Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Másnéven, melyik lábat melyikkel és hogyan, hogy a 133 fsb-s tbred b-ment 166fsb-snek ismerje fel( és életbe lépjen az 5:1 osztó) ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Tudom, hogy létezik ilyen, de csak egy képet láttam rajta az meg nem sok ahhoz, hogy én is megcsináljam, senki ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

oké, kb 1 hétig kerestem és most megvan, ha valakinek esetleg lenne még ilyen probléma itt a megoldás : http://fab51.fc2web.com/pc/barton/athlon-e21.html

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szegény, még mindig ezzel a lappal szívózol. Még mindig elcserélném egy 7VAX-re ráfizetéssel (van külön 333-as FSB kapcsoló:DD).

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Most már nem akarom lecserélni, viszont kitöltöm rajta a bosszúmat, és majd ha lesz pénzem veszek egy nf7-et. Büdös 7vt600 lakolni fog a lockja miatt. ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mielőtt még szegényt bántanád, én lehet, hogy vevő lennék rá (majd).

(#7) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Bár nagyon nem érné meg lecserélni a mostanit, úgyhogy inkább hagyjuk...

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Ezt már szétgyilkolom, nem ússza meg. Azonban rájöttem hogy a grafit is vezeti az áramot, ergo nem kell forrasztani :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Esmein


Esmein
nagyúr

okés, kész a drótozás. A proci alapból 133 helyett 166 fsb-n indul 179*12,5@1.75-ön stabil még.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#9) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor (ha jól veszem ki a szavaidból) mégsem fogod szétgyilkolni az alaplapodat?:DD

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

Nem sikerült szétgyilkolni, de most teker mint az állat :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Esmein


Esmein
nagyúr

Na megint visszanyúlok a topichoz, megint egy szorzóállításlehetőségtelen lap ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.