Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Geforce 4 ti4800 nagy át**ás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Ti4800 = Ti4400 8* agp-n
Ti4800SE = Ti4600 8* agp-n

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2) gericooper


gericooper
aktív tag

ilyen van?

de mé'?

(#3) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Anandtech:
For starters we have the GeForce 4 Ti 4800, but don't let the name excite you - the card is nothing more than a GeForce4 Ti 4600 with AGP 8X support. Even more disappointing is that there's talk of a GeForce4 Ti 4800-SE that runs at the same clock speed as the current-gen Ti 4400 but with AGP 8X support.

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#4) Sidaries válasza MrSummer (#3) üzenetére


Sidaries
őstag

Akkor fent összekeverted, nem?

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#5) MrSummer válasza Sidaries (#4) üzenetére


MrSummer
aktív tag

HHja

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6) Jym


Jym
tag

Az nVidia már csak ilyen...
Van nehány k***a jó kártyeszük (GeF2 GTS, GeF4 Ti4200), a többi jó sok semmit ér, de azért némi parasztvakítással el lehet adni azokat is, mer' ugye a sok láma csak a számokat nézi, hogyaszongya: ''Nyóccoros!! Az kéccer ollyan gyors, minta nécceres''.
Ez van.

Jym

(#7) divot


divot
veterán

De nem is a kártya, hanem az ára lesz a nagy át***ás. Mert a többség tényleg nem fog utánanézni, hogy mi is ez, csak kéri karácsonyra, és kész. Amikor a minap TI4200-as kártyáért szaladgáltam, a legtöbb helyen az MSI kártyával akartak elvakítani 45+Áfa-ért, mert hogy milyen sok játék, miegyéb van hozzá, még mutogatták is a vaskos CD csomagot. Csak akkor adták föl a próbálkozást, amikor például megkérdeztem, hogy milyen időzítésűek a RAM-ok. De, ha a barátnőmet küldtem volna el kártyáért, akkor ő biztosan hozza lelkesen a sok CD-s MSI-t, és nem az egy CD-s Abitot 34+Áfa-ért.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Geforce 4 ti4800 nagy át**ás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.