Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce FX5500! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

[L]http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20040209080502.html[/L]

Ezt nem hiszem el:U

(#2) simbazz válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


simbazz
aktív tag

Bazze ez már szánalmas.
De ha belegondol az ember, ki kellett tölteni a bruttó 20e (5200) és 25e (5600xt) között tátongó hatalmas üzleti szakadékot, jön az 5500. De még van lehetőség mélyebbre süllyedni: 5400? 5300? :))
Arról nem is beszélve, hogy egy rendesebb 5200Ultra partiban lehet egy 5600-zal is akár, szóval aztmondom:
!!!NÓKOMMENT!!!
Inkább valami cheap prized 5750Ultra jöhetne, vagy valami efféle :DDD
Jajj igen, látom a fényes jövőt is: 5100, the world's first DX9 accelerator equipped with 64bit SDR SDRAM. Mertazjóneked.

[Szerkesztve]

Elektromos abakusz

(#3) User64476


User64476
őstag

Ez most akkor azt jelenti, hogy végre kapunk egy jó kártyát a pénzünkért? :)

Ha 20 körül vesztegetnék bruttyóban, és 11000 körül pontozódna 3dmark2001ben, az jóóóóó lenne. Persze valószínűleg 25 körül lesz br., és max. 7-8e pont...

(#4) engusz válasza simbazz (#2) üzenetére


engusz
veterán

Mit gondolsz? Más gyártónál jobb a helyzet? :(((

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) divot válasza simbazz (#2) üzenetére


divot
veterán

5100SE :P

(#6) stpotty


stpotty
tag

Szerintem pont jókor jelenik meg. Már a hozzá nem értők is kezdik megtanulni, hogy fx5200-at nem szabad venni, de ez már sokkal jobb, abból is látszik, hogy nagyobb is 300-al.:DDD

(#7) c* válasza simbazz (#2) üzenetére


c*
aktív tag

''Arról nem is beszélve, hogy egy rendesebb 5200Ultra partiban lehet egy 5600-zal is akár,''

lol (inkabb az nocomment amit irtal)

najoh azert mert kijon egy hir nem kell mar megint nekiesni az nvidianak ''mernekematimvanosztszarenvidia''

(#8) engusz válasza c* (#7) üzenetére


engusz
veterán

E mondat felett már csak úgy átsiklottam a sok butaság közben.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) simbazz válasza c* (#7) üzenetére


simbazz
aktív tag

Jó, volt ''némi'' túlzás a dologban, de ehhez a hírhez nem igazán lehet komolyságokat hozzáfűzni. Meg aztán 5600-ból elég sokféle (esetenként hulladék) típussal találkozni, szal akár még meg is állhat amit mondtam. De tény, nem ez a jellemző :DDD

teljesen OFF
nvidiám van mióta elérhető: elmúlt évezred utolsó éveiben Diamond Viper V330 Riva128 PCI 4MB, majd Diamond Viper V770 TNT2 16MB, végül napjainkban Eagle GF4 MX440SE 64MB DDR 250/333@400/450 mert megbírja, DX7 only, de kinemsz*rjale, szóval nem fikázhatnékom volt :))
talán ON

[Szerkesztve]

Elektromos abakusz

(#10) engusz válasza simbazz (#9) üzenetére


engusz
veterán

Tehát akkor nem az 5200 Ultra lehet a jó, hanem az 5600-okból vagy nagyon gagyi. Azért nem mindegy!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) User64476


User64476
őstag

Óccsó vidijót a népnek! Egy vidijó legyen óccsó! Egy vidijó legyen DX9! Egy vidijó legyen lassú! :))

(#12) maszat válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére


maszat
senior tag

Ezek szerint az 5200 helyett lesz 5500. Végül is ideje már nyugdíjba küldeni.
Ha teljesítményben majdnem hozza a 5600-ét (nem XT 64bit), akkor nyerő lehet az alsó szegmensben.
Végül is már mindenki megérdemelne kis pénzért elfogatható teljesítményt nyújtó kárit, ami ugyebár eddig nem volt.

