Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Garancia kérdés... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) q0w1e2


q0w1e2
tag

van valakinek tapasztalata a Bluefish szervízzel kapcsolatban? milyen gyorsan dolgoznak? egy alaplapot vinnék vissza.
tx!

(#2) lesaux válasza q0w1e2 (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Nézd meg a garancialevelet, nem a Pulsarba kell-e visszavinni.
Amúgy nincs tapasztalatom a szervizzel, de sok jót nem olvastam róla.

(#3) WolfByte válasza q0w1e2 (#1) üzenetére


WolfByte
tag

Egyik topicban már olvastam erről elég hosszú eposzokat. Kb Mistral kategória. Nekem szerencsére működik tökéletesen a náluk vásárolt seagate vinyó. Keress rá mistral és garancia kulcsszavakra, biztos kidob egy rakás topicot :)

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Mistral + garanciális ügyintézés. MUHA.Ha. Ha. Kedvesen menj oda, mosolyogj és érvelj, próbáld rávenni az eladót hogy a bolt nem az övé és mint magánember nyerd meg az ügyednek.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Hátha tud valaki nekem is segíteni:
Van egy nem használt Chieftec tápom, de nincsenek meg a garancia papírjai. Elvileg a táp ugye élettartamgaris, de hol tudom én azt érvényesíteni. Mi a teendő, ha elromlana? Hova kell mennem, kihez kell fordulnom?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#6) Agyasima válasza Esmein (#4) üzenetére


Agyasima
senior tag

OFF

A MUHA mifelénk mást jelent....
Nem MUHAHAHA-t akartál mondani? :)) :)) :))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#7) Biaggio


Biaggio
őstag

Rövid kis történetem pont elfér ebben a régi topikban:)

Adva vagyon egy budapesti számtech bolt, amolyan közepes méretben. Náluk vettem annak idején első komplett gépemet, néha benézek hozzájuk, mert érdemes:P

Két-három éve, még első gépemnél egy újságmelléklet CD felrobbant. Visszavittük a gépet, akkor azt mondták, ilyennel még nem találkoztak, de megnézik mit tehetnek. Mikor értementünk, azt mondták, semmi baja, ''kiporolták'', vihetem.
Hazaérve vettük észre, hogy új CD olvasó van a gépben a régi helyett, bár ugyanaz a típus. Ennek akkor még nem tulajdonítottam nagy jelentőséget.
Zárójelben jegyzem meg, most olvastam a Mistr@l garanciális ügyintézésről kiadott tájékoztatóját, és náluk ez az eset nem garanciális:(

A múlt héten a féléves Ozaki VA303 hangfal egyszercsak konstans recsegésbe kezdett. Még akkor is, ha csak a konnektorba volt bedugva, és jelet nem kapott. A sistergés a hangerő szabályozótól független volt, több bemeneti forrással, kábellel, mindennel próbálgattuk, semmi. Konstans, stabil recsegés. Szervízbe vissza, mondták, hívnak, ha van valami. Gondoltam, kapnak egy hetet.
Már másnap hívtak, mehetek érte, ők megtekerték alaposan, kihajtották, semmi baja. Mondom, jól van, megyek érte. Hazahozom, bedugom, és tényleg semmi.
Közelebbi vizsgálódás alapján kiderült, hogy a központi erősítő (a mélynyomó dobozában van) valószínűleg teljesen ki lett cserélve.

Öcsém sejtése alapján azért mondták, hogy semmi baja, mert így nem hosszabbodik a garancia. Lehetséges ez?

(#8) Kirbly válasza Biaggio (#7) üzenetére


Kirbly
aktív tag

sztem az ocsed sejtese teljesen helytallo. mert ha azt mondja h kicsereltunk ezt meg azt, akkor minimum (ha jol tudom) egy fel evet ra kellene dobnia (de lehet h egy teljeset) :D

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#9) Intelligencs válasza q0w1e2 (#1) üzenetére

Gyorsan nem dolgoznak, betartják a két hetes határidőt, viszont szerintem korrektek. Közel sem Mistral tapasztalataim szerint.

[Szerkesztve]

The Amiga, Born a Champion

(#10) Biaggio válasza Intelligencs (#9) üzenetére


Biaggio
őstag

Szándékosan kihagytam a bolt nevét, mert kevéssé ismert:P

A régi tma csak a címe miatt merült fel:))

[Szerkesztve]

(#11) Steven


Steven
addikt

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne h. ha elégettem (ezt ők nem tudják h. én voltam) a vgamat és még garanciális akkor ki cserélik e vagy javitják e ugy h. nincs rajta semmilyen égési sérülés abszolult sőt semmilyen sérülés , csak a vga csatinak van egy kis éget szaga de már azt sem érezni már szerintem. Amikor hallotam egy kis sistergést azzonal kikapcsoltam a gépet. Most az van ha bekapscolom össze visza ugrál a kép és mindenféle szineket és jeleket ír ki a képesrnyőre... Szoval szerintetek van esélyrá h. cseréli vagy javítják...?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#12) Steven


Steven
addikt

Valaki aki vágja a garanciás ügyintézéseket segítsen please!!! :O

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Garancia kérdés... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.