Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) krivy


krivy
tag

Sziasztok!

Az a kérdésem,hogy alapjáraton (Inno3D 8600GT) 59 fokos a kártya. Ez nem magas egy kicsit? :O

(#8902) (Darkwood) válasza krivy (#8901) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az egy kicsit sok. És akkor mennyi terhelve? :Y Mivel mérted?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8903) Eagle16 válasza krivy (#8901) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha nagyon meleg van a szobában akkor nem csodálom. De amúgy nem sok, nem lesz tőle baja.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8904) gézu válasza Gucunja (#8900) üzenetére


gézu
őstag

Pedig a cpu limit ellenére jobban járnál vele, én nem sajnálnám azt az 5k-t emiatt.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#8905) krivy válasza (Darkwood) (#8902) üzenetére


krivy
tag

Everest Ultimate és GPU-z -vel is. Amúgy tetőtérben van a gép,de leszedtem a ház mindkét oldalát.
Mennyi az a hőfok,amig nem döglik meg? Ha jól emlékszem játék után olyan 70 fok körül van. :O

(#8906) Eagle16 válasza krivy (#8905) üzenetére


Eagle16
addikt

Még a 90-100 fokot is kibírja :) (bár ez már szerintem lerövidíti az élettartamát hosszútávon) 70 fok az még semmi.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8907) krivy válasza Eagle16 (#8906) üzenetére


krivy
tag

Köszönöm szépen az infót mindenkinek! :C :R

(#8908) Pepe78


Pepe78
senior tag

Üdv 8600 Gt tulajdonosok!

Kis segítséget kérnék.
Van egy Galaxy 8600 GT/OC karim, 256mb/ddr3 , rajta egy Zalman VF 900 CU(kb.7000 Ft).
5 hónapos, mindne megvan.
600/700 mhz helyett 750/1050 Mhz-n jár a Zalmannal alapon 39 fok, játék közben 54.
Gazdát keresek neki mert a 3870 már úton van.
3D Mark 06 ban 6314 pontot tud.
Ha valakit érdekelne képet szívesen küldök róla.

ELŐRE IS THX.

(#8909) gézu válasza Pepe78 (#8908) üzenetére


gézu
őstag

Tedd át az apróhirdetések közé, ott többen olvassák, nagyobb esélyed lesz

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#8910) Kolondrum

Üdv! Még mindig Gigabyte 8600GTS Sp III-as tulajdonost vadászok! :) Feltennék pár kérdést!

(#8911) Gergello


Gergello
addikt

Hali!

Ezek közü melyiket érdemes venni? Mind 256 mb-os kártya.

Inno3D 14690Ft
Galaxy 15350
Asus 19900
MSI gt oc 17996
Gainward 14400
Gigabyte 16700

MSI gt oc szerintm jó lehet, Gainwardnak tetszik az ára. Asus-t sokallom. Inno-t nem szeretnék.
Végülis: MSI,GALAXY,GIGABYTE,GAINWAD maradnának bent

A GT OC picit jobban teljesíthet alapból, de a többi?

(#8912) Kolondrum válasza Gergello (#8911) üzenetére

GIGABYTE nehogy vegyél! Nekem 3 halt meg egy hónap alatt! De tény h jó kari volt, TDU maxon, Crysis erős közép grafon ment vele!

[ Szerkesztve ]

(#8913) Kolondrum válasza Eagle16 (#8906) üzenetére

"Még a 90-100 fokot is kibírja :) (bár ez már szerintem lerövidíti az élettartamát hosszútávon) 70 fok az még semmi.">>>
Üdv! Az milyen amikor 92-nél anno megnyaltam az ujjam h megnézzem tényleg olyan meleg e és szisszent az ujjam amikor odaérintettem! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Passzívat soha ne vegyetek!

