Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 / 6600 GT Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1851) titan5 válasza matyics (#1849) üzenetére


titan5
tag

Ez így igaz.

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#1852) titan5 válasza Bobbacsi (#1850) üzenetére


titan5
tag

Hát ha tényleg így van hogy az újjabbakról lespórolták a senzort akkor menjenek a tudod hova.Még az inno fx 5600 ason is mindent hőt mért a cuccos nemá visszafele fejlődjünk innoéknál.....

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#1853) matyics válasza Bobbacsi (#1850) üzenetére


matyics
őstag

Nem tudom, hogy mit jelent az, hogy az újabbakon, én decemberben vettem és mér mindent meg nagyon f@sza is. Megvagyok vele elégedve. De azért a hűtőt lecserélem ha lesz rá lóvém! :))

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1854) Bobbacsi válasza matyics (#1853) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Én is dec 15.-én vettem :) ( mivel akkor még csak a Club3-at,és Innot lehetett kapni)
Amig nem jön ki az uj borda hozzá addig szedd le a takarólemezt a bordáról
3 kis csavar tartja alulról ,a hömérséklet nem emelkedik,és halkabb is lesz !!

[Szerkesztve]

(#1855) matyics válasza Bobbacsi (#1854) üzenetére


matyics
őstag

Én a feszt csökkentettem le a felére és halk lett. Ha játék, akkor pedig visszacsavarom. De azért megpróbálom a te javaslatodat is.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1856) corran9 válasza Bobbacsi (#1854) üzenetére


corran9
tag

Én december 10-én! Én nyertem :))))
Egyébként nekem is mér mindent... mondjuk a külső sztem teljesen irreleváns...a lényeg a gpu hőm.

That's a real nasty habit you got there......

(#1857) Bobbacsi válasza corran9 (#1856) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Szia Corran
Miért,Neked mennyit mér ?
Nekem mintha normális lenne .
Alaplap 32 °C (90 °F)
CPU 43 °C (109 °F)
GPU 45 °C (113 °F)
GPU környezete 33 °C (91 °F)

(#1858) corran9 válasza Bobbacsi (#1857) üzenetére


corran9
tag

Szia Bobbacsi!
Nekem az everest nem írja ki a vid kártyára-ra von. hőmérsékleteket...
a gépre vonatkozó hőmérsékleteket a speedfannal ''monitorozom'':
idle állapot:
cpu: 48-49
alaplap:32
hdd:32
táp:36
vid kártya(driverben-coolbits 2-vel): gpu:49-50
környezeti:40

Terhelés mellett: (mondjuk úgy 2 óra játék után)
cpu:54-55
alaplap:33
hdd:34
táp:38
vid kártya(driverben-coolbits 2-vel): gpu:60
környezeti:45-46

teszem hozzá, hogy leszabályozott ventillátorral a gpu-n!!!!!!!!!!!!!!!!!!

That's a real nasty habit you got there......

(#1859) Bobbacsi válasza corran9 (#1858) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Ez azért furcsa ,nem Te vagy az elsö akinek az Everest nem méri a kártya hömérsékleteit :( :F
(#1784) nyesix

[Szerkesztve]

(#1860) corran9 válasza Bobbacsi (#1859) üzenetére


corran9
tag

Ezt a hőmérősdit nem érzem oly nagy problémának, a 9600xt-m semmit nem mért, nem volt vele gond úgy sem....a húzásnál sem számít annyit a hőm, mert úgyis látszódik, ha nem érzi jól magát a kártya (textúrahibák)..., inkább a tudat a fontos sztem, h tudjuk, h kb hány fok a kártya...
Persze a mérleg másik végén ott vannak ezek a 100 fokok, amik azért elég furcsának tűnnek...arról nem is beszélve, egyes márkákon belül is jelentős eltérések vannak ->
lsd inno, mert a quasi első szériás példányok (mint mondjuk a mienk) még alacsonyabb belassulási küszöbbel rendelkeznek (de ez lehet, h csak a régebbi bios miatt van nem tudom)
A másik durvább példa pedig az a már korábban felmerült msi...(én különben ilyet vettem volna v asust ha lett volna akkor) van ahol nagyon jól hűt...van ahol meg tojást lehetne rajta sütni (rossz pasztázás..meg rosszul felfekvő hűtőborda)

That's a real nasty habit you got there......

