Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  G@bo blogja

Hozzászólások

(#1) g@bo


g@bo
nagyúr

Új év, új fogadalmak. Hátakkor nyissunk egy naplót, hátha kerül bele valami hasznos is.

Remélem ebben az évben kevesebbszer cserélem le a gépem, többet tanulok, és találok valami jó melót.

Nem hiszem el, hogy mindig valami minimálbéres hely jut osztályrészül, lehet, hogy Én vagyok a balf.az? Nem lehet hanem biztos. Ezen is változtatni kellene.

(#2) g@bo


g@bo
nagyúr

Eltelt egy új nap, pocsék idő volt ma kint, de volt egy kis üzlet.
Talán a PH-n is sikeredik néha.

Nem volt ma meló, főnök ''félreinformálta'' a csapatot, a nem kell kinyitni a boltot a vevőknek helyett, nem kell bemenni lett az értelmezés.. csak így tovább. :DDD, bár simán belefért, mert a szabadságok kezelése elég laza...

(#3) g@bo


g@bo
nagyúr

gyalázatosan régen irtam ide, de azért történnek dolgok...

most a kib...ott intrum justitia -val köszködök, benyaltam az sms szivatásukat, tetves banda. tartoztam pár rugóval egy szolgáltatónak, első felszólitásra fizettem, de ez a köcsög banda 1 hónap elteltével is sms-ezik...

tanujjatok belőle, intrumot soha ne hívjátok telón. sz@rh@ziak, kukába a levelüket.

[link]

(#4) g@bo


g@bo
nagyúr

vége a vizsgaidőszaknak... :C ez is valami.

a felvett 42 kreditből 34 meglett, ez azért is tisztességes, mert vol olyan félévem ahol 17 teljesített kreditem volt... :DDD

bár a 8. félévet toltam, maradt egy félévre való obi, a legszigorúbb tárgyak jöttek össze a végére. de, a diploma igy 30 kreditnyi távolságra lett. + félév, ez van.



/ utállom a nagybetűket... /

(#5) g@bo


g@bo
nagyúr

[link]


Bajban a magyar gazdaság?
Index - ugyelet@mail.index..hu
| 2007. 09. 07., 09:32 | Frissítve: 11 perce
Az előző negyedévhez mérten mindössze 0,1 százalékkal nőtt a magyar gazdaság az idei év április-júniusában, a második negyedévben éves bázison rekordmélységbe, 1,2 százalékos ütemre esett vissza a GDP bővülése. A szolgáltatási szektor stagnál, a fogyasztás keményen visszaesett.



rohadj meg feri... :o

(#6) g@bo


g@bo
nagyúr

A magyarok 37 százaléka ellenzi az üzletek és bevásárlóközpontok vasárnapi nyitva tartását, miközben 58 százalék nem értene egyet azzal, ha az üzletek, bevásárlóközpontok számára megtiltanák, hogy ekkor is nyitva tartsanak.

[kép]




ostoba nép.

gondolom aki vásárol, nem dolgozik vasárnap... micsoda penge logika. :DDD

nincs az embereknek pénze, a nagytöbbség a légkondiban tátja a pofáját a plázában, vagy épp melegedni jár be. szerencsétlen eladó, meg üldögél vasárnap este, minimálbérért.

szombaton nem jó vásárolni?

(#7) g@bo


g@bo
nagyúr

nem találok egy normális mobil tarifacsomagot, trémobil kerülve, pannon elfogadható.... lessük meg.

didzsúsz kártyás20:

A Pannon hálózatán belüli, valamint más belföldi mobil irányba lefolytatott beszélgetés percdíja csúcsidőben, csúcsidőn kívül és hétvégi időszakban - 38 Ft

Belföldi, vezetékes irányba lefolytatott beszélgetés percdíja csúcsidőben, csúcsidőn kívül és hétvégi időszakban - 38 Ft

de jó xar ez is.... a régebbi csomag egész tűrhető volt.

egy dolgot viszon nem értek....