[ Szerkesztve ]

(#8914) Rick4 válasza Kolondrum (#8913) üzenetére


Rick4
félisten

miért, mennyivel fog megrövidülni az élete? 15 év helyett csak 13at megy majd? nem a kezednek kell kibírni azt a hőmérsékletet, hanem a nyáknak, meg a GPU körüli alkatrészeknek azok meg bírják... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8915) Kolondrum válasza Rick4 (#8914) üzenetére

Mennyivel? nekem két hetet ment/ek! :D a 3.-at fogyasztottam, meguntam vettem 8800at! Passziv volt a 86-os és csak a gpu-n volt hűtés, hát mi döglött meg? A memória, mákostészta lett a kép: [link]

Ezért is vadászok Gigyabyte 8600GTS Sp III-as tulajokat, ő nekik h bírják a karik!

[ Szerkesztve ]

(#8916) Borgi válasza Kolondrum (#8915) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

nekem gigabyte 8600 gt silent-em van de kiegészítés nélkül nem hajtottam játékban hisz melegedett mint állat. elpőször a silent pipe 2 re aplikáltam egy 8 cm-es zalmant max fordulaton azzal már 55 °C os max hőt elértem most meg egy vf700 alcu van rajta ez is kb enyit tud de stabilabb a kártya mivel a memok is hütve vannak. mivel 1680*1050 ben jáccok mindennel ezért elég hamar kitudnak fulladni a memok vf 700 nélkül és akkor leesik az fps 10 alá (40-50 ről) de most már ilyen nincs a zalmival.

nekem kérdésem: mitől lehet hogy a karit nem lehet húzni semmennyire:
hiába állítok nem áll át más órajelre. eredeti driverével lehetett de most már újabb van fent.

tippek, ötletek?

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#8917) Kolondrum válasza Borgi (#8916) üzenetére

Üdv! VÉGRE VALAKI! :) 1.karit próbáltam hűteni ment is, majd bumm mem hiba, 2. karinál erősebb hűtést próbáltam meg! két hét bumm mem hiba! 3. karinál már erőművet építettem, bumm 2 HÓNAP, mem hiba! És hidd el nekem h minden hűtést kipróbáltam! De nem akartam más bordát venni! Elvben a gyári is hűti! Amugy minden esetben a gpu nevetségesen alacsonyan ment! Az elsőnél még a kezdetekben voltak gondok de a venti segített, a lényeg az h a memóriák szálltak el mindig és mindig ugyan az a modul, ezt a pixelhibák elhelyezkedéséből ki lehet következtetni!! Tedd fel a CRC2005 játékot ha tudod és nézd már meg h nálad graf hibás e! Meg fogod látni ha az, leesel székről! Első karinál voltak rejtélyes hibák gyanus dolgok! Hosszú történet...A lényeg h a 2.nál is, én tudtam egy nappal a kipurcanás előtt h vehetem elő a dobozát, 3. nál nem voltak csak ugy elszállt!
Tuning: nekem engedte! De csak azért próbáltam ki h tudjam engedi e! Hát engedte!

Én tulképpen arra akarok rájönni h miért haltak ki, meleg miatt vagy valami tönkrette őket? Még garba voltak a karik addig 7600Gs volt bent és ment! Hozzátenném egy-két hónap volt mire egyet kicseréltek! Szabadultam tőle kézzel lábbal, itt pihen a 3. a dobozba! Megvárom még kifut a típus és levásárolom az árat!

[ Szerkesztve ]

(#8918) Borgi válasza Kolondrum (#8917) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi
CRC2005??? az mi? :) most épp nemtudom kipróbálni mert a zasztali gépemtől 250 km választ el még pár napig utána meg kb 1500 km 1 hónapra :) de július közepén pár napra megint láthatom a kicsikémet. memora gyanakszom énis. nekem majd 1 évig ment a passzívval bár nekem elég szellős a házam: előle 1 8 cm-es venti hátul 1 12-es, üresjáratban most a vf700-al 41 fokig ment le aminél a passzív se volt sokkal melegebb: 44 fok. ha cseréltetenm kell akkor lehet parkoló páylára áll a gép :) nincs tarcsi karim bár lehet hama elintéztetem a 9600 gt-t :) az talán megbírkózi kezzel a felbontással :)
RivaTuner szerint szinte állandóan 600+ MB a Vmem használat játék közben ami asszem nem egészen egészséges (főleg hogy 256 van fizikailag) :) bár nekem pl trackmania nations és audio surf közben produkált 20-30 perc játék után kékhalált 1-1 alkalommal.
azóta szépen muzsikál megint.