(#13) User64476


User64476
őstag

Most jön majd az 5200 dömping! Az összes kis/nagy/mégnagyobbker meg akar majd szabadulni a kaksi kártyáktól, utánad fogják dobálni a boltban! Remélem, mert akkor veszek bnőmnek a hiper SE g4mx-e helyett egyet óccsón. Persze 128 bitest :D

(#14) anulu válasza User64476 (#13) üzenetére


anulu
félisten

anyám gépébe tök jó lenne az az mx. mennyiért adod el, ha eladod? és pesti vagy? :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) anulu


anulu
félisten

amúgy meg szvsz a GefFX sorozatból az 5600 Ultrától indulnak a használható kártyák...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Hehe, ez a hír igen váratlanul ért... De szvsz nem is olyan rossz 5let, ha tényleg NAGYON olcsó lesz... Az 5200 nagyon halvány, ez, ha tényleg nem marad el sokkal a sima 5600-tól, akár még elfogadható is lesz az alsó szegmensben... Nem kéne rögtön lefikázni az nV-t, legalább próbálkoznak:t Azért várjuk meg a teszteket meg az árakat. Ne mondja nekem senki, hogy a GeF2-ket nem érdemes lecserélni akár 5600-ra, vagy 5200Ultra-ra (persze csak ha alig kell ráfizetni). És nehogy valaki azt mondja, hogy nV fan vagyok, lásd aláírásom:))

hey-ho-let's-go

(#17) Alvin_ti4200 válasza -=V3rthil=- (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És nehogy valaki azt mondja, hogy volt nV-d:t

(#18) Loretto


Loretto
veterán

lassan már több fx 5xxx lesz amennyiféle pizzát lehet rendelni.

Soirée...

(#19) beeboy válasza simbazz (#2) üzenetére


beeboy
addikt

LOL :DD
hatalmas üzleti szakadék... ez jó vót :D

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#20) beeboy válasza Loretto (#18) üzenetére


beeboy
addikt

egy pepperónis 5200 rendel! ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#21) rog válasza engusz (#8) üzenetére


rog
addikt

azon gondolkodom, hogy vajon mi lehet az a sok butaság, ami miatt csak siklasz..

(#22) uzsz


uzsz
senior tag

Én már elvesztettem a fonalat. Most akkor ez a kari minek fog megfelelni? Minek lép e helyére? Ez az FX5500 fölé?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#23) User64476 válasza anulu (#14) üzenetére


User64476
őstag

Igen, pesti vagyok. 9e? Tudod, ez passzív hűtéses (jó mert nincs venti de bnőmnek jobb lenne a nagyobb teljesítmény ventivel...), és asszem SDR ramos. Hogy mik a frekik, ne kérdezd, de amúgy kifogástalanul műxik. Ja és Club3d, és megvan a doboza, cdje, stb. TVoutos.

(#24) Loretto válasza beeboy (#20) üzenetére


Loretto
veterán

sajnos ezen sirni kellene.na mind1.

Soirée...

(#25) -=V3rthil=- válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Hmmm??? Volt nV-m, sőt, idáig volt két 3dfx-em, 2 nV-m, és csak most van ATI-m...
Amúgy azt azért lehet értékelni, hogy legalább az FX családon belül nagyjából megfelel a valóságnak a számozás (a magasabb számozású jobb is). Az ATI-nál azért elég gáz, amit csinálnak... Értem ezalatt a 9500/9600-at, a 9000/9100-at... És akkor nem is beszéltem arról, hogy mégegyszer kiadták a 8500-at 9100 néven (sőt, a 8500LE-t). Egyébként szvsz a 8500 sokkal jobban hangzik, mint a 9100:))
A fent leírtak természetesen nem vonatkoznak a Gef4-es család MX csodáira, mert az aztán parasztvakítás volt a javából...

