Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforc4 ti4200 tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AttackR


AttackR
tag

Sziasztok! Elég kezdő vagyok még a tuning terén, ezért szeretném ha minden lehetséges variációt leírnátok nekem, hogy miképpen tudnám a lent látható VGA-mat tuningolni? Halottam a Radeonoknál a 9500@9700-ról, valami ilyesmi működik a geforc4 ti-nál? Elölre is köszönöm a segítségeket.

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#2) Okoska2


Okoska2
aktív tag

Irtad ujjonc vagy.
Halgass ram en nem vagyok az.
Ne tuningold.
Semmi ertelme.
EROSEBB PROCIVAL SOKKAL JOBBAN JARSZ!
165 FPS helyet 178?

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#3) SYZYGY válasza AttackR (#1) üzenetére


SYZYGY
tag

Keress rá ugyanilyen cimmel több topic is van, ott bővebben olvashatsz a témárol. Egyébként ''csak'' az órajelekkel tudsz variálni, bár ha cseresznyéd van azt lehet húzni rendesen. Főleg a memoriát

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#4) MezzAnine


MezzAnine
csendes tag

Nekem is ilyen kártyám van egy Abit Siluro. Nekem megy a 4400 -as értékekkel.
Ami : 250(alap)-275(4400) , 444-550. Igaz kezdek aggódni mert egykét helyen textúrahibákat fedeztem fel még úgy is hogy visszaraktam az alapértékeket, remélem csak az Új Detonator bugos :))

(#5) gmishi válasza AttackR (#1) üzenetére


gmishi
tag

szia. nekem szintén gf4ti4200-am van.powerstippel húzom 315/550-ig. lenne még 1 kicsi benne de szerintem ez már bőven elég. egyébbként ha húzni akarod a kaeszt akkor csak apránként haladj vele:húzás-tesztelés,húzás-tesztelés,és így tovább. a tesztelés alatt azt értettem hogy lefuttatsz pl:3dmark2001se-t vagy valami hasonlót. sok sikert (egyébbként nekem triplex van)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Geforc4 ti4200 tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.