tuning nekem szépen ment eleinte: 600/720 az alap és erről 675/775-ig felment szépen. feljebb nemmindíg volt teljesen stabil de hütés hiányában nem eröltettem sosem. én alávaló még a procit is alapon járatom most :) bár alapfeszen bírja a 240-es fsb-t is ;)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#8919) Gergello válasza Kolondrum (#8912) üzenetére


Gergello
addikt

Ejj ez nem túl bíztató. Galaxy is szimpatikus, szerintem vagy ez lesz vagy az MSI.

(#8920) Kolondrum válasza Borgi (#8918) üzenetére

CRC2005 keress rá! Autós game! Invictus készítette!
Nekem szerencsére vagy nem majd meglátjuk.... elmúltak a 8600os korszakok, 8800 meg túl jó ehhez a géphez, adhatok ki pénzeket h szintre hozzam! :(( Amit meg nem akarok csak hát kell ha már ilyen a karim!

(#8921) Kolondrum válasza Gergello (#8919) üzenetére

Galaxyról még nem hallottam semmit! De MSI-ről igen, mármint úgy egészében mint vga márkáról! Álítólag szoftveres támogatása jó, kis tuningprogi, megbízható HW monitor, bár ez a TI4200-es korszakból voltak! Lényeg a lényeg egyikről se hallottam rosszat!

(#8922) Kolondrum válasza Gergello (#8919) üzenetére

Nekem ugye van egy GB 8600GTS Sp III-asom ami rossz, nem rég hívtam az "üzletet" csere miatt! Ott közölték 13 db vár épp arra h kicseréljék!Hegyekbe állnak a rosszak! Annyira problémás széria! No comment!

(#8923) sK0t


sK0t
tag

Üdv.!
Egy 8600 GTS-nek mennyi az ára ?
Újonnan 20e körül van...
Használtan is 15-16e ft...
Akkor Ő mit akar 9e ft-ért kérni ?
Igaz 4 napos regje van, de most vagy satu hozzá, vagy át akar baszni...
De megérné megvenni ?
Mellesleg akinek ilyen kártyája van az játszott már le 1080p-s videót ?
Ha igen, milyen processzor mellett milyen terheltség alakult ki ?

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#8924) Kolondrum válasza sK0t (#8923) üzenetére

.

[ Szerkesztve ]

(#8925) Kolondrum válasza sK0t (#8923) üzenetére

Ajánlom figyelmedbe az irományom! Ugyan olyanom van!

(#8926) sK0t válasza Kolondrum (#8925) üzenetére


sK0t
tag

Merre van az irományod?
Melyikre gondolsz ? :F

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#8927) sK0t válasza sK0t (#8926) üzenetére


sK0t
tag

Ok, már értem, thx a privit :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#8928) Rick4 válasza sK0t (#8923) üzenetére


Rick4
félisten

nem tudom, elolvastad-e a hirdetést, csere érdekli. minden bizonnyal 9ezret szeretne ráfizetni a kártyájára, hogy egy komolyabb karija legyen.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8929) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Van egy ilyen GT kártyám, Gigabyte, 512 Silent Pipe II, idejött egy vészmadár, és azt mondja nekem, hogy az terhelés nélkül 58 C fok (kb 28 C fokos lakásban) sok neki.

Szerintetek sok neki?

Aquila non captat muscas.

(#8930) Eagle16 válasza Hegyirabló (#8929) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem sok. 80-85 fok fölött már nem jó hosszútávon szerintem, 58 fok az még szinte hűvös egy passzív vga-nál.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8931) Hegyirabló válasza Eagle16 (#8930) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszi a gyors választ! :R

Aquila non captat muscas.