(#1861) Bobbacsi válasza corran9 (#1860) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Igen ,teljesen egyetértek veled !
csak egyet nem értek :) ? quasi =kvázi ?

(#1862) corran9 válasza Bobbacsi (#1861) üzenetére


corran9
tag

igen, bocsánat....nem nagyképűsködésnek szántam :(

That's a real nasty habit you got there......

(#1863) FekaP4


FekaP4
csendes tag

HI!

Nekem egy problémám van a karival!
Mégpedig az, hogy villog a kép.
66.93 as drivert használok, már cseréltem tápot(codegen 400W)is, a hőmérsékletem tűrhető(55-65c)

Emtom mit csináloljak vele.
HELP!

(#1864) Bobbacsi válasza corran9 (#1862) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Semmi gond :) csak hirtelen elsö olvasatra nem tudtam mi lehet az,de mádoszorra rájöttem:))

(#1865) Bobbacsi válasza Bobbacsi (#1864) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Mikor villog a kép ? mindig ,vagy csak játékoknál?
Probáltál már drivert cserélni ? (71.20, 71.25 ,71.80 )

(#1866) Tsunami válasza matyics (#1847) üzenetére


Tsunami
senior tag

Egyszerű. Mert az Inno csak szar alkatrészeket használ a kártyáihoz, nem pedig minőségi cuccokat, ezért olcsóbb, nem azért mert lassú lenne vagy bármi, de az Inno-k közt 30% selejt, MSI nél 5%...

''három a kettő tizen''

(#1867) corran9 válasza Tsunami (#1866) üzenetére


corran9
tag

Lehet, h van igazság szavaidban, de azért a cooler mastert hűtést nem sz*r-oznám le...és a nyák meg sztem referencia az összesnél.
Tény, h hangos a hűtés, de ez minden...ami pedig a selejtet illeti...biztos vagy ebben és láttál erről valami hihető forrásból származó kimutatást?
Én nem, mindazonáltal a fórumbeli hozzászólásokból az világlik ki, (alátámasztandó szavaid) h ebből a márkából lett a legtöbb visszavíve, de ne feledd, ebből is adták el kezdetben legtöbbet! (itt inkább az arányokat kéne nézni sztem... nem a db számot)
Ha rendelkezel vmi forrással, kérlek osszd meg velünk is!

[Szerkesztve]

That's a real nasty habit you got there......

(#1868) corran9 válasza Tsunami (#1866) üzenetére


corran9
tag

ja, és az aláírásod yooo :))

That's a real nasty habit you got there......

(#1869) almi


almi
senior tag

Nah csak egy UP hogy meglegyen!:))

(#1870) FekaP4 válasza Bobbacsi (#1865) üzenetére


FekaP4
csendes tag

A képernyőm szabálytalan időközönként, de inkább amikor elinditok valamilyen progit, pl.: DVD Shrink-nél.
Vagy amikor megnyitom a video mappámat amibe ömlesztve vannak az avi filmek.
többnyire ilyenkor.

Na????????????????????????????

(#1871) corran9 válasza FekaP4 (#1870) üzenetére


corran9
tag

Olyan volt nekem is, h az aviknál rángatta a képet...(pl. jobbklikkre a file-on pillanatra feketekép), nekem a windows újratelepítéssel megoldódtak a problémák...ha Bobbacsi által említettek nem működnek, akkor marad windows reinstall sajnos, persze ez csak a legutolsó megoldás, (és korántsem biztos sajna, h megoldja a problémádat) mert ugye nem kis meló mindent visszapakolni a gépre.
Kérdés: előtte atid volt? (ha igen próbáld lepucolni vmi drivercleanerrel az esetlegesen fennmaradt szemetet!)

That's a real nasty habit you got there......

(#1872) petesejt


petesejt
aktív tag

Egy problémát szeretnék felvetni.

Úgy tudom, ez a kártya már hardveresen támogat valamifélefajta video (talán mpeg?) lejátszást. A bajom talán épp ebből fakad. Amióta ugyanis ez a kártyám van, úgy vettem észre, hogy az mpeg1-2 filmek kb. 5-10 másodpercenként ''ugranak'' egy aprót. A jelenség néha abbamarad pár perc után, de van, hogy csak a film közepébe tekerés után jön elő, és tart fél perc/egy percig, kb. A jelenség egyértelműen csak mpeg-eknél tapasztalható.

