Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce fx 5600 hűtés gondok??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Robcus


Robcus
csendes tag

Sziasztok, olyan gondom lenne, hogy van egy inno3d geforce fx 5600-asom, 128 ddr, nem is ez a lényeg, tökéletesen műxik stb. azaz, úgy gondoltam, hogy ráférne egy hűtőcsere, mert nem tetszik a gyári, meleg is kártya... vettem egy titan nevű réz csapágyas ventis hűtőt rá..., ment is minden, de egy idő után elkezdtek a gamek játék közben kilépni, nem fagy, nem szaggat, nem villog, semmi baja, de amikor komoly 3d-re kerül a sor, akkor pár perc után a game leteszi magát a tálcára... a 3dmark ( 2001 és 2003 is ) meg egy-két teszt után leáll és kiírja, hogy a 3dmark blabla teszt nem volt teljes mert 3dmark on windows lost focus, vagy vmi ilyesmi... gondoltam, hátha túlmelegszik a kártya és ez a baj. Na, vissza a gyári hűtő... ezzel már a 3dmark is tovább volt hajlandó műxeni, de minden probléma maradt... elképzelhető, hogy a kelleténél vastagabb hűtőzsír réteget hagytam a chipen és emiatt melegszik??? illetve a melegedés kiválthat ilyen problémákat mint amiket írtam??? mert egyébként a kártyának semmi baja, nem fagy, semmi problem, 2d-ben vagyok akkor 5000 napig itt ülhetnék, ugyebár nem melegszik a kártya... direct x tesztek is hiba nélkül lemennek!! kb. két hete vettem és semmi nem volt vele, csupán hűtőcserebere után... gondolom nem sérült meg a lártya, mert annak egyéb jelei volnának, hisz műxik

(#2) JulWCZar válasza Robcus (#1) üzenetére


JulWCZar
senior tag

kapcsolj ki minden erőszakosan képernyőre ülő windowsos alkalmazást (winbar, winamp, stb).


Az ablak elveszíti a fókuszt valamiért, nálam winbar mellett semmi fullscreen cucc nem megy.

(#3) Cane válasza Robcus (#1) üzenetére


Cane
őstag

próbálj úgy is bencsmárkolni egyet, hogy leveszed a felbontást a legkisebbre, mindent minimumra, hogy úgy lefut-e a teszt.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) Clyde22_ válasza Robcus (#1) üzenetére


Clyde22_
tag

Ennek tutira semmi köze a videókarid hütéséhez....
Véletlen egybeesés.

Ne egyél a sárga hóból!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce fx 5600 hűtés gondok??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.