Csúcsidő: hétköznap: 06.00-16.00.
Kedvezményes időszak: hétköznap: 16.00-06.00, hétvége és munkaszüneti nap: 00.00-24.00


mikor olcsóbb csúcsidőn kívül? :DDD :W

(#8) g@bo


g@bo
nagyúr

reklámoktól napmintnap elszáll az agyam.... lehet felkéne kötni magam?

most az erszte verte ki a biztosítékot.


az a f@sz, 2 hetes váltásokban van pénzügyi káoszban, hol hitelt venne fel a troggyos lakásra, hol nem tudja hova tenni a pénzét..... rá két hétre megint hitelen töri a fejét.

tényleg így menne? én egész jól beosztom a pénzem, hóelején csekk. aztán következő fizuig pofa be.

persze ha hirtelen mégis pénz kell, csakis a providentált fogom hívni, mégis megalázó, ha elromlik a televízó, a szomszédhoz kell átmenni este nézni... :F már előttem a kép, ahogy az asszony büszke tekintete előbb rám, majd a manira fókuszál. bravó p@r@szt. ezt megoldottad. ne a kereseted növeld, a hiteled. :R





(#9) g@bo


g@bo
nagyúr

Közutálattal fogadták Gyurcsány költségtérítéses javaslatát
Index/MTI - ugyelet@mail.index..hu
| 2007. 09. 23., 10:21 | Frissítve: 16 perce
Egyelőre semmi nem lesz abból a miniszterelnöki javaslatból, hogy szigorítsák a képviselői költségtérítések rendszerét, derült ki a parlament házbizottságának legutóbbi ülésén. Szili Katalin az Országgyűlés elnöke Gyurcsány Ferencnek írt levelében sérelmezte a javaslat időzítését.

[link]



ezeknek a p@tkányoknak nem jár a megszorításból, csak a népet nyomorgatni? :(((

(#10) g@bo


g@bo
nagyúr

ezeken mindig kiakadok..

Gyurcsány bruttó nyolcszázezret adna a képviselőknek
MTI - ugyelet@mail.index..hu
| 2007. szeptember 26., szerda 09:29
A miniszterelnök szerint ha az emberek nem akarják, hogy képviselőik "olcsójánosok" legyenek, akkor a munkájukhoz, felelősségükhöz mérten meg kell őket fizetni. Eddig a költségtérítéssel bűvészkedhettek, Gyurcsány kifeherítené a parlamentet is.

[L:http://index.hu/politika/belfold/gyurcsfiz092/][/L]

anyátokat......... az ország rohad, akkor hol a felelősségteljes munka? adnék én nekik számla nélküli pénz helyett olyan picsánrúgást, hogy a valaguk sajogna egy évig. :(((

(#11) g@bo


g@bo
nagyúr

ja, megint nem vettek fel egy melóhelyre, mert nicns mellem, nem szopok.... jól, és nem főzök kávét.

ez is szempont manapság, a másik, 80 nettóé told napi 12 órát.

mikortól is lesz az usa vízummentes? :))

(#12) g@bo


g@bo
nagyúr

lassan jön a karácsonyi hajtás. ingyentúlóra, 10* annyi meló, csak a mani ugyanaz. :(

A bohóc

Gúnyos pojáca-arc, mi a tükörből visszanéz,.
nehéz teher ez, nagyon nehéz.
Igazat szólni rest, dönteni képtelen,
kiégett, fáradt, fakó és reménytelen.
Gúnyos pojáca-arc, mi a tükörből visszanéz,
nehéz teher ez, nagyon nehéz.
Szemében hideg értelem ragyog,
szavai hamisak, nem vigasztalók.
Gúnyos pojáca-arc, mi a tükörből visszanéz,
nehéz teher ez, nagyon nehéz.
És a tükör egyszerre megreped,
két bohócarcra egy harmadik mered,
gúnyos pojáca-arc, mi a tükörből visszanéz,
nehéz teher ez, nagyon nehéz.
S tükörcserepek hullnak a komédiásra,
szavait elnyeli feltörő zokogása,
millió darabban gúnyos pojáca-arca
könnye szétkenődik millió másik arcra,
s a százmilliónyi tükörcserépből visszanéz.
Nehéz teher ez, nagyon nehéz!

(#13) g@bo


g@bo
nagyúr

Menekült a tőke Magyarországról
Portfolio.hu - ugyelet@index..hu
| 2007. december 20., csütörtök 11:11
Elsősorban külpiaci okok miatt hatalmas mennyiségben adtak el forintot novemberben a külföldiek - világítanak rá a Magyar Nemzeti Bank (MNB) adatai. A magyar fizetőeszköz a rendkívüli, mintegy 750 milliárdos nettó külföldi forinteladás mellett is csak mérsékelten gyengült a tizenegyedik hónapban az euróval szemben. Ennek egyik fő oka a továbbra is igen népszerű devizaalapú lakossági eladósodási folyamat lehet, amely bizonyára összefügg a karácsonyi szezonnal.

nekünk hova kellene már menekülni?