A másik ''érdekesség'', amit szintén kártyacsere után tapasztaltam, (ugyanígy csak mpeg file-oknál) hogy néha egész rövid időre, a gyors mozgásoknál elmosódik a kép. Mintha egy új szűrő dolgozna, de néha feleslegesen, mert tudom, hogy éles, jól látható részletek tűnnek el.

A rendszer több VGA driverrel is ezt csinálta, codec változtatás semmi sem történt.

Na, erre varrjatok gombot. :F

Petesejt

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1873) titan5 válasza Tsunami (#1866) üzenetére


titan5
tag

Drága barátom én meg MSI kártyát nem vennék semmi pénzért,de az ezsembe sem jut hogy itt szarozzam az MSI-t mert nem vagyok akkora tahó hogy ezzel feleslegesen belelépjek az MSI tulajok lelkébe.Kinek ez kinek az jó.......végre abba lehetne már hagyni ezt az ez szar meg az szar dolgot vagy még nem nőttél ki ebből.....netán direkt csinálod?

U.i.
Mellsleg honnan szedsz ilyen marhaságot hogy az Inno karik 30 az MSI karik5
százaléka gyárilag selejt?Ilyeneket nyílvánosan irogatni butaság.....

Ha az ár OK megegyezünk ha nem kritika nélkül méltósággal hagyd el a helyszínt! Köszi!!!

(#1874) hoax válasza Tsunami (#1866) üzenetére


hoax
aktív tag

Szia! /Sziasztok!

Miért mondod, hogy szar az Inno? Valakitől hallottad? Mi az, hogy szar alkatrész?
Tisztában vagy vele, hogy hülyeségeket beszélsz?
Miheztartás kedvéért elárulom, hogy az általad említett szar alkatrész az semmivel sem szarabb mint akármelyik másik! Semmi mástól nem függ az ára egy terméknek(legyen az SONY,Inno,ASUS vagy akár SANYO) csak attól, hogy mekkora neve van. Esetleg kb 1-3% az alkatrészek közti árdifi. Arról nem is beszélve, hogy itt ugye százezer darabos nagyságrendekről beszélünk és nem százasról. Hidd el, hogy itt is(ugyanúgy mint az ipar bármely területén) megvannak ugyanazok az árversenyek amiket te a boltban árkülönbözetként látsz két egyforma terméknél. Egyáltalán nem bisztos, hogy a drágább a jobb, csak egyszerűen nagyobb a neve és ezt kell kifizetni. (Pl.: Gondolnád, hogy Philips elektronika van egy Blaupunkt vagy Chrisler gyári autó-rádiósmagnóban amit még nem is a Philips gyárt?):U



[Szerkesztve]

Don't panic!

(#1875) KisApám


KisApám
addikt

Az Innoval nincs semmi gond...
Méghogy vacak alkatrészek...
Akkor miért olyan jól húzhatók azok az Inno kártyák???
Az kis 2 ns-os memóim is vígan mennek 1100 felett...
Na!

És csatlakozom az előttem szólóhoz...
Lehet hogy a Sony vagy Philips húúú de király, vagy az ASUS meg az MSI, de tele van az is kínai cucokkal, mint pl. egy Euronics vagy Dyras, vagy egy PalitDaytona vagy az Inno... tökös mákos...

Sokszor azoin vigyorgok, hogy mennyivel drágábban adja ugyanazt a terméket az ASUS... csak a márkanév miatt...