[Szerkesztve]

hey-ho-let's-go

(#26) divot


divot
veterán

Itt a kicsike, elég gány:

(#27) Loretto válasza divot (#26) üzenetére


Loretto
veterán

bár melohelyen vagyok de semmit nem látok.

Soirée...

(#28) Asusfan válasza divot (#26) üzenetére


Asusfan
senior tag

Hát erre szokták mondani:Majdd meglátjuk.

(#29) Asusfan válasza Loretto (#27) üzenetére


Asusfan
senior tag

Nem látod a táblázatot?

(#30) Loretto válasza Asusfan (#29) üzenetére


Loretto
veterán

nyegatív

Soirée...

(#31) divot


divot
veterán

Most már én se látom. :F
Adok inkább linket:
[L]http://www.digit-life.com/news.html?102039#102039[/L]

Elsőre is ezt kellett volna. :B

(#32) Loretto


Loretto
veterán

ezt a szopást.csak a képek jönnek be.táblázat nem:(

Soirée...

(#33) Asusfan válasza divot (#31) üzenetére


Asusfan
senior tag

Én még mindíg látom:DD

(#34) divot válasza Asusfan (#33) üzenetére


divot
veterán

Most már én is ismét. :F

(#35) Asusfan


Asusfan
senior tag

[L]http://www.ixbt.com/short/2k4-02/sp3.png[/L]

(#36) Asusfan válasza divot (#34) üzenetére


Asusfan
senior tag

Furi.:DD

(#37) divot


divot
veterán

Most épp nem, de szvsz ezt hagyjuk abba sürgősen. :DDD

[Szerkesztve]

(#38) Asusfan válasza divot (#37) üzenetére


Asusfan
senior tag

Ok hagyjuk.
Off
Én mindíg látom, nemtom van e köze ahhoz hogy én OPERA-t használok.
On

(#39) divot


divot
veterán

Beszéljünk inkább a kártyáról. Tehát 270/400-as, ha jól láttam még az előbb a tálbázatban :P. Nem egy erőmű, hogy finoman fogalmazzak. Ráadásul 350-es a RAMDAC, de mér?

[Szerkesztve]

(#40) Peat;) válasza divot (#37) üzenetére


Peat;)
veterán

off
még 5900-ed van? láttam egy topikban hogy felbukkantál egy 9800-asra
on

(#41) Asusfan válasza divot (#39) üzenetére


Asusfan
senior tag

270.

(#42) divot válasza Peat;) (#40) üzenetére


divot
veterán

Még az. Egyébként elhatároztam, hogy 2004-ben kitartok végig az 5900LE mellett, had legyen a sok ATI mellett valami ellenpont. :P

(#43) Loretto válasza divot (#39) üzenetére


Loretto
veterán

hát én csak erre tudok reag. de az télleg harmatos.

Soirée...

(#44) Asusfan válasza Asusfan (#41) üzenetére


Asusfan
senior tag

átszerkeztetted:DDD

(#45) divot válasza Asusfan (#44) üzenetére


divot
veterán

Mert közben ismét megjelent a tábla. :DD

[Szerkesztve]

(#46) Peat;) válasza divot (#42) üzenetére


Peat;)
veterán

Igazad van, ami nem megy 5900-en már szvsz 9800-on sem fog.

(#47) Asusfan válasza divot (#42) üzenetére


Asusfan
senior tag

Kitartunk.:DD

(#48) Asusfan válasza Peat;) (#46) üzenetére


Asusfan
senior tag

Főleg forceware2,0 Dx9,0C ha lessz

(#49) divot válasza Peat;) (#46) üzenetére


divot
veterán

Tegnap volt egy kis csetepaté [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=41850[/L], azóta visszatettem székhelyünket az Alvin-féle totyikba.

(#50) Asusfan válasza divot (#49) üzenetére


Asusfan
senior tag

Hja az durva voltt.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforce FX5500! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.