(#14) g@bo


g@bo
nagyúr

szép karácsonyom volt, cégem megszűnt, a kaptt 60 rugóbol letoltam a csekkeket, a maradékból a mekiben 2 sajburger. :R

irigyelsz fletó? :(((

(#15) g@bo


g@bo
nagyúr

4800 biciklit vesz a Magyar Posta
MTI - ugyelet@mail.index..hu
| 2007. december 30., vasárnap 07:53
A Magyar Posta Zrt. mintegy 1,1 milliárd forintért csaknem 4800 kerékpárt és 30 kerékpár-utánfutót vásárol. Az ár magába foglalja az öt éven keresztüli karbantartását is.

:DDD :DDD :DDD

rohadt góréknak, mikor vesznek ladát?

hungary 2008. :R

[link]

(#16) g@bo


g@bo
nagyúr

Eh...

Írnom kellene a szakdolgozatot, remek témakört találtam.... Gondoltam, itt az ideje előkotorni a régi kollegáimat /nők/ akik még mindig a szektorban vannak, hátha tudnak valami segédanyagot, ami nem lelhető fel direktben a netem, merthát a plágium rulz.

Beértem volna termék leírással, régebbi -pár év- elemzésekkel, de érdekesmód semmit se találtak. Imélemre 1 hétig semmi válasz, majd jött a lerázós duma.

Másik exkollegát is megkérdeztem, annak is fáj a lába.... állítom, egyik féreg se tudta a száját se kinyitni, hogy körbekérdezzen.

Persze az iwiw en bejelöltek, csak nemtom minek.

Gyökerek az emberek. :W

(#17) g@bo


g@bo
nagyúr

:DDD

(#18) g@bo válasza g@bo (#16) üzenetére


g@bo
nagyúr

megírtam. leadtam. 1 hónap szopás, ja, volt mellé vállalati esettan is. :DD

még van 2 tárgy és hello. csak az a gond, az a 2 tárgy mondjuk 6 más, de lazább.... :o

(#19) g@bo


g@bo
nagyúr

ziiiing..

(#20) g@bo


g@bo
nagyúr

delfinvadászat japánban. ( -20.000 )

elsüllyedhetne az a sziget, az összes perverz vágottszemű köcsöggel.. :(((

(#21) g@bo


g@bo
nagyúr

" Nem tartotta be a szavát a Tesco, továbbra is árulja a bizonyítottan hamisított mézet, írja hétfői számában a Magyar Nemzet. A lap munkatársai közben újabb hamisítványokra bukkantak az Auchan, a Super Diszkont és a CBA áruházaiban.

Összesen huszonnégy mintát küldtek el a brémai Applica intézetnek, ahol - nemzetközileg elismert módszerrel - a termékek kétharmadában mutattak ki idegen enzimet. Az ilyen méz hamisítvány, ezért meg kell semmisíteni.
A cikk szerint az Alimenti Kft., a Klenácz Méhészet, a Somlyószigeti Méztermelő és az Alba-Méz Kft., valamint a Nagy és Fia Kft. „pancsolja” termékeit. Utóbbi cég csak olyan mézet forgalmaz, melyek egyike sem felel meg az előírásoknak. Olyan virágmézet is találtak a siklósi Tescóban, amelyikről korábban kiderítették, hogy a megengedettnél kétszer több répacukrot tartalmaz. "

Eh, egy ideje bort se merek inni, mióta egy termelő dicsekedett, hogy a "jobb" termékei is pancsoltak, égetett szesz is necces.

méd in hángöri.

(#22) g@bo


g@bo
nagyúr

hogyan lop meg az otp...

2008 januárjában bevezették az önkéntes nyugdijpénztárban a portfóliós rendszert, az eddig alacsony de fix hozamot felváltotta, az egyenletes veszteség. Kérdéseimre csak annyi volt a válasz, a világpiaci tendenciák így alakultak, nem ők a felelősek. De legalább nem a legkozkázatosabb portfóliót választották helyettem, csak a közepeset... Szakadnának meg, alapvetően nem értem, milyen alapon döntöttek?