(#8932) Borgi válasza Hegyirabló (#8931) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

azért a helyedben alá raknék egy 8-12 cm-es ventit 5 V-on hangja még nincs de stabilabb lesz. de a memok még mindíg nem kapnak hütést tehát érdemes rárakni egy VF700-at vagy VF 900-at.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#8933) .:Kristian:. válasza Borgi (#8932) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

ha tesz alá ventit elég a ramsüni is :K

(#8934) .:Kristian:. válasza Gergello (#8911) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

szvsz msi

ha a galaxy és a gainward nem oc akkor mindenképpen.
gainwardot ezen a téren nem ismerem, nem tudom, milyen órajellel járnak a kártyái de a gt oc nem lehet rossz választás.

nekem galaxy oc van, amire én használom arra bőven elég. :K

[ Szerkesztve ]

(#8935) Kolondrum

Én a passzív Gb-k nél nem a gpu miatt aggódnék hanem a ramok miatt ,azokról lemaradtak a bordák és tudom h melegszenek nem picit!

(#8936) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

sziasztok! szeretném tőletek kérdezni hogy a zalman vf900-as hűtő jó e a 86gt-re előre is köszi! /húzni szeretném a karit/ :K

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#8937) .:Kristian:. válasza MR. Anderson (#8936) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

jó. :)

(#8938) MR. Anderson válasza .:Kristian:. (#8937) üzenetére


MR. Anderson
tag

köszönöm válaszod csak ezt szerettem volna tudni....asszem megyek is a boltba :DD

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#8939) BOROS_


BOROS_
csendes tag

Üdv. Találkozott valaki már olyan hibával, hogy a kártya újraindítás után nem ad képet? Néhány óra elteltével ismét működik, elindul... ... egészen addig amíg újra nem indítom a gépet. Egy MSI 8600GT kariról van szó, ami nem melegszik túl... :F :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#8940) MR. Anderson válasza .:Kristian:. (#8937) üzenetére


MR. Anderson
tag

megvettem a vf900 at nagyon faxa 9-11°-al hűvösebb alapon

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#8941) .:Kristian:. válasza MR. Anderson (#8940) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

az fasza :R nekem fatal1tyval is legjobb esetben 35°C :)

viszont a proci ritkán megy 10°C fölé, hála a 9500-nek :K

(#8942) boldikem


boldikem
csendes tag

Sziasztok!

Asus 8600 GT OC gear karira milyen hűtést érdemes rakni (GPU+mem.), hogy alapból ne 50 fokos legyen?

ASUS M2N SLI DELUXE, AMD Athlon 64 X2 6000+ (2*1M), 2GB 800Mhz Corsair xms2, ASUS EAH4850 Glaciator 512Mb, Chieftec 500W, WD 320+500Gb

(#8943) Gergello válasza .:Kristian:. (#8934) üzenetére


Gergello
addikt

Végül Galaxy lesz, csak az volt a boltban.
GT OC verzió ha jól láttam.

(#8944) Rick4 válasza Gergello (#8943) üzenetére


Rick4
félisten

16K-ért van 8600GTS, az a tuti..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8945) .:Kristian:. válasza boldikem (#8942) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ahogy elnézem azon is hasonló hűtés van mint ami az én Galaxymon volt.
Én Zalmant ajánlok. ;)

VF900-Cu LED
VF900-Cu
VF700-Cu LED
VF700-AlCu LED
VF700-Cu
VF700-AlCu

ezek mind felmennek rá.

(#8946) .:Kristian:. válasza Rick4 (#8944) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Boltban még nem.

(#8947) .:Kristian:. válasza Gergello (#8943) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Megkérdezhetem honnan veszed és mennyiért?

(#8948) Rick4 válasza .:Kristian:. (#8946) üzenetére


Rick4
félisten

ki mondta, hogy boltban? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8949) .:Kristian:. válasza Rick4 (#8948) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Gondolom a srác boltból akar venni,azért nézegeti ott :U
olvasd el a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#8950) Gergello válasza .:Kristian:. (#8947) üzenetére


Gergello
addikt

Nettó 13-ért vettem.
Innen: http://birdpc.hu

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.