válasza Sipi (#41) üzenetére


Batman
őstag

Hm...


Nincs netem ezért ülök mindig a könyvtrában amikor csak tehetem, és ezért is vagyok mostanában kevesebbet.

Az ott létem én nagyon szeretnék, de leírtam hogy mitől függ.

Mivel lusta vagyok jöhetne az a térkép :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#48) Sipi válasza Batman (#47) üzenetére


Sipi
addikt

OK, tudom, hogy könyvtárazol. :)
Mail ment!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#49) Sipi


Sipi
addikt

OK, akik jönnek: október elsején, szombaton, olyan délután 4-6 körül lenne ideális. (Már csak azért is, mert most jeleztek szüleim, hogy délelőtt jönnek Pestre köszöntgetni a család tagjait :) ).

Remélem, az időpont mindenkinek jó. A 909-es éjszakai busz a ház előtt áll meg, tehát nem kötelező nyolckor lelépni. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#50) Batman válasza Sipi (#49) üzenetére


Batman
őstag

Ő még mindig nem tudom hogy megyek e , 60% hogy igen .:)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#51) Sipi válasza Batman (#50) üzenetére


Sipi
addikt

Szuper, egyre nő a százalék! :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#52) escie válasza Sipi (#49) üzenetére


escie
őstag

nem is tudnék hova lelépni, úgyhogy nekem marad a másnapi hazaindulás. :)

azt nem beszéljük meg, hogy ki milyen piát hoz? csak hogy ne legyen asszimetrikus a felhozatal.
én vállallok egy üveg Unicumot(plusz még ez-az, ha kell), remélem szereti rajtam kívül más is. :)

nameg, viszek hálózsákot, polifómot, plüssmacit stb...

amúgy kb akkora érnék oda, mert koránkelni az nem szeretek, szóval pont jó... :)

(-topik jobbra fel, mert baloldalon nem jelenik meg.-)

I'm back, baby!

(#53) Sipi válasza escie (#52) üzenetére


Sipi
addikt

Oké, no problem!
Esetleg lehet bor is, azért ne részegedjünk le már 7 órára. :DD
(Én mindenképpen veszek pár üveget. Lónyál-szerű* dolgokat nem, aki ilyenre vetemedne, jelezze, hogy beszerezzem!)

Sipi

* Melynek alkotóelemei közül talán a víz természetes eredetű, de az sem biztos. Alkoholtartalma pedig konvergál a nullához. :)

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#54) Batman válasza Sipi (#53) üzenetére


Batman
őstag

Bort nem iszok mert attól akár egy pohát után is képes vagyok hányni.

De majd viszek velelmi emberi piát is, ha megyek.;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#55) Sipi válasza Batman (#54) üzenetére


Sipi
addikt

Az mi az az emberi pia? Házipálinka? :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#56) Batman válasza Sipi (#55) üzenetére


Batman
őstag

;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#57) escie válasza Batman (#54) üzenetére


escie
őstag

 

gotham ~ # emerge unmerge bor


:))

I'm back, baby!

(#58) Sipi válasza escie (#57) üzenetére


Sipi
addikt

Bár deprecated, de még mintha működne:

emerge inject sor bor palinka >> Sipi


A >> azért kell, hogy az esetleg már Sipiben lévő sör, bor, pálinka ne törlődjön. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#59) Sipi


Sipi
addikt

Egy jobb sarok itthonra is...:B
Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#60) escie válasza Sipi (#58) üzenetére


escie
őstag

persze, persze, hozzá kell fűzni...

aztán, pisa > /dev/nullnull :DDD
(oké, tudom, xar volt, befejeztem.:DDD)

I'm back, baby!

(#61) Sipi


Sipi
addikt

Nos, közeleg az óra... Akinek gondja van, még most kérdezzen, mert holnap délelőtt nem leszek netközelben. Ma meg döglődök.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#62) tierbatyo


tierbatyo
senior tag

Sajnos nem tudok elmenni az alakuló ülésre (részegedésre ;] ). Anyukám most jön haza a kórházból, úgyhogy mindenképpen hazamegyek.

Take a look to the sky just before you die

(#63) Sipi


Sipi
addikt

:( Nagy-nagy jobbulást neki!

A többiek pedig már ne mondják le, mert lassan egyedül bulizok. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#64) escie válasza Sipi (#61) üzenetére


escie
őstag

na, a 16:08-ra a Nyugatiba érő vonattal megyek, de igyekszem leszállni Kőbányán.:) onnan meg remélem odatalálok...

addig is, jó dögölődést, (látom, nem aludtál éjszaka:) ), meg kellemes szülinapozást!

I'm back, baby!

(#65) Sipi válasza escie (#64) üzenetére


Sipi
addikt

OK, csörögj, ha gond van! És köszi!
(Igen, végül nem sikerült aludnom...)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#66) Batman válasza Sipi (#65) üzenetére


Batman
őstag

Nah akkor most már bizti hogy én is megyek olyan 6körül gondoltam.
;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#67) Sipi válasza Batman (#66) üzenetére


Sipi
addikt

Az iPodod nem hiányzik? :DD

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#68) Sipi


Sipi
addikt

Köszönöm minden kedves megjelentnek, hogy elfogadta a meghívást, és eljött!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#69) escie


escie
őstag

nah, hazaértem... :)
köszönöm meghívást, szervezést, az egész partit, cakk-pakk.
szvsz igen jól sikerült, jó hangulatban telt, kaja-pia kiváló volt.
csak az a fránya wlan cucc makacskodott.
:)
azt sajnálom csak, hogy olyan korán aludni tértünk, reggel 6-kor. :DDD

(ööö, tud valaki olcsó ipodot?:U)

I'm back, baby!

(#70) Sipi válasza escie (#69) üzenetére


Sipi
addikt

:DD Örvendek.

Ööö, nekem van most éppen egy iPodom, olcsón megszámítom, csak le kell törölni róla egy csomó cuccot, meg át kell nevezni. :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#71) escie válasza Sipi (#70) üzenetére


escie
őstag

okkés, jöhet. ;]
--
fúú, ez a köki tényleg nagyon nyomasztó. valahogy így képzelem el a pokol bejáratát. :U

I'm back, baby!

(#72) brazso


brazso
tag

Köszönöm én is a vendéglátást, csak azt sajnálom, hogy olyan korán el kellett mennem, de nem volt több kimenőm :) Ott felejtettem volna az iPod-ot!? :DD
Most már én is vígan netrádiózom az XMMS-sel a www.shoutcast.com oldaláról.

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#73) Sipi válasza brazso (#72) üzenetére


Sipi
addikt

Szívesen, máskor is!
Hm, Batman nem is említette, hogy ennyi elhagyni való iPoddal járkált...:D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Gentoo baráti kör (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.