Pár nagyobb pénztár kivárt, ők 2009-ben vezetik be, amivel az otp, már sikeresen 2008-ban elb...szta a tagjai pénzének egy elég szép részét.

Kérdem én, ha ilyen "szakemberekre" bízom a pénzem, milyen nyugdíjam lesz?

Alig várom a 10. évet, és felmarkolom a manit, elköltöm az utolsó fillérig.

Rabló banda.

( ja tudom, részvény, várjak 10 évet, és korrigálódik a xar. )

(#23) g@bo


g@bo
nagyúr

2009.02.17 12:26
305 felett ragadt az euró - esik a korona

Reggel 309.60-nál tetőzött az EURHUF kurzus. Egy svácji frankért akkor és jelenleg is mintegy 208 forintot kell adni a bankközi piacon, míg a dollárral szembeni jegyzések reggel egészen 245-ig emelkedtek és jelenleg 244.30 körül járnak.

na asszem ennyi, franc ebbe a hányás országba, maradék kis megtakarintásaimat konvertálni kell marhagyorsan.

magyarország nem IZLAND, egyszerűen csak disznóól. :W

(#24) g@bo


g@bo
nagyúr

Bajnai Gordon minisztériumában kezdett éhségsztrájkba egy cégvezető
Index
| 2009. február 18., szerda 16:37 | Frissítve: 8 perce

Éhségsztrájkba kezdett egy cég vezetője a Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztériumban, miután tárgyalt Bajnai Gordon kabinetfőnökével. A vállalkozó azt kifogásolja, hogy 99 főnek munkát adó, ipari elektronikai fejlesztéssel foglalkozó cégének nem jutott uniós támogatás, miközben egy kutyaeledelt forgalmazó cég 250 milliót, egy kutyawellnesszel foglalkozó vállalkozás pedig 120 milliót nyert.

biztos nem a haverok cégei kapták a lét.... :DDD ezek az utolsó percig lopnak..... :W

(#25) g@bo


g@bo
nagyúr

Rekordgyors adócsökkentést ígér Obama
[origo]2009. 02. 22., 0:21Utolsó módosítás: 2009. 02. 22., 1:28

Már áprilisban életbe léphet Barack Obama adócsökkentési terve, ami az amerikai elnök szerint minden idők leggyorsabb élénkítő csomagja lesz, és majdnem minden amerikai családot érinteni fog. A gazdaság feltámasztására szolgáló csomag növelni fogja a szociális kiadásokat is, de közben Obama nagyobb költségvetési szigort is ígér: az gazdaság hatalmas deficitjét néhány év alatt legalább felére akarja csökkenteni.

ez az amire a here kormányunk képtelen. :W gyorsan, jól dönteni.

(#26) g@bo


g@bo
nagyúr

ja, juteszembe, lediplomáztam. :R köszi a tapsot.

most már csak fogni kéne a tatyót, és húzni ebből a szutyokból.

(#27) g@bo


g@bo
nagyúr

mivel nincs politika topik, itt kell hangot adnom a nemtetszésemnek.....

Forrás: Index

" Február elején egy csoportvezetői állásra közel százan jelentkeztek, pedig csupán 135 ezer forintos bruttó fizetést tudtak kínálni - illusztrálta a helyzetet Vörös Réka, az Elerm Villamosipari Kft. humánpolitikai vezetője. Egy éve ennyiért kezdő szakmunkást sem találtak, ám közben több ezer álláshely szűnt meg a dél-dunántúli térségben. Egyre több tragikus élethelyzettel szembesülnek - tette hozzá a szakember -, nemritkán könyörögnek egy-egy állásért, mert nincs miből megélni a családnak, fizetni a hiteleket. Az Elermnél az idén csak többletfeladathoz kötött bérfejlesztés lesz, ez a dolgozók töredékét érinti. "

köszönjük fletónak és szakember gárdájának, a 6 éves szuper munkát. kb még meddig nézi a jónép, ezt a szakmai hulladék bandát? :O

[ Szerkesztve ]

(#28) g@bo


g@bo
nagyúr

Gyurcsány beszéde miatt szakad a forint

2009.02.24 14:58 Portfolio.hu

Az elmúlt percekben komoly eladói nyomás bontakozott ki a forint piacán, melynek következtében a hazai fizetőeszköz árfolyama már 303 fölé emelkedett az euróval szemben. A hét eleji látványos erőrekapás ennek következtében teljesen elillant, a tegnapi régiós összahangolt közlemények hatása is eltűnt a forint mögül.