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#1876) keratom válasza Tsunami (#1819) üzenetére


keratom
tag

Eddig 2 db. Inno3D kártyám volt, egy GeForce2GTS, és egy GeForce3Ti200 (úristen de régen volt). Mind a 2 hibátlanul tette a dolgát, azokon még a hűtő sem volt sz*r. Az egyik haveromnak volt egy szintén Inno3D Ti4200-asa, ami viszont eléggé megválogatta, hogy milyen alaplapban hajlandó működni, de amiben működött, ott rendesen dolgozott. Ez a 6600GT a hűtésprobléma megoldása után szintén tökéletesen működik (mostmég).
Akkor most sz*r vagy nem sz*r?
Tény, hogy olcsóbb alkatrészeket használnak mint pl. az ASUS, de emiatt olcsóbb a kártya is, elérhetőbb a csóró tömegek (mint én) számára is, Ja és sokkal több jut belőle kis országunkba. Valószínűleg ezért van ebből e legtöbb selejt, mint ahogy azt már itt valaki pedzegette. Maradjunk annyiban, hogy autós analógiával élve, az Inno3D olyan mint a FIAT. A minősége valóban elmarad a csúcsgyártók cuccaitól, cserébe olcsó. Aki megveszi az elégedett (de azért irigyli azt akinek Mergája van), aki nem veszi meg az azt mondja, hogy soha ebbe a büdös életbe nem venne ilyet.
Más téma.
Valaki itt azt írta, hogy driver gond lehet, hogy nem mér külső hőt a cucc.
Két féle driverrel próbáltam, de egyikkel sem mérte. Próbálkozzak még?

[Szerkesztve]

(#1877) Lala6 válasza KisApám (#1875) üzenetére


Lala6
őstag

Annyit kérdeznék csak, hogy voltatok az aqua computer szervizébe? Én a múltkor láttam, hogy mennyi inno-s doboz sorakozik(rengeteg volt). Ez akkor véletlen lehet?

(#1878) KisApám válasza Lala6 (#1877) üzenetére


KisApám
addikt

Ha jól emlékszem,
az Inno-t lehetett elsőként megkapni Magyarországon 6600GT AGP-ként...

És kb. 5-6-szor annyi, ha nem több Inno tulaj van, mint MSI, ASUS, Leadtek, GigaByte stb.

No ezért nincs min csodálkozni, hogy annyi Inno-t láttál...

Volt olyan emberke is, aki direktbe csinált vele nem tom mit, hogy lecserélhesse utánna ASUS-ra vagy MSI-re és nem csak a gyártó neve miatt, hanem a melléklet szoftvercsomag miatt is...

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#1879) Lala6 válasza KisApám (#1878) üzenetére


Lala6
őstag

Hát nem tudom, de ha visszaolvasok, akkor láthatod, hogy az inno kártyákkal több gond volt, mint a márkásabbakkal.
Tény, hogy pl. az MSI-nél kifizettetik a sok cd-t is amit mellé adnak, de talán jobban figyelnek a gyártáskor az alkatrészek minőségére is.

(#1880) keratom válasza Lala6 (#1879) üzenetére


keratom
tag

Lehet, hogy ez is csak azt tükrözi, hogy mennyivel több Inno3D-t használó emberke van. Ha a nagytöbbségnek MSI-je lenne, nyilván azzal lenne tele a topic.
Az ABIT Ti4200-asomat azért kellett kicserélnem, mert elmosódott volt az egész kép, a Connect3D 9600XT-t meg azért, mert a 3D-s alkalmazásokból rendszeresen kilépett. A második példányok mind a két típusból jól működtek, de ha úgy vesszük akkor csak az Inno3D kártyáimmal (Gefoce2GTS, Geforce3Ti200) nem volt semmi gond. Ha ebből általánosítok, akkor Inno3D a király, nem?

(#1881) KisApám


KisApám
addikt

Nekem eddig 5 kártyám volt,
abból 3 db Inno3D Nvidia, és 2 db ATI Sapphire...
A 2 db ATI meghalt hamar...
A 3 db Inno-ból mindegyik tökéletes volt eddig...
mint most a 6600GT...

Lehet, hogy a szerencsés kiválasztottak közül vagyok??? :DD

Szerintem nem,
szerintem ez a természetes... :))
Jól megy...

[Szerkesztve]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#1882) Yany


Yany
addikt

Végre megjött a procim és összeraktam tegnap icaka a gépet!!!!

Hát nagyon nagy meglepetéssel várt engem az MSI kártyám.:DD BIOS módosítás nélkül a hivatalos 66.93-as driver tökéletesen kijelezte nekem a GPU és környezete hőmérsékletét. A PCI-E zsugám ráadásul nem csak halk, de terhelés után (3DMark 2003) is éppcsak elérte a 60 fokot. Egy jó kiadós játék után sem mehet fel sztem 65 fok fölé.