Pár perc leforgása alatt a forint a 297-es szintekről egészen a 303-as szintekig emelkedett.

Az újabb gyengülési hullám mögött Gyurcsány Ferenc mai kijelentése is állhat. A miniszterelnök a Bloomberg tudósítása szerint úgy fogalmazott, hogy jelenleg "igen komoly bajban vagyunk".

:DDD :W komolyan, árulja már el valaki, ki a fas....omnak kell ez a láma, a bandájával együtt? sírva fakadok.....

[ Szerkesztve ]

(#29) g@bo


g@bo
nagyúr

Brutális zuhanás előtt a magyar gazdaság

| 2009. február 25., szerda 14:08 | Frissítve: 1 órája

Sikerült megalkotni a válságkezelés magyar receptjét: minden ellenkező kormányzati híresztelés ellenére a kabinet tovább szorítja az adóprést, és olyan magas szintre tornássza fel a kiadásokat, hogy azok a 2006-os szintre kúsznak. Idén 4,5 százalékkal zsugorodhat a gazdaság, és van esély rá, hogy jövőre még 2,5 százalékos legyen a visszaesés, miközben a szlovákok, lengyelek, csehek 1-3 százalék közötti növekedést tudnak felmutatni ezekben az években - derül ki az OTP Bank elemző központjának tanulmányából. Idén kétszer akkora lesz a visszaesés Magyarországon, mint volt a növekedés az elmúlt két évben összesen.

persze, ehhez a remek eredményhez semmi köze a qrva kormánynak. :((( férgei.

(#30) g@bo


g@bo
nagyúr

OTP szakértelem, avagy hogyan kell elbukni a megtakaritásaink negyedét-felét 1 év alatt.

árfolyam is tükrözi, mekkora feka banda..... érdekesmód az Allianz nem bukott, csak pár százalékot. mé nem váltottam... :W

(#31) g@bo


g@bo
nagyúr

Az Info Rádió tudósítása szerint a Die Welt nagyon kemény szavakat használ: "Bármennyire fájdalmas is, a válság döntést és ezzel együtt esélyt is jelent az újrakezdésre - fogalmazott a lap, úgy vélekedve: a magyarok bizonyítják, hogy ezt az esélyt miként lehet eljátszani. Még mielőtt az állam- és kormányfők diszkréten fontolóra vehették volna, miként egyesíthetik erőiket a mélyrepülés ellen, Gyurcsány Ferenc magyar miniszterelnök "maximális követelésekkel" állt elő. A kormányfő szerint egy 190 milliárd euróig terjedő "szolidaritási alappal" kellene megakadályozni azt, hogy "egy új vasfüggöny ossza meg Európát" - írta a Die Welt.

Budapest nem csodálkozhat azon, hogy a javaslat egyértelmű elutasításra talált - vélekedett az újság. Különösen azért nem, mert az öncélúan kilenc további uniós tagállamot "egy kaptafára húz". Bulgária és Szlovákia egyértelműen elhatárolódott a magyar indítványtól - emlékeztetett a lap, hozzátéve, az érintett országok közül néhánynak fel kellene tennie önmagának a kérdést: miből is erednek azok a súlyos problémák , amelyek Magyarországot és Lettországot - például Szlovákiával ellentétben - gyötrik.

tolvaj politikusok? jól fizetett, semmihez se értő haver "szakemberek" ? mutyi? mindent hitelből emberi hüjeség? ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) g@bo


g@bo
nagyúr

Obama Magyarországról beszélt
MTI
| 2009. március 3., kedd 21:25 | Frissítve: 11 órája
A feltörekvő gazdaságok, köztük Magyarország és Ukrajna problémáit említette Barack Obama amerikai elnök kedden, amikor a globális pénzügyi válság nemzetközi következményeiről beszélt a Fehér Házban.

..... Azt mondta, meg kell gátolni, hogy "azoknak a problémáknak, amelyek a feltörekvő országokban, mint például Magyarországon vagy Ukrajnában jelentkeznek, legyen olyan nagy tovagyűrűző hatása, amely eléri a mi partjainkat". Mint hozzátette, ennek érdekében összehangolt nemzetközi segítséget kell nyújtani számukra. ..........

10 milliós rorhadó országtól fél az usa? :F 100 éves GDP-nkek költötték most magukra, a bankjaikra.... mit számítunk akkor éppen mi?

vagy, itt az ideje olcsóért felvásárolni a földjeinket? ami maradt?

(#33) g@bo


g@bo
nagyúr

:DDD :Y :W

(#34) g@bo


g@bo
nagyúr

Ostromolják a Tesco-t a diplomás állástalanok

2009.03.07 15:55

Négy-ötszörös a diplomások túljelentkezése a májusban nyíló sárvári Tesco középvezetői álláshelyeire, tömegével pályáznak a szakmérnökök és a tanárok is - adta hírül a Vas Népe.

:C igen, igen....

(#35) g@bo


g@bo
nagyúr

nincs politika fórum, mert zárta egy bunkó.... de ide kisirom magam.

Külföldön lesz napszámos a munka nélküli magyar

Napi Gazdaság
| 2009. április 22., szerda 07:17 | Frissítve: 1 órája

Megugrott a Szlovéniába és Ausztriába ingázó nyugat-magyarországi munkavállalók száma. Pontos statisztikai adat erre vonatkozóan egyelőre nincs, ám például a nyugat-dunántúli térségben munkaerő-közvetítéssel foglalkozó Talentum 2000 Kft. ügyvezető igazgatója, Solymosi Róbert a Napinak elmondta, irodáikban április eleje óta megnégyszereződött a forgalom.

igenigen? megcsináltuk? tetves kib@sz.tt tolvaj politikai elit férgei. eddig züllött a magyar.

(#36) g@bo


g@bo
nagyúr

A magyar fiatalok lelépnének az országból

velvet

2009. június 18., csütörtök 13:45 | Frissítve: 1 órája

A magyar fiatalok kétharmada vállalna munkát külföldön, elsősorban a jobb fizetések miatt. A 18-25 év közötti magyarok 85 százaléka szerint itthon reménytelen a helyzet, míg külföldön stresszmentesebb életet élhetnek, a munkaadójuk megbecsüli a munkájukat. A Fanta Trendriportban a fiatalokat ezúttal a külföldi tanulásról és munkavállalásról kérdezték.

A fiatalok nagy része (85%) egyet ért abban, hazánkban egyre kilátástalanabb a helyzet, Magyarország és a külföld összehasonlításakor pozitív tulajdonságot szinte nem is említettek hazánkról a megkérdezettek. A 18-25 év közötti magyarok kétharmada elképzelhetőnek tartja, hogy huzamosabb ideig külföldön vállaljon munkát. A fiatalok azonban nem a tapasztalatszerzés, hanem elsősorban a jobb fizetések miatt váltanának. A kutatásból összességében az derül ki, ez a generáció bármikor képes lenne elhagyni az országot, ha az érdeke úgy kívánná. :R

mszp szutyokországa nem sok jövőt kinál, nekem se elfogadható, hogy csak adódroid legyek, a tolvajok földjén... a libatolvajjal meg nem vagyunk előrébb. :(((

(#37) g@bo


g@bo
nagyúr

Újra 300 forint fölött lesz a benzin

MTI
|
2009. június 21., vasárnap

A gázolaj és a 95-ös benzin jelenlegi 267, illetve 290 forintos kiskereskedelmi átlagárát 18-19 forinttal növeli a július elsejei 5 százalékpontos áfa-, illetve az ezer literenként számított jövedéki adóemelés.

dejó, libaqró mocsk@... egyre szarabbul élünk, és még, még nyúzza a jónépet. :(((

(#38) g@bo


g@bo
nagyúr

"Magyarország a magyaroké" - az OVB szerint alkotmánysértő a Jobbik szlogenje.

hát akkor ki a f@szé? van sejtésem....