Szóval akinek PCI-E csatolós lapja van, előre, az MSI király választás. A 34 rugós kártyával most a gépem nem csap zajt egyáltalán és plusz hűtőre sem kell anyagiakat szánnom. Az AGP-sel lehet, hogy vannak szívások, nekem szerencsére minden jól sült el.

Remélem segíthettem...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1883) Tsunami


Tsunami
senior tag

Na több kérdésre válaszolva: Mint említettem sebességben ugyanazt nyújtja, de egy Peugeot 406 is tud 200 al menni, ugyanugy mint egy Audi. A lényeg, hogy sokan veszik, mert olcsó, ez kell a magyaroknak nyilván, (Suzuki Swift jelenség) és meg tudják fizetni. Tudom, hogy az Inoosokat idegesíti, hogy lehurrogom, nekem eddig volt 3 Inno kártyám (Geforce 3 Ti200, Geforve Ti4200, és Gefiorce FX5900) és mindegyiken gagyi hűtés volt, egy idő után le kellett cserélni, sőt a Ti200-ra még ugyanazt a gyárit vettem meg, és az is beszart...:) A lényeg az egészben, hogy azért szerintem nem mindenkinek mindegy az, hogy pl egy ECS alaplapja van, vagy egy Gigabyte, ugyanez van a videókártyáknál is. A selejtezési arányokat pedig a nagyker eladások alapján tudom, ugyanannyi eladott darab esetén persze. Asusra rátérve pedig az igaz, hogy jó alkatrészeket használ midnenhez, de jelenleg neki van a legnagyobb marketingje is, ezért kell megfizetni (szerintem nem éri meg, Gigabyte jobb alkatrészeket használ) valamint azt, hogy legtöbb esetben nem referencia a kártya, mivel ők tervezik meg a nyákot (MSI-nél sem vagyok biztos, hogy nincs így) és a GPU az, ami ugyanaz. Szóval én nem bántani akarom az Inno tulajokat, mert tudom, hogy nem mindenkinek futja márkásabb cuccokra, de hát ez van.

''három a kettő tizen''

(#1884) Petie válasza Yany (#1882) üzenetére


Petie
veterán

mijen rendszert tettél össze?p4 vagy a64? konfigot ird már le pls:) vagy adatokhoz vagy ide offba:)


ja és agp-sel sztem azért van a szivás mert ott van a hsi hid és azt lehet nem komálja egypár kártya és azért haltak be. enyém még mindig rendesen megy :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1885) Gorath


Gorath
tag

Nekem is Inno-m van és szerintem jó, annak ellenére, hogy az elődje is Inno volt, viszont azzal nagyon nem voltam megelégedve... Ti4200 volt. A kártya teljesen máshogy nézett ki, mint a honlapjukon, sőt a hozzá adott kézikönyvhöz képest is! Az első meglepetés: nem volt rajta DVI... 2004-ben kiadni egy ilyen kártyát DVI és TV out nélkül! Ráadásul TFT-hez vettem, amiből direkt DVI-st választottam...
A hűtése nem volt vészes, viszont tuningolni egyáltalán nem lehetett, ha csak 1 MHz-et is állítottam rajta már hibázott (ha lejjebb vettem, akkor is, szóval nem azzal volt a baj, hogy sok neki, hanem egyszerűen CSAK a gyári beállítással működött). Ráadásul volt mégegy hibája: Windowsban időnként hibásan jelenítette meg a szövegeket! Egyszerűen a betűkben 1-2 pixelt rossz helyre tett. Nem szoftveres hiba volt, mert más kártya nem csinálta ebben a gépben.

Ennek ellenére vettem megint Inno-t, mert ez a rémálom Ti4200-as egy áttervezett kártya volt, azért volt ilyen gagyi, de ez a 6600GT ez referencia-design, ergo ugyanaz mint az összes többi. Viszont (relatíve) olcsó volt és gyárilag 1000-en megy a RAM, ami a többiről nem mondható el. A 28 CD-melléklet meg hidegen hagy. Hűtést pedig úgyis vennék rá, akármilyen lenne rajta (kivétel pl. HIS ICEQ, vagy Sapphire Toxic, mivel azokon is Arctic Cooling van és én is azt akarok).
A régitől meg szerencsére sikerült megszabadulnom jó áron. :)

''Ezt az sms-t küldd el annak, akit szeretsz, akit kedvelsz, akit gyűlölsz és akivel le akarsz feküdni, aztán gondolkodj, hogy te miért kaptad...''