(#39) g@bo


g@bo
nagyúr

Pintér Sándor borította a traffipaxtendert
Index
| 2009. július 23., csütörtök 16:26 | Frissítve: 4 órája
Pintér Sándor cége borította az ORFK traffipax-tenderét, miután olcsóbb beszerzési ajánlatával csak ország középső megyéiben, és csak 145 sebességmérő szállítására kapott megrendelést. Az ország keleti és nyugati felén összesen 455 szerkezetre két drágább ajánlat futott be. Pintérék panaszára a Közbeszerzési Döntőbizottság július 10-én megtiltotta a rendőrségnek a szerződések megkötését. A Heti Válasz szerint a két megrendelés Puch László és a Kóka János ismeretségi körét gazdagította volna.

mutyi. haverok, buli, fanta. mit lopjunk el még? :DDD

(#40) g@bo


g@bo
nagyúr

A forint erejének nem kedveztek Bánfi Tamás kijelentései, a negyed 4-kor megjelent Reutersnek adott interjújában a Monetáris Tanács-tag úgy fogalmazott, hogy 275-285 körüli euróárfolyam kedvezőbb lenne bizonyos gazdasági szereplőknek. Amennyiben az elmúlt hetekben tapasztalt kedvező külpiaci befektetői környezet, illetve a belgazdasági feltételek fennmaradnának, akkor idén év végén 5-6% körüli jegybanki alapkamat lenne optimális a magyar gazdaság számára - tette hozzá Bánfi.

mé nem fogja be a pofáját ez az b@rom, a kamatcsökkentés amúgy is gyengit, minek a hisztivel tovább rontani a helyzetet...

qrva ország, jól fizetett semmiresevaló khocsogokkkkel.

(#41) g@bo


g@bo
nagyúr

Szlovákia nem enged a nyelvtörvény ügyében
MTI
| 2009. augusztus 31., hétfő 12:45 | Frissítve: kevesebb, mint 1 perce
A szlovák kulturális miniszter hétfői nyilatkozata szerint nem hátrálnak meg a vitatott nyelvtörvény ügyében, mivel meggyőződésük, hogy igazuk van. A büntetések szabályozása a budapesti szlovák nagykövet szerint az EBESZ kisebbségügyi főbiztosa szerint szintén összhangban van a nemzetközi standarddal, de Vollebaek körültekintő alkalmazást javasolt.

és ez 2009-ben, az eu-ban teljesen normális. kalap xar ez az egész. eu.

ja, lemaradt, a külügy is egy kalap xar, de maga az ország kb 2 kalap.

(#42) g@bo


g@bo
nagyúr

csak a pééééééééénz.... [link] :W

(#43) g@bo


g@bo
nagyúr

tartsd a megtakaritásaid forintban, mert magas a kamat (a kamatadó alacsony) az infláció, és a gazdaság is csodás. ;]

remélem, 2010 ben jön viki, mert jönni fog, és még nagyobb lőcs vár jónépre. menekülni kéne má.

(#44) g@bo


g@bo
nagyúr

ja, bence fiam 3 hónapos, azért vannak az életben szép dolgok is. :DDD

(#45) g@bo


g@bo
nagyúr

nem járna ezeknek a jószágoknak, kicsivel több tisztelet? [link]

qrva annyát a gazdáknak is... :W magyarország, mezőgazdasági ország... nagy büdös gyarmat. :(((

(#46) g@bo


g@bo
nagyúr

Az alkalmazásban állók létszáma 2009. január-októberben átlagosan 2 millió 665 ezer volt. A költségvetési szférában 747 ezren, a versenyszférában mintegy 1 millió 829 ezren dolgoztak. (KSH)

a többi mi a f..szt csinál? :F

(#47) g@bo


g@bo
nagyúr

" Nemzetgazdasági szinten az átlagos nettó kereset 131 600 forint; (ezen belül a fizikai foglalkozásúaké 95 200 forint, a szellemi foglalkozásúaké 168 400 forint) volt. (2009) "

nem akarnak a népek melózni, vajh mé? nnnyátokat... :))

(#48) g@bo válasza g@bo (#43) üzenetére


g@bo
nagyúr

és jööööööööööööööött. :C

1 hete tolják és kósa megcsinálta.

[ Szerkesztve ]

(#49) g@bo


g@bo
nagyúr

[link]

csatlakozzatok.............

(#50) g@bo


g@bo
nagyúr

igazságtalan az élet... Lacika (†1) :O :O :O :O :O :O

(#51) g@bo


g@bo
nagyúr

(#52) g@bo


g@bo
nagyúr

no. melyik a /majdnem/ legszarabb pénztár? akkor melyikbe voltam? :DDD :W / AXA.../

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  G@bo blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.