(#1886) Yany válasza Petie (#1884) üzenetére


Yany
addikt

Dobozos Athlon64 3000+ Socket 939 + MSI K8N Neo4 Platinum

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1887) golyani válasza Bobbacsi (#1848) üzenetére


golyani
addikt

mosmá van netem
hasonló képpen húzva a gép(de karesz nem!) a karesz többet művelt kb 100 ponttal alapon mint régi.

[Szerkesztve]

(#1888) nyuzge válasza Bobbacsi (#1850) üzenetére


nyuzge
tag

Bobbacsi: nekedis szemtelenul alacsony pontot ad a 3dmark2001???? csak párszázzal többet mint a 2003

Ottó etté'? ... Nem a Ottó kétté ....

(#1889) Balazska válasza nyuzge (#1888) üzenetére


Balazska
tag

Tudnátok még valamit mondani a Gigabyte 6600Gt-ről, Gigabyte tulajok? Én most pont olyat szeretnék venni.:F

(#1890) nyuzge válasza Balazska (#1889) üzenetére


nyuzge
tag

Gigabyte-ről nemtudok szinte semmit vegyél Club3D-t az van nekemis huznisslehet nemismelegszik......szal király:C

[Szerkesztve]

Ottó etté'? ... Nem a Ottó kétté ....

(#1891) D4v3


D4v3
őstag

Nekem is inno van, de semmi baja. Mi volt azoknak a kártyáknak a baja amiket visszavittek jópáran?

(#1892) Balazska válasza D4v3 (#1891) üzenetére


Balazska
tag

Te mennyiért vetted?

(#1893) D4v3 válasza Balazska (#1892) üzenetére


D4v3
őstag

43k volt

(#1894) Bobbacsi válasza nyuzge (#1888) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Szia Nyuzge !

Nekem nincs fent a 2001,mert ehhez a kártyához már nagyon régi progi,azzal
nem teszteltem.

[Szerkesztve]

(#1895) matyics


matyics
őstag

Szerintem ez a parttalan vita felesleges az Inno-k-ról. Itt a topicban úgyis lefogják írni az userek a tapasztalataikat. Legyenek jók vagy rosszak. Szvsz kár fikázni addig bárkinek a karit amíg nem hallunk róla itt rosszakat. Meg ezek a gépkocsi összehasonlítgatások is sántítanak. Mert a kocsiknál alapvető különbségek vannak, itt pedig 99%-ban ref. kártyákról van szó. A kocsi összehasonlítás úgy lenne reális ha két ugyanolyan Mercit hasonlítanánk össze amik különböző gyárban készültek.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1896) matyics válasza nyuzge (#1888) üzenetére


matyics
őstag

Próbáltam tesztelni a 3DMark2001-el, hogy megnézzem amit írtál. De az a helyzet, hogy nem indul el, DirectX 8.1-et kér. Ilyenkor mi van?

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1897) Balazska válasza nyuzge (#1890) üzenetére


Balazska
tag

A Bluefishnél 55000 Ft-ért láttam. Mondjál még valamit róla.:F

(#1898) jahrn válasza Balazska (#1897) üzenetére


jahrn
senior tag

Gigabyte 6600 GT AGP a Hornyáknál 53k ;)
Rendelésre hozták ami így müködött: délben megrendeltem, 3 óra múlva telefonáétak h mehetek a cuccért. És elégedett vagyok vele.
3D Mark 2003: 76xx pont (500/1000, Athlon XP 2083 MHz, 1,5 éves Win 2k-n :DD (ha újraraktam lesz ez jobb is ))

(#1899) Sir Riccio válasza nyuzge (#1890) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nekem az van, hibátlanul megy 570/1240-en passiv heatpipe hütéssel, de ez csak a VIVO-s kártyán van.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#1900) Sir Riccio válasza Balazska (#1889) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Még ami lemaradt az előbb a VIVO-s kártyán 1,6 ns -os samsung ddr3-as ramok vannak.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 / 6600 GT Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.